X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 31 października 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta dobrze ze juz wróciliscie :)

    Rubii super!:) trzymam kciuki:)

    WKratke może być jeszcze za szybko na test, czekamy :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • 19iwona90 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 1 listopada 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w niedzielę pisałam że test negatywny. Dziś pozytywny, dwie wyraźne kreski. Jestem w szoku.

    Rubii, BeataW., wKratke, Martek&M, Marcowa2017.23, enka90 lubią tę wiadomość

    Iwona
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 1 listopada 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19iwona90 wrote:
    Dziewczyny, w niedzielę pisałam że test negatywny. Dziś pozytywny, dwie wyraźne kreski. Jestem w szoku.
    Super kochana co za dobre wiesci z rana. Idziesz na bete? Gratulacje kochana <3 Twoja sytuacja pokazuje ze nigdy nue należy tracic nadziei <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2018, 08:25

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 1 listopada 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyby,wczoraj mialam pierwszą wizytę Lekarz powiedział,że jest to 5 tydzień: 4 tygodnie + 4 dni - widoczny pęcherzyk z całkiem żółtym:) kolejna wizyta 21 listopada i powiedział,że już na pewno będzie widać serduszko i mam się nie stresować...A zła wiadomość jest taka,że znowu mam torbiel 6.9 cm na prawym jajniku....Masakra jakaś...mam brać luteine podjęzykową 2x2 tabletki i duphaston 3x1...oby się wchłonęła...

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • 19iwona90 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 1 listopada 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro pójdę na betę bo chce mieć to na papierze. No szok, widocznie za szybko robiłam te testy. A cycki mnie bolą i plecy. Ten cykl był na prawdę dziwny i inny niż zawsze. Rok starań i pregnyl chyba zdał egzamin.

    Iwona
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 1 listopada 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi trzymam kciuki - to bardzo dobre wieści:) tak czytałam Wasze posty i muszę napisać,że dopytywanie przez rodzinę o ciążę itd jest szczególnie dołujące,a wręcz irytujące...sama tego doświadczyłam-bardziej od strony męża-na ostatniej imprezie jego kuzynka niewyparzonym jęzorem chlapała,aż się we mnie gotował...oj żałuję,że nie powiedziałam jej czegoś w tak i sposób żeby się poczuła jakby ktoś uderzył ją w twarz mokrą ścierą...sorry za wyrażenie...Ale aż się we mnie zagotowało...później miałam sytuację z moją tesciową...robiła podchody i wypytywała męża czy my już coś planujemy,bo jesteśmy 2 lata po ślubie i ona chciałaby być wtajemniczona itd....No przepraszam co to ma być?Ludzie uważają,że co, jak będą wywierać na nas presję To,że rach ciach i już Jest?To jest jeszcze gorsze...oczywiście zrobiła się awantura...opowiedziałam o tym mojego męża siostrze...I ta ją opierdzieliła,że ma się nie wtrącać,że to jest nasza sprawa...że teściowa nawet nie powinna chodzić i wypytywać o takie rzeczy...i dobrze zrobiła,bo temat się urwał...Ja to nie wiem co tym wszystkim ludziom tak zależy?To ma być nasza świadoma decyzja...to my będziemy rodzicami i my to dziecko będziemy wychowywać...nikt inny...A jeśli komuś się tak bardzo nudzi to proszę bardzo droga wolna...skoro wszyscy uważają,że to takie proste zajść w ciążę to nic nie stoi na przeszkodzie...niech jedna z drugą sobie zrobią dziecko,teściowa jak jej się nudzi to niech zaadoptuje i sprawa rozwiązana...A wiecie jak mój mąż powiedział jej,że jestem w ciąży i że brałam leki itd to zapytała czy on jest świadomy,że mogą być np.bliźniaki?Nosz kurw**** nie dogodzisz...W ogóle to byłam taka zła,że jej powiedział o lekach,bo Wiem,że zaraz cała rodzina będzie wiedziała...wiecie co żałuję,że nie miałam przygotowanego tekstu jako odpowiedź na głupie pytania-kiedyś dziewczyna napisała bardzo fajną odpowiedź i myślę,że to zamknęło by wiele ust...Kiedy ktoś Cię zapyta o ciążę-dziecko -powiedz-że dziecko będzie jak wrócisz np. Z Warszawy...wtedy ktoś zapyta Cię o A kiedy wracasz?-odpowiedz: na razie się nie wybieram....I myślę,że to dałoby do myślenia..A każda z tych osób na pewno poczułaby się bardzo zmieszaną...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2018, 08:50

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 1 listopada 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wspaniale wiesci gratulacje!! Moze po kolei kazdej sie u nas cos ruszy do przodu :)

    Rubi swietne wiesci! A bralas clo w tym cyklu?

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 1 listopada 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze dziewczyny- ja wysyłam Wam pozytywną energię :):);)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2018, 12:08

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 1 listopada 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona gratulacje! Wchodze a tu taka niespodzianka :D a takie niespodzianki to my lubimy najbardziej :) zrob bete, zebys miala potwierdzenie a my czekamy na dalsze wiesci :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2018, 12:44

    7 cykl staran
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 listopada 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19iwona90 wrote:
    Dziewczyny, w niedzielę pisałam że test negatywny. Dziś pozytywny, dwie wyraźne kreski. Jestem w szoku.
    Super gratuluję :D wspaniałe wieści :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 1 listopada 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata torbiel na pewno się wchłonie :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 2 listopada 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu w tym cyklu brałam letrozol po 2 tab ale to jest to samo co clo dziala identycznie tylko ze letrozol nie wplywa na endometrium tak jak clo. Teraz mam ladne edno 8.1 cm a z clo mialam ostatnio polowe tego. Wiec zmiana leku wyszla mi na dobre.
    Iwona daj znac jak odbierzesz wyniki bety

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 2 listopada 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:58

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 2 listopada 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke mierze ale tylko dls siebie i nie codziennie raz na jakis czas. Dzis zmierzylam zeby wiedziec czy owu byla i mam temp 37 a na poczatku cyklu mialam 36.8 wiec cos podskoczylo ale to rownie dobrze mkze byc od zastrzyku a nie od owu. Dzis ma 16.30 mam wizyte w klinice wiec dam znac co i jak.
    wKratke kochana a Ty ile dni po owu juz jestes? Twoj maz juz zamlada ze jestes i super bo najwaznijesze jest pozytywne myslenie. Trzymam kckuki zeby Twoj test byl pozytywny <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 2 listopada 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    WKratke czekamy na Twoj test:)

    A dzisiaj Iwona na Twoja betę, robisz?

    Trzymam kciuki za Was dziewczyny :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 2 listopada 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:58

    7 cykl staran
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 2 listopada 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WKratke gratuluję podejścia :) racja, w końcu się uda :D

    A moja mała fakt, już nie taka malutka, bo na ostatniej wizycie, czyli 1,5tyg temu było już troszkę ponad 400 :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 2 listopada 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke 10 dpo to moze jeszcze za wczensie5bylo na test wiec czekam z niecierpliwością jutro na dobre wieści.
    Co do moich wizyt to na pierwszej wizycie byl Pan Doktor a teraz jak poszlam to juz inna Pani doktor ale dzis ide do tej samej u ktorej byłam 2 dni temu. Bardzo fajna fajni doktor podoba mi się. Jak by sie nam kiedys udalo to chyba bym chciala zeby ons mnie prowadziła. Jej rodzina ma prywatny szpital ginekologoczno polozniczy i ja wlasnie tam bym chciała rodzic jak juz cos z tefo wyjdzie. I tak dobrze sie złożyło ze akurat na nia trsafilam.
    A zadowolona jestem bo wmoncu cos sie rusza do przodu i nie stoimy w miejscu. Tam pracują sami specjaliści inkazdy cos mądrego moze podpowiedziec. Chociaz co dobre to kosztuje. Za ostatnia wizyte zaplacilam 500 zl. Zobaczymy jak dzis bedzie. Ale jakos po wizycie w tej klinice jestem dobrej mysli

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • 19iwona90 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 2 listopada 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaspałam , do 10 nie zdążę. Mam wrażenie że moje cycki wybuchną. Chciałam do lekarza zadzwonić ale dziś ma nieczynne , dlatego przenoszę wszystko na poniedziałek.

    Iwona
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 2 listopada 2018, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mnie wczoraj poniosło 7dpo i zrobiłam test, oczywiście biało, a zryczałam sie jak głupia. Brzuch mnie kłuje, boli nieprzerwalnie od owulacji, pierwszy raz od porodu bolą mnie piersi, może nie bardzo ale jak chodze po schodach i są cieżki i gorące. Mam nadzieje że wytrzymam jeszcze kilka dni żeby zatestować znowu... Dziś delikatny spadek temp, może implantacja a może idzie do okresu. Mam bardzo cieżki czas, bardzo dużo stresu...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ