X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 września 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke wrote:
    Rubii masz racje, moglam tez to zrobic... Ale dzisiaj bedziemy dzwonic do Doktora i umawiac sie na wizyte, wiec mam nadzieje, ze zleci mi jakies badania - chociaz tutaj to nigdy nie wiadomo. Chcialabym juz uslyszec serduszko, wiec mam nadzieje, ze uda sie zapisac na wizyte za dwa tygodnie :)

    Noooo maleńkas niedługo usłyszysz ale faaajnie! No po prostu jestem taka podekscytowana :D

    wKratke lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 września 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem też z 90 rocznika. Staramy się o 2 malenstwo. Myślicie że dobrze skok zaznaczyłam? Przeważnie owu mam 20 dc ale może przez tą pogodę coś się przesunęło na 23 :/

    9e7293e6da5132d9med.jpg

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 września 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Witamy w naszym gronie <3

    a robiłaś testy owu albo miałaś monitoring? :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 4 września 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 witamy :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 września 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie robiłam ale wczoraj miałam bardzo dużo śluzu rozciagliwego. Przeważnie moje temperatury w fazie lutealnej zaczynają się od 36,6

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 4 września 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Hej jestem też z 90 rocznika. Staramy się o 2 malenstwo. Myślicie że dobrze skok zaznaczyłam? Przeważnie owu mam 20 dc ale może przez tą pogodę coś się przesunęło na 23 :/

    9e7293e6da5132d9med.jpg
    Hej Girl25. Witamy w daszym gronie :)

    na ten moment, na podstawie tego co wstawiaś, ciężko określić czy to owu czy nie. Temperatura na podwyższonym poziomie powinna się utrzymać przez 3 kolejne dni aby można było na podstawie wykresu to stwierdzić :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 4 września 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wstawiam zdjecie naszego dwupaku <3

    2351a486aabc.jpg

    zuzi_c, Rubii, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 września 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Hej Girl25. Witamy w daszym gronie :)

    na ten moment, na podstawie tego co wstawiaś, ciężko określić czy to owu czy nie. Temperatura na podwyższonym poziomie powinna się utrzymać przez 3 kolejne dni aby można było na podstawie wykresu to stwierdzić :)
    No tak muszę poczekać do jutra dla potwierdzenia. Wczoraj czułam jakby mnie śluz zalewal. Gdyby nie to że muszę jak najszybciej duphaston wziąć to bym się tak się zastanawiała. Na recepcie mam że niby od 15 dc powinnam brać tzn dzień po owulacji.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 września 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl, z doświadczenia wiem, że nie zawsze warto ufać śluzowi :) Pod koniec starań nie miałam kompletnie śluzu, a miałam potwierdzoną owulację usg. I w drugą stronę to samo. Natomiast testy mnie nie zawiodły.

    100% pewności da Ci monitoring no i trzeba się wsłuchać w swoje ciało:)

    Martek piękny brzusio!!! Jestes już po połówkowych? Może pisałaś ale mogło mi umknąć

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 września 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja ale tak patrzyłam teraz na mój ciążowy cykl i temperatury są identyczne. Najwyższa w 1 fazie to 36,54 i też 3 dni przed owu i dzień po owu 36,61 a 3 dpo już wystrzeliła bo 36,86 ale nie wiem czy przez branie duphastonu czy nie... Niby on nie ma wpływu na temperature no ale....

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 4 września 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek jaki piękny brzusio <3
    Ja mam taki sam rozmiar jak Ty a maluszek taki duzy jak to możliwe :-)

    Witaj Girl25 temperatury czasem potrafią splatac psikusa tym bardziej w taki upal. Jak przez co najmniej 3 dni temp bedzie sie utrzymywala w gorze to znak ze owu prawdopodobnie juz byla. Oczywiscie kciuki za ten cykl <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2019, 11:19

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 września 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Martek jaki piękny brzusio <3
    Ja mam taki sam rozmiar jak Ty a maluszek taki duzy jak to możliwe :-)

    Witaj Girl25 temperatury czasem potrafią splatac psikusa tym bardziej w taki upal. Jak przez co najmniej 3 dni temp bedzie sie utrzymywala w gorze to znak ze owu prawdopodobnie juz byla. Oczywiscie kciuki za ten cykl <3
    Wiem i też się zastanawiam czy te wyższe temp w 1 fazie to nie przez upał teraz u nas już jest dużo chłodniej, wczoraj przez dzień było tylko 15 st także to już nie przez temp i mąż spał pod kołdra cała noc więc to znak że było chłodno 😂😁. Nic zobaczymy jak jutro i ew jak podskoczy znowu trochę to wezmę 1 tabletkę.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 września 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Noooo maleńkas niedługo usłyszysz ale faaajnie! No po prostu jestem taka podekscytowana :D
    Zuzi ty mieszkasz w górach? (zdjęcie profilowe)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 września 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie, chociaż często bywam :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 4 września 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Martek jaki piękny brzusio <3
    Ja mam taki sam rozmiar jak Ty a maluszek taki duzy jak to możliwe :-)

    Witaj Girl25 temperatury czasem potrafią splatac psikusa tym bardziej w taki upal. Jak przez co najmniej 3 dni temp bedzie sie utrzymywala w gorze to znak ze owu prawdopodobnie juz byla. Oczywiscie kciuki za ten cykl <3

    ooo matko to teraz mnie przerazilas :p
    sama nie wiem od czego to zależy. Mi też szybko się dosyć pojawił. Pewnie trochę od wszystkeigo, od położenie łożyska i zatem maluszka, od umiejscowienia i ulożenia narządów wewnątrznych i od tego jakie masz mieście brzucha. Ja nie ćwiczyłam za dużo przed więc nie ma co brzusia powstrzymywać przed swobodnym wzrostem :p
    a też mam problem - tak odczuwam - z jelitami i ogólnie z trawieniem że tam wsyztsko mam wrażenie że nabrzmiałe i pewnie to też powoduje zwiększenie dodatkowe brzusia

    a nie przytyłam dużo, bo nie całe 6kg. A ty Rubii ile?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2019, 14:45

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 4 września 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Girl, z doświadczenia wiem, że nie zawsze warto ufać śluzowi :) Pod koniec starań nie miałam kompletnie śluzu, a miałam potwierdzoną owulację usg. I w drugą stronę to samo. Natomiast testy mnie nie zawiodły.

    100% pewności da Ci monitoring no i trzeba się wsłuchać w swoje ciało:)

    Martek piękny brzusio!!! Jestes już po połówkowych? Może pisałaś ale mogło mi umknąć

    Nie, połówkowe jeszcze przed nami. 09.09.2019 mam umówione.
    Dzisiaj robiłam morfologię krwi, badanie ogólne moczu żeby zanieść Pani doktor na to badanie :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 września 2019, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    ooo matko to teraz mnie przerazilas :p
    sama nie wiem od czego to zależy. Mi też szybko się dosyć pojawił. Pewnie trochę od wszystkeigo, od położenie łożyska i zatem maluszka, od umiejscowienia i ulożenia narządów wewnątrznych i od tego jakie masz mieście brzucha. Ja nie ćwiczyłam za dużo przed więc nie ma co brzusia powstrzymywać przed swobodnym wzrostem :p
    a też mam problem - tak odczuwam - z jelitami i ogólnie z trawieniem że tam wsyztsko mam wrażenie że nabrzmiałe i pewnie to też powoduje zwiększenie dodatkowe brzusia

    a nie przytyłam dużo, bo nie całe 6kg. A ty Rubii ile?
    Jesteś dopiero w połowie a najb przybiera się pod koniec ciąży :p. Ja zrobiłam ten błąd że dużo leżałam i jadłam słodkie.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 4 września 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GIRL długo się starałaś o pierwsze dzieciątko?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 4 września 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Jesteś dopiero w połowie a najb przybiera się pod koniec ciąży :p. Ja zrobiłam ten błąd że dużo leżałam i jadłam słodkie.

    ja nie jem słodkiego prawie wogóle - od czasu do czas coś tam... porcji jedzeniowych wcale wiecej nie jem, nie mam jakiegoś wybujałego aptetytu ;) i chodzę nadal do pracy i chodzę na zajęcia na basen

    wiec kompletnie nie jestem typem siedzącym ciąży

    ciekawe skad to takie przybieranie mi się bierze???

    Może różno będę przybierać i wcale nie więcej pod koniec :D xD tak się pocieszam hihi

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 4 września 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek wyglądasz pięknie! Mi brzusio też już wylazł a mam zaledwie 1,5kg na plusie :)

    To jest po prostu genetyka. Moja mama w jednej ciąży przytyła... 25kg! ale waga początkowa 48kg, a ze mną już 10 kg :) Nie ma na to reguły. To jest tak bardzo indywidualna sprawa i raczej niefajne jest gadanie, że ktoś ma brzuch bo dużo leży i je słodycze. Ja jem np dużo słodyczy, zawsze jadłam i przyznaję się bez bicia :D

    Martek jesteś piękna zresztą każda z nas jest :)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
‹‹ 319 320 321 322 323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ