X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke a też zaczynasz urlop za tydzień ? :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:31

    7 cykl staran
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Rubi szkoda ze temp spada może to ' fałszywy alarm'i jednak jest jeszcze nadzieja :)
    Wkratkę mam to samo tylko u mnie urlop juz za 2 tyg więc leń niesamowity. My w tym roku kierunek Majorka na prawie 2 tyg i jak.tu się w pracy skupić:/

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziś Kochane Moje ;) Słońca chyba dzis u mnie nie będzie. Sama jestem w pracy do czwartku a od piatku do końca miesiąca mam URLOP! ;) Doczekać się nie moge... Dziś planuje nadrobić w pracy zaległości prywatne i swoj prywatny laptop wziełam... jak by nie chciało to wziełam karcher do okien zeby je pyknać ( gdyby mi sie juz tak nudziło). Jutro i w srode w ramach pracy pojade do podopiecznej do sanatorium ( w koncu jestem jej rehabilitantem trzeba sprawidzic ja sobie radzi. I zajac sobie czas ale ciiii ;) ), a w czwartek planuje przyjsc tylko do 10 bo mam jeszcze 6 h wybicia. Jednym słowem od szefowej odpoczywam 42 dni ;D a on tej grubaski równy miesiąc. Coś pieknego <3

    Zatem jestem dla Was do póki mnie znowu spadek nastroju nie chwyci.

    Enka trzymam kciuki za małego orzeszka ;)

    MałaMi denerwuje sie twoim badaniem. Potrzebuje dobrych wieści. Wszystkie potrzebujemy.

    ABI szerokości podczas powrotu ;D

    Rubii nie wiem co powiedziec, napisać. Czytam wątki i czytam ich troche mniej bardziej dołujących. Nie musi to jeszcze na @ wskazywać. Spadek tempki, hmm... moze sie odbije. No az sie nóż w kieszeniu otwiera, a głowa mała na to żeby tyle sie ludzie starali...ahh.. Przykro mi z głębi serca tym bardziej że chyba Ty, MałaMi i Ja przodujemy w długości starań... Tulę Cie mocno ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 08:16

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka mowi mi tu ile za majorke płacicie? My bylismy w Maju w Hiszpanii bo chodziło oczywiscie o pieniadze. Moze masz jakis sposb na wczasy w sezonie ciut taniej niz za 2 osoby 8 tysiecy? ;D

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:31

    7 cykl staran
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Zgredka mowi mi tu ile za majorke płacicie? My bylismy w Maju w Hiszpanii bo chodziło oczywiscie o pieniadze. Moze masz jakis sposb na wczasy w sezonie ciut taniej niz za 2 osoby 8 tysiecy? ;D
    Kochana za 2 osoby za 11 nocy 1050f te 50f za to że chciałam widok na morze :D to ok 5tys z hakiem i to jest half board czyli sniadanko i kolacja ja bukuje bezposrednio na stronie hotelu. Najpierw wyszukuje na stronach typu onthebeach ktore czasem nawet.o 1000zl maaja drożej za ten sam standard. Dalej lot tez oddzielnie obserwuje ceny praktycznie cały rok:D na stronie skyscaner ale pozniej i tak wykupuje lot bezposrednio ze strony przewoźnika bo tez jest różnica w cenie niewielka ale jednak. Za lot za 2 osoby plus bagaze wynioslo nas ok 200f jakieś 1000 więc w sumie to ok 6tys plus minus. Nigdy nie rezerwowałam.wczasów przez pośrednila czy biuro podróży bo naliczaja sobie marże.

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myję karherem okna .WKatkę to wygląda jak taka 'ściagaczka' ktora zasysa brudną wodę do zbiorniczka.Duuża wygoda i nie ma rozmazanych zacieków.

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, trzymajcie kciuki by serduszko już biło bo nie wiem ile jeszcze zniosę tej niepewności. Nie mogę się w pełni cieszyć :(

    Rubii nie trać jeszcze wiary! :* zabraniam dopóki nie nadejdzie czerwona fala

    Woooo Taka_Babka ile urlopu <3

    My to skromnie polskie morze :p zarezerwowaliśmy już pokój w Krynicy Morskiej. Chcieliśmy bliżej niemieckiej granicy ale jednak 3,5 a 7h w aucie robi teraz dla mnie różnicę. Miałam w pracy koleżankę, która ze znajomymi często latała na Majorkę i wychodziło jej porównywalnie z polskim morzem (tak przynajmniej twierdziła :p)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po pobraniu krwi czekam na wyniki i wtedy zabieg ;) leżę na łóżku i czekam ;) śmieszne jest to że zapomnialam piżamy:D dobrze e mama tu pracuje to załatwiła mi jednorazową

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi powodzenia :-)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki! :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:32

    7 cykl staran
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 16:30. To my znaleźliśmy za 640 zł, 8 dni, pokój z łazienką więc całkiem ładnie biorąc pod uwagę, że to jeszcze w sierpniu :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już dziewczyny po hsg drożne jajowody ;) tylko że pani doktor powiedziała że nie ma przeciwwskazań do starań Ale najlepiej po miesięczce najbliższej. A mój mąż specjalnie wziął wolne z tego tytułu i nie wiem co robić:( powiedziała że większe są szanse w najbliższych miesiącach;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :*

    Piszę z pracy oczywiście pełno robotki mam w tym tygodniu. I wiecie co nachodzą mnie takie przemyślenia, a muszę się komuś wygadać..

    Ostatnie dwa tygodnie dały mi wiele do myślenia, zobaczyłam strukturę pracy tu trochę z innej strony. Już pomijając fakt o zarobkach ale ogólnie. Jak ludzie tu funkcjonują jak to jest wprost proporcjonalne do tego ile ja robię lub kilka osób uczciwych. Wiem, że w każdej pracy jest "coś" ale to przeszło mnie samą. Podjęłam decyzję, że jak nie zajdę w ciązę do końca roku to szukam czegoś innego. Wiecie ile dałabym aby zajść teraz w ciążę ? Aby móc ze spokojną głową już to przyjąć. A teraz ? Mam stres z ciążą bo mam stres w pracy, nie mogę się uspokoić bo od razu myślę, że w taki sposób nie zajdę i koło się zamyka. Niestety dwa tygodnie cudów nie zdziałają. Umówmy się. Teraz w tym stresie to chyba tylko cud. Taka jestem przybita bo patrzę na to jak na sytuację bez wyjścia w tym momencie :(

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometium mam 12.3 mm.to chyba dobrze no nie?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super MałaMi! Tak się cieszę :) Endometrium piękne :)

    Zuzi, potrzebujesz urlopu i może trochę ochłoniesz. Ja już się pracą staram nie przejmować. Biorę na siebie ogromną odpowiedzialność i w żaden sposób nie jest to doceniane... Przywykłam do tego. Fakt, od kilku lat siedzę w tej pracy z myślą o dziecku dlatego jestem wdzięczna losowi, że mi się szybko udało zajść. Tobie Zuzi też się zaraz uda i będziesz miała więcej spokoju :*

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi kamień z serca ;) Trzymam kciuki, uda się na pewno. A co do próbowań czy w tym czy w nastepnym cyklu... Ja bym to pewnie ogarneła tak ;D że bym raz sprobowała w okolicach owulacji. A jak by nie pykła to juz nastepne miesiace. Ale ja bym raz sobie nie odmowiła ;P

    Zuzi mam tak samo w pracy.. mobbing, najmłodsza to zawsze sie mozna na mnie wyrzyć, To robie zle to tamto. Ja siedze i cwicze z dziecmi a moje kolezanki przez pierwsze 4 h popijaja kawe i sie z krzesła nie ruszaja. A jak sa jakies informacje to ja nie wiem bo zmknieta w sali a pozniej ja mam zdziwko ze cos takiego a takiego jest a kierowniczka nerwa ze nie wiem.. i tak w kołko... Od grudnia wrociła ta grubaska i sie wyszystko jeszcze bardziej uaktywnilo. eh.. Jestem znerwicowana. Sama siebie oceniem ze w tym roku szkolnym sie mniej starałam. Pewnie dzieci tego nie czuly ale ja wewnetrznie mam " ale " do siebie. Przez to wszystko czesciej wieczorem zaczełam siegać po piwko czy wino.
    Mysle tak sobie ze ze stresu dziecka sie nie zrobi. Moj mi mowi zebym miala tzw " wyjebane" to jak miałam to kolezanki do mnie ze zachowuje sie jakbym wypowiedzenie chciala dostac ( a no chcialabym bo bym chociaz zasiłek miała). Wiec olanie tez nie działa. Nie ma zlotego srodka. Wysłałam to cv. Fajnie by bylo jakby sie udalo mialabym blizej do pracy na nogach bym mogla na lajcie chodzic mialabym 5 min a nie 30 min. Co ma byc to bedzie. Jakis plan Bóg na mnie ma. Ale jaki? hmm sie okaże.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że przy tym całym łajnie w pracy od grudnia życie z mięśniakiem, polipem i do dupy wynikami. I słuchaniem ma Pani czas na dzieci,albo potrzebna operacja - nie wiadomo czy bedzie mogla miec Pani dzieci albo a w pani sytuacji dziecko to nic dobrego, albo ostatnie uda sie teraz na pewno doprowadzaja moja psychike do takiego stanu o ktorym sama siebie nie podejrzewałam. Po smierci rodziców i staniu sie sierotą nie było takiej wewnetrznej pustki, bezsilności i nie wiadomo co zrobic. Zostaje wiara że wkoncu bedzie lepiej.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ