X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak czytam ze oddaja dzieci do okna zycia to tak mi sie robi cholernie przykro ze ludzie maja taki skarb i tak go nie doceniaja :-( gdzie na swiecie jest tyle kobiet pragnacych zostac matkami :-(

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    A jak czytam ze oddaja dzieci do okna zycia to tak mi sie robi cholernie przykro ze ludzie maja taki skarb i tak go nie doceniaja :-( gdzie na swiecie jest tyle kobiet pragnacych zostac matkami :-(

    rozczulam sie tak samo... niesprawiedliwosc... itd. Nie nam przewidziec kiedy bedziemy matkami...

    Nie jestem mega wierzącą, staram sie ale coz... Dostałam tak po dupie i dostaje ze mam dość. Bycie dobrym... daje płacz i rozterki...
    Nowenne przerwałam.. zapomniałam któregoś dnia... itd... modle sie ale czy Ktoś tam jest?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOO boony dziewczyny ile ja się naczytałam, że już nie wiem co miałam pisać.

    Hej, nie miałam jak napisać, ze nagły wypad do teściów i dopiero dziś wrodziliśmy, a teściowie nie mają neta, nawet z zasięgiem tam ciężko. Taka_Babka dziękuję że się martwiłaś :)

    Enka pięknie, gratuluję :) który masz tydzień i dzień?

    Super torebki macie, ja to już zapomniałam jak to jest chodzić z torebką, bo tylko z torbą od wózka latam z całym sprzętem dla synka ;) bo ja z tych co mam w zapasie masę pampersów, ciuchów, lekarstw, nawet książeczkę zdrowia zawsze mam za sobą.

    Zuzi ale dajesz czadu na tym instrumencie, fajna fota :)

    WKratke skąd Ty jesteś?

    Przepraszam ze się do wszystkiego nie odniosę, ale sporo tego.

    enka90 lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:33

    7 cykl staran
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bede sie rozczulać... rano pytam mojego " co z tym zelem mam zrobic", Moj " kup przda sie , dam ci pieniadze". Pozniej zastanawiam sie czy aby na pewno o to samo nam chodziło... Kupiłam... ale u Nas sex jest ni z gruchy ni z pietruchy..

    no i zkaszlałam pół podłogi ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 22:08

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:33

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo kochane a propos sprzątania ja właśnie po ! :D musiałam się odstresować. Nie jestem Perfekcyjną Panią domu ale raz na jakiś czas muszę :D no i robiłam 2 prania bo szykuje już ciuchy do wyjazdu a kochane mam od wczoraj nową pralkę więc sama przyjemność hihi :D <3


    U mnie już lepiej troszkę zluzowałam oby jutro w pracy było w miarę ! :) Pogadałam z moim tatkiem bo na chwilę do mnie podjechał to tez mi lepiej.

    Gary zostawiłam dla mężulka niech sobie jutro pozmywa :D

    wKratke lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:33

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No prawie !!!! hihi :D patrzyliśmy z moim w to okienko i taka rozmowa

    "ej widzisz tę skarpetkę?"
    "no widzę widzę kurcze chyba sie nie dopierze bo się oddzieliła od stada"
    "no chyba się nie dopierze"

    hahahah i gapimy się w ten wirujący bęben! A jest cicha więc ciagle wchodziłam do łazienki bo po poprzedniej już wydaje mi się, że przestała działać :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:33

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane takze tak u mnie dzis jedna kreska. Czekam na @ ktora nie chce przyjsc :-( mam nadzieje ze Wasz dzien bedzie lepszy

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję dziewczyny, jesteście wspaniałe :*

    Fajne torebki! Ja swoje do zdarcia molestuje ale muszę na nowo wrócić do rozmiaru A5 chociaż to taaaakie niepraktyczne :D


    Rubii oni tam bez Ciebie to chyba zginą :P Od 1 września nowa praca? :)

    wKratke może wystarczy jak poszukasz polskiego lekarza - myślę, że mentalność jest inna i to wystarczy by zrobił usg :)

    Marcowa, wczoraj był 6t4d wg USG. W zasadzie wszystko pokryło się z moimi kalkulatorami. W prawdzie podałam inną datę ostatniej miesiączki przez te plamienia ale ostatecznie wpisała mi ten sam termin porodu, który mi wyskakiwał z aplikacji :) Ze zwolnieniem też niepotrzebnie się martwiłam :) Ze względu na typ pracy chciała mi dać od ręki ale poprosiłam od września, żeby nie zostawiać szefowej na lodzie. Będę musiała się tylko pofatygować do lekarza na początku miesiąca. Musieliśmy też przesunąć nasz wyjazd nad morze o 2 dni później bo tak wypadła mi następna wizyta. Dobrze, że nie byo problemu z pokojem :D

    O tak, prać w nowej pralce to czysta przyjemność :D Jaką markę wybrałaś?

    Rubii, dopóki @ nie przyjdzie to nic straconego. Test ma prawo być jeszcze ujemny :* Dalej trzymam za Ciebie ogromnie mocno kciuki :*

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka od 20 sierpnia nowa praca. 15dpo juz powinien cos pokazac. Nie ludze sie juz. Czekam na @. Oby szybko zawital.
    Super ze nie bedzie problemu ze zwolnieniem <3. Korzystsj kochana jak mozesz <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny witam się z Wami słonecznie :)

    Enka wybraliśmy Samsunga. Bardzo cichy i ma tryb prania dziecięcego i blokadę dla dzieci może to głupie ale myślę przyszłościowo :P :)

    Miałam dzisiaj taaakie dziwne sny, że moja szefowa zmarła! Jezu ja jestem dibaeł wcielony chyba ostatnio jestem na nią zła i potem dziwnie sny mam! :O

    Rubii tulę Cię mocno na kiedy małaś termin @ ?

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie dzisiaj spadek - chyba nie bede testowac... Ehhh. Ale chociaz wiem ze owu byla, jeszcze sierpień i monitoring zaczniemy i stymulację, moje swiatelko w tunelu :-)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi u mnie wzrost dzisiaj ale taki sam miałam w zeszłym cyklu więc się nie nakręcam. W 7dpo idę na progesteron żeby się upewnić z tą owulką i już się stresuję

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane!
    Człowiek tylko pół dnia nie zagląda a tu już 2 strony do nadrobienia:)

    Enka po prostu nie mogę się napatrzeć nanten skan!!

    Rubi jeszcze chwila i uwolnisz się od tych ludzi oby w nowej pracy przede wszystkim była dobra atmosfera! Ja właśnie przez takie cyrki wyjechałam za granicę bo ciągły mobbing stres tu pracuję dla NHS budżetówka więc jest naprawdę ok.

    Wkratkę u mnie to samo nie uznają praktycznie ciąży do 3go msc i nic nie robią dobrze że chociaž jest sporo pl przychodni to zawsze można się 'ratować' w razie draki.

    Zuzi teraz to tylko ciągle prać! Biedna nieźle Cię musi terroryzować skoro nawet we snie Cię nawiedza

    Milego dnia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 08:49

    Rubii lubi tę wiadomość

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niby 7dp mialam 11,3 to powinna byc... Mam jeszcze cicha nadzieje ze to prze, podroz i krótki sen...

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Ja dzisiaj pospalam dluzej :)

    Rubi szkoda że 1 krecha :( Ale czekamy jeszcze.

    Abi mam nadzieję ze to psikus z tym spadkiem, trzymam kciuki.

    Zuzi co za sen! Ja się boje takich snów, ale nie wierzę że mogą się spelnic, tylko budzę się wtedy spanikowana. Ja miałam okropny sen o mojej ciąży, możecie się domyślić, bo nie napiszę tego.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka ja dopiero się dokopalam, przez wyjazd nie jestem na bieżąco. Sliczne maleństwo! :-)

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ