X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już w Polsce. Wracam 2 września. Wyjeżdżaliśmy z Anglii świeciło słoneczko, przyjechaliśmy do Polski pada deszcz, ale jutro już chyba będzie ładnie.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miłego pobytu w Polsce!!! Ja dziś po raz kolejny będę dzwonić do szpitala z pytaniem o następna wizytę. W poniedziałek powiedzieli mi ze maja już wyniki przekażą doktorowi i będą dzwonić ale jak zwykle nikt nie dzwoni. A ja Iuz chciałabym wiedzieć kiedy mogę się spodziewać wizyty.

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to biorą Cię na przetrzymanie. Jak to Anglicy - oni na wszystko maja czas.

    A ja mam jutro badanie drożności jajowodow. Aż się boje.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    No to biorą Cię na przetrzymanie. Jak to Anglicy - oni na wszystko maja czas.

    A ja mam jutro badanie drożności jajowodow. Aż się boje.

    Dzis przypuscilam kolejny atak na szpital i w koncu wrocila z urlopu sekretarka mojego lekarza. Udalo sie nam ustalic termin !!!! Zatem 14/09 godz. 13.30 - czyli dzien po naszym powrocie z Polski - idealnie bo moj ma jeszcze wtedy dzien wolny a ja bez problemu moge wyjsc wczesniej z pracy.

    Niw zazdroszcze Ci tego badania bo opinie slyszalam rozne. Trzymam za Ciebie jutro kciuki. Napisz jak bylo i czy od razu dostalas wyniki. Oby ws`ystko bylo ok.

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi ja miałam to badanie mnie prawie wcale nie bolało ale może to dlatego ze niedrożne mam oba jajowody.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i już jestem po. Nie bolało. Spodziewałam się jakiegoś przeszywającego bólu. Prawy jajowod drożny, lewy nie. W tym cyklu mam już sobie odpuścić starania. Trochę się podłamałam.

    NewAgeMissK super, ze udało Wam się umowic wizytę w klinice w dogodnym dla Was terminie :) To teraz trzymam kciuki, oby wyniki męża były lepsze niż ostatnim razem.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi ehm to srednia wiadomosc to chyba podobnie jak u Ciebie Madzianka o ile dobrze pamietam.

    I co teraz ???? Bedziesz z tym uderzac do GP w Anglii? Co wiecej wogole powiedzial Ci lekarz. Jak masz teraz ugryzc ten temat?

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka ma chyba oba jajowody niedrożne - tak jakos mi się wydaje.

    Do GP nie będę uderzać, bo mi ostatnio powiedział, ze nie pomagają parom, które już maja jedno dziecko.

    A co do dalszego działania to sama nie wiem. Lekarz mówi, ze wciąż mam szanse na ciaze, bo jeden jajowod wystarczy do zapłodnienia, ale ja jakos się trochę podłamałam. Muszę się z tym przespać.

    Jeszcze wczoraj myślałam o inseminacji, ale chyba sobie daruje. Najprawdopodobniej wyznacze sobie jakiś czas na starania naturalne, a jak nie wyjdzie to chyba będę podchodzić do in vitro. Zobaczymy.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam niedrożne oba jajowody niestety.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehm co za pech dziewczyny ... ciekawe skąd bierze się taka niedrożność ???

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być w wyniku cesarki albo przebytych infekcji.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sama nogę mieć tez niedrożne, nawet tego nie wiem.

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 8 września 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ja juz po urlopie. Teraz czekam na wizytę w szpitalu u ginekologa 21 września jestem ciekawa co dalej zaproponuję. Co słychać u Was?

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 8 września 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz po urlopie. Te powroty sa straszne. Nawal pracy gorszy od tego z przed urlopu.

    Ciekawe jak tam wyniki Twojego męża.

    Ja to się chyba już poddałam. Zaczynam się zastanawiać, czy jest sens dalej brac leki stymulujące owulacje. I tak nic z tego nie wychodzi.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 8 września 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam dziś moje drogie ale jeszcze wciąż na urlopie jestem. Wracam w środę. Tyle ze to dla mnie żaden urlop - po wszczepie 2 implantów przez 3 dni leżałam na kanapie teraz już przynajmniej normalnie mowie i coś więcej mogę zjeść. A 14 września zaraz po powrocie idziemy na wizytę do szpitala na omówienie wyników mojego M i obranie strategii.

    Maaggi nie poddawaj się wiesz ze wszystko jest możliwe. Ja trzymam mocno kciuki za Ciebie.

    Madzianak to we wrzesji będziemy już coś wiedziały co dalej. Oby. Ja mam w oracy teraz redukcje pracowników wiec jak wrócę do zostanie tydzień do ogłoszenia listy osób do zwolnień wiec atrakcji mi nie braknie.

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 9 września 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja na mojej wizycie dowiem sie czy konieczna będzie laparoskopia czy odrazu skieruja nas do kliniki na in vitro. I nadal czekamy na wyniki badan hormonów mojego M. W polsce kupiłam Mu Salfazin na poprawę parametrów nasienia ciekawa jestem czy pomogą te tabletki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2017, 00:05

    p19us65glzzsn3k4.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 14 września 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czołem kobietki !!!
    Ja już urlopie i dzisiejszej wizycie w szpitalu. Generalnie złe wiadomości .... M ma w dalszym ciągu kiepskie wyniki, zero poprawy.
    Zostaje nam IVF- niby maja wysłać dokumenty do kliniki o dofinansowanie i mamy czekać na list. A czas oczekiwania na IVF od 8 miesięcy do 2 lat!!! I tylko jeden cykl refundowany w West Midlands.
    Załamka totalna - wogole jakoś tak się czułam potraktowana jakby ktoś mi łaskę robił ! Za pare tygodni będę się dobijać do szpitala ponowię i dopytywać czy wysłali papiery do kliniki.
    Ehm odechciewa się wszystkiego.
    A co u Was kochane ???

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 15 września 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie za ciekawie. Te kolejki to porażka. Można spytać ile masz lat? Dobrze, ze chociaż jeden cykl jest refundowany. Może akurat wystarczy. A jak nie to w Polsce jest taniej niż tutaj. Zawsze możesz tam spróbować.

    A ja wczoraj zaczęłam nowy cykl. Niby teraz owulacja będzie z lewego jajnika, a lewy jajowod jest niedrożny, wiec się nie nastawiam.

    Na 25 października w Polsce umówiłam się na wizytę w sprawie ivf. Zobaczymy co się dowiem.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 15 września 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi ja mam 34 a moj M 37. Dzis dzwonilam do szpitala i dowiedzialam ze pani sekretarka wlasnie kompletuje nasza dokumentacje i wysle tego samego dnia do Clinical Comission Group gdzie zdecyduja czy nam przyznac refundacje czy nie. Po kilku tygodniach powinnismy wiedziec i wtedy wszystko przejdzie do kliniki gdzie wykonane bedzie in vitro. Jednak czeka sie tam 6 miesiecy na rozpoczecie procedury.

    Musimy sie uzbroic w cierpliwosc i zobaczymy, ale miny mamy nie tegie.

    Fajnie ze mysliscie o in vitro w PL - nam moze tez to zostac jak tu nie wyjdzie, albo adopcja bo czasu juz nie chcemy tracic.

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 17 września 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, ze sprawy u Was ruszają do przodu. Może akurat z tym in vitro będzie raz, a dobrze:) tego Wam życzę.
    Wiem jak to jest jak już się ma 30 pare lat. Ten zegar biologiczny jakos się coraz głośniej słyszy.

    Powiem Ci, ze z adopcja to bardzo odważnie. Nie każdy jest w stanie to zrobić. Ja to się najbardziej obawiam, czy jak byśmy adoptowali dziecko to, czy bylibyśmy je w stanie pokochać tak bardzo jak nasze pierwsze biologiczne, albo czy dzieci zaakceptowałyby siebie.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ