Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • liliputkowo90 Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 07:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ja orzechy brazylijskie właśnie w Lidlu. Są też w rossmannie :)
    Ale śpiąca jestem :(
    Dzieki :) ciężka noc?

5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 08:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie od jakiegoś czasu męczą mnie jakieś durne sny. A później rano jest mi ciężko wstać. Wcale krótko nie śpię bo wczoraj np. o 22 wyłączyłam już lampkę a budzik miałam ustawiony na 6:40. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak często coś mi się śniło i pamiętałam te sny. Dzisiaj po pracy jadę na większe świąteczne zakupy. Chciałabym kupić ładne doniczki dla storczyków i muszę im zmienić podłoże. Aaaa i poszukuje kwiata, monstera dziurawa :) mam jakąś fazę na kwiaty. Ostatnio zakupiłam też drzewko szczęścia :)

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ogólnie od jakiegoś czasu męczą mnie jakieś durne sny. A później rano jest mi ciężko wstać. Wcale krótko nie śpię bo wczoraj np. o 22 wyłączyłam już lampkę a budzik miałam ustawiony na 6:40. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak często coś mi się śniło i pamiętałam te sny. Dzisiaj po pracy jadę na większe świąteczne zakupy. Chciałabym kupić ładne doniczki dla storczyków i muszę im zmienić podłoże. Aaaa i poszukuje kwiata, monstera dziurawa :) mam jakąś fazę na kwiaty. Ostatnio zakupiłam też drzewko szczęścia :)
    Podziwiam :) ja zabijam wszystkie kwiaty nawet sztuczne :) choć ostatnio miewam napady na kwiaty( o dziwo) kupiłam powojniki zobaczymy czy przeżyją 😂😘😂

❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej nie lubiłam za bardzo kwiatów, i zawsze się dziwiłam mojej mamie a teraz chyba powoli mi się też ta pasja udziela :) W przyszłym roku może będe mogła już coś węcej posadzić na podwórku, chociaż mam zamiar jeszcze w tym roku posadzić tuje :)

• pachnieichrupie Nowa

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:

Liliputkowo polecasz thermomixa? Mam straszna chec, zeby go kupic :)

ja sobie nie wyobrażam funkcjonowania bez thermomixa. Śmieją się jedni, że dla nieumiejących gotować, inni że za drogi ale ja tam mam go ciągle w użyciu: bułeczki, pasty, zupy, przekąski, srówki w 5 sekund.

Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy będziesz z niego korzystac - bo nie wszyscy korzystają http://pachnie-i-chrupie.pl/czy-bede-korzystac-z-thermomixa/

Jesli uważasz, że jest drogi to poczytaj ile możesz zaoszczędzić: http://pachnie-i-chrupie.pl/oszczedzanie-z-thermomixem-jak-zarobic-na-rate/

Teraz też jest nowy od maja a tu róznice miedzy tym a starym :)
    http://pachnie-i-chrupie.pl/thermomix-tm6-czym-sie-rozni-od-tm5/

jakbyś miała pytania pisz!

Najlepsze http://pachnie-i-chrupie.pl/
  • Lauren Koleżanka

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, może któraś pomoże lub rzuci mi cien nadziei...
    19/20.04 powinna mnie odwiedzić zołza. Robiłam dziś bete niestety wynik mocno negatywny. Czy mogę mieć jeszcze cien nadziei ze po prostu wykonałam bete zbyt wcześnie :( może któraś miała podobnie. Rozum mówi ze beta już powinna wyjść ale serce chce mieć jeszcze nadzieje 😋

Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauren wrote:
    Witam dziewczyny, może któraś pomoże lub rzuci mi cien nadziei...
    19/20.04 powinna mnie odwiedzić zołza. Robiłam dziś bete niestety wynik mocno negatywny. Czy mogę mieć jeszcze cien nadziei ze po prostu wykonałam bete zbyt wcześnie :( może któraś miała podobnie. Rozum mówi ze beta już powinna wyjść ale serce chce mieć jeszcze nadzieje 😋
    A ile dni po owulacji jestes? Wiesz kiedy mialas owu?
    Najlepiej robic bete w dniu @ wiec mozliwe ze zrobilas za wczesnie. Czasem owu sie przesuwa i jest pozniej i dlatego beta przed @ moze nie wyjsc. Trzymam kciuki oby sie okazalo ze za wczesnie wykonalas bete

Lauren lubi tę wiadomość

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauren a który dc, ile dni po owu? Bo bez dodatkowych informacji to troszkę wróżenie z fusów ;)

Lauren lubi tę wiadomość

• Lauren Koleżanka

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacje miałam 5/6.04

Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • Lauren Koleżanka

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnia zołza 21.03 ovu 5/6.04. Dziś robiłam bete negatyw. Cykle 29/30 może ja już z tego wszystkiego za wcześnie zrobiłam :/

Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jsteś jakieś 10/11 dni po owu... Poczekaj jeszcze troszkę. A prowadzisz wykres? Czysta ciekawość że zrobiłaś tak szybko betę czy konieczność brania jakiś leków?
    Ja po tym jak ostatnio się sparzyłam stwierdziłam że nie robię testu przed terminem @ no i w tym cyklu nie zdążyłam hehe.

• Lauren Koleżanka

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze temperature póki co utrzymuje się na 36.9. Byłam pewna ze w tym cyklu się udało i już niecierpliwość mi żyć nie dawała.. według mnie na becie już powinno być chociaż malutkie stężenie hcg bo przecież implantacją jest mniej więcej po 8 dniach od owu. :(

Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauren wrote:
    Mierze temperature póki co utrzymuje się na 36.9. Byłam pewna ze w tym cyklu się udało i już niecierpliwość mi żyć nie dawała.. według mnie na becie już powinno być chociaż malutkie stężenie hcg bo przecież implantacją jest mniej więcej po 8 dniach od owu. :(
    Ja bym chyba powtórzyła...

❤2.02.2021
  • Lauren Koleżanka

Wysłany: 16 kwietnia 2019, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam plan żeby z uwagi na święta zapomnieć o testowaniu do 23 i ewentualnie jak czerwona nie przyjdzie to wtedy powtórzyć bete. A jak przyjdzie małpolud to już wiadomo co to będzie oznaczało :) buziam was wszystkie i życzę 2 kreseczek !

Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰

Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta ujemna:( masakra. Odpuszczamy na dwa miesiące i ruszamy z invitro.

❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo o nie :/ oby na 1 podejściu do in vitro się skończyło. Musi być dobrze...
    A ja ostatnio mniej zaglądam, próbuje wyluzować. W sprawie wizyty miałam dzwonić w piątek jak będę miała wynik estradiolu, ale coś mnie podkusilo i zadzwoniłam dzisiaj zapytać czy w ogóle lekarz będzie, jak się okazało wyjeżdża jutro około południa i wraca we wtorek.... Na szczęście przyjmie mnie jutro rano, o 8:15 . Zobaczy co się dzieje, w razie czego da mi receptę na zastrzyk, w zależności od tego co będzie jutro to wyliczy kiedy zrobić badanie estradiolu i wtedy przez kontakt telefoniczny powie czy robić zastrzyk. Ciemno widzę ten cykl. Chociaż dawka Clo całkiem spora więc zobaczymy jutro.

Wysłany: 24 kwietnia 2019, 05:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi trzymam kciuki. Moze tobie sie poszczęści :)

❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2019, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno jest nie źle. Endometrium 7mm wg niego minimum osiągnięte :) pęcherzyk w końcu z prawego jajnika:) 15mm. Powiedział że jak na 10dc to bardzo ładnie. W piątek estradiol i zadzwonić po wyniku. Zastrzyk mi sprzedał swój więc po aptekach nie musiałam latać :)

• Rubii Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2019, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi super wiesci! Trzymamy kciuki.

Co tam u Was dziewczyny? Jak zyjecie po swietach?

Ciekawe czy jeszcze Zgredka nas czyta moze? Pisała kiedys ze miala termi na niedziele wielkanocna. Zgredka jak nas czytasz daj znac co u Ciebie i u maluszka :-)

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2019, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chętnie zaktualizuję listę jeśli są jakieś zmiany :)

‹‹ 284 285 286 287 288 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego