X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Znajoma
    Postów: 23 12

    Wysłany: 16 lipca 2020, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ruszyliśmy odrazu do kliniki i lekarza społecznego tutaj na forum. Badania jakie narazie dostaliśmy to AMH, homocysteina, pcp plemnikowe i Wit. D bo u mnie wcześniej był z nią duży problem.
    Dodatkowo mąż badanie nasienia. Ja miałam mieć ewentualnie w przyszłości PCT ale pod stresem omyłkowo się umówiłam i chyba już wykonam.
    No i monitoring w tym cyklu mam mieć.

    8p3ohqvkicygezdt.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś, w takim razie dawaj znać jak postęp :)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 17 lipca 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aś to fantastycznie :)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Victoria✨ Debiutantka
    Postów: 13 7

    Wysłany: 17 lipca 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal nie zrobiłam testu 35 dzien cyklu chociaż i bywało 41. Po ovitrelle jestem 14 dni chyba jutro już rano zrobię. Od 2 tyg czuje bóle jak przed okresem. Czy znacie kogoś komu udało się za pierwszym razem po ovitrelle bo mi się w to wierzyć nie chce ze to możliwe. Jeju proszę trzymajcie kciuki za mnie.

  • Znajoma
    Postów: 23 12

    Wysłany: 17 lipca 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Victoria trzymamy ;)

    Victoria✨ lubi tę wiadomość

    8p3ohqvkicygezdt.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 18 lipca 2020, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Victoria, kwestia farta i nie farta ;) co za różnica czy pierwszy raz po ovitrelle czy drugi jak to ma być twoj cykl to będzie;) miej wiarę kobieto :)
    Ja już w poniedziałek idę na wizytę do gin będziemy umawiać prenatalne. Ale szybko leci :)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 lipca 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo dzisiaj wizyta :) Victoria robiłaś test? :)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 20 lipca 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Liliputkowo dzisiaj wizyta :) Victoria robiłaś test? :)
    Tak właśnie jestem przed gabinetem :) Abi a jutro twój wielki dzien ?? ;)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 20 lipca 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jutro wizyta. Ogólnie się zestresowałam bo do dziś tabletki antykoncepcyjne a ja wczoraj dostałam okresu, chociaż już teraz to sama nie wiem co to było bo dzisiaj czysto :|
    Daj znać jak wieści po wizycie :)

  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 20 lipca 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jutro pierwszy monitoring. Oby coś tam rosło. Chyba czuję lewy jajnik, ale też może mi się wydawać :)
    Jeśli będzie ok, to wszystko wskazuje, że owu wystąpi koło soboty.

    Abi, trzymam za Was kciuki :)


    Victoria✨ lubi tę wiadomość

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 20 lipca 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ok ;) serduszko pięknie bije ;) dziś widziałam rączki, nóżki.. niesamowite. To juz nie kijanka a malutki czlowieczek ;) łzy sie same kręcą w oku :) bąbelek skręcony po mamusi wiercił sir tak że nie mogła zrobić mu ładnego zdjęcia:) najważniejsze że ciąża zdrowa :)
    Dziewczyny trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizyty. Dajcie znać co u was

    Martek&M lubi tę wiadomość

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 21 lipca 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, ale chciałabym Wam dać otuche, po przeszło 4 latach udało się, dziś już 11 tc. Dziewczyny dacie radę, tylko wiary i trochę oderwać myśli - wiem że to najbardzej wkurzający tekst jaki można usłyszeć ale u mnie to chyba to dało efekt...

    ABI90, Martek&M lubią tę wiadomość

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 lipca 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta_kwk wrote:
    Witam, nie wiem czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, ale chciałabym Wam dać otuche, po przeszło 4 latach udało się, dziś już 11 tc. Dziewczyny dacie radę, tylko wiary i trochę oderwać myśli - wiem że to najbardzej wkurzający tekst jaki można usłyszeć ale u mnie to chyba to dało efekt...


    Super gratulację! jakieś wspomagacze? co zrobiliście inaczej że się udalo? jakies objawy przed że się udało?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 21 lipca 2020, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadnych wspomagaczy, zmieniłam trochę charakter pracy, zaczęłam biegać żeby w lecie jakoś wyglądać, raz zabrałam męża na bieganie i tak się dobrze bawiliśmy że wylądowaliśmy w łóżku po, o i pykło...
    A pierwszym objawem jaki dał mi do myślenia to nie przestały mnie piersi boleć przed @ i strasznie mnie żołądek bolał...

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 21 lipca 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta_kwk wrote:
    Żadnych wspomagaczy, zmieniłam trochę charakter pracy, zaczęłam biegać żeby w lecie jakoś wyglądać, raz zabrałam męża na bieganie i tak się dobrze bawiliśmy że wylądowaliśmy w łóżku po, o i pykło...
    A pierwszym objawem jaki dał mi do myślenia to nie przestały mnie piersi boleć przed @ i strasznie mnie żołądek bolał...
    Gratuluje :) jak nic teraz wszyscy będą nagle biegać;) fajnie że dałaś znać myślę że to dla wielu dziewczyn jest to znak że jak nadejdzie odpowiednia chwila to zakoczy ;) ja po 5 latach starania właśnie kończę 11 tydzień dzis ide na usg genetyczne i juz teraz z górki :)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • joanien1104 Autorytet
    Postów: 492 279

    Wysłany: 21 lipca 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie chyba nici z tego cyklu - 10 dc i nic nie chce rosnąć. Co prawda USG było średniawe, ale nawet jeśli, to pewnie coś tam powinno już być widać.
    W czwartek jeszcze raz idę na monitoring.

  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 21 lipca 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Gratuluje :) jak nic teraz wszyscy będą nagle biegać;) fajnie że dałaś znać myślę że to dla wielu dziewczyn jest to znak że jak nadejdzie odpowiednia chwila to zakoczy ;) ja po 5 latach starania właśnie kończę 11 tydzień dzis ide na usg genetyczne i juz teraz z górki :)


    To mamy tydzień różnicy ja dziś kończę 10 tc termin mam na 9.02.

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 21 lipca 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanien w 10dc juz powinno być widać.. przykro mi ale próbuj naturalnie cuda sie zdarzają;)
    Marta tak ja mam termin na 2.02 ;) jak u ciebie z badaniami robiłaś juz pappa? Bo ja raczej zostaję przy samym usg genetycznym.
    Właśnie z biego wróciłam dzidzia jest w 100% zdrowa wyniki idealne. I juz zasugerował płeć dziewucha!
    Abi jak u Ciebie po wizycie?

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 lipca 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ja Cię pamiętam :) i szczerze gratuluję :)
    My od soboty startujemy z zastrzykami, mensinorm i puregon. Kontrola za tydzień 😳 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2020, 23:14

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 22 lipca 2020, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi bardzo się cieszę! :) puregon chyba też miałam do stymulacji🤔 życzę ci duuuuuuzo jajeczek ;)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
‹‹ 342 343 344 345 346 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ