X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ja orzechy brazylijskie właśnie w Lidlu. Są też w rossmannie :)
    Ale śpiąca jestem :(
    Dzieki :) ciężka noc?

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie od jakiegoś czasu męczą mnie jakieś durne sny. A później rano jest mi ciężko wstać. Wcale krótko nie śpię bo wczoraj np. o 22 wyłączyłam już lampkę a budzik miałam ustawiony na 6:40. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak często coś mi się śniło i pamiętałam te sny. Dzisiaj po pracy jadę na większe świąteczne zakupy. Chciałabym kupić ładne doniczki dla storczyków i muszę im zmienić podłoże. Aaaa i poszukuje kwiata, monstera dziurawa :) mam jakąś fazę na kwiaty. Ostatnio zakupiłam też drzewko szczęścia :)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ogólnie od jakiegoś czasu męczą mnie jakieś durne sny. A później rano jest mi ciężko wstać. Wcale krótko nie śpię bo wczoraj np. o 22 wyłączyłam już lampkę a budzik miałam ustawiony na 6:40. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak często coś mi się śniło i pamiętałam te sny. Dzisiaj po pracy jadę na większe świąteczne zakupy. Chciałabym kupić ładne doniczki dla storczyków i muszę im zmienić podłoże. Aaaa i poszukuje kwiata, monstera dziurawa :) mam jakąś fazę na kwiaty. Ostatnio zakupiłam też drzewko szczęścia :)
    Podziwiam :) ja zabijam wszystkie kwiaty nawet sztuczne :) choć ostatnio miewam napady na kwiaty( o dziwo) kupiłam powojniki zobaczymy czy przeżyją 😂😘😂

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej nie lubiłam za bardzo kwiatów, i zawsze się dziwiłam mojej mamie a teraz chyba powoli mi się też ta pasja udziela :) W przyszłym roku może będe mogła już coś węcej posadzić na podwórku, chociaż mam zamiar jeszcze w tym roku posadzić tuje :)

  • pachnieichrupie Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:

    Liliputkowo polecasz thermomixa? Mam straszna chec, zeby go kupic :)

    ja sobie nie wyobrażam funkcjonowania bez thermomixa. Śmieją się jedni, że dla nieumiejących gotować, inni że za drogi ale ja tam mam go ciągle w użyciu: bułeczki, pasty, zupy, przekąski, srówki w 5 sekund.

    Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy będziesz z niego korzystac - bo nie wszyscy korzystają http://pachnie-i-chrupie.pl/czy-bede-korzystac-z-thermomixa/

    Jesli uważasz, że jest drogi to poczytaj ile możesz zaoszczędzić: http://pachnie-i-chrupie.pl/oszczedzanie-z-thermomixem-jak-zarobic-na-rate/

    Teraz też jest nowy od maja a tu róznice miedzy tym a starym :)
    http://pachnie-i-chrupie.pl/thermomix-tm6-czym-sie-rozni-od-tm5/

    jakbyś miała pytania pisz!

    Najlepsze http://pachnie-i-chrupie.pl/
  • Lauren Koleżanka
    Postów: 72 4

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, może któraś pomoże lub rzuci mi cien nadziei...
    19/20.04 powinna mnie odwiedzić zołza. Robiłam dziś bete niestety wynik mocno negatywny. Czy mogę mieć jeszcze cien nadziei ze po prostu wykonałam bete zbyt wcześnie :( może któraś miała podobnie. Rozum mówi ze beta już powinna wyjść ale serce chce mieć jeszcze nadzieje 😋

    Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauren wrote:
    Witam dziewczyny, może któraś pomoże lub rzuci mi cien nadziei...
    19/20.04 powinna mnie odwiedzić zołza. Robiłam dziś bete niestety wynik mocno negatywny. Czy mogę mieć jeszcze cien nadziei ze po prostu wykonałam bete zbyt wcześnie :( może któraś miała podobnie. Rozum mówi ze beta już powinna wyjść ale serce chce mieć jeszcze nadzieje 😋
    A ile dni po owulacji jestes? Wiesz kiedy mialas owu?
    Najlepiej robic bete w dniu @ wiec mozliwe ze zrobilas za wczesnie. Czasem owu sie przesuwa i jest pozniej i dlatego beta przed @ moze nie wyjsc. Trzymam kciuki oby sie okazalo ze za wczesnie wykonalas bete

    Lauren lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauren a który dc, ile dni po owu? Bo bez dodatkowych informacji to troszkę wróżenie z fusów ;)

    Lauren lubi tę wiadomość

  • Lauren Koleżanka
    Postów: 72 4

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacje miałam 5/6.04

    Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • Lauren Koleżanka
    Postów: 72 4

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnia zołza 21.03 ovu 5/6.04. Dziś robiłam bete negatyw. Cykle 29/30 może ja już z tego wszystkiego za wcześnie zrobiłam :/

    Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jsteś jakieś 10/11 dni po owu... Poczekaj jeszcze troszkę. A prowadzisz wykres? Czysta ciekawość że zrobiłaś tak szybko betę czy konieczność brania jakiś leków?
    Ja po tym jak ostatnio się sparzyłam stwierdziłam że nie robię testu przed terminem @ no i w tym cyklu nie zdążyłam hehe.

  • Lauren Koleżanka
    Postów: 72 4

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze temperature póki co utrzymuje się na 36.9. Byłam pewna ze w tym cyklu się udało i już niecierpliwość mi żyć nie dawała.. według mnie na becie już powinno być chociaż malutkie stężenie hcg bo przecież implantacją jest mniej więcej po 8 dniach od owu. :(

    Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauren wrote:
    Mierze temperature póki co utrzymuje się na 36.9. Byłam pewna ze w tym cyklu się udało i już niecierpliwość mi żyć nie dawała.. według mnie na becie już powinno być chociaż malutkie stężenie hcg bo przecież implantacją jest mniej więcej po 8 dniach od owu. :(
    Ja bym chyba powtórzyła...

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Lauren Koleżanka
    Postów: 72 4

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam plan żeby z uwagi na święta zapomnieć o testowaniu do 23 i ewentualnie jak czerwona nie przyjdzie to wtedy powtórzyć bete. A jak przyjdzie małpolud to już wiadomo co to będzie oznaczało :) buziam was wszystkie i życzę 2 kreseczek !

    Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta ujemna:( masakra. Odpuszczamy na dwa miesiące i ruszamy z invitro.

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo o nie :/ oby na 1 podejściu do in vitro się skończyło. Musi być dobrze...
    A ja ostatnio mniej zaglądam, próbuje wyluzować. W sprawie wizyty miałam dzwonić w piątek jak będę miała wynik estradiolu, ale coś mnie podkusilo i zadzwoniłam dzisiaj zapytać czy w ogóle lekarz będzie, jak się okazało wyjeżdża jutro około południa i wraca we wtorek.... Na szczęście przyjmie mnie jutro rano, o 8:15 . Zobaczy co się dzieje, w razie czego da mi receptę na zastrzyk, w zależności od tego co będzie jutro to wyliczy kiedy zrobić badanie estradiolu i wtedy przez kontakt telefoniczny powie czy robić zastrzyk. Ciemno widzę ten cykl. Chociaż dawka Clo całkiem spora więc zobaczymy jutro.

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi trzymam kciuki. Moze tobie sie poszczęści :)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno jest nie źle. Endometrium 7mm wg niego minimum osiągnięte :) pęcherzyk w końcu z prawego jajnika:) 15mm. Powiedział że jak na 10dc to bardzo ładnie. W piątek estradiol i zadzwonić po wyniku. Zastrzyk mi sprzedał swój więc po aptekach nie musiałam latać :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi super wiesci! Trzymamy kciuki.

    Co tam u Was dziewczyny? Jak zyjecie po swietach?

    Ciekawe czy jeszcze Zgredka nas czyta moze? Pisała kiedys ze miala termi na niedziele wielkanocna. Zgredka jak nas czytasz daj znac co u Ciebie i u maluszka :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chętnie zaktualizuję listę jeśli są jakieś zmiany :)

‹‹ 284 285 286 287 288 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ