X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o owulacje po niedroznej stronie, to lekarz mi zalecił wykorzystywać prawo grawitacji. Chodzi o to, ze jak np. masz niedrożna lewa stronę, a prawa jest ok, to należy spac na prawej stronie. W ten sposób drożny jajowod ma większe szanse na przechwycenie jajeczka.

    krrropka lubi tę wiadomość

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka nie poddawaj się głowa do góry proszę. Natura i nasze organizmy nie znają granic czasami wszystko może się zdążyć !!

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    NewAgeMissK no troche mnie to przybilo powiem szczerze co do documentow to jeszcze nie podpisalam mysle ze jak w srode sie zjawie to mi dadza po za tym w tym miesiacu mam 2 spothania z nimi w ta przyszla srode i jeszcze 21ego wiec mysle ze wszytsko idzie juz pelna para traoche sie boje tego wszystkiego bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji i nie wiem czego sie troche spodziewac


    krrropka dzieki trzymaj kciuki :) a ja bede za ciebie by w tym cyklu sie stal cud :) nie zle ze u nas w tym miesiacu bylo podobnie

    dziewczyny milego wieczoru zycze odezwe sie niedlugo :)

    Kurka Ila faktycznie chyba zaczynasz już wszystko. Super, to będziesz informować na bieżąco mam nadzieje. Będziemy Ci kibicować !!!

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kobiety, chociaż ja sie już bardziej na styczeń nastawiam.

    Ila daj znać jak wizyta.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Edziorro Koleżanka
    Postów: 83 15

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie dziewczyny :) Czy któraś z Was orientuje się może jakie są normy TSH i FT4 w ciąży? W pl wiadomo, najlepiej żeby było do 2,5 a tutaj w Uk?

    hashi, levothyroxine 37.5mg
    1cs
    oar83e3kx7q1e7jy.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny

    Wczoraj milam wizyte w klinice podpisalismy wszytkie dokumety na in vitro i oficjalnie zaczynam w lutym oczywiscie co do daty jeszcze nie wiem wzaleznosci jak mi sie cykl rozpocznie w tym miesiacu mamy jedna probe ze swierzym jajeczkiem i jedna z zamrozonych jak chemy wiecel z mrozonych to trzeba placic bo tyle tylko refunduje NHS lepsze to niz nic boze zeby tylko zaskoczylo za tym pierwszym razem normalnie bede sie chyba modlic

    Milego dnia!

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    czesc dziewczyny

    Wczoraj milam wizyte w klinice podpisalismy wszytkie dokumety na in vitro i oficjalnie zaczynam w lutym oczywiscie co do daty jeszcze nie wiem wzaleznosci jak mi sie cykl rozpocznie w tym miesiacu mamy jedna probe ze swierzym jajeczkiem i jedna z zamrozonych jak chemy wiecel z mrozonych to trzeba placic bo tyle tylko refunduje NHS lepsze to niz nic boze zeby tylko zaskoczylo za tym pierwszym razem normalnie bede sie chyba modlic

    Milego dnia!

    Ila super wiadomosci !!!!! Na wiosne prawie bedziesz juz ze swoim kropkiem hihihih. Bo innego scenariusza nie zakladam. Fajnie tez ze mozesz jeszcze skorzystac z mrozaczka do dla Was podwojna szansa. To teraz juz na luzie wejdzuecie w nowy rok pelen wyzwan!

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila super wiadomosci !!!!! Na wiosne prawie bedziesz juz ze swoim kropkiem hihihih. Bo innego scenariusza nie zakladam. Fajnie tez ze mozesz jeszcze skorzystac z mrozaczka do dla Was podwojna szansa. To teraz juz na luzie wejdzuecie w nowy rok pelen wyzwan!

    dzieki NewAgeMissK no mega sie ciesze tylko zeby teraz bylo wedlug przebieglo wedlug planu no pani doktor powiedziala ze nie mam sie co martwic bo jestem zdrowa i mloda jak na invitro wiec mam nadzieje ze za kilka miesiecy napisze tutaj ze sie nam udalo hmmmm mam nadzieje ze tak bedzie

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila super, trzymam kciuki za powodzenie akcji!

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila, super wiadomosc!!! A te mrozaczki to Twoje, czy z adopcji?

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Ila, super wiadomosc!!! A te mrozaczki to Twoje, czy z adopcji?


    Maaggi no moje bo oni chca pobrac ile sie da i czesc zamrozic bo ja wiem ze u mnie jest rezerwa tylko jakims dziwnym spoobem nie dochodzi do zaplodnienia naturalnie bo bylam na clomidzie przez 2 cykle i produkowalam po 2 i drugim razem byly 3 ale niesty sie nie zaplodnily a wiem ze rezerwe mam dobra co do swojego wieku bo mnie przebadali


    krrropka dzieki :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha. Teraz załapałam :) jakos na początku nie było to dla mnie jasne. I jak? Planujecie zamrozić, a później w razie w zrobić prywatny transfer z mrozaczkow? Oczywiscie trzymam kciuki, aby udało się za pierwszym razem.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • karolkaa22 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-) jestem na etapie testowania. Jakie testy ciążowe dostępne w UK polecacie? Tylko nie clearblue, już dwa wyszły mi nieważne mimo że robiłam je zgodnie z instrukcją

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Karolka. Ja tez mam negatywne doświadczenia z testami ciążowym z Clearblue i już ich nie kupuje. Teraz to tylko First Response albo z tych tanich One Step (maja bardzo duża czułość i to mi się w nich podoba)

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • karolkaa22 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi dzięki :-)

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupowałam takie zwykłe w Asdzie. Ale nie jestem zbyt doświadczoną testerką, zużyłam może 4, żaden mnie nie oszukał, tzn każdy negatywny, w ciąży nie byłam :/
    A o co chodzi z tymi clearblue, wychodzą fałszywie pozytywne?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sierpniu robiłam cała serie testów Clearblue, bo jeden za drugim pokazywał pozytyw. Wtedy się bardzo do nich zrazilam. Dzisiaj już nie jestem taka pewna, czy one faktycznie były fałszywie pozytywne (mówiłam Wam, ze lekarz zaczął podejrzewać problem z zagniezdzaniem). Teraz na wszelki wypadek kupuje inne firmy.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkaa22 ja tez specjalnie nie mam doświadczenia w testowaniu ale używałam testów z wilko.

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ila super, trzymam kciuki za powodzenie akcji!

    Dzieki krrropka pozdrawiam
    21/12 mam spotkanie beda mnie uczyc jak robic sobie zastrzyki z hormonami bo trzeba samemu sobie podawac mega sie boje bo mam traume od dziecka co do igiel a tu musze jeszcze samna robic i podobno trzeba pilnowac godzin bo zawsze musi byc o tej samej godzinie itd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2017, 18:30

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ