X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 2 września 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:51

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 2 września 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi no to czeka Was teraz sporo wydatkow. Dobrze ze rozkladacie to sobie na miesiace jakos łatwiej bedzie z wydatkami wtedy niz jednorazowo wszystko.

    wKratke to ze lekarz widzial kropeczke to normalne na tym etapie ktory to Twoj tydzien ciazy? Serduszko dopiero widac pozniej kolo 6 tyg. Ja np u siebie pierwszy raz slyszalam w 6+5 tyg wiec spokojnie nie denerwuj sie. Wazne ze jest fasolka w macicy to juz wyklucza Ci ciaze pozamaciczna. Bedzie wszystko dobrze.
    Co do bety to najlepiej ppwtarzac po 48 h ale mysle ze jak zrobisz po 30 h to juz powinnas widziec czy rosnie czy nie. Sa na internecie kalkulatory do przeliczania czy przyrost jest naturalny i powinny Ci wyliczyc czy jest wszystko ok. Daj znac jak bedziesz miala wyniki. Trzymam kciuki <3

    wKratke lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 2 września 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Jakos specjalnie się nie denerwuję bardziej niecierpliwie się, że tak długo muszę czekać ;)

    Noooo bardzo powolutku ale kilka ciuszków mamy już, kocyk, muślinowe otulacze. Będziemy zamawiać kosz mojżesza, a w weekend na targach chcę podejrzeć wózka bo mam już kilka faworytów.

    My musimy tę wyprawke sobie rozdzielać żeby później nie być w szoku i kupować na ostatnią chwilę bo to za dużo gotówki na raz :D a we wrześniu za chwilę czeka nas remont mieszkania więc też trochę wydamy :)

    też tak samo robię zuzi! :)

    rozdzielam wyprawkę na miesiące. mam już prawie wszystkie ubranka - muszę kupić jeszcze na zimę kombinezon ale i zapewne jeśli cos pięknego wpadnie w moje ręce to nie powsrzymam się przed kupnem, ale plan minimum wykonany. :)

    kilka rzeczy grubszych też już mam bo mąż ustrzelił mega promocje w jednym sklepie - wanienka, przewijak, niania elektroniczna, prześcieradełka są. W tym miesiącu jeszcze ustrzelę fotelik i bazę (byłam już przymierzyć w 8* co pasuje do naszego auta). Tylko czekam na reakcje sklepu bo mieli opcję negocjacji ceny gdy znajdziesz daną rzecz taniej a ja znalazłam bazę 200pln tańszą ;) Powiedzieli że obniżą zgodnie z promocją natomiast coś sięnie kwapią to powiedzenia w jaki spoób dokonać obniżenia tej ceny ;)
    Ale wytargowana cena łącznie z 1727 spadła do 1440 za komplet :D

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 2 września 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek to jeszcze z takich wiekszych zakupów to zostal Wam wozek do kupienia i wiekszosc juz bedziesz miala. A srodki kosmetyczne tez juz masz jakies kupione czy to jeszcze przed Toba?
    Wgl u Ciebie juz polowa szybko, fajnie patrzeć na suwaczki jak czas ucieka :-)
    A tak poza tym to kiedys mialas nam swoj brzuszek wyslac a my tu nadal czekamy i nic nie ma :-D

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 2 września 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nawet zdjęcie zrobiłam ale jakoś nie wstawiłam xD
    dzisiaj wstawię, obiecuję! :D

    kosmetyczne hmmm... to będę musiała kupić mianowicie coś do mycia, kremowania, odpażenia itp czekam na promkę :p jak nie będzie do kupię w normalnej cenie a chwilkę jeszcse mam to i może ustrzelic taniej się uda :)

    wózek też mam raczej wybrany. Ogólnie to tak mi się udało że męża kolegi z pracy rodzina ma sklep z wózkami i zaoferowali ze sprzedadzą nam bez marży i jeszcze doradzą żeby oby kupić najlepszy :D hihi

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 2 września 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek zobacz na stornie szpitala w ktorym planujesz rodzic co oni wymagają. Sa wyprawki do szpitala. U mnie np pampersy, podklady poporodowe i wkladki poporodowe, majtki poporodowe nalezy przyniesc samemu. A wiem ze w niektórych szpitalach daja. Musisz zerkanc co u Ciebie wymagaja. Ja juz nawet torbe spakowalam a lekarz sie ze mnie smial ze za szybko :-D wole byc gotowa :-D

    Fajnie masz z tym wozkiem :-D jakbym wiedziala to tez bym u Twoich znajomych kupila hihi :-D

    A poza tym nasz synek wazy juz 2 kg i maz sie cieszy bo do niego podobny :-D

    MałaMi90, zuzi_c lubią tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 2 września 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:51

    zuzi_c, Martek&M lubią tę wiadomość

    7 cykl staran
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 2 września 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka cudnie! Ale przynajmniej wiesz, że ciąża nie jest pozamaciczna :) To już jest jakaś informacja. Ja tez serduszko widziałam 6+4 tyg. no to czekamy na wyniki Betki!!! :)

    Dokładnie z tymi okazjami jest super, ja np tak upolowałam poduchę do spania ciążową i kombinezon na zimę bo babeczka, która mi sprzedawała spodnie ciążowe miała kilka rzeczy pięknych na zbyciu <3

    My już mamy wybrany fotelik Avionaut Pixel z bazą isofix :) Droższy ale wart swojej ceny. No i bardzo lekki bo 2,5kg bodajże.

    Rubii Ty to już coraz coraz bliżej! Przypomnisz mi jak nazwiecie dzidziusia??? U nas w końcu słuchajcie będzie Wojtuś :)

    Rubii, wKratke lubią tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 2 września 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ostatnio tak upolowalismy kombinezon na zime. Widzialam w sklepie ale cena byla spora a tu nagle kobieta zamyka sklep i wyprzedaze i za 1/4 ceny kupilismy go i jescze kilka ubranek.

    Trzymalam w reku ten fotelik co piszesz ale faktycznie drogi kolo 700 zl kosztowal. My mamy tez fotelik z avionaut ale inny model i tez jest lekki. Wazy tez kolo 3 kg i ie byli widac roznicy miedzy nimi wiec sie na ten zdecydowalismy.

    Zuzi u nas bedzie Adaś.
    Wojtuś bardzo ladne imie. Tez mi sie podoba ale mezowi sie nie podobalo

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 2 września 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tutaj nasz synek

    Wkoncu obrocil glowe do gory i sie pokazal.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 15:39

    zuzi_c, Martek&M, wKratke lubią tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 2 września 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz? Też się zastanawiałam nad tym drugim modelem chyba Kite czy jakoś tak i faktycznie jest połowę tańszy. To dobrze, że piszesz jeszcze pomyślimy w takim razie

    No cudny Adaś! <3

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 2 września 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wlasnie my mamy kite :-) duzej roznicy nie widzialam wiec wzielismy ten on ok 400 zl kosztuje. A jak maluch troszke podrosnie to maz i tak chce kupic inny fotelik do samochodu juz taki z regulacja od 0 do chyba 12 lat. Wiec nie przeplacalismy za fotelik. A i jeszcze mamy adaptery do naszego wozka i zamowilismy fotelik w kolorach wozka i wszystko w komplecie z wozkiem wyszlo nas 1800 zl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 13:53

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 2 września 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    O wlasnie my mamy kite :-) duzej roznicy nie widzialam wiec wzielismy ten on ok 400 zl kosztuje. A jak maluch troszke podrosnie to maz i tak chce kupic inny fotelik do samochodu juz taki z regulacja od 0 do chyba 12 lat. Wiec nie przeplacalismy za fotelik. A i jeszcze mamy adaptery do naszego wozka i zamowilismy fotelik w kolorach wozka i wszystko w komplecie wyszlo nas 1800 zl.

    Super, a wózek jaki macie?

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 2 września 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wozek mamy babyactive mommy model air

    https://zapodaj.net/69ee95b373a7e.jpg.html

    https://zapodaj.net/8bfd2744da71c.jpg.html

    https://zapodaj.net/46a33aa0750ae.jpg.html

    Super latwo sie prowadzi, jest lekki i latwo sie sklada wiec jestem zadowolona :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 2 września 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny! Ja poluję na Mutsy Evo :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 2 września 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    A tutaj nasz synek:


    https://zapodaj.net/456e293436b0d.jpg.html

    Wkoncu obrocil glowe do gory i sie pokazal.

    Synuś cudowny i jaki już z niego przystojniak <3

    Ja mam nadzieję na jakieś ładne zdjęcie, może nawet nagrania na połówkowych :) Pani doktor jest bardzo ale to bardzo dokładna i cierpliwa więc ustrzeli nam jakiś portrecik mam nadzieję ;)

    Rubii, zuzi_c lubią tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 2 września 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Piękny! Ja poluję na Mutsy Evo :)
    Mutsy też mi się podobają jednakże nie mogę takiego mieć z uwagi na miejsce zamieszkania. Mieszkamy na wsi no i taki wózek niestety nie na wiejskie nierówne drogi a trzeba do asfaldu troszkę przejść niestety.

    Też mam na swojej liście Rubii Babyactive Mommy :)
    jeszcze myślę tak Bebetto Luca lub Luca Pro

    Wcześniej jeszcze pod uwagę brałam Anex e/type ale odpadł bo jest bardzo krótki i dziecko szybko wyrasta z gondoli zanim zdarzy nauczyć się siedzieć :/

    Zobaczę też jakie wózeczki zaproponują Ci znajomi dla nas :) może coś jeszcze, co nie brałam pod uwagę wpadnie. Może też z droższych modeli których nie brałam pod uwagę z uwagi na cenę ale bez marży to już będzie w zasięgu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 14:16

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 2 września 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Synuś cudowny i jaki już z niego przystojniak <3

    Ja mam nadzieję na jakieś ładne zdjęcie, może nawet nagrania na połówkowych :) Pani doktor jest bardzo ale to bardzo dokładna i cierpliwa więc ustrzeli nam jakiś portrecik mam nadzieję ;)
    Nam sie od polowkowych nie udalo miec zadnego zdjecia bo maly lezal caly czas twarza do kregoslupa wiec to pierwsze zdjecie jakie udlo sie strzelić od przodu :-D wkoncu pokazal buzke. A nagranie tez mam z prenatalnych, z polowkoych i teraz z usg z III trymestru tez mi dali. Wiec pamiatka bedzie :-)

    Musty tez fajny ale mi te kwadratowe gondole wydają sie jakies male i plytkie i do konca nie bylam do takich przekonana. A ten co mamy to naprawde fajny jest i Martek spisuje sie po nierownosciach bo jezdzilam nim przed sklepem w kazda strone i lekko chodzi i dziecko nieodczuwa wstrzasow w srodku. Ale zobaczysz jeszcze co znajomi poleca. Tylko przejedz sie kazdym wozkiem jakis wiekszy kawalek zebys wiedziala jak sie prowadzi i czy Wam odpowiada.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 2 września 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo kiedy bedziesz miec wyniki? Caly czas zaciskam kciuki zeby bylo dobrze wszystko <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 2 września 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:51

    Rubii, MałaMi90, Martek&M lubią tę wiadomość

    7 cykl staran
‹‹ 317 318 319 320 321 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ