X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie jestem na etapie złości na cały świat ze mnie to spotkało. I smutku.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Na razie jestem na etapie złości na cały świat ze mnie to spotkało. I smutku.

    Wierzę. Co Ci powiedzieli w szpitalu, przedstawili jakiś plan na przyszłość? Bo domyślam się, że będą proponować in vitro.

    Madzianka zajrzyj sobie na you tube i poszukaj unblocked fallopian tubes naturally. Jest sporo informacji, nie wiadomo na ile skutecznych, ale co nam zależy. Ja na razie piję zioła, będę robić okłady z oleju rycynowego i myślę nad masażami lub akupunkturą. Wierzę że coś z tego musi pomóc.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Hej kochana ja juz w końcu po laparoskopii maiłam mieć ja 27 listopada ale odwołali bo mieli poślizg ale w końcu wczoraj mi ja zrobili. Niestety potwierdziła sie diagnoza z HSG oba jajowody niedrożne i ani jednego nie udało sie udrożnić


    Madzianka przykro mi to czytac. Czy teraz wiadomo co dalej?

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila jak tamz tym testowaniem?

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka współczuje :(

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej zostało juz tylko in vitro.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Dalej zostało juz tylko in vitro.

    Madzianka jesli tylko kwalifikujecie sie na refundacje to rozpocznijcie juz starania w tej kwestii.

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No teraz czekam na list ze szpitala z opisem tego co zrobili podczas laparoskopi jaki jest plan dalej i data wizyty u mojego ginekologa. Bo to mój ginekolog musi skierować nas do kliniki.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny

    Sorrki ze nie pisalam ale...niestety dostalam w zoraj okres nawet nie zdarzylam zrobic testu :(:(:( a niby moj wykres byl ok nic z tego nie rozumiem dlaczego nie wyszlo w tym cyklu

    W przyszlym tygodniu mamy juz konsultacje rozpocznajace IVF wiec teraz czekam juz na to bo chyba nie mam nadzeji ze zajde naturalnie niestety :( alez mi przykro

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila bardzo mi przykro. Dobrze jednak że coś juz się u Ciebie zaczyna dziać, obyś jak najszybciej przystąpiła do in vitro.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka a jak się czujesz tak ogólnie? Dobrze zniosłaś narkozę? Mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narkozę znoslam chyba dobrze nie pamiętam żebym wymiotowała. Czuje sie nawet w miarę ale ciężko wstać z lozka bo boli brzuch i jal dłużej chodzę to mam bole od tego gazu chyba no i kiepsko sypiam ale w sumie jestem dopiero 2 dobę po laparoskopii. No i od wczoraj trochę krwawie jak podczas okresu.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Narkozę znoslam chyba dobrze nie pamiętam żebym wymiotowała. Czuje sie nawet w miarę ale ciężko wstać z lozka bo boli brzuch i jal dłużej chodzę to mam bole od tego gazu chyba no i kiepsko sypiam ale w sumie jestem dopiero 2 dobę po laparoskopii. No i od wczoraj trochę krwawie jak podczas okresu.


    szybkiego powrotu do zdrowia madzianka

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ila bardzo mi przykro. Dobrze jednak że coś juz się u Ciebie zaczyna dziać, obyś jak najszybciej przystąpiła do in vitro.


    dzieki krrropka bede piosac co sie dzieje na biezaco w srode mam pierwsze konsultacje

    a co z toba krrropka jak twoj wykres idzie?

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Narkozę znoslam chyba dobrze nie pamiętam żebym wymiotowała. Czuje sie nawet w miarę ale ciężko wstać z lozka bo boli brzuch i jal dłużej chodzę to mam bole od tego gazu chyba no i kiepsko sypiam ale w sumie jestem dopiero 2 dobę po laparoskopii. No i od wczoraj trochę krwawie jak podczas okresu.

    Madzianka wracaj do zdrowia i formy.

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Czesc dziewczyny

    Sorrki ze nie pisalam ale...niestety dostalam w zoraj okres nawet nie zdarzylam zrobic testu :(:(:( a niby moj wykres byl ok nic z tego nie rozumiem dlaczego nie wyszlo w tym cyklu

    W przyszlym tygodniu mamy juz konsultacje rozpocznajace IVF wiec teraz czekam juz na to bo chyba nie mam nadzeji ze zajde naturalnie niestety :( alez mi przykro

    Ila kurka wodna no szkoda, ale tak to juz jest wykres ladny, a zielonej kropeczki brak. Pisz jak tam po spotkaniu. A dostalas juz dokumenty do podpisania moze czy jeszcze nie?

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka wracaj szybko do pełni sił!
    Ila14m wrote:
    dzieki krrropka bede piosac co sie dzieje na biezaco w srode mam pierwsze konsultacje

    a co z toba krrropka jak twoj wykres idzie?

    To powodzenia w środę.
    A u mnie 4 dc :/ I wykres miałam bardzo podobny do Twojego, jakieś ustrojstwo w powietrzu czy co? Też spadku nie było, a @ przyszła i to jakieś 2 godziny po zmierzeniu temp. Dno totalne. Nic, teraz nowy cykl, nowe nadzieje, chociaż za duże nie są, bo owulacja prawdopodobnie będzie po zatkanej stronie. Moja wizyta w czwartek.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila kurka wodna no szkoda, ale tak to juz jest wykres ladny, a zielonej kropeczki brak. Pisz jak tam po spotkaniu. A dostalas juz dokumenty do podpisania moze czy jeszcze nie?



    NewAgeMissK no troche mnie to przybilo powiem szczerze co do documentow to jeszcze nie podpisalam mysle ze jak w srode sie zjawie to mi dadza po za tym w tym miesiacu mam 2 spothania z nimi w ta przyszla srode i jeszcze 21ego wiec mysle ze wszytsko idzie juz pelna para traoche sie boje tego wszystkiego bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji i nie wiem czego sie troche spodziewac


    krrropka dzieki trzymaj kciuki :) a ja bede za ciebie by w tym cyklu sie stal cud :) nie zle ze u nas w tym miesiacu bylo podobnie

    dziewczyny milego wieczoru zycze odezwe sie niedlugo :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila, przykro mi.

    Nowy cykl, nowa nadzieja. Nic innego nam już nie pozostaje.

    Krrropka, nie zakładaj, ze owulacja będzie po niedrożnej stronie. Ja tez tak myślałam w tym cyklu, a tu miła niespodzianka-dwa pecherzyki (jeden po niedroznej, a drugi po droznej).

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Ila, przykro mi.

    Nowy cykl, nowa nadzieja. Nic innego nam już nie pozostaje.

    Krrropka, nie zakładaj, ze owulacja będzie po niedrożnej stronie. Ja tez tak myślałam w tym cyklu, a tu miła niespodzianka-dwa pecherzyki (jeden po niedroznej, a drugi po droznej).


    Dzieki Maaggi wiem trzeba pozytywnie myslec ale czasem to bywa trudne jak tom wszytko tak dlugo trwa jak u nas ok 2lata :(

    Krrropka Maaggi ma racje bo to nigdy nie wiadomo z ktorego bedzie w danym miesiacu przeciez to nie jest tak ze raz jedna strona raz druga czasem z dwoch na raz ja tak mialam ze w jednym miesiacu byly 2 po dwoch roznych kochana glowa do gory natura czasem naprawde zaskakuje :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ