X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Dobrze ze z tel mozesz z nami pisac haha...

    Fajnie ze masz takie przerwy i mozesz sobie wyjsc na chwile... zawsze sie to inaczej pracuje... U nas niby tez jest 30 min przerwy ale malo kiedy czas zeby cale 30 min na raz wykorzystac... Za to na tym oddziale gdzie wczoraj bylam to odpoczynek pol dnia... no tak sie wczoraj wynudzilam tam ze szok...
    Hehe, a no widzisz, to dobrze, ze tak sie złożyło :) czasem trzeba i w pracy troche odpocząć. Ja już dojechałam do domku, korki straszne, godzinę czasu jechałam do pracy i tyle samo z pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo matko! To mi ok 10-15 starczy jak jade...
    no ja tez najczesciej z tel... rano jak mam czas to z laptopa popisze... a tak w ciagu dnia to tel...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w domku to nawet cześciej z tabletu, kompa omijam wielkim łukiem ;) właśnie muszę zrobić przelewy i od kilku dni już sie z tym nosze, może jutro sie tym zajmę i usiądę przy komputerku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Lo matko! To mi ok 10-15 starczy jak jade...
    no ja tez najczesciej z tel... rano jak mam czas to z laptopa popisze... a tak w ciagu dnia to tel...
    Jak jest dobry ruch to ja tez w 20 min jestem w pracy ale wczoraj i dzisiaj to jakaś tragedia. Najgorsze, ze przejeżdzam obok zakładów BMW i niestety oni pracują w takich godzinach jak ja ;) wiec czasem robi sie ciasno na ulicy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, i co zjadłaś na obiadek?

  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 1 października 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, mąż dostał wyniki - co to znaczy, że 98% plemników ma nieprawidłową budowę? Czy to nieodwracalne? Pan urolog stwierdził, że tego się nie leczy i że tak już musi być - oczywiście szanse na ciąże równe zeru

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak no ja na szczescie z malego miasta wiec zawsze szybko do drugiego dojezdzam do pracy...

    A zjadlam poki co chlebek slonecznikowy z salami, a zaraz biore sie za makaron w sosie w stylu bolonskim z miesem mielonym i pomidorami... to bede miala jeszcze na jutro... tak sobie troche obiad z kolacja zamienilam haha...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makota a masz te wyniki w domu? Mozesz napisac jakie konkretnie byly?
    Bo te 98% brzmi naprawde powaznie, ale ze sie nie leczy to bym sie kucila... no i jeszcze teraz by sie przydalo zeby twoj zrobil badania hormonalne...

  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 1 października 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hormony w normie.
    ilość 2,8 ml. Reszta według tych parametrów też jest w normie
    ruchliwość 48%

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilosc to mi duzo nie powie. Bardzoej interesuje mnie procent ruchow postepowych A B i tych ktore sie ledwo lub nie ruszaja C i D oraz morfologia...
    No.ale mowisz ze wszystko tam jest w normie to skad ten czarny scenariusz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 18:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makota, ja na parametrach plemników nie znam sie niestety. Czytałam gdzieś kiedys jedynie ze przy parametrach poniżej 4% plemników prawidłowej budowy szanse na naturalne poczęcie dziecka sa nikłe. A to czy inne metody zapłodnienia sie powiodą zależy pewnie od form zniekształcenia plemników.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 19:01

  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 1 października 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Ilosc to mi duzo nie powie. Bardzoej interesuje mnie procent ruchow postepowych A B i tych ktore sie ledwo lub nie ruszaja C i D oraz morfologia...
    No.ale mowisz ze wszystko tam jest w normie to skad ten czarny scenariusz?

    w normie są hormony i ruchliwość, ale patologicznych plemników jest 98% przy pierwszym badaniu było 99% i właśnie stąd rozpacz...

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 1 października 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nam urolog ani % nie podał, powiedział tylko że niektóre wolniejsze. Moj chce iść znow sam od siebie na badania.
    A co do obywatelstwa to mialam fajna sytuacje w pracy, kiedy kolega spytał kiedy biorę ślub, bo przecież chce miec obywatelstwo a ja mu na to... wyciągnęłam dowód niemiecki i oznajmiłam że obywatelstwo niemieckie to mialam juz nie mówiąc po niemiecku -mina bezcenna- haha a za karę nie wytłumaczyłam dlaczego. Pff i tak się czasem czuje idac do kekarzy,patrzą na mnie (lub ten tekst a po co Ci dziecko? ) jakby chciała niemca na siłę i na siłę tu zostać. Ochh gdyby oni wiedzieli...

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 1 października 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, głowa do góry! Razem nam się uda! Będziemy jeszcze narzekać na spuchniete nogi hihihi

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 1 października 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa pracujesz jako pielęgniarka??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli morfologia wynosi 2% to bardzo ciezko o ciaze naturalna... inseminacja tez nie za olbrzymi procent ale tez szansa i wieksza jak naturalnie z tym ze podaja nasienie z tego co wiem jak spreparowane nasienie wynosi jakas tam konkretna liczbe... no a ivf to wiadomo...
    Z ta morfoligia to jest tak ze za norme uznaje sie od 4% wzwyż tak wiec bardzo nisko jest postawiona granica normy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien no pewnie ze sie uda!
    Dziwne ze nic wam nie dali my doatalismy od urologa pelen wynik badania
    Nie nie pracuje jako pielegniarka... Pracuje w domu seniora na oddziale z ludzmi z demencja starcza i tych przyklutych juz do wozka lub do lozka bo na wozej juz nie dadza nawet rady...

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 1 października 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A oki. To już rozumiem skąd brak przerw.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no... na innych oddzialach sa ludzie bardziej mobilni i mniej wymagajacy wiec jak dla mnie to wrecz nudno jest... natomiast u nas zawsze jest w ci rece wlozyc...

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 1 października 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak u mnie za mało pracy to też mi nudno hihi ale dzisiaj to przeszłam samą siebie i ja i mój kręgosłup mówią NIE. Ale jutro na szczęście piątek i krótko i ufff...

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ