X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro popoludnienu siebie... ale weekend wolny :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-) Pobudka spiochy a te nie spiace witam :-)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 października 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ale wczoraj z moim popilismy wysokoprocentowe wino ze dzis z rana glowa pekala :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziendoberek
    ja juz wstalam przeszlo godzine temu ale z mezem gadalam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Dziendoberek
    ja juz wstalam przeszlo godzine temu ale z mezem gadalam...
    No czyste szalenstwo, Roxa juz godzine temu wstala ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Hejka ale wczoraj z moim popilismy wysokoprocentowe wino ze dzis z rana glowa pekala :)
    Heheheh :-)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    No czyste szalenstwo, Roxa juz godzine temu wstala ;-)
    hahaha... korzystam jak mam popoludnie... w poniedzialek na 6:30 to nie pospie...

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    hahaha... korzystam jak mam popoludnie... w poniedzialek na 6:30 to nie pospie...
    No i racja, tez tak robilabym :-) Ja jeszcze pol godzinki i na przerwe :-) Znow sie z kolezanka na kawe umowilam, zawsze tak w piatki kombinujemy :-) na zakonczenie tygodnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    No i racja, tez tak robilabym :-) Ja jeszcze pol godzinki i na przerwe :-) Znow sie z kolezanka na kawe umowilam, zawsze tak w piatki kombinujemy :-) na zakonczenie tygodnia.
    super! zazdraszczam tych kawek i plotek na przerwie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie konto na facebooku? Bo ja nie i co rusz dostaje od znajomych po uszach i wciaz tylko slysze ze mam sobie zalozyc i dzisiaj z tego wszytskiego cala noc mi sie snilo, ze je zakladalam i ze mnostwo zdjec nawstawialam a potem je kasowalam. Normalnie roboty mialam na cala noc :-)

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 2 października 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam od dawna, ale w sumie ostatnio fb coraz bardziej działa mi na nerwy :) Choć czasem fajnie jest jak przypadkiem wykopię jakieś stare zdjęcia, o ktörych dawno juz zapomniałam.

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 2 października 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny moje Kochane.
    Roxa powiem Ci, że ja to tęsknię za pracą na zmiany, więcej ććwiczyłam hihih jak kończę o 15 lub 17 to nie mam ochoty, ale muszę. No, ale teraz mam weekendy wolne :)
    Krysiak ja mam konto na Facebooku, instagramie a nawet whatsapp hihihi uwielbiam robić zdjęcia i się nimi chwalić a poza tym jak mówiłam wiele pprzyjaciółek i rodzina wiele km ode mnie i chętnie widzę co u nich :)
    Werni a ja mam zamiar dzisiaj się napić ;-D w końcu piąteczek, piątunio.

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam i WhatsApp i fb... Ale fb mam wspólnie z mezem i w sumie on tam wiecej siedzi ja tylko od czasu do czasu zagladam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, o whatsapp nawet nie pytam bo to podstawa. Po prostu wychodzę z założenia ze należycie do klubu whatsappowiczow ;) ja juz w domku, wstąpiłam jeszcze po drodze na zakupy. Koszmar ile ludzi. Ja zawsze robie w piątki zakupy aby w sobotę nie męczyć sie w supermarketach z tłumami ale dzisiaj przez jutrzejsze święto niestety wpadlam w sidła kolejek sklepowych ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Ale fajnie, sobota. Troche sie ogarnę, zjem śniadanko i muszę wziąć sie za sprzątanie mieszkania bo już dwa tygodnie czeka na moja wenę ;)

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 3 października 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Krysiaku to jak u mnie... Tylko weny nadal brak :( ....

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Oj Krysiaku to jak u mnie... Tylko weny nadal brak :( ....
    U mnie wena o dziwo nawet była, zaczęłam już nawet ciasto piec, zaczęłam prasować a teraz leżę bo mi strasznie niedobrze jest. Prasowanie czeka, ciasto tez nie zrobione, nie wspomnę już o tym, ze jeszcze obiad przydałoby sie zrobić Wydaje mi sie, ze z jakiegoś powodu chyba znowu metformina tak na mnie działa. Dziwne to, bo już naprawdę dobrze ja znosiłam i nie odczuwałam już żadnych skutków ubocznych. Muszę sie jakoś ogarnąć i dalej do dzieła ale najchętniej przeleżałabym cały dzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak ja mysle ze to twoj maly cudaczek a nie metformina ;)

    My dzis wieczorem wybywamy na urodziny kolegi meza z pracy...

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Krysiak ja mysle ze to twoj maly cudaczek a nie metformina ;)

    My dzis wieczorem wybywamy na urodziny kolegi meza z pracy...
    Ale fajnie, uwielbiam takie wyjścia. Roxa, ja jednak obstawiam metformine bo czuje sie podobnie jak wtedy gdy mi ona takie kłopoty sprawiała poza tym wydaje mi sie, ze jeszcze jest za wcześnie na ciążowe mdłości... Zebrałam sie na chwile, poprasowałam, zostało jeszcze kilka rzeczy i musiałam skapitulować ;) znowu leżę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak na ciazowe mdlosci nigdy nie jest za wcześnie ani nawet za pozno ;)

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ