X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dziś bedzie lepszy dzień. Weekend jesteśmy razem. O 10 mamy badanie pozniej jedziemy na shoping Malego ubrać troch bo w przyszły weekend mamy wesele znajomych no i za chwile powrót do przedszkola. Milego dnia.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, Abi ja osobiście martwie sie o Ciebie bo coś długo sie nie odzywasz...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeeść testowałam dziś bo mąż kazał :-] byłam pewna, że nic z tego bo są typowe objawy okresu no i nie myliłam się, jedna tłusta krecha...;-)

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka myslalam. To chyba już jest ostatnie badanie jakie mogę zrobić. Problem u nas jest u męża. Dopoki in bedzie pracowal tam gdzie pracuje jego plemniki nie będą dobrej jakości.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. Jestem i żyję :-) wczoraj poprostu po pracy wzielam sie za prasowanie bo sie nazbieralo. A dzisiaj slabo się czuje. Dalej mnie boli brzuch. Teraz jeszcze wymiotowac mi sie zachcialo i glowa boli ale widac to organizm tak dziala. Moze jutro będzie juz lepiej...

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mój mąż stwierdził widocznie tak musi być i on nie chce dziecka z probówki.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:43

    7 cykl staran
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mieliśmy wizytę i lekarz go też nie przekonał mówiąc że nie daje to większej szansy niż naturalnie.

    U nas bardzo ładna pogoda grzeje słonko jak nie wiem

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi, faktycznie wKratke ma rację, małymi kroczkami. Mój na początku w ogóle nie chciał słyszeć o badaniu nasienia. Absolunie nigdzie nie pójdzie i to było wykluczone! Ale żeby zaczęto mnie leczyć musiał zrobić to badanie i po prostu to wybłagałam i wypłakałam. Poszedł...i okazało się, że nasienie marne...lekarz kazał mu powtórzyć i już bez zająknięcia poszedł sam na badanie powtórne za miesiąc. Na insyminację też na początku marudził, ale potem sam do tego dojrzał. To nie jest nic miłego, jak Pani mówi "zapraszam Pana do tego pokoju" i udziela wskazówek "co i jak" ale poświęcić czasem dume trzeba dla celów wyższych ;-) Za każdym razem mąż mówił, że to jest np: pierwszy i ostatni raz, potem mówił, że to drugi i więcej nie pójdzie a potem był trzeci :-P

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pogoda sie zapowiada ladnie, kończę sprzatanie a po obiedzie jedziemy znowu nad wode :-) akurat sobie porozmawiamy a ja juz lepiej sie czuje :-)

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy dzisiaj na wizycie sprawa wygląda tak że do października próbujemy A później mąż ma zrobić badanie i mamy zastanowić się co dalej. Powiedział nam że jesteśmy z wiekiem poniżej normy.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    MalaMi to macie teraz troszkę czasu na zastanowienie się, może do października mąż zmieni jeszcze zdanie. Może zrozumie że dziecko z takiego zabiegu niczym się nie różni od naturalnie poczętego, Twoje jajeczko, jego plemniki, więc to nie jest dziecko z probówki. Mam nadzieję ze się dogadacie, bo uważam, że warto spróbować. Na pewno nic nie stracicie przez to.
    U nas pogoda też dziś ładna, nie ma już takiego upału, więc można pospacerować :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za rady :)

    Szczerzę to licze na to że jednak nam się uda, że nie staniemy przed taką trudną decyzją. Przepraszam za mój humor ale zbliża się @. Pytałam się lekarza dzisiaj czy ten mój ból piersi zaraz po owu jest niepokojący i przez to blokuje ciąże, powiedział że nie że jest to całkiem normalne.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy na badaniu rano, mąż sobie troche z tego porzartował, później byliśmy na zakupach a teraz idziemy trawnik kosić.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Rubii a Ty czujesz się już lepiej?
    Dziekuje ze pytasz kochana. U mnie dzis znow podwyzszona temoeratura 37 stopni. Mam bole podbrzusza i juz troche mniej zbiera mnie na mdlosci niz wczesniej. Cos jest na rzeczy ale nie wiem co. W poniedzialek mam wizyte to sie okaze. A Ty jak kochana sie czujesz?

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka wrote:
    Czeeeść testowałam dziś bo mąż kazał :-] byłam pewna, że nic z tego bo są typowe objawy okresu no i nie myliłam się, jedna tłusta krecha...;-)
    Jak zaczelam czytac Twojego posta to mialam taka nadzieje ze inaczej sie ona zakonczy. Tak mi przykro kochana :-( wkoncu musi sie udac <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślałam ze post Pozytywki będzie miał szczęśliwe zakończenie, szkoda, ze tak nie jest :(

    Dzięki Rubi, po wizycie super się czuje, naogladalam się i już nic mi nie przeszkadza ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super kochana <3 oby dobre samopoczucie towarzyszylo Ci do konca ciazy <3

    Marcowa2017.23, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny, jesteście Kochane :-) bociany latały nad naszym domem, obojgu nam się śniło, że jestem w ciąży a jednak nie, ale nie ma zawodu ani zaskoczenia bo byłoby to zbyt piękne po pierwszym IUI ;-) mógłby już przyjść okres to by się dupka odstawiło i by się człowiek wreszcie wina napił :-P Rubii koniecznie daj znać jak po wizycie! i co to za dziadostwo Cię dopadło :-/ Marcowa, widać już coś brzuszka? :-)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywka a kiedy masz mieć @? Bo testowanie na 21 jest wpisane, więc jest jeszcze czas :)
    U mnie już dawno widać brzuch :P i to mocno. Ponoć z drugim szybciej widać a dodatkowo ja nie mam żadnych mięśni. Brzuch jak 5 miesiąc a waga stoi to jest dziwne.

    3i49f71x2dxie3wa.png
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ