Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo oby Twoja beta wzrosla. Trzymam kciuki bardzo mocno!

Ja bylam dzisiaj na usg i za duzo pani doktor nie zobaczyla - jest taka jakby kropeczka, ale ciezko powiedziec czy jest wszystko dobrze czy nie. Zrobilam dzisiaj bete ale kolejna moge zrobic tlko jutro wieczorem, a nie w srode - bo wtedy juz wracam i tam nie mam szans na prywatne badanie krwi :( myslicie, ze taka powtorka po 30 godzinach ma sens?

zuzi_c lubi tę wiadomość

7 cykl staran
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi no to czeka Was teraz sporo wydatkow. Dobrze ze rozkladacie to sobie na miesiace jakos łatwiej bedzie z wydatkami wtedy niz jednorazowo wszystko.

wKratke to ze lekarz widzial kropeczke to normalne na tym etapie ktory to Twoj tydzien ciazy? Serduszko dopiero widac pozniej kolo 6 tyg. Ja np u siebie pierwszy raz slyszalam w 6+5 tyg wiec spokojnie nie denerwuj sie. Wazne ze jest fasolka w macicy to juz wyklucza Ci ciaze pozamaciczna. Bedzie wszystko dobrze.
    Co do bety to najlepiej ppwtarzac po 48 h ale mysle ze jak zrobisz po 30 h to juz powinnas widziec czy rosnie czy nie. Sa na internecie kalkulatory do przeliczania czy przyrost jest naturalny i powinny Ci wyliczyc czy jest wszystko ok. Daj znac jak bedziesz miala wyniki. Trzymam kciuki <3

wKratke lubi tę wiadomość

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • Martek&M Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Jakos specjalnie się nie denerwuję bardziej niecierpliwie się, że tak długo muszę czekać ;)

Noooo bardzo powolutku ale kilka ciuszków mamy już, kocyk, muślinowe otulacze. Będziemy zamawiać kosz mojżesza, a w weekend na targach chcę podejrzeć wózka bo mam już kilka faworytów.

My musimy tę wyprawke sobie rozdzielać żeby później nie być w szoku i kupować na ostatnią chwilę bo to za dużo gotówki na raz :D a we wrześniu za chwilę czeka nas remont mieszkania więc też trochę wydamy :)

też tak samo robię zuzi! :)

rozdzielam wyprawkę na miesiące. mam już prawie wszystkie ubranka - muszę kupić jeszcze na zimę kombinezon ale i zapewne jeśli cos pięknego wpadnie w moje ręce to nie powsrzymam się przed kupnem, ale plan minimum wykonany. :)

kilka rzeczy grubszych też już mam bo mąż ustrzelił mega promocje w jednym sklepie - wanienka, przewijak, niania elektroniczna, prześcieradełka są. W tym miesiącu jeszcze ustrzelę fotelik i bazę (byłam już przymierzyć w 8* co pasuje do naszego auta). Tylko czekam na reakcje sklepu bo mieli opcję negocjacji ceny gdy znajdziesz daną rzecz taniej a ja znalazłam bazę 200pln tańszą ;) Powiedzieli że obniżą zgodnie z promocją natomiast coś sięnie kwapią to powiedzenia w jaki spoób dokonać obniżenia tej ceny ;)
    Ale wytargowana cena łącznie z 1727 spadła do 1440 za komplet :D

zuzi_c lubi tę wiadomość

NaszeBarankoweSzczęście❤️
    ❤️❤️❤️Mikołaj 17.01.2020 ❤️❤️❤️
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek to jeszcze z takich wiekszych zakupów to zostal Wam wozek do kupienia i wiekszosc juz bedziesz miala. A srodki kosmetyczne tez juz masz jakies kupione czy to jeszcze przed Toba?
    Wgl u Ciebie juz polowa szybko, fajnie patrzeć na suwaczki jak czas ucieka :-)
    A tak poza tym to kiedys mialas nam swoj brzuszek wyslac a my tu nadal czekamy i nic nie ma :-D

MałaMi90 lubi tę wiadomość

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • Martek&M Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nawet zdjęcie zrobiłam ale jakoś nie wstawiłam xD
    dzisiaj wstawię, obiecuję! :D

kosmetyczne hmmm... to będę musiała kupić mianowicie coś do mycia, kremowania, odpażenia itp czekam na promkę :p jak nie będzie do kupię w normalnej cenie a chwilkę jeszcse mam to i może ustrzelic taniej się uda :)

wózek też mam raczej wybrany. Ogólnie to tak mi się udało że męża kolegi z pracy rodzina ma sklep z wózkami i zaoferowali ze sprzedadzą nam bez marży i jeszcze doradzą żeby oby kupić najlepszy :D hihi

• Rubii Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek zobacz na stornie szpitala w ktorym planujesz rodzic co oni wymagają. Sa wyprawki do szpitala. U mnie np pampersy, podklady poporodowe i wkladki poporodowe, majtki poporodowe nalezy przyniesc samemu. A wiem ze w niektórych szpitalach daja. Musisz zerkanc co u Ciebie wymagaja. Ja juz nawet torbe spakowalam a lekarz sie ze mnie smial ze za szybko :-D wole byc gotowa :-D

Fajnie masz z tym wozkiem :-D jakbym wiedziala to tez bym u Twoich znajomych kupila hihi :-D

A poza tym nasz synek wazy juz 2 kg i maz sie cieszy bo do niego podobny :-D

MałaMi90, zuzi_c lubią tę wiadomość

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 13:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Rubii :) wiedzialam, ze serduszka nie bedzie widac, ale mialam nadzieje, ze chociaz jakis zarodek, a tu kropka! :D myslalam, ze jestem miedzy 5 a 6 tygodniem, ale chyba jednak sie przeliczylam przez te moje nieregularne cykle. Pewnie dopiero jestem w 4/5.
    Dzisiaj wieczorem powinny byc wyniki, wiec na pewno dam Wam znac. Endometrium pani powiedziala, ze grube, wiec to na plus :)

zuzi_c, Martek&M lubią tę wiadomość

7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka cudnie! Ale przynajmniej wiesz, że ciąża nie jest pozamaciczna :) To już jest jakaś informacja. Ja tez serduszko widziałam 6+4 tyg. no to czekamy na wyniki Betki!!! :)

Dokładnie z tymi okazjami jest super, ja np tak upolowałam poduchę do spania ciążową i kombinezon na zimę bo babeczka, która mi sprzedawała spodnie ciążowe miała kilka rzeczy pięknych na zbyciu <3

My już mamy wybrany fotelik Avionaut Pixel z bazą isofix :) Droższy ale wart swojej ceny. No i bardzo lekki bo 2,5kg bodajże.

Rubii Ty to już coraz coraz bliżej! Przypomnisz mi jak nazwiecie dzidziusia??? U nas w końcu słuchajcie będzie Wojtuś :)

Rubii, wKratke lubią tę wiadomość

m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ostatnio tak upolowalismy kombinezon na zime. Widzialam w sklepie ale cena byla spora a tu nagle kobieta zamyka sklep i wyprzedaze i za 1/4 ceny kupilismy go i jescze kilka ubranek.

Trzymalam w reku ten fotelik co piszesz ale faktycznie drogi kolo 700 zl kosztowal. My mamy tez fotelik z avionaut ale inny model i tez jest lekki. Wazy tez kolo 3 kg i ie byli widac roznicy miedzy nimi wiec sie na ten zdecydowalismy.

Zuzi u nas bedzie Adaś.
    Wojtuś bardzo ladne imie. Tez mi sie podoba ale mezowi sie nie podobalo

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tutaj nasz synek

Wkoncu obrocil glowe do gory i sie pokazal.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 15:39

zuzi_c, Martek&M, wKratke lubią tę wiadomość

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • zuzi_c Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 13:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz? Też się zastanawiałam nad tym drugim modelem chyba Kite czy jakoś tak i faktycznie jest połowę tańszy. To dobrze, że piszesz jeszcze pomyślimy w takim razie

No cudny Adaś! <3

Rubii lubi tę wiadomość

m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wlasnie my mamy kite :-) duzej roznicy nie widzialam wiec wzielismy ten on ok 400 zl kosztuje. A jak maluch troszke podrosnie to maz i tak chce kupic inny fotelik do samochodu juz taki z regulacja od 0 do chyba 12 lat. Wiec nie przeplacalismy za fotelik. A i jeszcze mamy adaptery do naszego wozka i zamowilismy fotelik w kolorach wozka i wszystko w komplecie z wozkiem wyszlo nas 1800 zl.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 13:53

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • zuzi_c Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    O wlasnie my mamy kite :-) duzej roznicy nie widzialam wiec wzielismy ten on ok 400 zl kosztuje. A jak maluch troszke podrosnie to maz i tak chce kupic inny fotelik do samochodu juz taki z regulacja od 0 do chyba 12 lat. Wiec nie przeplacalismy za fotelik. A i jeszcze mamy adaptery do naszego wozka i zamowilismy fotelik w kolorach wozka i wszystko w komplecie wyszlo nas 1800 zl.

Super, a wózek jaki macie?

m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 13:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wozek mamy babyactive mommy model air

https://zapodaj.net/69ee95b373a7e.jpg.html

https://zapodaj.net/8bfd2744da71c.jpg.html

https://zapodaj.net/46a33aa0750ae.jpg.html

Super latwo sie prowadzi, jest lekki i latwo sie sklada wiec jestem zadowolona :-)

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • zuzi_c Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 14:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny! Ja poluję na Mutsy Evo :)

m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Martek&M Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 14:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    A tutaj nasz synek:

https://zapodaj.net/456e293436b0d.jpg.html

Wkoncu obrocil glowe do gory i sie pokazal.

Synuś cudowny i jaki już z niego przystojniak <3

Ja mam nadzieję na jakieś ładne zdjęcie, może nawet nagrania na połówkowych :) Pani doktor jest bardzo ale to bardzo dokładna i cierpliwa więc ustrzeli nam jakiś portrecik mam nadzieję ;)

Rubii, zuzi_c lubią tę wiadomość

• Martek&M Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Piękny! Ja poluję na Mutsy Evo :)
    Mutsy też mi się podobają jednakże nie mogę takiego mieć z uwagi na miejsce zamieszkania. Mieszkamy na wsi no i taki wózek niestety nie na wiejskie nierówne drogi a trzeba do asfaldu troszkę przejść niestety.

Też mam na swojej liście Rubii Babyactive Mommy :)
    jeszcze myślę tak Bebetto Luca lub Luca Pro

Wcześniej jeszcze pod uwagę brałam Anex e/type ale odpadł bo jest bardzo krótki i dziecko szybko wyrasta z gondoli zanim zdarzy nauczyć się siedzieć :/

Zobaczę też jakie wózeczki zaproponują Ci znajomi dla nas :) może coś jeszcze, co nie brałam pod uwagę wpadnie. Może też z droższych modeli których nie brałam pod uwagę z uwagi na cenę ale bez marży to już będzie w zasięgu :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 14:16

• Rubii Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Synuś cudowny i jaki już z niego przystojniak <3

Ja mam nadzieję na jakieś ładne zdjęcie, może nawet nagrania na połówkowych :) Pani doktor jest bardzo ale to bardzo dokładna i cierpliwa więc ustrzeli nam jakiś portrecik mam nadzieję ;)
    Nam sie od polowkowych nie udalo miec zadnego zdjecia bo maly lezal caly czas twarza do kregoslupa wiec to pierwsze zdjecie jakie udlo sie strzelić od przodu :-D wkoncu pokazal buzke. A nagranie tez mam z prenatalnych, z polowkoych i teraz z usg z III trymestru tez mi dali. Wiec pamiatka bedzie :-)

Musty tez fajny ale mi te kwadratowe gondole wydają sie jakies male i plytkie i do konca nie bylam do takich przekonana. A ten co mamy to naprawde fajny jest i Martek spisuje sie po nierownosciach bo jezdzilam nim przed sklepem w kazda strone i lekko chodzi i dziecko nieodczuwa wstrzasow w srodku. Ale zobaczysz jeszcze co znajomi poleca. Tylko przejedz sie kazdym wozkiem jakis wiekszy kawalek zebys wiedziala jak sie prowadzi i czy Wam odpowiada.

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • Rubii Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo kiedy bedziesz miec wyniki? Caly czas zaciskam kciuki zeby bylo dobrze wszystko <3

atdchdgeqzuerwi7.png

Długo wyczekiwany cud <3
  • wKratke Autorytet

Wysłany: 2 września 2019, 15:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle postow Kochane, az milo patrzec, ze nasz watek zyje :) musze na spokojnie sobie poczytac, ale napisze Wam tylko, ze beta 1596! Pani Doktor powiedziala, ze tak przy 1500 cos widac na usg, wiec moze dlatego ta moja Kropeczka taka mala jeszcze? Jutro po poludniu zrobie kolejne badanie i zobaczymy :)

Rubii, MałaMi90, Martek&M lubią tę wiadomość

7 cykl staran
‹‹ 317 318 319 320 321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego