X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha czyli pomieszałam :) a Ty Warszawa/okolica? Pamiętam że ktoś wstawiał te piękne widoki zza okna. :)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie ja centrum Polski :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 1 maja 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) dzień dobry . Ale sobie dzisiaj posłałam, ale jeszcze chwila z książką i lecę na rower :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 6 maja 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak tam po majówkach? :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 maja 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tydzień urlopu minął szybko, aż za szybko. Ale niestety co dobre szybko się kończy. Urlop ogólnie bardzo pracowity z racji budowy. Moje plany się pokrzyżowały, miałam robić test w tym tygodniu ale niestety @ mnie wyprzedziła... Przyszła 6 dni po zastrzyku :/ dzwoniłam do lekarza i powiedział że ten cykl odpuszczamy i nie biorę stymulacji. Dzisiaj 5 DC a w piątek mam badanie sonoHSG. Tak, w końcu się zdecydowałam, stwierdziłam że skoro i tak cykl stracony to zrobię drożność. Jeśli wszystko podczas badania bedzie Ok to mam jeszcze szansę testować ostatniego dnia maja. :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 6 maja 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi to trzymam kciuki za badanie. Daj koniecznie znac po :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 6 maja 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi trzymam kciuki. A sono będziesz miała z jakimiś przeciwbólowymi? Ja dostałam ketonal domięśniowo ale zaczął działać chwile po zabiegu😂😂 śmiałam sie ze bardziej mnie dupsko boli niż brzuch 😜

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 6 maja 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo90 a jak sprawa z badaniem klinicznym? Zdążyliście z tą ankieta?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 maja 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wcześniej się dowiadywałam to mówili że tabletki przeciwbólowe i rozkurczowe. Była opcja znieczulenia z anestezjologiem ale przetrawiłam temat i stwierdziłam że wytrzymam. Bo pomyślą że panikarą że mnie :) ale jeszcze zadzwonię się dopytać, zastanawia mnie też kwestia czy ja mam być na czczo do 16?:)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 6 maja 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi ja tez mialam zabieg pozno kolo 17 i wcale niw musialam być nacczo. Nikt mi nic na ten temat nie mowil i zabieg wyszedl dobrze. A mowili Ci ze masz nic nie jesc przes zabiegiem?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie ale i ja nie pytałam :) myślałam że może trzeba być na czczo i nie wiem jak ja bym cały dzień w pracy wytrzymała :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 6 maja 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jakbys miala znieczulenie to wtedy i musialabys byc bez jedzenia ale jak tutaj podadza Ci srodki przeciwbolowe dozylnie to nie ma takiej potrzeby. Ale jak bedziesz jeszcze do nich dzwonic to mozesz sie dopytac. Moze beda chcieli np zebys godzinke czy dwie przed zabiegiem nie jadla. Bo to zalezy od kliniki.
    Ja mialam tak samo jak Liliputkowo pisze leki przeciwbolowe zaczęły działać dopiero po zabiegu.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 maja 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie oni mówili że tabletki przeciwbólowe i rozkurczowe można wziąć a nic nie było mowy o dożylnych środkach. Jeszcze dopytam dla świętego spokoju :)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 7 maja 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pytałam o jedzenie przed zabiegiem bo dla mnie brak jedzenia to masakra! Doktor powiedziała ze na czczo musza być tylko te osoby ze znieczuleniem z anestezjologiem. Ale ze zwykłymi lekami nie ma takiej potrzeby. Moje badanie kliniczne ruszyło z kopyta :) kompletujemy badania a jest ich od h**a! Dobrze ze mam kartę medicover bo tam kilka tysięcy jest z tych badań. A mam pecha bo ważność badan skończyła mi sie tydzień temu :( gdy badania bedą w komplecie idziemy na kolejny etap kwalifikacji. Mam dobre myśli bo wyniki mamy książkowe, jedynie podejrzenie zapalenia wątroby typu b u mnie było pół roku temu a u męża typu C ale mamy to wykluczone. Do tych klinicznych jest potrzebne więcej badań niż do zwykłego in vitro ale... Za in vitro nie płace, za stymulację tez nie i zwracają koszty dojazdu. Normalnie magia!

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 maja 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo liliputkowo, super że idziecie jak burza :) na stronie mojego miasta też była informacja że w 2polowie roku ogłoszą w jakich szpitalach możemy się starać o dofinansowanie in vitro :) więc, pewnie jak będzie więcej wiadomo to też ruszymy w tym kierunku :)
    Czyli pewnie trzeba być na czczo jeśli planowany jest anestezjolog.

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 7 maja 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Liliputkowo90 to dobre wieści. Fajnie ze udało Wam się zgłosic, to znak :D zerknelam na wątek z tych badań i już są pary którym się udało :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 7 maja 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa faktycznie też czytam ten wątek i maja dużo sukcesów na swoim koncie. Niestety kilka par przeszło wstępne "eliminacje" ale w czasie stymulacji cos sie wydarzyło i odpadli z badania. Wiec mamy to z tylu głowy że w każdej chwili możemy wypaść. Ale dobra wiadomość jest taka ze w takiej sytuacji możemy sami kontynuować in vitro tyle ze na własny koszt. Abi jak będziecie mieli taka możliwość to korzystajcie! Każde wsparcie finansowe jest bardzo pomocne dla stateczek szczególnie ze to bardzo duże koszta

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 7 maja 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo90 no to zawsze już będziecie mieć komplet badań do kontynuowania na własny koszt w razie co. Ale trzeba myśleć że będzie dobrze :) trzymam kciuki :) informuj nas co i jak :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 8 maja 2019, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek mamy wstępną wizytę. Mamy sie sYkowac na długi dzień w klinice. Będę pisać co i jak. Trzymajcie kciuki!

    ABI90, Rubii lubią tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 8 maja 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia :)

‹‹ 286 287 288 289 290 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ