X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 30 maja 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam wrazenie ze chyba nic z tego...no ale zobaczymy

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 30 maja 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Kobiety! Co to za czarnowidztwo się tu uprawia?

    madzioszka lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 30 maja 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestowałam. Wiem, za szybko. Powiem tak - nie dla nas kwitnie ananas. Bladosc az razi po oczach.

    Co u Was dziewczyny? Czas, zeby ktoras przekazala jakies dobre nowiny :)

    Letitbe lubi tę wiadomość

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 30 maja 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do tego pierwszego ... ale jakos czuje tak jakby @ nadchodzila..ale jeszcze mam nadzieje ze moze sie myle

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 30 maja 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie myśl o tym, zajmij głowę czymś innym :)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 30 maja 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, ja tu czekam na wasze krechy :)

    A tak na poważnie, może to nie ten czas dla nas i tyle. W ogóle podobno najczęściej kobiety w ciążę zachodzą zimą :D

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 30 maja 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ja oficjalnie też testuję 01.06. Ale nie sądzę, bym doczekała.
    No coz, za to w sobote bede mogla schlać sie z przyjaciolką, zrobimy sobie babski wieczor z mocnymi trunkami :>

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, jakie to życie jest fikuśne. Jeszcze parę lat temu się człowiek obawiał zajścia w ciążę, a teraz obawia się, że nigdy nie zajdzie! Co ten los z nami wyprawia? Ale powiem Wam kobiety moje najdroższe, że na prawdę dobrze jest mieć Was, człowiek nie czuje się samotny ze swoim problemem :) A jeszcze więcej nadziei da, jak się którejś z nas w końcu uda! :)

    karakorum, jagodowa91, k91 lubią tę wiadomość

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 30 maja 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    No coz, za to w sobote bede mogla schlać sie z przyjaciolką, zrobimy sobie babski wieczor z mocnymi trunkami :>
    Zazdroszczę, ja mam niedługo babski wieczór i trzeba będzie się pilnować a nawet nie wiadomo czy będzie po co :(


    Madzioszka to prawda. Pamiętam jak za czasów szkolnych się bałam, żeby w ciąży tylko nie być, bo dużo koleżanek wpadki zaliczało a teraz...?
    Na początku tylko podczytywałam forum, tym bardziej że lubię dużo czytać i weryfikować swoją wiedzę na każdy właściwie temat. W końcu się odważyłam odezwać i jakoś tak lżej jest. Mogę się zapytać w razie wątpliwości, mogę pogadać o waszych próbach i emocjach a w życiu realnym nie do końca mam z kim o takich sprawach rozmawiać.
    Dobrze, że jest internet :)

    karakorum lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 31 maja 2017, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzioszka, to prawda. Gdzie te czasy, kiedy myslalo sie, ze zachodzi sie od pierwszego razu bez zabezpieczenia... Tak sie troche czuje, jakbym zostala mocno grzmotnięta o ziemie i rzeczywistosc, ze tak naprawde staranie sie o ciaze to mierzenie, analizowanie i pilnowanie... W sumie nigdy sie tym nie interesowalam, a kobiety gdzies tam mowiace, ze nie moga zajsc, to byla jakas odrębna planeta.

    Letitbe, z calego serca zycze Ci, bys nie mogla pic :)

    Ja lubie sie zaglebiac w kazdy temat, ktory mnie dotyczy, a po prawdzie to staraniami zaczelam sie interesowac juz w grudniu, kiedy bralam jeszcze tabletki i z factem postanowilismy sie starac o bobo. I tak trafilam na forum... Nie sadzilam, ze bede pisala, nie mowiac o mierzeniu tempki i analizowaniu innych godzinami :P Ale ciesze sie, ze tu jestem z Wami :) W kupie zawsze razniej ;)

    madzioszka, k91 lubią tę wiadomość

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 31 maja 2017, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe no ja teraz zazdroszczę tym koleżankom co powpadaly ;) mają już dzieciaczka nawet niektóre dwa, a ja się zastanawiam co robimy nie tak. Przecież tam "na górze" sami tak chcieli ze ślub, że owoc miłości.... Bla bla bla. Odzukiwali nas całe życie ;-) a tak na serio to co ma być to będzie! Na pewno każda z nas w końcu ujrzy dwie kreski

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 31 maja 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    Na pewno każda z nas w końcu ujrzy dwie kreski
    Tego nam życzę :)

    W ogóle temperatura mi dziś trochę skoczyła, śluzu też coś ciut więcej ale o rozciągliwym mogę pomarzyć. Obstawiam owulkę na dziś ale bez tego śluzu jakoś czarno to widzę

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 31 maja 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi temp spadła drastycznie, na 35.9 ale nie wiem czy to nie dlatego że śpię przy otwartym oknie i odkryta i nieubrana :D haha

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pierwsza byla wpadka, moj synek ma juz 6 lat ..no prawie bo skonczy w sierpniu. Teraz chcemy drugie, swiadoma przemyslana decyzja. Oby szybko sie udalo :)

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ten los bywa przewrotny :)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 31 maja 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zawsze sie balam ze wpadne jak bylam w szkole i potem dalej ;) a teraz , mysle ze to nie bylo by takie glupie;) mam nadzieje ze beda jakies fasolki u nas na forum w czerwcu ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Monia26 Koleżanka
    Postów: 106 5

    Wysłany: 31 maja 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jutro tescik :) jakos w miare zlecialo , trzymajcie kciuki :)

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 31 maja 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pojutrze robie test, przed zabiegiem u dentysty... Ale jakos nie man zludzen. Dzisiaj zostal mi test, naciek drugiej kreski był minimalnie mocniejszy, ale to i tak naciek, ile ja juz mialam tych falszywych testow :(

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 31 maja 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia napisz od razu nam :)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 31 maja 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia czekamy jutro rano na info :)

    karakorum no właśnie gdybyś nie miała tych nacieków to byłoby już coś wiadomo a tak..
    Swoją drogą to dziwne że czasem masz te nacieki a czasem nie

    Ilona jak pomyślę, że moje koleżanki mają nawet 8 letnie dzieci to zastanawiam się czemu zwlekałam. Oczywiście wiem czemu i gdyby nie upór Lubego to nadal bym zwlekała. Ostatnio się dowiedziałam, że znajoma 10 lat starsza ode mnie została babcią :O

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ