X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez ostatnie dwa cykle też miałam wszystkie objawy świata nawet mdłości :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie szukamy u siebie wszystkich objawow zeby tylko wiedziec wczesniej takie wszystkie w goracej wodzie kapane jestesmy, ale co sie dziwic jak nam zalezy :)

    A tam w srodku wszystko dzieje sie po swojemu, ale musimy wierzyc ze nasz organizm da rade, z drobnymi wspomagaczami jak trzeba:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 11:12

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak u Was w rodzinie? Dużo jest maluszków? Chodzi mi o rodzeństwo, mają już dzieci?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Marcowa, ja od jakichś 3 lat stanęłam w miejscu i przy wzroście 170 cm ważę praktycznie niezmiennie 57,6 kg. Nie mam diety bo za bardzo kocham jeść no i kocham słodycze :( Chociaż staram się ograniczać ze względu na aparat ortodontyczny. Więc pod tym względem nie mam złych myśli ale np. bardzo nie lubię swoich nóg pomimo uprawiania sportu to genetycznie niestety mam skłonność do pajączków no i mam rozstępy... i duuuużo siniaków to już przez rower ale bardzo szybko się pojawiają niestety.

    To Ty Zuzi laska jesteś :D nie pogadasz :P ja nie dość ze niższą to jeszcze ciezsza haha

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka02 wrote:
    Dzień dobry! Człowiek chwile nie zagląda a tu ponad kilka stron do przeczytania. Szaaaalooone.
    Paatka gratuluję i oby ładnie betka przyrosła!
    Marcowa jak się czujesz? Jakieś już objawy są?:)
    A ja mam orzech do zgryzienia. Mianowicie jak wczesniej pisałam byłam pewna ze miałam owu i to lekkie jednorazowe plamienie by potwierdzało alllee temeratura dalej nie wzrosla ciagle 36.5 a dzisiaj nawet 36.4 czyzby cykl.jednak bezowulacyjny? Jak myślicie? Bo trochę się podłamałam

    Jeżeli chodzino interpretacje temperatury to nie pomogę :( nigdy nie mierzylam i się nie zaglebialam.

    Z objawów ciazowych to czasem zaboli podbrzusze, ale ja to mówię ze to przyjemny i delikatny ból, bo wiem ze coś się dzieje ;) a tam to mam jakoś przypływ energii :D a swoją drogą to jestem ciekawa czy ta ciąża mocno będzie się różniła od poprzedniej. Dziewczyny ja tu już o ciąży będę pisać. Pozwolicie, prawda? nie chcę się nigdzie przenosić,z Wami mi dobrze, dalej chce Was śledzić i trzymać kciuki :)

    Edit:
    A po choler* ja Was pytam? :P to mój wątek :P ja tu tworzę listę i się mnie nie pozbedziecie :P będę cały czas wysyłać wiruski :D:D
    Ooo #### proszę #### i jeszcze ####

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 12:31

    Zgredka02 lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama trojke bez mierzenia temperatury nic wszystko gladko, moj brat dziecko 2 cyklu staran zona w wieku 32 lat zaszla w ciaze nie spodziewali sie ze tak szybko sie uda. Nikt nie mial narazie problemow...

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    To Ty Zuzi laska jesteś :D nie pogadasz :P ja nie dość ze niższą to jeszcze ciezsza haha

    no nie wiem nie wiem z tą laską to bym się zastanawiała :D chciałabym taką figurę ale dla mnie to nieosiągalne :P

    Marcowaaaa nigdzie nie idziesz !!!! Musisz nam tu wszystkim opowiadać i spamować jak tam Ci mija ten piekny czas, poza tym halo ! słyszałam od początku, że w końcu ma dojść do naszego spotkania więc nigdzie nie uciekasz :D <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu wrote:
    Moja mama trojke bez mierzenia temperatury nic wszystko gladko, moj brat dziecko 2 cyklu staran zona w wieku 32 lat zaszla w ciaze nie spodziewali sie ze tak szybko sie uda. Nikt nie mial narazie problemow...
    Aneciu Ty to cos masz zapisane w genach :) będzie dobrze :)

    Aneciu lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Dziewczyny a jak u Was w rodzinie? Dużo jest maluszków? Chodzi mi o rodzeństwo, mają już dzieci?

    U mnie są skłonności do ciąż bliźniaczych, mama jest z bliźniaków ale tylko ona przeżyła, to samo babcia od strony taty. Moja mama była w ciąży z bliźniakami ale poroniła. Może i u mnie byłoby podwójne szczęście :D <3 Oj kiedyś to byłby dla mnie dramat ale teraz sobie myślę, że bardzo bym chciała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 12:51

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    no nie wiem nie wiem z tą laską to bym się zastanawiała :D chciałabym taką figurę ale dla mnie to nieosiągalne :P

    Marcowaaaa nigdzie nie idziesz !!!! Musisz nam tu wszystkim opowiadać i spamować jak tam Ci mija ten piekny czas, poza tym halo ! słyszałam od początku, że w końcu ma dojść do naszego spotkania więc nigdzie nie uciekasz :D <3
    Hehe no no z dzieciaczkami się spotkamy :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brat ma jedną córeczkę. Teraz po 11 latach zaczęli się starać o drugie ale chyba zaprzestali po kilku miesiącach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 12:52

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej jak ja bardzo bym chciała mieć bliźniaków. Wiadomo ze bylby bardzo bardzo ciezko, ale za jedyn zamachem wszystko i później już tylko się cieszyć :D także Zuzi podwojne kciuki za bliźniaków teraz :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Ojej jak ja bardzo bym chciała mieć bliźniaków. Wiadomo ze bylby bardzo bardzo ciezko, ale za jedyn zamachem wszystko i później już tylko się cieszyć :D także Zuzi podwojne kciuki za bliźniaków teraz :)


    ojjj to byłaby kwintesencja szczęścia :P :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie starszy brat ma dzieci i u nich też były jakieś problemy. Siostra najstarsza jeszcze nie ma i nie wiem czy się starają, ja nie pytam, ona nie mówi. Mam jeszcze młodsza siostrę, ale ona na razie mloda singielka.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa nigdzie Cie nie puszczamy! Zostajesz z nami! U mojego meza w rodzinie tez bylo kilka ciaz blizniaczych i twraz wszyscy nam dokuczaja ze pewnie tez beda u nas blizniaki bo to jakos co drugie pokolenie niby i na mojego meza wlasnie wypada. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. W poprzednim cyklu mialm dwa duze pecherzyki i maz mowil ze nam wywrozili tych blizniakow ale niestety nic z tego nie bylo.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja starsza siostra ma coreczke ktora urodzila w wieku 32 lat jako pierwsze dziexko. Takze nie tracmy wiary jeszcze sa sla nas jakies szanse ;-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki podobno ciaze blizniacze jednojajowe(czyli moga byc tylko 2 dziewczynki, albo dwoch chlopcow) nie sa dziedziczone moze byc przypadek za to ciaze dwujajowe podobno sa genetycznie czesto przypada na co drugie pokolenie :P

    Takze jest szansa u mnie w rodzinie tez babcia miala ciaze blizniacza dwujajowa, niestety zmarly po porodzie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 13:16

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo to może wszystkim nam się uda :D haha <3

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciala miec chociaz jedno ale jakby byla odrazu dwojka to bedzie wtedy jakis cud. Tyle staramy o jedno dzieciatko a tu nagle dwojka. Fajny prezent. Ja sobie wmawiam ze moze bede miala blizniaki bo jak jedno stracilam to teraz moze dwa na raz dostane :-)

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie tylko czekamy na dwie kreski ale na to która będzie miała bliźniaków :D

    Rubii lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ