X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz rade. Czego się nie robi dla kropka :)

    U Was tez dzisiaj śnieg tak padał? Londyn zasypany.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila dziewczyny z ivf pisaly ze nie jest to takie straszne jak sie wydaje zobaczysz!!!

  • Edziorro Koleżanka
    Postów: 83 15

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolkaa22 wrote:
    Cześć dziewczyny :-) jestem na etapie testowania. Jakie testy ciążowe dostępne w UK polecacie? Tylko nie clearblue, już dwa wyszły mi nieważne mimo że robiłam je zgodnie z instrukcją
    U mnie Clearblue się jak najbardziej sprawdziło, testowałam tymi 6days early, 5 days early i elektronicznym ktory nawet dobrze oznaczył tydzień ciąży. First response też polecam :)

    hashi, levothyroxine 37.5mg
    1cs
    oar83e3kx7q1e7jy.png
  • Edziorro Koleżanka
    Postów: 83 15

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Dasz rade. Czego się nie robi dla kropka :)

    U Was tez dzisiaj śnieg tak padał? Londyn zasypany.
    Oj sypało, sypało. Jest pięknie :)

    hashi, levothyroxine 37.5mg
    1cs
    oar83e3kx7q1e7jy.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Dasz rade. Czego się nie robi dla kropka :)

    U Was tez dzisiaj śnieg tak padał? Londyn zasypany.

    Maaggi no wiem pewnie ze zrobie wszytsko :)

    Londyn mega zasypany od wczoraj! Na lotniskach mega chaos podobno nic za bardzo nie lata!

    Pozd

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila dziewczyny z ivf pisaly ze nie jest to takie straszne jak sie wydaje zobaczysz!!!


    NewAgeMissK dzieki mam nadzieje :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny!

    Staramy sie z mezem o dzidziusia- przyszly kolejne wyniki nasienia no i niestety sa kiepskie (mala liczba plemnikow). W piatek mamy kolejna wizyte u GP - czy myslicie, ze dostaniemy juz skierowanie do kliniki leczenia nieplodnosci? Jezeli tak, to jak to wyglada - czy tam beda nam robic jeszcze jakies badania, czy jest szansa, ze od razu skieruja nas na in vitro jezeli nasienie jest slabe....? Chcialabym zajsc naturalnie, ale brakuje mi juz sily i wiary a zegar tyka - coraz wiecej lat na karku (tym bardziej u mojego meza, ktorego rowiesnicy maja juz dzieci w wieku nastoletnim).

    Powiedzcie - jak dlugo trwaja te wszystkie procedury....? Z kazdym miesiacem jest mi coraz ciezej, powoli zaczyna mi brakowac juz lez.

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć chce_byc_mama

    Myśle ze teraz go powinien was już skierować do kliniki albo specjalisty. My tak mieliśmy. Po go czekanie na wizytę u specjalisty od niepłodności w szpitalu. Powtórka nasienia u od razu decyzja o wysłaniu naszej dokumentacji do ośrodka okręgowego który wstępnie decyduje o tym czy kwalifikowalibysmy się na ivf. Po potwierdzeniu czekaliśmy już na list z kliniki ivf i na pierwszym spotkaniu znowu mieliśmy konsultacje -taka ostateczna. Consultant wysłał basze zgłoszenie do administracji. Ja w między czasie jeszcze badanie hormonów i usg które mam dzisiaj rano. Mamy teraz czekać w kolejce bo u nas jest sporo osób korzystających. Między 2-4 miesiące powinnismy dostać list który miejmy nadzieje potwierdzi cała diagnozę, oficjalnie przyzna nam refundację na ivf. Lekarz zgłosił rekomendacje na ICSI ze względu na słabiutkie nasienie.
    Musicie uzbroić się w cierpliwość kochana.

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje nowe informacje kochane ! Jestem po usg i u mnie wszystko wyglada ok nie widać żadnych nieprawidłowości. Dostałam tez informacje ze przyznano nam refundację !!!! 4.01 mamy pierwsze spotkanie - grupowe . Podpisanie dokumentów a potem test na HIV i coś tam jeszcze i jak wszystko będzie w porządku to w najbliższym cyklu będzie można rozpocząć stymulację.

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAge super!!!!! Cieszę się bardzo, obyście jak najszybciej zaczeli :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Melduje nowe informacje kochane ! Jestem po usg i u mnie wszystko wyglada ok nie widać żadnych nieprawidłowości. Dostałam tez informacje ze przyznano nam refundację !!!! 4.01 mamy pierwsze spotkanie - grupowe . Podpisanie dokumentów a potem test na HIV i coś tam jeszcze i jak wszystko będzie w porządku to w najbliższym cyklu będzie można rozpocząć stymulację.

    Super newsy NewAgeMissK Bardzo sie ciesze za wam sie udalo zalapac na to! No i zycze 2 kresek juz niedlugo :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomości NewAgeMissK!!! Co raz bliżej spełnienia Waszych marzeń :)

    A do mnie dzisiaj @ zawitała. No cóż... jak to już słyszę od dwóch lat: nowy cykl, nowa szansa.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • karolkaa22 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-) czytałam ostatnio o ziołach ojca sroki i chciałabym spróbować. Wiecie może czy jest szansa, że je gdzieś w Anglii znajdę albo skąd można online zamówić?

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Super wiadomości NewAgeMissK!!! Co raz bliżej spełnienia Waszych marzeń :)

    A do mnie dzisiaj @ zawitała. No cóż... jak to już słyszę od dwóch lat: nowy cykl, nowa szansa.

    Ehm Maaggi znam to uczucie. Do mnie zawita lada dzien. Ucieszylam sie niesamowicie na wiesc o tym ze w styczniu oficjane rozpoczecie cyklu. Jednak staram sie o tym za wiele nie myslec i nie robic sobie nadzieji. W liscie ktory przyszedl dzis jest informacja ze mamy przyznany jeden swiezy cykl i jak bedziemy miec embriony jeszcze do do roku czasu moga nam przetrzymac za darmo.

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolkaa22 ja osobiscie nie ma bladego pojecia niestety.

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Karolkaa22 :) Zamawiałam zioła osobno i sama robiłam mieszankę, można w uk kupic polskie zioła online. Nie pamiętam strony, ale postaram się poszukac w starych mailach i Ci podam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2017, 19:28

    karolkaa22 lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkaa22 maila oczywście już wykasowałam, ale to był chyba ten sklep: ezielarnia.com
    Chociaz 100proc pewności nie mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2017, 19:28

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • karolkaa22 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pomoc :-)

  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Cześć chce_byc_mama

    Myśle ze teraz go powinien was już skierować do kliniki albo specjalisty. My tak mieliśmy. Po go czekanie na wizytę u specjalisty od niepłodności w szpitalu. Powtórka nasienia u od razu decyzja o wysłaniu naszej dokumentacji do ośrodka okręgowego który wstępnie decyduje o tym czy kwalifikowalibysmy się na ivf. Po potwierdzeniu czekaliśmy już na list z kliniki ivf i na pierwszym spotkaniu znowu mieliśmy konsultacje -taka ostateczna. Consultant wysłał basze zgłoszenie do administracji. Ja w między czasie jeszcze badanie hormonów i usg które mam dzisiaj rano. Mamy teraz czekać w kolejce bo u nas jest sporo osób korzystających. Między 2-4 miesiące powinnismy dostać list który miejmy nadzieje potwierdzi cała diagnozę, oficjalnie przyzna nam refundację na ivf. Lekarz zgłosił rekomendacje na ICSI ze względu na słabiutkie nasienie.
    Musicie uzbroić się w cierpliwość kochana.

    Dziekuje za odpowiedz! Bylismy u GP i poprosilismy o wydrukowanie wynikow - okazuje sie, ze jest gorzej niz myslelismy :( Bardzo mala liczba plemnikow, a na dodatek z tej malej liczby tylko 2% porusza sie prawidlowo:( tak sie zalamalam, ze nawet nie probowalismy w tym cyklu bo wydaje mi sie, ze i tak nie ma szans. Powiedzieli, ze wyslali list do kliniki i juz oni maja sie do nas odezwac wiec nic wiecej nie mozemy zrobic tylko czekac...

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chce_byc_mama wrote:
    Dziekuje za odpowiedz! Bylismy u GP i poprosilismy o wydrukowanie wynikow - okazuje sie, ze jest gorzej niz myslelismy :( Bardzo mala liczba plemnikow, a na dodatek z tej malej liczby tylko 2% porusza sie prawidlowo:( tak sie zalamalam, ze nawet nie probowalismy w tym cyklu bo wydaje mi sie, ze i tak nie ma szans. Powiedzieli, ze wyslali list do kliniki i juz oni maja sie do nas odezwac wiec nic wiecej nie mozemy zrobic tylko czekac...


    chce_byc_mama nie przejmuj sie widzisz u mnie niby wszytko dobrze maz ma super plemniki i od 2 lat sie staramy bezkutecznie i tez skonczylismy w klinice wiec ja mysle ze sperma to nie wszytko zreszta juz wczesniej pisalam dziewczyna mam kumpele ktorej maz w mlodosci czyli ok 20 paru lat zapadl na raka lekarz mu powiedzial ze po chemioterapi ma moze 2% by zostac ojcem bo to strasznie wplywa na sperme i ze ma nie liczyc ze mu sie uda a tu niespodzianka niezabezpieczali sie wogole bo stwierdzili ze raczej nie zajda nidgdy a zaliczyli wpade hahah i teraz wlasnie pare miesiecy temu urodzilo sie drugie dziecko tez natutalnie bez zadnego invitra itd wiec naprawde nice bierz tego do siebie bo wszytko sie moze zdzrzyc a natura jest niesamowita potrafi zaskoczyc :) badz pozytywna bo to jest najwazniejsze! trzymam kciuki zeby sie udalo!

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ