X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 29 września 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grunt, ze idziecie do przodu. Może lekarz podejmie próbę udrożnienia Twoich jajowodow? Pytałaś go, dlaczego musisz mieć laparoskopię?

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 1 października 2017, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam powiedział ze chce mieć pewność co z moimi jajowodami jest.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 3 października 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba lepiej, ze lekarz chce sprawdzić co i jak. Oni wiedza lepiej. Musimy lekarzom zaufać.

    Jeżeli masz wątpliwości to zawsze możesz je skonsultować z innym lekarzem. Wtedy będziesz mieć pewność, czy ten zabieg jest konieczny.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 3 października 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufam lekarzowi to chyba mój paniczny strach przed szpitalem i cala ta laparoskopią nigdy nie miałam żadnej operacji ani nie leżałam w szpitalu.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 3 października 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może popytaj dziewczyny na forum, które miały laparoskopię, jak one to wspominają. Głowa do gory. Będzie dobrze.
    Pamiętaj, ze robisz to dla swojego bobaska :)

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 3 października 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka bedzie dobrze zobaczysz!!!

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 3 października 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi jak tam u Ciebie pecherzyki sie maja! Jakie nastawienie w tym cyklu?
    Ja czekam na Fertylaid dla siebie bo M juz zaczal dzis zazywac i zobacze czy cos sie zmieni w moim cyklu.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2017, 20:58

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 3 października 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pecherzyki pewnie już pękły. Teoretycznie jestem 6 dni po owulacji. Ale tak jak pisałam wcześniej nie nastawiam się. Mam zamiar testowac w niedziele. Zależy mi na tym, żeby tego cyklu nie wydłużać (poprzez branie progesteronu), jeśli nie ma takiej potrzeby.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 5 października 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Pecherzyki pewnie już pękły. Teoretycznie jestem 6 dni po owulacji. Ale tak jak pisałam wcześniej nie nastawiam się. Mam zamiar testowac w niedziele. Zależy mi na tym, żeby tego cyklu nie wydłużać (poprzez branie progesteronu), jeśli nie ma takiej potrzeby.


    No to kciukamy Maaggi !!!!

    Dostalismy dzis list ... przyznali nam refundacje ivf i teraz mamy czekac na list z kliniki ivf. Tak czy siak potrwa to co najmniej 6 miesiecy.

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 5 października 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Pecherzyki pewnie już pękły. Teoretycznie jestem 6 dni po owulacji. Ale tak jak pisałam wcześniej nie nastawiam się. Mam zamiar testowac w niedziele. Zależy mi na tym, żeby tego cyklu nie wydłużać (poprzez branie progesteronu), jeśli nie ma takiej potrzeby.


    No to kciukamy Maaggi !!!!

    Dostalismy dzis list ... przyznali nam refundacje ivf i teraz mamy czekac na list z kliniki ivf. Tak czy siak potrwa to co najmniej 6 miesiecy.

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 5 października 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomośc NewAgeMissK!!!! Już jesteście bliżej niż dalej!!!

    Ja na moje testowanie wogole się nie nastawiam. Co ma być to będzie.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 11 października 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi jak tam testowanie?

    p19us65glzzsn3k4.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 11 października 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Maaggi ile jeszcze dni zostalo ??

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 13 października 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po raz kolejny niestety nic. Już mnie to wszystko dołuje. Mam dość.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 14 października 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czwartek miałam kolejna wizytę w szpitalu tym razem cały wywiad badanie ciśnienia pulsu sprawdzanie wagi i temperatury oraz pobierana krew do badań. Dostałam tez skierowanie na wykonanie badan krwi ale to dopiero jak dostane termin laparoskopi to mam je zrobic 2-3 dni wcześniej. A wiec dalej czekanie na telefon ze szpitala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2017, 16:39

    p19us65glzzsn3k4.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 15 października 2017, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi no kurka wodna przykro... ale glowa do gory

    ehm ciekawe jak dlugo bedziemy sobie tu pisywac posty - ile nam jeszcze wszystkim zejdzie do upragnionego sukcesu.

    Madziankato juz machina ruszyla - niedlugo bedzie po wszystkim. Przebadaja Cie na wskros i to uwazam bardzo dobrze. Wszystkie wiemy jak ciezko sie tu doprosic o cokolwiek u lekarzy.

    My sie doczekalismy kolejnego listu - z kliniki w Birmingham. Nasze pierwsze spotkanie w kwestii ivf 14 listopada. Jestem ciekawa czego sie na nim dowiemy.

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 16 października 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u Was się przynajmniej coś dzieje. Madzianka, dobrze, ze lekarz Ci zlecił badania-zawsze to jedna niewiadoma mniej, NewAgeMissK teraz to już czas szybko zleci i startujecie. Pewnie się już nie możecie doczekać wizyty w klinice.

    Jeśli chodzi o mnie to mnie niemoc ogarnęła. Mam wrażenie, ze już nic więcej nie jestem w stanie zrobić. Od tego cyklu postanowiłam żyć normalnie, a nie jakbym była w ciazy. Zaczęłam chodzić na basen, za niedługo zaczynam fitness. Nie chce całego swojego życia podporządkowywać staraniom. Jeśli jest mi dane po raz drugi zostać mama, to nią zostanę. Jeśli nie-muszę się z tym pogodzić.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • klaudia382 Przyjaciółka
    Postów: 362 22

    Wysłany: 19 października 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny ;) Też jestem z UK i właśnie zaczynam starać się o dziecko :)

    klz9h371w1o7q62n.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 20 października 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Klaudia na naszym watku. Zyczymy owocnych staran! Napisz cos wiecej o sobie. Z ktorej czesci Anglii, jaki przedzial wiekowy itp. My tutaj jestesmy otwarte.

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 20 października 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Dziewczyny u Was się przynajmniej coś dzieje. Madzianka, dobrze, ze lekarz Ci zlecił badania-zawsze to jedna niewiadoma mniej, NewAgeMissK teraz to już czas szybko zleci i startujecie. Pewnie się już nie możecie doczekać wizyty w klinice.

    Jeśli chodzi o mnie to mnie niemoc ogarnęła. Mam wrażenie, ze już nic więcej nie jestem w stanie zrobić. Od tego cyklu postanowiłam żyć normalnie, a nie jakbym była w ciazy. Zaczęłam chodzić na basen, za niedługo zaczynam fitness. Nie chce całego swojego życia podporządkowywać staraniom. Jeśli jest mi dane po raz drugi zostać mama, to nią zostanę. Jeśli nie-muszę się z tym pogodzić.

    Maaggi kochana nie zamartwiaj sie. Moze wlasnie ten luz Wam i odpuszczaenie okaze sie zbawienny. A ty mialas stwierdzony jakis problem po Twojej lub meskiej stronie - bo w sumie to nie pamietam przepraszam? Czy po prostu z niewyjadnonych przyczyn nie wychodzi.

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ