X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy, oczywiście ze mozna :-) im nS wiecej tym razniej :-)

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo się już staracie dziewczyny? Wróciłam po dłuższej przerwie na forum niby z lepszym nastawieniem ale nawet nie wiem kiedy minęło 7 miesiąc starań...

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 8 cykl sie zaczal. Zobaczymy jak to bedzie. :-) wspomagasz sie czyms dodatkowo? Nasza cierpliwość bedzie wynagrodzona :-)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Cześć, można dołączyć?
    Witamy i zapraszamy :)
    To ile już się staracie w sumie?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    U mnie 8 cykl sie zaczal. Zobaczymy jak to bedzie. :-) wspomagasz sie czyms dodatkowo? Nasza cierpliwość bedzie wynagrodzona :-)

    Biorę letrox na tarczycę, bromergon na prolaktynę oraz ovarin na wywołanie owulacji.

    Testy owulacyjne nie wychodzą. Ogólnie mam cykle od marca regulowane przez ww leki i cykl waha się między 30-38 dni.

    W tym cyklu zrobiłam pierwszy raz progesteron bo już sama nie wiem kiedy tej owulacji się spodziewać. I w 25dc był progesteron 12.46 a w 28dc 28.16.

    Nie ma co się łudzić sama wiem ale hormony przed @ już buzują.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Witamy i zapraszamy :)
    To ile już się staracie w sumie?

    Zaczęliśmy od grudnia 2017.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pół dnia mnie nie było na forum a tu TAKIE NOWINY ?????????? :D <3

    Marcowa gratulacje kochana ! Jeju jak ja się ogromnie cieszę ! Będzie wszystko dobrze, zobaczysz ! :)

    Cudownie! Ja dziś byłam w odwiedzinach u mojej przyjaciółki i jej synka i mam nadzieję, że mnie zaraził swoim urokiem i w tym cyklu ciocia zafasolkuje :D A wyjątkowo się do mnie kleił dzisiaj, tulił i uśmiechał :P Oby to był dobry znak:)

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze tak naprawdę nic nie dostałam na zbicie prolaktyny, mam zrobic ten test z MTC, bo przez nerwy mogla wyjsc wysoka, i kazal przex zrobic 5 dni przerwy wiec po 25 dniu cyklu zrobie skoro do 25 kazal sie starac. My zaczelismy w listopadzie 2017...

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Zuzi :)
    A no synek koleżanki wyczuł, ze coś się święci i będzie miał kolegę lub koleżankę :D

    Rubii lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutkie dzieciaczki podobno czuja jak cos jest na rzeczy :-D

    zuzi_c, Rubii lubią tę wiadomość

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa obyyyy <3

    Wiesz jak ja Ci zazdroszczę tego uczucia! Często sobie to wyobrażam jakby to było :) Normalnie się wzruszyłam pisząc to <3

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi musi być tak jak piszesz :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieję ze kazda z mas w tym cyklu zobaczy tez te upragnione 2 kreseczki :-)

    Rubii, zuzi_c lubią tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Taka Babka pewnie ze mozna dolaczyc. Zuzi trzymam kciuki oby to byl dobry znak. Oby nam wszystkim sie udalo w tym cyklu!!

    Marcowa czekamy z niecierpliwoscia na drugi test :D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Zgredka02 Przyjaciółka
    Postów: 116 32

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Rubi dobre wieści :)
    Abi wrócisz do niego w ciąży, zobaczysz :)

    A jaaaaa zrobiłam przed chwilą test, bo już jestem w domu i sa dwie kreseczki !!! :D nie mogę uwierzyć, test wydawał mi się wadliwy, taki niedowiarek jestem... Jutro powtórzę :)

    Maaarcowa gratuluje! Moze przełamałas nasza zła passe! Kochana dopisz.moje testowanie na 7.07 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 07:34

    6cs szczęśliwy <3
    f2w3ugpjw77wwi10.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę nas tu przybyło, cześć dziewczyny! :) aaaa marcowa! Gratuluję! <3 <3 Abi- super, że ruszyło z miejsca :) lekarz wydaje się być kompetentny :) a u mnie jeszcze nie wiem co wpisać :( był już spokój z plamieniami a teraz znów ale bardzo śladowe. Gdyby nie to, że to 1cs i takie cyrki to może podejrzewałabym, że coś się przypałętało. Jeszcze jutro powtórzę test a może najlepiej pójdę na betę i będę miała już pewność. Tak czy siak w tym miesiącu będę chyba szła na żywioł. Przytulanie co 2-3 dni i będzie co ma być :) tylko mój przytulasek się dzisiaj rozchorował :(

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka dokładnie tak samo myślę, chociaż zaczęłam mierzyć temperaturę ale też nic więcej nie robię tylko przytulanie :) Nie będę celować w dzień jak mam tę możliwość, że męża mam na codzień:)

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi Ty masz chociaz fajnie ze Twoj maz jest na miejscu ja niestety nie mam takiego komfortu i chociaz nie chcialabym ciagle chodzic na wizyty i sie monitorowac to czuje ze bez tego nam sie nie uda bo ciezko byloby nam trafic. Ale wy dzialajcie tak jak piszecie i wyluzujcie sie a zobaczycie ze sie uda napewno!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 08:27

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :) U mnie narazie niziutkie temperaturki, ale mierzymy dalej. Chyba wrócę do picia tych ziół o.s sroki pomimo że dzisiaj już 10 dc. Skoro powiedział że może nie dochodzić do owulacji to myślę że one nie zaszkodzą. Nie chciałam ich pić bo bałam się że będzie za dużo pęcherzyków i padnie podejrzenie PCO. W sobotę może zrobię ten test obciążenia glukozą to już jedno badanko by było z głowy bo dwóch jednego dnia i tak nie zrobię :) Miłego dnia pomimo okropnej pogody :) Chyba ze u Was lepsza to podzielcie się :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Abi dzis na szczescie lepsza pogoda. Wczoraj byla beznadziejna. Temperature mierz to bedziesz miala porownanie na nastepny cykl jak to u Ciebie wyglada. Koniecznie zrob te badania i daj znac jak wyniki :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ