X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz gin powiedział że jeden żołnierz musi dać radę ;) Ale ten lekarz to w ogóle zakręcony człowiek, zawsze podniesie na duchu :) O zmienności wyników nasienia też powiedział. A dawałam też przykłąd mojego brata który miał słabe wyniki brał leki, rok nie palił, nawet piwa do ust nie wziął powtórzyli wyniki a tu masakra jeszcze gorzej, morfologia 0% i żylaki też miał. Wkurzyli się odrzucili wszystko stwierdzili ze widocznie nie dane im mieć dziecka. Napili się i co? Szok:) Mały kończy właśnie 9mcy. :)

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci ABI!!! Bardzo mi dziś pomogłaś! :-* :-* Jesteś Kochana ^_^ Kiedyś musi się udać, nam wszystkim! nie o takich Cudach świat słyszał :-)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pozwolę ani Wam ani sobie się załamać i odpuścić ;) Uda się wszystkim nawet szybciej niż się wydaje zobaczycie :)

    Marcowa2017.23, Pozytywka lubią tę wiadomość

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:42

    Pozytywka, ABI90, Rubii, Marcowa2017.23 lubią tę wiadomość

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke jaka piekna mowa motywacyjna. Ty nasz dobry duszku <3
    Nie ma co sie poddawac tylko trzeba walczyc.
    A u mnie ostatni dzien w pracy dobiega konca powoli. Juz odliczam godziny zeby moc stad wyjsc. A wiadomo jak to ostatni dzien zamiast mniej pracy to nagle pelno sie jej znalazlo

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:43

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w swojej poprzedniej pracy jak się zwalniałam to wzięłam urlop + 2 dni urlopu okolicznościowego bo w tym czasie miałam ślub :) na szczęście mi nie robili problemów. Ale co zakład to inne taktyki. Wiecie co ja nawet dzisiaj prawie nic nie jadłam, jakoś ochoty nie miałam. Rano małą kanapeczkę, a teraz w pracy kończę małe opakowanko pomidorków koktajlowych. Międzyczasie 1 kawa i woda. Wrrrr muszę się zdopingować do jedzenia :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi a co z Twoimi wynikami? Sa?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj w natłoku nie napisałam, tak tak przed 12 były. Spadło do 7,6 czyli myślę że jak skończy się @ to już będzie całkowite 0. Bo badanie wtorek około 23 mIU/ml a wczoraj 7,6mIU/ml już nawet dzisiaj może być 0 jeśli w takim tempie spadało. Brzuch boli bardziej niż na @ i tabletki nie bardzo dają radę ale wytrzymam, ważne że organizm sam się czyści to nie będzie trzeba robić przerwy w staraniach :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie małe pocieszenie w tym nieszczesciu. Bardzo się cieszę, ze widzisz pozytywy, twarda i mądra babka jesteś :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj wizyta. Już się denerwuje... dam znać po :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Źle się czułam wtedy we wtorek. Nie potrzebnie pojechałam jeszcze nad wodę, ale z drugiej strony myślę że w domu mogłoby być jeszcze gorzej. Wczoraj rozmawiałam z mężem co robimy z weselem szwagierki bo tak to mieliśmy jechać samochodem i wrócić, sam mąż nie ma chęci iść ale wiadomo-najbliższa rodzina więc trzeba. A On do mnie że do końca września może znowu się uda ;) Głupia płonna nadzieja ale skoro już się wszystko oczyszcza to szanse zawsze są, oby owulacja była :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa czekamy na wiesci po wizycie!

    Abi najwazniejsze ze sam organizm sie czysci po lyzeczkowania musiala byc odczekac mi np kazali 3 miesiace czekac nim organizm dojdzie do ladu. A u Ciebie samo sie wszystko oczysci i od razu bedziesz mogla dzialac.
    wKratke przynioslam ciasto na pozegnanie sama robilam wczoraj i wiem ze dziewczyny z ksiegowosci czaja sie na gorze z jakims kwiatkiem dla mnie bo ukradkiem go widzialam i pewnie mi dadza na koniec dnia i to tyle z pozegnan by bylo

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 1,5 godz w starej pracy Ci zostało i nowy etap w życiu :)
    Będzie dobrze :)

    Rubii lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1745

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jutro idziemy do lekarza... kazał się zastanowić na inseminacją... nie zastanawialiśmy się bo chcemy naturalnie ...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    My jutro idziemy do lekarza... kazał się zastanowić na inseminacją... nie zastanawialiśmy się bo chcemy naturalnie ...
    Skoro chcecie naturalnie to jednak przemyślenia macie ;)

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po insyminacji zawsze można "poprawić" naturalnie ;-) możecie raz spróbować insyminacji MałaMi.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1745

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj placzliwy nastrój wiesz @ się zbliża

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IUI może jest trochę kosztowne, ale plemniki się odwirowuje, uzyskuje się same najsilniejsze i dodaje sie płyn, który ułatwia im poruszanie. Delikatnie macica boli wtrakcie ale nie jest to straszliwy ból :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2018, 16:35

‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ