X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia najprzyjemniejsza część przed Tobą, rozumiemy że dziś wieczór bez odbioru :D
    Madzi ojej, ale chyba cos panuje w powietrzu bo moj chrzesniak dzis tez goraczka i zwracal, a jak bylam po recepte dla mamy w przychodnie to ludziiiiiii od groma, zdrowiej i sie tam dobrze kuruj ;*

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety chyba coś panuje. Wysłałam dzisiaj męża na zakupy to mówił że najdłużej w kolejce stał w aptece bo tak dużo ludzi było.

    Ja chyba spisuje ten cykl na straty. Seksu raczej nie będzie. Test owu niby pozytywny. Brzuch tylko lekko pobolewa. Ale zero śluzu płodnego. Także sama nie wiem czy ta owulacja będzie czy nie.

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie posucha, ani śluzu (jakieś biedne, marne ilości), testy owulacyjne ujemne. Długie cykle absolutnie nie są fajne, zawsze mi się wydaje, że już to przegapiłam...

    Pełne dwa dni spędziłam z ciężarną, strasznie to dołujące niestety było. Zwłaszcza, że nie afiszowała się z tym specjalnie, a mnie i tak uczucie zazdrości zżerało.

    f1d9680377.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lollla7 wrote:
    Letitbe bromek przyspieszyl mi owu, przed braniem mmialam 16dc a teraz jesli patrzec na testy owu wypadla mi 10dc, wiec ledwo mi sie okres skonczyl a jak juz czilam prace jaknikow i mialam sluz :)
    Ii
    Dlatego ja nigdy nie określam kiedy @ powinna przyjść wg poprzednich cykli a wg obstawianej owulacji :) bo jak np każą testować w dniu spodziewane miesiaczki, dajmy na to 28 dc a owulacja wystapi w 20 to z testu nici i potem często się dziewczyny dziwią, ze im testy w ciazy nie wychodzily

    Mycha współczuję. Ja codziennie widuje ciezarna ale jakoś na szczęście mnie to wcale nie rusza ale to pewnie dlatego, że jest mi ona zupełnie obojetna.

    Madzi jak ja ci zazdroszczę zostania w domku (choroby niee) bo my byśmy chcieli ale głupio siedzieć samemu jak rodzina kilka metrow obok i "zajdziemy na chwilę".

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że tu same domatorki :) My tez zostajemy w domu, bo maz do pracy musi isc w nowy rok od rana. Ale ja sie ciesze bardzo. Jakos nie jestem fanka sylwestra.
    Co do choroby to rzeczywiscie cos grasuje teraz, bo duzo osob choruje dookola albo goraczkowo albo zoladkowo wlasnie.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny, nie wiem czy to te clo nieszczęsne czy to życie na mnie tak wpływa ale normalnie mam dola :( Dzisiaj totalny luz, miałam mega dobry dzien ale wieczorem zdenerwowala mnie jedna sytuacja rodzinna i juz mam dosc. Siedzialam w lazience i ryczalam, zeby maz zaraz nie dopytywal co sie stalo, ale kurcze ja nie wiem...może nie powinnam się starać o dziecko jak nie umiem sobie poradzić z dziwna sytuacja w rodzinie. Nie wiem w ogóle co pisze. Ide spac, może rano humor mi się zmieni ;)

    PS dobrze, że chociaż mam komu napisać, że mi źle

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe co za bzdury. To, że rodzina Cię wk*rwia nie ma wpływu na to, jaką będziesz matką!!

    Każda z nas ma gorsze dni i wtedy jesteśmy bardziej nerwowe.
    I wszystkie w przyszłości będziemy FANTASTYCZNYMI matkami :)

    tym_janek, Marta..a lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe, nie wiem czego dotyczy twoją sytuacja, ale nie wolno Ci zaprzestać starań z tego powodu. Może właśnie te doświadczenia sprawią że będziesz jeszcze lepsza mamą! :-). Nie smutaj się już dzisiaj. Za kilka godzin wchodzimy w nowy rok a więc nowe nadzieje i możliwości ;-)

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie poddawajcie cie ja w szczesliwym cyklu nie mialam sluzu plodnego ;)

    A na nowy rok 2018 zycze wam wszyakim pieknych grubych 2 kresek ja teście, Wspaniałych okraglutlich brzuszków i slicznych bobaskow ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2017, 13:09

    tym_janek lubi tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe, z rodziną już tak jest. Ja w ogólę należę do drażliwych i w sumie nierodzinnych osób, wiec wyobraz sobie, jak reaguję na wszelkie pierdolety i zdrowe rady na rodzinnych spotkaniach.

    Gdy bedziesz wkurzona, pomysl o tym, ze przez głupotę innych rujnujesz sobie zdrowie i nerwy. Nie ma co. Do niektorych doroslych trzeba miec podejscie jak do upierdliwego kilkulatka - przytaknąć, ciepło się usmiechnąć, odwrócic sie i zachowac dystans na dlugosc ramienia, jasno dając do zrozumienia, ze nie mamy ochote na dyskusje. Mam nadzieje, ze dzisiaj masz lepszy humor :*

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesli chodzi o powazniejsze sprawy rodzinne - oczywiscie ładnie pomagac w granicach zdrowego rozsądku i absolutnie nie poddawać się szantażowi emocjonalnemu, który niestety w rodzinnych relacjach gra pierwsze skrzypce. Jezeli czujesz, ze sytuacja jest dla Ciebie niekomfortowa, to znak, ze czas cos zmienic, albo uciekać. Dla nikogo nie warto niszczyc sobie zdrowia psychicznego, ani dla męża, ani dla mamy, ani dla siostry, ani też dla dziecka.

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się ciesze ze siedze w nl. Z dala od rodziny (wiadomo czasem tesknie i to bardzo bo z moimi mam dobry kontakt) ale tesciowa lepiej miec 1000km od siebie :D a jak przyjezdzam to wszystko jest zawsze fajnie i miło;)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie :* bez was to w ogóle tragedia by była
    Dzisiaj mam lepszy humor ale wiecie.. u mnie relacja jest dość dziwna, bo wszyscy wobec siebie zachowujemy się przyzwoicie, powiedzmy, że się szanujemy więc nie ma odcinek. Jednak cała rodzina męża, rodzeństwo z rodzinami itp zyja w przyjacielskich relacjach a tylko z nami wszyscy żyją tak bez kontaktu. Mieszkamy wszyscy obok siebie i przykro mi czasem ze wszyscy np ida na spacer a nas nie zapytaja itp. Ja dodatkowo jestem z tych osób, że jak ktoś mnie olewa to sie odcinam. Dziwnie jest też na spotkaniach rodzinnych, bo wszyscy ze sobą rozmawiaja swobodnie a ja sie czuje zaszczuta, nie mogę porozmawiać swobodnie jak z koleżanką tylko sie spinam jak na cenzurowanym. Czasem tak, jak pisalam jest mi przykro ale mam rozum i to olewam, nie zmusze nikogo do tego, by mnie lubił ale nie wiem jak będzie wyglądała ta relacja jak będziemy miec dzieci. Jak mam wytłumaczyć dziecku, ze jego nie chca gdzies zabrac albo ze ja tym bardziej nie chce, by przebywało z ludźmi, którzy nas olewaja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2017, 16:09

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    Dziewczyny nie poddawajcie cie ja w szczesliwym cyklu nie mialam sluzu plodnego ;)

    To jest bardzo dobra wiadomość. Właśnie przed chwilą zaczął mi się płodny śluz (jeżeli potrafie to poprawnie ocenić) i chyba trzeba to wykorzystać jeszcze przed imprezą :D

    A rodzina często jest problematyczna. Niby dobrze żyje z wszystkimi a i tak zdarza się, że mam ich dość. Tylko ja się raczej nie certole i wygarniam od razu co myśle. Moja mama stwierdziła, że tak asertywnej osoby to nie zna :) Ale może też być to odebrane jako bezczelność itp.

    W związku z tematem życzę Wam w Nowym Roku dystansu do wszystkiego co może nas zranić, wiele wiary w siebie, dużo optymizmu i spełnienia wszystkich marzeń.

    Letitbe, Marta..a lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje przyszłam Was wysciskac jeszcze w starym roku:*** i życzyć żeby wszystko czego zapragniecie zakończyło się sukcesem ❤❤❤

    Jestem gotowa na zabawę:)

    659e278068ee85f2med.jpg

    Marta..a, malutka_mycha, Letitbe, lollla7, PLPaulina, Poczekalnia lubią tę wiadomość

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka ładna Frelcia :) baw się dobrze ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2017, 16:51

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia Piękniuchu *-*

    Letitbe a moze wszystko sie obroci o 180stopni przy dzieciach? Trzrba byc dobrej mysli! Mimo to wspolczuje takiej sytuacji teraz,
    Mam nadzieje z nowym rokiem bedzie tyyytlko lepiej ;*

    Malutka mycha taki numerek przed impreza tylko nastraja na super zabawę calonocną :D

    Życzę Wam wszystkim wnowym roku pieknych dwoch kresek i zdrowia bo ono jest najwazniejsze ;*

    Marta..a lubi tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja Wam życzę żeby 2018 był lepszy od 2017, dużo wytrwałości, zdrowia i czerpania radości z życia!

    tym_janek lubi tę wiadomość

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo z rodzina różnie bywa. Nie jest tak źle zazwyczaj ale czasem mnie zwyczajnie jakiś dół dopada ale to się chyba wszystko kumuluje i wtedy pekam :D
    Ja juz z sylwestra od rodziny wróciłam, nie było tak źle

    Szczęśliwego Nowego Roku nam wszystkim!!! <3

    tym_janek lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbuś <3

    Jak Wam kochane minął sylwek?

    Letitbe lubi tę wiadomość

‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ