X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 :)
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka ledwo sie tutaj zapisalas a juz ciaza. to dobry znak i zostawiasz nam tutaj ciazowe wiruski :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia90 wrote:
    Witam, ja również rocznik 90 ;) Staranka na luzie od marca, w czerwcu laparoskopia z powodu torbieli i niestety diagnoza: obustronna niedrożność jajowodów. Do tego prawdopodobnie PCO. Ale nie ma poddawania się, damy rade!!
    Basia witaj, ja tez mam niedrozne jajowody, blokuja je wodniaki, wszystko przez zrosty po lyzeczkowaniu...ja mam synka dzieki in vitro, a teraz chcemy naturalnie, moze cos sie odblokowalo i a noz sie uda...powodzenia i masz dobre podejscie, nie wolno sie poddawac...

    Basia90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny !!! Przesyłam wiruski ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :) :*

    kaarolaa, Basia90 lubią tę wiadomość

  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta złapałam wszystkie! (~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~)!

    Karoola pozytywne nastawienie jest najważniejsze, ale powiem wam, że bardzo mi w tym wszystkim pomaga codzienna modlitwa do św. Rity. Od czasu kiedy ją odmawiam razem z mężem, czuje taki wewnętrzny spokój, że prędzej czy później i nam się uda, jak nie w ten sposób to w inny ;)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    relgh371p970veew.png
  • Pani-ka Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 27 listopada 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny, w końcu się uda :*

    1f11cdbe84.png

    relg8rib7k4p51z3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani-ka wow gratulacje...

  • klaudus026 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 27 listopada 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po 3 monitoringu mój pęcherzyk 22 mm pękł ;)
    Martwi mnie tylko endometrium - tylko 7 mm ale Pani ginekolog stwierdziła że nie ważna jest tak wielkość jak prawidłowość a podobno z moim wszystko ok.
    Czy naprawdę nie ma czym się martwić ? Od 3 dni wcinam orzechy i popijam czerwonym winkiem. Od 12 do 14 dnia cyklu (wtedy gdy wystapiła owu) wzrosło z 5 mm do jedynie 7 mm...

    klz90tc72ps3n294.png
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, dopiero się dowiedziałam:-) dzisiaj robiłam bete 707! Progesteron 35,ale tsh 5,97 wiec chyba na razie TAKICH wiruskow nie bede Wam wysylac. Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze. A ja Wam życze duuuuuzo fasolek.

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tarczyce mozna szybko obnizyc, najwazniejsze ze juz masz wynik i teraz szybko po leki, ja wierze ze bedzie dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudus026 wrote:
    W 10 dc pęcherzyk 16,8 mm więc jest nadzieja :)
    Agnesia a wspomagałaś się czymś? Leki/ suplementy / ziółka? :)
    Ananasem :) jadłam ananasa, no i kwas foliowy brałam. Poszukaj wątku o ananasie pomaga na zagnieżdżenie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka123 wrote:
    Karola, dopiero się dowiedziałam:-) dzisiaj robiłam bete 707! Progesteron 35,ale tsh 5,97 wiec chyba na razie TAKICH wiruskow nie bede Wam wysylac. Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze. A ja Wam życze duuuuuzo fasolek.
    Moja beta w 4tygodniu wynosiła 24 ;)
    Też wam zostawię &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :D dzielcie się :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 28 listopada 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    tarczyce mozna szybko obnizyc, najwazniejsze ze juz masz wynik i teraz szybko po leki, ja wierze ze bedzie dobrze :)

    Trochę się martwię bo wizytę mam dopiero w poniedziałek, mam nadzieję, że nie będzie za późno. W pierwszej ciąży nawet nie pomyślałam że może coś pójść nie tak, lekarz również nie miał podstaw żeby zlecić mi jakieś dodatkowe badania. Ciążę niestety straciłam, ale teraz jestem dobrej myśli.
    Agnesia wrote:
    Moja beta w 4tygodniu wynosiła 24 ;)
    Też wam zostawię &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :D dzielcie się :)

    Ciekawe skąd taka różnica?? :D Ale widzę, że Ty już bliżej niż dalej :)

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już niedługo na wylocie jesteśmy :) po 2ch dniach bete miałam 186 więc przyrost prawidłowy ale nisko beta :) serduszko w 6skończonym tygodniu :) a kropek był w 5tyg tylko puste jajko widoczne ;)

  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 29 listopada 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dołączam do tak pięknego rocznika:-)

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie znow beta w terminie spodziewanej @ wynosila ponad 500...

  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 30 listopada 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff jestem już po pierwszej wizycie u gin-endo. Pęcherzyk widać:) Dostałam dupka i euthyrox. Następna wizyta za miesiąc. A jak tam u Was? Jakoś cicho...

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 30 listopada 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka to rósnijcie zdrowo :-) u mnie @ 5 dni się spóźnia a miałam regularne cykle jestem dobrej myśli ;-)

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dupa... Test negatywny więc nie wiem co jest przyczyną zatrzymania się u mnie @ nigdy wcześniej tak nie miałam.. Miłego dnia Laski

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • Paulka123 Autorytet
    Postów: 840 884

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migracja wrote:
    No i dupa... Test negatywny więc nie wiem co jest przyczyną zatrzymania się u mnie @ nigdy wcześniej tak nie miałam.. Miłego dnia Laski
    Nie poddawaj się. Ja w pierwszej ciąży robiłam test na drugi dzień po spodziewanym @ i wyszedł negafywny. A kilka dni później już pozytywny :-)

    Migracja lubi tę wiadomość

    Alicja- nasza księżniczka :) ur. 5.08.2016
    Leszek- mały zbój ur. 13.12.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migracja wrote:
    No i dupa... Test negatywny więc nie wiem co jest przyczyną zatrzymania się u mnie @ nigdy wcześniej tak nie miałam.. Miłego dnia Laski
    wiec moze beta, ona rozwieje wszelkie watpliwosci...nie smutaj jeszcze :)

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ