X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataW. wrote:
    Hej dziewczyny czy możecie powiedzieć mi czy ten wynik waszym zdaniem jest Ok?
    FSH 6.2 LH 7.1

    Wydaje mi się że jest ok bo stosunek ma oscylowac wokół 1

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki powinien byc ten stosunek lh do fsh ?
    Ja mialam ostatnio wyniki ale nie pamietam dokladnie tylko na oko, ze lh mialam ponad 6 a fsh ok 27. Gin wyliczyla najpierw na oko bo nie byla pewna ze jest to 3:1 albo 1:3, a osttanio na wizycie mowila juz ze jest 2:1 wiec sama sie troche pogubilam

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosunek LH i FSH powinien oscylowac koło 1.

    Wartość dla Beaty wydaje się być prawidłowa. Wartości są do siebie zbliżone i mieszczą się w normach.

    Natomiast wartości Angeliki wydają mi się zachowane. O ile LH jest poprawne, to FSH jest podwyższone. FSH w 2.-4. dniu cyklu powinien mieścić się w widelkach 3-12 mIU/ml a twój to 27 . Skonsultoqalabym to z lekarzem.

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki dziewczyny :) tak badałam poziom jakoś 4 dc:) normy miałam podane,ale bardziej właśnie chodziło mi o stosunek tych dwóch wartości pod kątem PCOS...

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Stosunek LH i FSH powinien oscylowac koło 1.

    Wartość dla Beaty wydaje się być prawidłowa. Wartości są do siebie zbliżone i mieszczą się w normach.

    Natomiast wartości Angeliki wydają mi się zachowane. O ile LH jest poprawne, to FSH jest podwyższone. FSH w 2.-4. dniu cyklu powinien mieścić się w widelkach 3-12 mIU/ml a twój to 27 . Skonsultoqalabym to z lekarzem.


    Konsultowalam z gin, ale juz sie pogubilam bo bylo prawdopodobienstwo PCOS, ale na usg nie wyszlo nic, oprocz torbieli jednej i sie zastanawiam czy to moglo miec jakis wplyw na ten wynik czy nie :)

  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane!
    Jutro oficjalnie zaczynam urlop.lot na weekend do Polski :) lekarz zalecił mi przed
    Każdym wylotem dawke progesteronu brać.
    Rubii oby takich cyrków nie było !

    Enka mi Chodakowska tez nie podeszła nie ma w niej takiej energi jak u Mel b czy Tiffany!

    Abi świetne masz podejście oby tak dalej!
    Dzisiaj weszłam na bella i stwierdziłam że to nie dla mnie.jakieś to pogmatwane :

    buziaki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 18:26

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje MałaMi, chodzę do lekarza prywatnie, ciekawa jestem czy będzie chętny zrobić na fundusz...

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A HSG jest bolesne?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolalo zakładanie wziernika sam kontrast nie.bol podobny do mocnego okresowego Ale słyszałam że jak udrazniaja to może boleć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 19:27

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje a kto teraz testuje w najblizszym czasie? Pozytywka teraz nam przekaze dobre wiesci. Chyba ze nasza kochana Zuzi nas czyms tu jeszcze zaskoczy <3
    O nie Marcowa czemu przenioslas Abi :-( no nie wierze w to nie tak mialo byc :-( caly czas licze ze to byl tylko blad laboratorium. Oby tak bylo <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 19:49

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć moje maleństwa wróciłam po 11 godzinach :D dzisiaj 28 kilometrów. Było cudownie. Niestety na szpiglasie mgła w tym roku nas zaskoczyła ale i tak było pięknie. Popatrzyłam i powzdychalam do chłopaków wspinajacych się na Mnicha :D na piątce mnóstwo ludzi ale ogólnie bardzo fajnie dużo fajnych ludzi spotkamych na szlaku my zawsze mamy śmieszne historie ;P ach no i tampon się nie przydał ale wiecie to chyba przez nadmiar ruchu bo ani brzuch ni3 boli ani nic okresowego za dużo mięśni pracuje;) A teraz lecę na pierogi i piwerko :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 20:09

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi super ze tak aktywnie spedzasz dzien! Pozazdroscic :D a co jesli tampon juz wcale sie nie przyda? Kiedy powtarzasz test? Wiem ze masz jeszcze dwa w ukryciu :D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:42

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo wKratke kochana czekam na pozytywny wynik. Potrzeba nam dobrych wiesci. A u mnie na dole u sasiadki jakis remont po nocach. Oby szybko skonczyli bo jak tu odpoczywac i spac w takich warunkach. Ktos zamiast caly dzien robic remont to zaczyna o 18 chyba po pracy ktos sam walczy z remontem

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkratke czekam na tescik!!!

    Rubii ja chyba nie powtarzam. Czekam na @. Wczoraj Wyplakalam swoje :( pierwszy raz tak miałam może tego potrzebowałam teraz świeży umysł :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Kochane moje a kto teraz testuje w najblizszym czasie? Pozytywka teraz nam przekaze dobre wiesci. Chyba ze nasza kochana Zuzi nas czyms tu jeszcze zaskoczy <3
    O nie Marcowa czemu przenioslas Abi :-( no nie wierze w to nie tak mialo byc :-( caly czas licze ze to byl tylko blad laboratorium. Oby tak bylo <3
    Rubii duszko moja dobra, ja prosilam Marcowa o wjazd o pietro wyzej ;-) ale mam nadzieje nie dlugo znowu zjechac :-) i tym razem juz zostac :-)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz czuje ze jutro max po jutrze sie zacznie i mam zamiar od razu dzialac, chyba że lekarz co innego powie :-)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ja juz czuje ze jutro max po jutrze sie zacznie i mam zamiar od razu dzialac, chyba że lekarz co innego powie :-)
    Abi trzymam za Ciebie kciuki u mnie jakoś spadek wszystkiego i odpuszczam ten cykl całkowicie coś mi podpowiada tak

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:42

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zawsze jestem taka silna tylko mam o kogo walczyc :-) wszystkie mamy :-) a dziewczyny ktorym sie udalo nam pomoga i nas pozarazaja :-)

‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ