X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no faktycznie nie pomyslalam o tym. Dzieki Abi <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Rubii jak w kwietniu miałam infekcję to miałam dokładnie taki śluz kremowo grudkowaty i okazało się, że nabawiłam się grzybicy po antybiotyku i przy okazji zaraziłam mojego męża... Dramat. Ale ponoć to niekoniecznie jest tylko objaw infekcji
    Ale nic mnie nie piecze ani nie swedzi i nie ma zadnego zapachu.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli pewnie tak jak mówi Abi :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby nie patrzeć coś tam zostaje z tego co nakładają :D U mnie też bez objawów a tak to czy zaczerwienienie, czy świąd jakiś by był raczej, już dzisiaj ustąpiło, i nie wielka ilość była. :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa kiedy pierwsza wizyta u lekarza? :D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Marcowa kiedy pierwsza wizyta u lekarza? :D

    Jeszcze nie wiem kiedy pojsc, mysle ze gdzie 7-8 tydzien :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 7 tyg to juz serduszko bedzie. Fajnie znow uslyszysz ten piekny dzwiek.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa wracając do listy testowania to aplikacja w tel najbliższy termin @ pokazuje mi 21 lipca więc jak narazie testuję z zuzi w tym samym czasie :) ale nie nastawiam się za bardzo bo jeszcze nie wiadomo co z owu... Na dzień 21 lipca :)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi ja też nie wiem jak wypadnie mi owu dlatego wpisałam pierwszy dzień @ na dzień dzisiejszy:) Nie robię żadnych testów, tylko mierzę w tym miesiącu temperaturę

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testów też robić nie będę :) Też na podstawie temperatury spróbuję określić. W końcu te testy owu też nie dają pewności, moze być wzrost LH a do owulacji moze wcale nie dojść, po wykresie też można to samo stwierdzić jeśli będzie skok temperatury.... A działać będziemy do 25 dc przynajmniej :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to trzynam kciuki za piekna owulacje w tym cyklu!! Oby owocna!!

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Ja testów też robić nie będę :) Też na podstawie temperatury spróbuję określić. W końcu te testy owu też nie dają pewności, moze być wzrost LH a do owulacji moze wcale nie dojść, po wykresie też można to samo stwierdzić jeśli będzie skok temperatury.... A działać będziemy do 25 dc przynajmniej :)

    dokładnie też tak myślę nie ma co wariować

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa jeszcze jedną ciekawostkę Wam powiem odnośnie badania nasienia. Ginekolog zasugerował że zaleca w poniedziałek, środę i piątek "brykanie" jak to powiedział :D a w poniedziałek badanie nasienia. A w klinice jak dzwoniliśmy kazali 5 dni się powstrzymywać. Lekarz powiedział że po 5 dniach wstrzemięźliwości to naprawdę wyniki mogą wyjść marne i można się przestraszyć, a tak to plemniki są produkowane "na bieżąco" i nie ma nic starego. Może coś w tym jest że wtedy wyniki są złe i koncerny farmaceutyczne zarabiają bo trzeba leczyć i mężczyznę, który często może być zdrowy, tylko po 5ciodniowym przestoju mechanizmu może coś się "Zestarzeć". :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby była Rubi, oby :) Ja już te 3 badania dociągne i jeśli będzie ok to przez wakacje trochę postaram się wyluzować :)zresztą po wczoraj niby już trochę mi lżej ze te wyniki całkiem nie złe i tarczyca zdrowa jednak :)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Ty opowiadasz Abi !!!!!!!!

    To ja się naczytałam właśnie, i czasem piszą, że powinno się kochać często(już nie będę tu używać tego przytulania bo to dziwnie brzmi :p ) bo właśnie wtedy produkuje się więcej nasienia i dobrego nasienia, a gdzieś słyszałam mi.in od mojej TEŚCIOWEJ, że powinno się być wstrzmięźliwym przez np 5 dni i dopiero działać wtedy jest tam najwięcej nasienia. Ale błagam nie będę się kochać raz w miesiącu oczekując na owulację :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniliśmy do kliniki Bocian i kazali 5 dni przed badaniem nic nie działać :) A ten lekarz że broń Boże ich słuchać, że z takimi założeniami to co drugi by się leczył :) Że własnie im częściej tym lepiej, optymalnie co 2-3 dni bo wtedy produkcja jest świeża :D

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, z diagnostycznego punktu widzenia okres wstrzemięźliwości musi być zachowany :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja już zgłupiałam z tego wszystkiego :) Ale zrobimy tak jak kazał poniedziałek, środa, piątek będzie się działo a poniedziałek badanie :)w końcu to on będzie oceniał te wyniki :)

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się stosowała jednak do procedury laboratoryjnej :) jak chcesz to wieczorkiem mogę jeszcze się upewnić czy ten czas wynosi 5 dni i dam znać:) ale z tego co pamiętam to chyba tak. Normy laboratoryjne odnoszą sie do zachowanego okresu wstrzemięźliwości więc odradzam robić inaczej niż zaleca procedura :)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze dodam, że niekiedy lekarze nie ogarniają procedur i wszystko wiedzą najlepiej ;)

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ