X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 października 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też o tym pomyślałam że kuurczeee nie było dobrych informacji dawno :( Ale niestety nie mamy na to wpływu... U mnie dzisiaj fajnie cieplutko na dworze i kurcze zaspałam trochę ledwo zdążyłam do pracy :)

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 30 października 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, powiem wam że się załamałam :(
    Dlaczego ja!
    Mam wrażenie że wszystko co ważne i wartościowe w życiu muszę wyrywać losowi z ciężkich bojach :(

    Jesteśmy ponad miesiąc po ślubie i zaczynają się pytania o dzieci... masakra... aż boje się nadchodzących świat bo coś czuje że to będzie ulubiony temat wszystkich

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 października 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek głowa do góry i nie załamuj się ;) Wiem ze ten tekst jest do bani ale taka prawda... To dopiero miesiąc po ślubie... Co mają powiedzieć dziewczyny które starają się po kilka lat... Nikt nie mówił że będzie łatwo ale jesteś na dobrej drodze. Zaczęłaś wcześnie diagnostykę i stymulację więc jesteś o krok do przodu :)
    Ludzie często nie myślą, nie zastanawiają się and tym co mówią. Ja w niedzielę usłyszałam że pewna osoba za mojego męża może zrobić mi dzidziusia... Niektórzy ludzie to po prostu debile... U nas rok po ślubie i też szykuję się na multum pytań w święta. Ja nastawiłam się bojowo, jeśli zaczną się pytania to mówię prawdę: "Byłam w ciąży ale niestety nie utrzymała się, zaspokoiliście ciekawość? Albo "Staramy się ale jak do tej pory bez rezultatów, spokojnie prędzej czy później jeśli się uda to poinformujemy". Mam wrażenie że jeśli się nie komentuje to jest jeszcze gorzej i więcej pytań.
    Tez ostatnio bzikowałam ale próbuję teraz wprowadzić spokój, dobry humor, więcej zajęć żeby mniej myśleć. U mnie też nadal brak @ a czekanie jest najgorsze...
    Aaaa i widziałam że u Ciebie temperaturka podskoczyła więc nie skreślaj jeszcze tego cyklu, może życie Cię pozytywnie zaskoczy ;) Nikt nie mówił że będzie łatwo, też żałuję że nie zaliczam się do grona dziewczyn którym udaje się za 1,2 lub 3 razem ale niestety...

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 30 października 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ja nie wiem co z tymi ludźmi jest, że w ogóle pozwalają sobie na takie pytania. Bardzo to irytujące. Najgorsze ze nie da się nie przejmować.
    Martek może jeszcze @ nie zawita i się miło zaskoczysz :) a na takie pytania trzeba mieć przygotowana odpowiedź tak żeby już więcej pytań nie było, ale przykre, że zamiast czekać z niecierpliwością na święta będziesz się denerwować glupimi pytaniami i to od najbliższych :(
    trzymaj się ciepło :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 30 października 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:58

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 października 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy wierzyć że w końcu się uda bo nikt za nas walczył nie będzie także głowa do góry. Martek kiedy w ogóle masz termin @ ? U mnie jutro tydzień po duphastonie a @ ani widu ani słychu już wolałabym dostać i móc działać. Ogólnie to tak mnie wysypało na twarzy że szok :/ Zastanawiam się czy to nie przez Castagnusa, ale dokończę opakowanie i chyba odstawię...
    wKratkę ja się po tych osobach niczego sensownego nie spodziewałam ale żeby aż tak to... no ale cóż nie chciałam kręcić afery bo to chrzciny ich dziecka były. W niektórych laboratoriach to istna paranoja... Ja w szpitalu musiałam sama sobie gumkę tą od pobierania trzymać, przecież to śmiech na sali... CHyba nie wytrzymam do czwartku i jutro powtórze tets, jak negatyw to już będzie wykluczenie na 100000%

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2018, 14:22

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 30 października 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi powtórz test, co szkodzi, przecież wiesz że to niczego nie zmieni a będziesz wiedziała na czym stoisz.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 października 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak tlyko że ja jestem w 99% pewna że test z soboty jest wiarygodny. Tylko ta temperatura... No i naczytałam się że często pierwszym objawem ciąży może być infekcja lub śluz pomylony ze śluzem w infekcji. Dlatego jeszcze gdybam. Sama nie wiem, zobaczę :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 30 października 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisałaś iskierka zawsze się tli, dlatego jeszcze szuka się znaków ciąży :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 października 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa a jak Ty w ogóle się czujesz? Zmiany pogody nie wpływają na Ciebie ?? :) U mnie wczoraj okropna pogoda była a dzisiaj pięknie i ciepło :) Jutro może rano na grzyby skocze bo dzisiaj już szaro po pracy :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 30 października 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze się czuje, czasem mam gorszy dzień albo dwa ale to tylko tyle :) co do pogody to mocno odczulam jak tak nagle zimno i brzydko się zrobiło, okropnie się czułam. A dzisiaj u nas też pięknie i dobre samopoczucie:)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 30 października 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny. Póki @ nie ma zawsze jest nadzieja i tego sie trzymajmy. Oj tak, dzisiaj był piękny dzień. Miałam wrażenie, że nadchodzi wiosna a nie zima. Ciężko będzie jak za kilka dni znów wróci ta szaruga :(

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 31 października 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek jak dzisiaj nastrój? U mnie kolejny słoneczny dzień to i nastawienie dobre. Zrobiłam dzisiaj ostatni test w tym cyklu i biel, śnieżna biel, niech już @ nadchodzi, może zadziała wywoławczo :) Nie mam pojęcia czy to duphaston tak na mnie podziałał... https://ovufriend.pl/wykres.html?nick=b zapomniałam już jak to jest mieć takie długie cykle... :| Gdyby nie to że brak @ to miałbym całkiem dobry nastrój :) Miłego dnia :)

  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 31 października 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kilka dni byłam odcięta i zbyt zajęta żeby mierzyć temp i doszukiwać się objawów. Byłam z Młodym w szpitalu w trybie bardzo nagłym, ma siną alergie na orzechy i po prostu sie dusił. Dziś wysxliśmy do domu z adrenaliną w kieszeni. Dziś 7 dzien po domniemanej ovu.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 31 października 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta i juz wszystko dobrze z synkiem? Widzieliście wcześniej że ma alergie na orzechy czy teraz się objawila?

    Abi szkoda :(

    U nas dzisiaj ładna pogoda, ale jakoś na spacer nie miałam ochoty, wolałam posprzątać zakamarki w kuchni.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 31 października 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Martek jak dzisiaj nastrój? U mnie kolejny słoneczny dzień to i nastawienie dobre. Zrobiłam dzisiaj ostatni test w tym cyklu i biel, śnieżna biel, niech już @ nadchodzi, może zadziała wywoławczo :) Nie mam pojęcia czy to duphaston tak na mnie podziałał... https://ovufriend.pl/wykres.html?nick=b zapomniałam już jak to jest mieć takie długie cykle... :| Gdyby nie to że brak @ to miałbym całkiem dobry nastrój :) Miłego dnia :)

    Mi już trochę lepiej. Godzę się połówki z porażka w tym cyklu i szykuje siły na kolejny. Brzuch boli jak nigdy przed tem więc albo @(ale to już tak kilka dni) albo niesmieszny żart matki natury. :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 31 października 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:58

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 31 października 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane podziele sie z Wami moimi dobrymy wieściami dzis z wizyty w klinice. U mnie dzis 10 dc i tu zaskoczenie mam dwa pecherzyki jeden na lewym drugi na prawym jajniku oba po ok 2.1 cm gdzie zawszw owu mialam ok 17-19 dc. Dostalam dzis zastrzyk na pekniecie i mamy sie intensywnie starac :-) endo 8.1mm takze nic nie pozostaje tylko czekac i byc dobrej mysli. Dawno nie mialam owu. Moze teraz sie uda wkoncu.

    wKratke, Marcowa2017.23, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 31 października 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wspaniale! Super, ze sie udalo zobaczyc pecherzyki i dostalas zastrzyk :) intensywny czas przed Wami, oby owocny!!!! Trzymamy mocno kciuki!!!

    7 cykl staran
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 31 października 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Młodym już dobrze, wcześniej miał już epizody ale nigdy nie były tak silne, w szpitalu zrobili mu cały panel na alergie, ale wyniki dopiero pewnie po weekendzie.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ