X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i testowałam. I znowu to samo. Clearblue pokazuje druga kreskę (słaba, ale wyraźna), a drugi test tym razem kupiłam z Bootsa pokazuje tylko jedna. Bądź tu mądry i pisz wiersze.

    Generalnie przestaje brac progesteron, bo mi się wydaje, ze te Clearblue jakieś wadliwe musza być i czekam na @. Jak nie przyjdzie to w PL zrobię betę.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmhm to dziwna sprawa. S który to dzień po ovu??? Temperatura utrzymuje się na wyższym poziomie?

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie 15 dzień po ovu, według ovufriend 14 dzień. Tak temperatura jest na wyższym poziomie. Zobaczymy jak to będzie jak odstawię progesteron. Pozostaje mi tylko czekac na rozwój wydarzeń.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehm no dziwne to. Pogooglowlam teraz co nieco i zadne artykuly nie wskazywaly na to by progesteron dawal falszywy wynik pozytywny Maaggi. Musisz poczekac ale mam nazieje ze cos jest na rzeczy bo poki co okresu nie masz.

    A jak sie wogile czujesz?

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole nie czuje się ciazowo. Jedynie w zeszłym tygodniu byłam bardzo senna, aż mój syn do mnie mówi, ze mamaTy potrzebujesz wypić kawę. Cały czas ziewałam, ale to już minęło. Nic mnie nie boli, nie mam żadnych oznak ciążowych, a na dodatek dzisiaj temperatura poszła trochę w dół, wiec myśle, ze jednak @ się zbliża. Te testy musiały być felerne. Tak się tez czasami zdarza.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Kolejne informacje urolog przysłał list z wnioskami z wizyty i stwierdził ze u mojego męża jest niepłodność pierwotna załamałam się.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Hej kochane. Kolejne informacje urolog przysłał list z wnioskami z wizyty i stwierdził ze u mojego męża jest niepłodność pierwotna załamałam się.


    O matko Madzianka!!!
    Przykro mi.
    Bedziesz jeszcze chcial to skonsultowac z innym lekarzem np w Polsce?

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Wogole nie czuje się ciazowo. Jedynie w zeszłym tygodniu byłam bardzo senna, aż mój syn do mnie mówi, ze mamaTy potrzebujesz wypić kawę. Cały czas ziewałam, ale to już minęło. Nic mnie nie boli, nie mam żadnych oznak ciążowych, a na dodatek dzisiaj temperatura poszła trochę w dół, wiec myśle, ze jednak @ się zbliża. Te testy musiały być felerne. Tak się tez czasami zdarza.

    Maaggi no to zostaje czekanie i zobaczymy. A ja w tym miesiacu znowu mam malo rozpoznawalne owulacje i chyba odbyla sie wczoraj. czyli zostaje mi tylko dzisiejszy wieczor.

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Hej kochane. Kolejne informacje urolog przysłał list z wnioskami z wizyty i stwierdził ze u mojego męża jest niepłodność pierwotna załamałam się.

    O rany!!! Współczuje. Najgorzej usłyszeć taka wiadomość. Jak mąż to zniósł? NewAgeMissK dobrze pisze, ze może warto jeszcze sprawdzić z innym lekarzem. Często się zdarza, ze co lekarz to opinia.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Maaggi no to zostaje czekanie i zobaczymy. A ja w tym miesiacu znowu mam malo rozpoznawalne owulacje i chyba odbyla sie wczoraj. czyli zostaje mi tylko dzisiejszy wieczor.

    Ale to miałaś skok temperatury?
    Działajcie to nigdy nie zaszkodzi ;)

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mam wlasnie trzeci dzien ze skokiem. Troche dzialalismy ale mamy oboje dosc meczacy miesiac w pracy i szczerze to po protu zmeczei jestesmy. Robilam testy ovu juz od 10 tego dnia i niezrobilam tylko w jeden dzien bo na testach nie pojawiala sie prawie wogole druga kreska jak malam w zwyczaju. Po ominieciu dnia znowu zrobilam i byla juz kreska ale nie pozytyw a wczoraj juz ledwo widoczna.
    Wszystko mi sie poprzestawialo.
    W poniedzialek bede dzwonic do szpitala pytac czy maja juz wyniki z nasienia i jesli tak to bede ustawiac termin wizyty.
    gdyby udalo sie przed wylotem do Polski w ostatnim tygodniu sierpnia to byloby idealnie i przynajmniej juz cos bysmy wiedzieli.
    A tak to troche jestesmy zniecheceni do przykladania sie do naturalnych staran.

    A u Ciebie jak tempka, przyszla @????

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj mąż tak sobie to wszystko znosi dobiły go wyniki nasienia ze sa takie słabe tylko 4,2 miliona plemników i 1% prawidłowych i ruchliwych tylko 22%. Chyba podłamało go to wszystko i jeszcze te moje niedrożne jajowody wszystko jest takie skomplikowane jesteśmy juz tym wszystkim zmęczeni. I pytania czemu nas to spotkało przecież obydwoje tak bardzo pragniemy zostać rodzicami.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka rozumiem Cię i wspieram. Mój M tez się mocno podłamał wynikami nasienia. Teraz powtarzaliśmy wiec pewnie za tydzień się dowiemy. Myśle ze mocno powinniście pomyśleć o ivf. Nam to lekarz od razu powiedział jak zobaczył wyniki M.

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas juz 2 razy wyszły kiepskie wyniki nasienia.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, ze jest jeszcze jakaś możliwość działania. Wielu parom udaje się zaciążyć za pomocą ivf, warto wiec spróbować. W tym momencie madzianka chyba laparoskopii nie ma co robić.

    A u mnie @ brak. Już mnie to denerwuje, bo jutro lecę do Polski i nie chciałabym mieć pierwszego dnia okresu w podróży, Temperatura poszła w dół :(

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze czekać do wizyty u ginekologa w szpitalu ktora mam 21 września i zobaczymy co zadecyduje lekarz. Tez mam nadzieję że obejdzie sie bez tej laparoskopi. Ja do polski lecę w czwartek.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w Polsce planujesz jeszcze to z kimś skonsultować?

    Do mnie właśnie @ zawitała. Czyli już wszystko jasne jeśli chodzi o te słabe kreski na testach. Nic, nowy cykl równa się nowe szanse.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAdxianka to we wrzesniu będziesz już coś wiedzieć konkretnie. Ja mam nadzieje ze tez we wrześniu będę już wiedziała w która stronę będziemy zmierzać.

    Maaggi No szkoda ze ta wredota @ przyszła. Ale nie poddawaj się mowy cykl to nowe szanse i tak trzymać!!! Ja do Polski lecę za 2 tygodnie wiec wy pewnikiem wrócicie a ja wylecę

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze we wrześniu powiedzą czy bede musiała robić laparoskopie czy odrazu skieruje do kliniki na ivf.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wracam z polski 7 września

    p19us65glzzsn3k4.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ