X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na @. Dzis 31 dc i 9 dni po odstawieniu luteiny i nadal czekam. U mnie przygotowania nerwowo bo jeszcze remont robilismy i juz skonczylismy ale teraz mamy male przeboje z meblami i nerwowo jest zeby zdazyc ze wszystkim zanim goscie przyjada :-)
    A jak u Ciebie Aneciu? Prezenty juz pokupowane dla wszystkich?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezenty praktycznie kupione 90% :D
    Mam tyle pracy, ze nawet za bardzo swiat nie czuje pewnie poczuje klimat w weekend jak pomoge babci w przygotowaniach :)

    Od nowego cyklu Rubi zaczynasz ponownie stymulacje?

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Aneciu z letrozolem z jeden czy dwa cykle i jak nie wyjdzie to inseminacja pozniej juz zostaje. Ja tez jakos nie czuje ze swieta sie zblizaja. Tak samo jak Ty tyle pracy jest ostatnio i w domu i w robocie ze tak sie tego nie odczuwa
    A ja miedzy swietami a nowhm rokiem jeszcze pracuje wiec juz wgl nici ze swiat. Tylko wigilie i sylwester mam wolny.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj to tak jak ja tez pracuje miedzy swietami ale pewnie w weekend przed swietami juz sie rozlunimy i poczujemy klimat swieta :)

    Dziewczyny a co u Was?

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anecia i Abi życzę Wam żebyście nie dostały @ :-) ja ostatnio dostałam 13 dni po odstawieniu dupka!!!! TRZYNAŚCIE DNI!!! Już robiłam test...a tu du*a :-P a ja tam czuje Święta ^_^ zapach pierników czuć wszędzie, choinka już ubrana więc Cudnie ^_^

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    U mnie prezenty już ogarnięte, coś szybko nam poszło, jedno wyjscie na zakupy i zrobione ;) wystarczy tylko spakować. Przygotowania zaczynam w sobotę i pewnie wtedy też ubieramy choinkę wtedy zrobi się świątecznie :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Tydzień mnie nie było. U mnie przygotowania też już ogarnięte. Prezenty kupione i w 75% zapakowane. Wczoraj upiekłam już pierniczki :) Poza tym chodzę na spacery regularnie i 2 kg schudłam, może troszkę ruchu i delikatny spadek będzie miał jakiś wpływ :) Z nowych rzeczy, w tym cyklu używamy conceive plus.
    Dzisiaj mam 10 dc i jadę do nowego lekarza, mój lekarz mógł mnie przyjąć w poniedziałek a w 8 dc w ogóle nic by nie zobaczył, tak więc nadarzyła się okazja konsultacji z innym lekarzem. Ostatnio w 12 dc miałam pęcherzyki 19mm przy połówce tabletki, ten cykl był na całej - zobaczymy czego dzisiaj się dowiem :)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:56

    7 cykl staran
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkratke skoro ślub to głowa zajmie się ślubem i nie bedziesz tak myśleć o staraniach, fajnie :) a kiedy dokładnie macie ślub?

    Abi ład ie waga leci w dół;) to na pewno nie zaszkodzi, ruch wskazany. Jak po wizycie?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wskoczyłam żeby napisać co tam wczoraj się zadziało.
    Lekarz stwierdził że nie rozumie postępowania dotychczasowego lekarza... Prolaktyna cały czas w górnej granicy a on mi jej nie obniża tylko daje lek na stymulację. A co do samej stymulacji nie podaje zastrzyku tylko czeka aż pęcherzyk przerośnie... Te 0,5 tabletki w poprzednim cyklu to w ogóle dla niego kosmos bo minimalna dawka to 1 tabletka a pół to praktycznie nic więc to że pęcherzyki urosły to nie musiała być zasluga clo.
    Odnośnie metformaxu, mówi zeby brać nadal ale 2 tabletki : 1 rano i 1 wieczorem a nie 3 na raz na noc. I jeśli by się udało to odstawić metformax a nie brać nadal jak kazał dotychczasowy...
    Pęcherzyki są, na lewym jajniku był ponad 11mm endo poniżej 4 mm ale to bopiero 10dc był więc szansa na owulację jest.
    Od wczoraj biorę lek na obniżenie prolaktyny. Już kolejnej wizyty nie będe miała bo według niego owulacja wypadnie w święta a w poniedziałek nie pracuje, w niedzielę też nie.
    Na następny cykl gdyby teraz się nie udało to badanie prolaktyny w 3 dc i badanie męża nasienia ponowne.I zapisać się na jakiś 12 dc, zrobimy monitoring i sprawdzimy, jeśli będzie potrzeba to od ręki da zastrzyk na pęknięcie.
    Najgorsze jest to że ja mojemu lekarzowi zwracałam uwagę na tą prolaktynę, bo ledwo mieszczę się w normie ale on twierdził że się czepiam. Mam nadzieję że teraz coś ruszy :)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:56

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke teraz fajny okres przed Wami. Przygotowania do slubu. To piekny czas i cieszcie sie nim i tym ze jestescie razem. A moze kto wie przez te zatracenie sie w wir przygotowan zobaczysz dwie kreseczki szybciej niz myslisz. My tez bralismy slub w pazdzierniku :-) a w sylwestra mamy rocznice 8 lat jak jestesmy razem :-)
    U mnie wkoncu wczoraj pojawila sie @.
    Monitoring wypada mi wlasnie w sylwestra. Moze dostsne jakies dobre wiesci ze jest jakis ladny pecherzyk :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi no co lekarz to inne podejmuje działania, może ten lekarz będzie dla Ciebie odpowiedni i już zostaniesz u niego :) może świąteczna owulacja przyniesie Ci szczęście.
    A Rubii sylwestrowa owulacja :) ale trafiłyście dziewczyny :)

    A ja też ślub brałam w pazdzierniku :) Rubii gratuluje 8 lat razem :) u nas bedzie 8,5 w sylwestra ;)

    Rubii lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko wydaje mi się że ta prolaktyna u mnie rzeczywiście może być problemem. Pierwszy wynik jaki robiłam był dużo ponad normę, ale w teście z obciążeniem niby ok, z tym że na czczo byla w górnej granicy, a czytałam sporo i podobno lepsza niższa niż taka wysoka podczas starań... Ale jak poruszałam temat to lekarz twierdził ze norma to norma. Mam nadzieję że teraz coś ruszy :)
    U nas w Mikołajki minęło 9 lat razem, w przyszłym roku 10 i przydał się taki prezent :)
    A ja dzisiaj jestem już na urlopie, miałam zacząć od poniedziałku ale pies mi się rozchorował a dzisiaj wszyscy w pracy... No już jestem po wizycie u weterynarza, krew pobrana, 4 zastrzyki i czekamy do jutra. Ja to się mam z tym moim piechem :)

  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:56

    Rubii lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak już dzisiaj o wiele lepiej :) czekam na telefon jeszcze w sprawie wyników krwi :)
    U mnie armagedon przez choinkę :)

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1744

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ślub brałam w październiku ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kolejna z października, dobry miesiąc :)

    U mnie już bardzo świątecznie, jestem już w rodzinnym domu :)

    Życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt, miłej rodzinnej atmosfery :) żeby za rok każda z nas spedzila święta w powiększonym gronie :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1744

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa Ty już nie długo. :) przypomnij mi proszę i.ie już wybrane? :) ja teraz odpoczywam dzisiaj sałatki ciasto A mąż u dieta choinkę u nas już nie daleko do świąt:)

    Również ja Wam życzę spokojnych świąt i już nie długo ujrzenia dwóch kreseczek!!

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny zdrowych, radosnych i pogodnych swiat. Oby wszystkie Wasze marzenia się spelnily, a szczefolnie te na ktore tak czekamy. Wszystkiego dobrego dla Was wszystkich <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ