Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Victoria✨ Debiutantka
    Postów: 13 7

    Wysłany: 23 lipca 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny test zrobiłam dzisiaj rano w 42 dc czyli 21cdzien po ovitrelle nie mogę w to uwierzyć ale są 2 kreski jestem w szoku po roku starań jeden zastrzyk i tyle może. Jutro idę na betę bo nie mogę w to uwierzyć. Wizytę u gin mam 28. Dziewczyny jeśli to prawda to tylko mogę dziękować św. Dominikowi

    ABI90, Martek&M lubią tę wiadomość

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 23 lipca 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Victoria✨ wrote:
    Cześć dziewczyny test zrobiłam dzisiaj rano w 42 dc czyli 21cdzien po ovitrelle nie mogę w to uwierzyć ale są 2 kreski jestem w szoku po roku starań jeden zastrzyk i tyle może. Jutro idę na betę bo nie mogę w to uwierzyć. Wizytę u gin mam 28. Dziewczyny jeśli to prawda to tylko mogę dziękować św. Dominikowi
    Super! Czekamy na wynik bety :)

    Victoria✨ lubi tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 497 282

    Wysłany: 23 lipca 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jednak jest szansa - na lepszym szprzęcie w 12dc mam 14mm pęcherzyk na lewym jajniku. Ovitrelle zazwyczaj podawno mi jak miałam 19 mm, a było to 15-16dc. Więc wracam do gry w tym cyklu :)

    Victoria✨, ABI90, MałaMi90 lubią tę wiadomość

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 23 lipca 2020, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanien super wieści oby to był ten cykl!

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Victoria✨ Debiutantka
    Postów: 13 7

    Wysłany: 24 lipca 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 testy zrobione każdy pozytywny beta dzisiaj pobrana. Po wyniki pojadę po pracy przy okazji zrobiłam glukoze na czczo i morfologię w razie czego Odrazu przy jednym kłuciu bo nienawidze igieł. Powiem szczerze że nie chce mi się w to wierzyć chyba niewierny ze mnie Tomasz. Nawet Mężowi nic nie mówiłam bo boję sie robić nadziei.

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 850 702

    Wysłany: 24 lipca 2020, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Victoria✨ wrote:
    3 testy zrobione każdy pozytywny beta dzisiaj pobrana. Po wyniki pojadę po pracy przy okazji zrobiłam glukoze na czczo i morfologię w razie czego Odrazu przy jednym kłuciu bo nienawidze igieł. Powiem szczerze że nie chce mi się w to wierzyć chyba niewierny ze mnie Tomasz. Nawet Mężowi nic nie mówiłam bo boję sie robić nadziei.

    Jakie to by było piękne! 🥰 trzymam kciuki aby to była prawda i ten sen okazał się prawdziwy:)

    Victoria✨ lubi tę wiadomość

    ❤️Mikuś❤️ 17.01.2020
    ❤️Michaś❤️ 26.10.2021
    ❤️Nasz aniołek 🌈 [+] 8tc 02.01.2024❤️
    ❤️czekamy na nasz 4 cud❤️ -pęcherzyk 6,6mm (5w3d)

    💉 Beta-hCG 18.06.2024 - 3157 mlU/ml
    🔜 wizyta vol. 3 - 06.08.2024
    🔜 badania prenatalne - 05.08.2024
  • Victoria✨ Debiutantka
    Postów: 13 7

    Wysłany: 24 lipca 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przecieram oczy ze zdumienia 1371 mlU moja fasolka jest tak długo że mną a ja żyje w nieświadomości. Wierzę że wam się też uda wierzę że to zasługa modlitwy. Oby wszytko było dobrze.

    Martek&M lubi tę wiadomość

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 24 lipca 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Victoria gratuluję!

    Victoria✨ lubi tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 28 lipca 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi kiedy wizyta? Victoria powtarzałaś betę? Joanien jak u ciebie cykl?

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 497 282

    Wysłany: 28 lipca 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wszystko ok, ale nie wiem czy coś będzie z tego.
    Z niedzieli na poniedziałek pękł mi pęcherzyk, ale współżyliśmy tylko w niedzielę rano i w poniedziałekrano, bo wcześniej mąż miał mega słabe dni i nie miałam serca go namawiać. Niby się wstrzeliliśmy, ale kto tam to wie.
    Poprzednie cykle stymulowane to z zegarkiem w ręku wszystko robiliśmy, a teraz bez napinki było :)

    jak się uda to będzie super, jak się nie uda to nie będzie dramatu, bo jadę 12 sierpnia do Krakowa, więc sobie pobaluję i niczego nie będę sobie odmawiać :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 lipca 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Liliputkowo wywołała wilka z lasu : wizyta była dzisiaj pęcherzyków 9-12 (?) W piątek kolejna wizyta a od jutra dodatkowy lek. Punkcja prawdopodobnie we wtorek 😊

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 29 lipca 2020, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi gratuluję! To świetny wynik. Ja na ostatnim usg przed punkcją miałam 9 dojrzałych i kilka drobnych a mimo to udało sie zgarnąć 12 jajeczek więc u Ciebie musi byc dobrze :) trzymam kciuki i na bieżąco dawaj znać;)
    Joanien zazdroszczę ci takiego podejścia;) ja zawsze nerwowo podchodzilam to takich dni. Życzę ci powodzenia i miłego wyjazdu ;)

    joanien1104, ABI90 lubią tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 497 282

    Wysłany: 29 lipca 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo, ja też bardzo nerwowo podchodziłam do tematu, ale jakoś pierwszy raz od dawna mam w sobie taki wewnętrzny spokój. Nie wiem skąd to się wzięło, nie to że odpuściłam, ale przestałam się tak napinać, mam wolną głowę. Bardzo mi zależy, ale nie za wszelką cenę. To leczenie bardzo mnie wymęczyło i nauczyło pokory i po tych moich przeżyciach wychodzę z założenia, że tylko spokój mnie uratuje ;)
    Owszem, mam myśli typu " szkoda, że nie współżyliśmy jeszcze w sobotę", ale z drugiej strony nie męczą mnie jakoś bardzo.

    Teraz wszystko w rękach natury :)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 29 lipca 2020, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanien to jest najlepszy sposób na wszystko, jak mówi polskie blokowiskowe powiedzenie " miej wyj** a będzie ci dane" :)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • klaudia.kol Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Hej. Liliputkowo wywołała wilka z lasu : wizyta była dzisiaj pęcherzyków 9-12 (?) W piątek kolejna wizyta a od jutra dodatkowy lek. Punkcja prawdopodobnie we wtorek 😊

    Hej! @ABI90, gdzie dostałaś dofinansowanie? Ja właśnie czekam na decyzje, staram się o dofinansowanie w Invikcie. Jestem pacjentką oddział kliniki w Gdańsku. Mega się cieszę, że Ci się udało. Mam nadzieję, że mój wniosek też zostanie rozpatrzony pozytywnie. In vitro to już moja ostatnia szansa na ciążę... niesamowicie mi zależy. Fajnie, że są te opcje z dofinansowaniami.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia ja jestem z woj. mazowieckiego i załapałam się w klinice w Płocku poza nią ten sam program jest w Warszawie w Invimedzie i Gamecie ale tam nie mają już miejsc. Trzymam kciuki aby i Tobie udało się załapać. Ja wczoraj dostałam pierwsza fakturę :)

  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 497 282

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak tam u Was ? ABI jak poszło ?
    U mnie w tym cyklu nie udało się, nie rosło endometrium, Miałam tylko 6mm. Jednak zupełnie nie przejmuje się i działamy dalej :)
    Od nowego cyklu zmiana leku z clo na Lamette, zmieniamy tez harmonogram brania z 3-7 na 5-9 dc.
    Jestem ciekawa co z tego będzie

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanien trzymam kciuki aby zmiana leku przyniosła efekt :)
    My uzyskaliśmy 3 zarodki :) dzisiaj mam wizytę kontrolną po punkcji i zobaczymy kiedy transfer :)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joanien1104 wrote:
    Dziewczyny jak tam u Was ? ABI jak poszło ?
    U mnie w tym cyklu nie udało się, nie rosło endometrium, Miałam tylko 6mm. Jednak zupełnie nie przejmuje się i działamy dalej :)
    Od nowego cyklu zmiana leku z clo na Lamette, zmieniamy tez harmonogram brania z 3-7 na 5-9 dc.
    Jestem ciekawa co z tego będzie
    Nie wspominam dobrze Lametty urosly dwa duże pecherzyki które byly strasznie przerośnięte i źle sie po niej czułam.. I właśnie pierwszy raz po tylu latach mialam cieniutkie endo zawsze 11 a po lamecie 6.. oby na ciebie podzialala inaczej :) Abi kciuki za wizytę;)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi i jak sytuacja? Kiedy transfer?

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
‹‹ 343 344 345 346 347
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ