X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 29 listopada 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam, bo jak byłam w Pl to zrobiłam sobie badanie poziomu witaminy d i pod koniec sierpnia wyszło mi że mam 30.20 czyli ciut ponad minimum, które wynosi 30.00. A przecież to był koniec lata, więc powinno być wysoko. W koncu wampierm nie jestem, słońca nie unikam a tu taki zonk. Na razie suplementuję czystą witaminę.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 30 listopada 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Pytam, bo jak byłam w Pl to zrobiłam sobie badanie poziomu witaminy d i pod koniec sierpnia wyszło mi że mam 30.20 czyli ciut ponad minimum, które wynosi 30.00. A przecież to był koniec lata, więc powinno być wysoko. W koncu wampierm nie jestem, słońca nie unikam a tu taki zonk. Na razie suplementuję czystą witaminę.


    Nooo dziwne ja generalnie bire wit D od od wrzesnia bo lekarz mi powiedzial ze tak nalezy w naszej strefie klimatycznej bo malo slonca a po za tym wiekszosc czasu siedzimy w pracy przynajmiej ja tak mam bo mam prace biurowa

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 30 listopada 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Edziorro faktycznie jestes przebadana wzdluz i wszerz dobrze sie orientujesz w tym wszystkim. Na pewno Ci sie uda w koncu.
    Ila14m ja mieszkam pod Birmingham, codziennie jestem w centrum miasta gdzie pracuje. Chyba jakos tak strasznie u nas nie ma choc przyznam ze ja lubie taki miastowy ruch troche. Choc Londyn to zaoewne inna liga z tego co pamietam jak bylam.
    Krropka zagladlam na Twoj wykres - no bardzo kibicuje Ci. Daj znac.
    Maagggi kochana gdzie sie podziewasz???? Co u Ciebie???

    Ja ciagle zapracowana. Na wszystko brakuje czasu. W sobotę byłam na monitoringu. To był 14 dc. Sceptycznie podeszłam do tego cyklu, bo teoretycznie owulacja powinna być z lewego jajnika (niedrożna strona), a tu surprise... jeden pęcherzyk po lewej stronie i jeden po prawej. Po lewej pęcherzyk 15x13 mm, po prawej 15x15 mm. Wiec teoretycznie szanse mam.

    Wspomniałam lekarzowi o pozytywnym teście ciążowym w sierpniu i w październiku, a po paru dniach negatywnych. Lekarz się trochę zaniepokoił i zlecił mi serie badań, bo może u mnie być problem z zagniezdzaniem.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Maaggi jest duża szansa !!!!! To obyś dostała prezent pod choinkę !!!! Ale jeśli się niestety nienudanto będziecie drążyć temat z lekarzem i sprawdzać cco się dzieje. Jakiś punkt zaczepienia już jest. Cieszę się kochana. To napisz w wolnej chwili jak tam badania Ci powychodziły. Ja dostałam wczoraj Feedback z kliniki ze zgłoszenie oficjalne o przyznanie refundacji na 1 cykl ICSI zostało wysłane zatem teraz czekamy na odpowiedz i rozpoczęcie. A w międzyczasie mam skan/usg i jestem już po sprawdzeniu hormonów. Wyobraź sobie ze drugie badanie nasienia mojego M gorsze niż pierwsze - a zażywał specjalne suplementy.

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Ja ciagle zapracowana. Na wszystko brakuje czasu. W sobotę byłam na monitoringu. To był 14 dc. Sceptycznie podeszłam do tego cyklu, bo teoretycznie owulacja powinna być z lewego jajnika (niedrożna strona), a tu surprise... jeden pęcherzyk po lewej stronie i jeden po prawej. Po lewej pęcherzyk 15x13 mm, po prawej 15x15 mm. Wiec teoretycznie szanse mam.

    Wspomniałam lekarzowi o pozytywnym teście ciążowym w sierpniu i w październiku, a po paru dniach negatywnych. Lekarz się trochę zaniepokoił i zlecił mi serie badań, bo może u mnie być problem z zagniezdzaniem.


    Maaggi to jest szansa trzymam kciuki by zaskoczylo :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak myslicie jest szansa ze cos u mnie w tym miesiacu zaskoczylo? Co myslicie o tym wykresie? Troche ta temperatuta nie za wysoko tak mysle ?!

    https://ovufriend.pl/graph/d293a2b6c596e0dbb24ef385ab4a2578

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila Ty pisałaś że masz cykle 28 dniowe. Temp nie spadła więc wg wykresu jest bardzo dobrze :) Robisz test?

    Nie jest ważne jak wysko jest temperatura, ważne jest czy nie spada po owulacji, u Ciebie tego spadku nie ma.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi oby się udało. A można wiedzić jakie badania zlecił Ci lekarz?

    NewAge machina ruszyła, oby jak najszybciej teraz szło. A za męża kciuki aby do dnia zaro zdązyło sie poprawić.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Oj Maaggi jest duża szansa !!!!! To obyś dostała prezent pod choinkę !!!! Ale jeśli się niestety nienudanto będziecie drążyć temat z lekarzem i sprawdzać cco się dzieje. Jakiś punkt zaczepienia już jest. Cieszę się kochana. To napisz w wolnej chwili jak tam badania Ci powychodziły. Ja dostałam wczoraj Feedback z kliniki ze zgłoszenie oficjalne o przyznanie refundacji na 1 cykl ICSI zostało wysłane zatem teraz czekamy na odpowiedz i rozpoczęcie. A w międzyczasie mam skan/usg i jestem już po sprawdzeniu hormonów. Wyobraź sobie ze drugie badanie nasienia mojego M gorsze niż pierwsze - a zażywał specjalne suplementy.

    Super, ze macie przyznane ICSI-szanse powodzenia są większe niż przy zwykłym IVF. Z tym nasieniem to ciężka sprawa. Może mąż był ostatnio chory, jakaś gorączka? To by mogło wytłumaczyć słabsze parametry.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka mam do zrobienia:
    Lupus anticogulant antykogulant tocznia, Antytombria III, czesc V Leiden, przeciwciała antykardnolipowe, MTHFR, honocysteina i tarczyca.

    Ponieważ robie je prywatnie to muszę poczekac aż będę w Polsce na święta, bo tutaj to majątek bym za nie zapłaciła. W PL 719 zł.

    A i jeszcze chciałabym się załapać na inseminacje, jak będę w PL. Szczęśliwie mój ginekolog z UK przyjmuje niedaleko mojego miejsca zamieszkania w PL :) No i chyba mój cykl zgra się z moim pobytem w PL :) trzymajcie kciuki!

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila dla mnie Twój wykres tez wyglada obiecująco. Kiedy testujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2017, 16:56

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Ila dla mnie Twój wykres tez wyglada obiecująco. Kiedy testujesz?


    Maaggi & krrropka dzieki za odpowiedz!
    Kurcze dzis powinnam dostac wsumie okres wiec nie wiem czy juz jutro testowac czy sie wstrzymac do poniedzialku? Co myslicie? Nie chce zrobic za wczenie

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli nie masz dłuższych cykli niż 28 to ja bym robiła jutro. Trzymam kciuki!
    A czujesz coś specjalnego? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2017, 19:32

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bym robiła jutro, ale ja z tych niecierpliwych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2017, 19:42

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Maaggi & krrropka dzieki za odpowiedz!
    Kurcze dzis powinnam dostac wsumie okres wiec nie wiem czy juz jutro testowac czy sie wstrzymac do poniedzialku? Co myslicie? Nie chce zrobic za wczenie
    Ila pewnie każda z nas by Ci powiedziała zatestuj bo jesteśmy ciekawe strasznie. Ale bez względu na to myśle ze spokojnie możesz już sikanca zrobić jutro rano.
    Tak czy siak koniecznie napisz bo ściskamy kciuki. Wykres na prawdę wyglada obiecująco !

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi nie było żadnego przeziębia i osłabienia. A na na dodatek przyjmował przecież ten suplement Wellman. Zobaczymy co będzie dalej.
    A ty zamelduj jak Twoje wyniki i kto wie kozę inseminacji w PL będzie udana.

  • Edziorro Koleżanka
    Postów: 83 15

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Maaggi & krrropka dzieki za odpowiedz!
    Kurcze dzis powinnam dostac wsumie okres wiec nie wiem czy juz jutro testowac czy sie wstrzymac do poniedzialku? Co myslicie? Nie chce zrobic za wczenie
    Ja tez bym juz zrobila :) Jak nie wyjdzie to wtedy zatestuj jeszcze w pon. A moze akurat test zaskoczy Cie mile juz jutro rano :) Powodzenia!! Testuje z Tobą i trzymam kciuki!

    hashi, levothyroxine 37.5mg
    1cs
    oar83e3kx7q1e7jy.png
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam Ila? Testowałas?

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochana ja juz w końcu po laparoskopii maiłam mieć ja 27 listopada ale odwołali bo mieli poślizg ale w końcu wczoraj mi ja zrobili. Niestety potwierdziła sie diagnoza z HSG oba jajowody niedrożne i ani jednego nie udało sie udrożnić

    p19us65glzzsn3k4.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka bardzo mi przykro z powodu diagnozy. Ale nie załamuj się. Tule.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ