X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii dokładnie tak! :) I tego się trzymajmy <3

    Marcowa rozkręcamy się coraz bardziej :P Jejku jak mi się dzisiaj dłuży w pracy, zaraz tu zwariuję

    Rubii lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi do której pracujesz?

    Mój syn śpi już prawie 2 godziny, oszalał... mam więcej czasu na forum :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 13:56

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez sie dzis dluzy ale dyrektor pozwolil mi dzis wyjsc szybciej zw wzgledu na to ze mecz o 16. Ale zla dzis jestem. Maz mial dzis wrocic ale niestety nie wroci bo musza jakas robote dokonczyc i dopiero jutro wieczorem bedzie. Przykro mi troche. Zazdrosze was ze macie mezow na miejscu :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 14:16

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też kobiety wolniejsza jestem. Miałam zajęcia z dzieciakami do tej pory :) Tylko to już takie starsze dzieci :) A teraz w końcu klapnęłam i pierwsze co to oczywiście nasze uzależniające forum :)

    Rubii lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez ciagle w pracy zerkam na forum. Wciagnelam sie :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och ale macie fajnie! Ja do 16 w pracy... :( Więc piszcie piszcie dużo żeby szybko mi zeszło :D

    Rubii bardzo mi przykro, to musi być okropne. Ja sobie nie mogę wyobrazić jakbym miała być sama. Ale powiem szczerze, że z moim ex miałam znów odwrotnie, a byliśmy prawie 5 lat razem i 3 lata mieszkaliśmy... To zawsze się cieszyłam jak jeździł w delegacje albo zostawał dłużej w pracy :P

    A teraz to jak mi gdzieś pojedzie albo z pracy na dwa dni to normalnie czuję się jak sierota :D Ot człowiekowi się zmienia na starość!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest starość ! :) To po prostu stabilizacja :D My tu wszystkie młode :)

    zuzi_c lubi tę wiadomość

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie od jakichś 20 minut ból jajników :O

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziwne bo niby mnie kują od kilku dni ale jakoś się nie łudzę, odpuściłam jakoś ten cykl po tym jak lekarz powiedział że mogę mieć problemy z owulacją. Chociaż u poprzedniej gin. nigdy takie stwierdzenie nie padło... Biorę leki które zalecił i czekamy. Musze poczytać odnośnie testu prolaktyny z MTC ile dni wcześniej już się nie "przytulać" :) Czy jeszcze dzisiaj ewentualnie można hehe W sobotę ruszam na to cholerstwo... 2 godz czekania w przychodni na pobranie krwi ehhhh

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Musze poczytać odnośnie testu prolaktyny z MTC ile dni wcześniej już się nie "przytulać" :) Czy jeszcze dzisiaj ewentualnie można hehe W sobotę ruszam na to cholerstwo... 2 godz czekania w przychodni na pobranie krwi ehhhh

    Mnie zaleciło dwa dni wstrzemięźliwości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 16:12

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam w internecie że właśnie 24 godz. ale w takim razie już dzisiaj zrobię chyba szlaban :) Dla pewności zrobię dzisiaj test owulacyjny, chociaż nikłe szanse... Niby nie muszę koniecznie w ten weekend robić ,mogłabym poczekać na @ ale chyba chciałabym mieć już te wszystkie badania za sobą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 16:19

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej zrobic wszystkie badania odrazu i miec swiety spokoj. Abi a ktory to dc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 17:15

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie kompletnie z innej paki. A mianowicie: mam prace fajna lubię ja ale juz towarzystwo kolezanek nie do konca. Nazwe to mobbingiem w pracy dokładnie. Pomimo że mam umowe na czas nieokreslony myśle o zmanie pracy. I tu moje pytanie. Czy ktos sie orientuje jak to jest gdyby przypadkiem akurat jak zmienię prace udało mi się zajść to co z macierzyńskim? Należy mi się jakiś jak mam umowe określona np próbna na 3 miesiace czy tam na rok?
    Mamy tu kogos tak mądrego co to ogarnia?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co sie orientuje to jak zajdziesz w ciaze to umowa Ci sie przedluza do dnia porodu i pozniej Ci przysluguje macierzynskie ale nie wiem jak to jest z umowa na okres probny czy tak samo

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę ten temat zbadac. Czuje ból podbrzusza coraz bardziej... @ mogłaby przyjść bo takie bóle nie bóle zwiastują tylko bolesną @.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wujek google podpowiada ze jesli bedziesz zatrudniona na okres probny przekraczajacy jeden miesiac i rozwiazanie ten umowy mialoby nastapic po uplywie trzeciego miesiaca ciazy to umowa Ci sie przedluza do dnia porodu i przysluguje Ci macierzynskie

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszające nieznacznie. Znalezienie pracy w moim zawodzie za te same pieniadze co teraz graniczy z cudem. A wydaje mi sie że jesli dalej tam bede pracować to się wykończę.
    Tak bardzo chce kwiatuszka i tym sie martwie to jeszcze w pracy różnie to bywa.. eh.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakim zawodzie pracujesz? Najlepszym rozwiazaniem byloby dla Ciebie szybkie zajscie w ciaze i szybkie zwolnienie lekarskie wtedy sie uwolnisz on niemilych ludzi z pracy

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale same wiemy jakie to jest ciezkie dla nas zeby sie nam udalo szybko :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 19:10

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mamwlasnue 12 dc a przed tym badaniem lepiej żebym zrobila 4 dni przerwy tak sie dowiedzialam... No a z kolei lekarz mowil ze te badanie moge sobie zrobic w dowolnym dniu kiedy tylko mi bedzie odpowiadało. A patrząc z innej strony znowu, mówił żeby od 10 do chociaż 25 dnia regularnie co 2-3 dni... Szkoda mi troche by było tego cyklu.... Tym bardziej ze dopiero z wynikami nasienia i krzywa cukrowa i insulinowa + ten nieszczesny test z MTC mam sie zgłosić. I tak to wyglada...

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ