X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i już mi lepiej. Pogoniło mnie dwa razy na kibelek (wybaczcie takie szczegółowe opisy) i wróciłam do świata żywych. Tak ze podtrzymuje moja opinie, bo to albo ta metformina albo po prostu coś zjadłam (na śniadanie jadłam chleb z makrela, na to ser żółty i kakao ;)) wiec może taka kombinacja nie jest wskazana, hehehe

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 3 października 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    U mnie wena o dziwo nawet była, zaczęłam już nawet ciasto piec, zaczęłam prasować a teraz leżę bo mi strasznie niedobrze jest. Prasowanie czeka, ciasto tez nie zrobione, nie wspomnę już o tym, ze jeszcze obiad przydałoby sie zrobić Wydaje mi sie, ze z jakiegoś powodu chyba znowu metformina tak na mnie działa. Dziwne to, bo już naprawdę dobrze ja znosiłam i nie odczuwałam już żadnych skutków ubocznych. Muszę sie jakoś ogarnąć i dalej do dzieła ale najchętniej przeleżałabym cały dzień.
    No to mi weny starczyło na długi spacer z psem,wyszorowanie kabiny, posprzątanie kuchni i zrobienie obiadu. No i w połowie gotowania zrobiło mi się słabo, no więc teraz ja mam pauze ;)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 3 października 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    No i już mi lepiej. Pogoniło mnie dwa razy na kibelek (wybaczcie takie szczegółowe opisy) i wróciłam do świata żywych. Tak ze podtrzymuje moja opinie, bo to albo ta metformina albo po prostu coś zjadłam (na śniadanie jadłam chleb z makrela, na to ser żółty i kakao ;)) wiec może taka kombinacja nie jest wskazana, hehehe
    Hmmm ale mi zrobiłaś smaka na wędzoną makrelę... Dobrze, że dziś sklepy pozamykane, bo coś czuję, że złamałabym zakaz ;)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 3 października 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! A ja Wam odpisalam, tzn myślałam, że odpisalam a nie wysłałam haha ochhh jaka ja zakręcona. Dzisiaj mam dzień lenia. Zaczynam dopiero sprzątac. Moj jest chory i marudzi, chłop jak dąb(szeroki bo nie wysoki haha),mięsień na mięśniu a przeziębienie go pokonało ;-D
    Wszystko co pisalyscie poczytałam a pisząc to zapomniałam już co do tematu napisać chciałam hihi ogólnie Roxa, miłej imprezki.
    Krysiak a ta metformina to na co dokładnie? Pytalam juz i jeden lek co bierzecie ale to inaczej się nazywał czy to ten sam?bo jak to oto to odwołuje pytanie hihi- Boże jeszvze widze wiele przede mną z tymi lekami.

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 3 października 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to Wam zazdroszczę, bo każda z Was o krok do przodu jest a ja...z tego co mi tu ovu tabela pokazuje to powinna mi jutro,no może poniedziałek się temp podnosić bo od poniedziałku zielone pokazuje. Mam nadzieje, że będzie! Ale ovu testy się skończyły i nie kupilam bo to sikanie i czekanie na "te dni" było dla mnie zbyt stresujące. No a teraz znów zaczynam wyliczanki i chyba testy kupie bo jsk to Ci cudowni lekarze radzili "na luzaka" jak widać tez nie wyszło...
    A Kinga jak się czujesz??

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 3 października 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dziewczyny dopiero teraz doczytałam Wasz temat i perfekcjonaliźmie i o tym,że życie z taką osobą nie jwst łatwe. Ja znów jestem taka,ze wszystko po "mojemu". Ale najgorsze, że mój też ma taki charakter i często przez to są spory a kurcze tak bardzo tego gamonia Kocham i uczę się po 26latach czegoś nowego... ustepowania huhu
    A Roxa masz racje,TTy wiesz bynajmniej, że możesz dzieci mieć i uda się za chwilę znow byc w ciąży, tym razem ze szczęśliwym zakończeniem. Ja to się od zawsze zastanawiałam czy płodna jestem. Z pierwszą moja miłością miałam tyle "wpadek", że sie dziwiłam skąd mam tyle szczęścia ale czasem przez głowę przechodziło mi czy w ogóle ja płodna jestem?! No i teraz aż mnie ściska na tą myśl...
    A Dziewczyny powiedzcie jaki poród wybieracie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja sie pochwale, ze właśnie skończyłam sprzątać. Wszystko co było na dzisiaj zaplanowane - zrealizowane ;) z poślizgiem, bo miało to być zrobione już dopoludnia ale z wiadomych przyczyn "przesunęłam" na pózniej. A teraz będe odpoczywać. Alinsien, metformina to na moje PCOS, aby jajeczka doprowadzić do formy. Czytałam, ze lekarze zalecają brac ja do konca I trymestru, ciekawa jestem co powie moj lekarz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do porodu... No muszę powiedzieć, ze jeszcze ani o tym nie myślałam, póki co skupiam sie na poniedziałkowej wizycie u lekarza ;) ostatnio koleżanka w pracy spytała mnie na ile czasu będe chciała pojsc na macierzyński ;) wywaliłam na nią oczy i tyle :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 18:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien, a Ty sie nic nie martw. Doczekasz sie pięknej ciazy i cudnego dzieciątka. Przed Wami jeszcze cała droga, gdy wystartujecie z KWZ to zobaczysz, ze rozwiazanie sie znajdzie. A tak w ogóle to życzę Ci aby dwie krechy tak Cie zaskoczyły jak mnie ;) co do "wpadek" i zabezpieczeń.. Ja z moim mężem nigdy nie stosowaliśmy antykoncepcji, ja zle znosiłam tabletki a mąż nie "lubi" kondomów wiec tak sobie baraszkowalismy nie planując wprawdzie dziecka ale biorąc pod uwagę, ze może sie przydarzyć. No ale przez sześć lat sie nie przydarzyło wiec trzeba było udać sie do lekarza szukać pomocy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 19:03

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 października 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka jestem, te podroze mnie wykoncza kiedys.

    Co do fb tez mam, instagrama, vibera. Whatsappa tez mialam ale juz nie mam, moze jak bede miala nowy tel to bede miala wbudowany jak u mojego.

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, najważniejsze ze dojechałas szcześliwie :) odpoczywaj, nabieraj sił i załatwiaj sprawy :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 października 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w tygodniu chce zrobic badania, ufarbowac odrosty fotke strzelic do dowodu. Zobaczymy jak to bedzie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 3 października 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Ogólnie to Wam zazdroszczę, bo każda z Was o krok do przodu jest a ja...z tego co mi tu ovu tabela pokazuje to powinna mi jutro,no może poniedziałek się temp podnosić bo od poniedziałku zielone pokazuje. Mam nadzieje, że będzie! Ale ovu testy się skończyły i nie kupilam bo to sikanie i czekanie na "te dni" było dla mnie zbyt stresujące. No a teraz znów zaczynam wyliczanki i chyba testy kupie bo jsk to Ci cudowni lekarze radzili "na luzaka" jak widać tez nie wyszło...
    A Kinga jak się czujesz??
    Moje samopoczucie jest zminne. Najgorzej było jak cały czas wymiotowałam, teraz mam takie fazy 2-3 razy dziennie jest mi mega niedobrze przez 2-3 godziny, a przez resztę czasu jest ok., także cieszę się, bo już mogę od czasu do czasu się czegoś napić (do niedawna były tylko "suche" pokarmy i owoce, bo wystarczyły 2-3 łyki jakiegoś płynu i wymiotowałam). Zauważyłam, że robi mi się słabo jak długo stoję, no i szybciej niż normalnie dostaję zadyszki ;) Dalej mam węch psa myśliwskiego i niektóre zapachy doprowadzają mnie do szału, ale dzis udało mi się umyć kabinę i zniosłam zapach płynu, także trochę jest lepiej. W sumie w ciąży doświadczam (pierwszy raz w życiu) synestezji (głównie zapach i obraz), szkoda tylko, że są to wyłacznie negatywne doznania :(, ale widocznie nie można mieć wszystkiego i trzeba trochę pocierpieć dla kropka

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 3 października 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Co do porodu... No muszę powiedzieć, ze jeszcze ani o tym nie myślałam, póki co skupiam sie na poniedziałkowej wizycie u lekarza ;) ostatnio koleżanka w pracy spytała mnie na ile czasu będe chciała pojsc na macierzyński ;) wywaliłam na nią oczy i tyle :)
    Ja niby zaczęłam o tym myśleć, ale nie mam bladego pojęcia na co się zdecydować. To taki abstrakcyjny temat (w końcu to moje pierwsze dziecko) i boję się tego bólu,ale znieczulenia też ;)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziendoberek
    My wczoraj bylismy na urodzinach i wrocilismy o 2 w nocy...
    A dzis juz po rosolku i zbieramy sie z kuzynka i jej mezem na Trödelmarkt i moze kilka km od nas na Kirmes potem zobaczyc...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 października 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to jeszcze przed rosolkiem, sloneczko swieci, takie niedziele lubie :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dzisz cisza... wszystkie swietuja...
    My bylismy na wielkim Trödelmarkt a potem nad jeziorem na lodach i spacerze <3 a teraz lezakujemy nad serialem a w piekarniku nasz kurczaczek sie piecze...

    Wrocilismy do domku i tak sobie pomyslalam ze ostatnio dzien przed moim testem 3 miesiace temu tez bylismy nad tym samym jeziorem na lodach i spacerze i tez byla to niedziela...

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, kciukam za jutro :* o której będziemy znać wyniki?

    Kinga., roxa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj cały dzień poza domem, właśnie wróciłam i padam. Normalnie muszę powiedzieć, ze czuje ze jestem w ciazy, kondycja nie ta :) moja kuzynka jest nauczycielka i jest w Nürnberg ze swoimi uczniami na praktykach i przyjechali dzisiaj pozwiedzać München. Byliśmy najpierw na starym mieście, potem na Oktoberfescie a potem jeszcze w Olympiapark. No po prostu padam. Teraz wyciągam nogi na sofie i leniuchuje :)

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak :* dzieki ale ja się raczej na nowy cykl psychicznie szykuje... no i wyniki niestety dopiero we wtorek bo krew dopiero popoludniu oddam bo mam jutro poranny dyżur...

    Ja za ciebie tez jutro trzymam!!!

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ