X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila widziałam że dzisiaj zaczełaś nowy cykl. To już ten ze stymulacją i in vitro będzie?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ila widziałam że dzisiaj zaczełaś nowy cykl. To już ten ze stymulacją i in vitro będzie?


    krrropka niesty jeszcze nie bo mi powiedzieli ze zaczynam od cyklu w lutym a ze mi prawdopodobnie wypadnie pod koniec lutego to przeciagnie sie to wszytko na marzec a maja takie oblozenie w szpitalu ze nie moga zaczac mojego wczesniej dopiero w lutym wiec jak cos jeszcze bedziemy probowac do stycznia normalnie nigdy nic nie wiadomo

    a jak u ciebie krrropka co sie teraz dzieje bo widzialm ze tez masz nowy cykl?

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila a myslalam ze to juz. Ale do lutego niedaleko, a moze akurat się uda wczesniej :)
    U mnie czekanie na owulacje, powinna byc na poczatku roku i mam nadzieje ze bedzie z dobrej strony.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ila a myslalam ze to juz. Ale do lutego niedaleko, a moze akurat się uda wczesniej :)
    U mnie czekanie na owulacje, powinna byc na poczatku roku i mam nadzieje ze bedzie z dobrej strony.


    no jeszcze troche z jednej strony nie moge sie doczekac zeby juz bylo po z drugiej strony boje sie ze sie nie uda i co wtedy?

    oooo to trzymam kciuki by bylo dobrze :)

    no ja od nowego roku zaczynam miesiac zdrowej diety i calkowicie bez alkoholu i cukru by byc w dobrej kondycji na IVF hahah postanowienie swiateczno noworoczne :)

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    no jeszcze troche z jednej strony nie moge sie doczekac zeby juz bylo po z drugiej strony boje sie ze sie nie uda i co wtedy?

    oooo to trzymam kciuki by bylo dobrze :)

    no ja od nowego roku zaczynam miesiac zdrowej diety i calkowicie bez alkoholu i cukru by byc w dobrej kondycji na IVF hahah postanowienie swiateczno noworoczne :)

    Co ma się nie udać, pamiętaj o pozytywnym myśleniu! Będzie dobrze! A plan dietetyczny fajny, na pewno się przyda.

    Ila14m lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    no jeszcze troche z jednej strony nie moge sie doczekac zeby juz bylo po z drugiej strony boje sie ze sie nie uda i co wtedy?

    oooo to trzymam kciuki by bylo dobrze :)

    no ja od nowego roku zaczynam miesiac zdrowej diety i calkowicie bez alkoholu i cukru by byc w dobrej kondycji na IVF hahah postanowienie swiateczno noworoczne :)

    Ila kochana ja odlozylam slodycze, herbaty i tk nie slodze jak ju to miodem juz pol roku temu, tylko czasami jakis kawalek iasta na jakas okazje.
    Ciekawe kiedy ja zaczne , moze zaraz po Tobie. A partnerowi jakas specjalna diete zalozylas?

    Ila14m lubi tę wiadomość

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila kochana ja odlozylam slodycze, herbaty i tk nie slodze jak ju to miodem juz pol roku temu, tylko czasami jakis kawalek iasta na jakas okazje.
    Ciekawe kiedy ja zaczne , moze zaraz po Tobie. A partnerowi jakas specjalna diete zalozylas?

    NewAgeMiss ja jyz dawno nie sladze herbat ikaw ale muszę tez odłożyć batoniki itd bo czasem sobie podjem niestety w takie szare zimowe dni bo potrzebuje by cukier mnie trochę pobudził generalnie my z mężem przez cały styczeń chcemy gotować z chodakowska mam fajna zdrowa dietę i tez wspomóc sie świetnymi koktajlami mam super ksiazke

    No i trzymam kciuki za ciebie żeby niedługo ci przyznali IVF !!!!

    Pozdrowionka dla was dziewczyny wszystkiego dobrego w nowym roku i szampańskiej zabawy

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila kochana ja odlozylam slodycze, herbaty i tk nie slodze jak ju to miodem juz pol roku temu, tylko czasami jakis kawalek iasta na jakas okazje.
    Ciekawe kiedy ja zaczne , moze zaraz po Tobie. A partnerowi jakas specjalna diete zalozylas?

    Aaa zapomniałam dodać ze mój maz Haha tez będzie na diecie Haha bez piwnej bo niestety lubi sobie wypić piwko po pracy :) wiec żeby było sprawiedliwie obydwoje staramy sie trochę zmienić z nowym rokiem :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Żeby był lepszy niż 2017 ;)

    Maaggi jak tam, robiłaś test?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m juz mam przyznny czekam tylko na spotkanie grupowe w czwartek a potem na termin spotkania z pielegniarka zeby podpisac dokumenty i dostac recepty. A tak wogole to przysla Ci wszystkie lekarstwa do stymulacji? wiesz juz jakim protokolem pojdziesz - krotkim czy dlugim?


    Maaggi jak tam sie czujesz?

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Jeszcze nie robiłam testu-dzisiaj dopiero 7 dpo. Ogólnie czuje się dobrze i niestety dominuje we mnie przekonanie, ze się nie udało.

    Do piątku jestem w Polsce. Chyba jutro i w piątek zrobię betę, bo jak wrócę do UK to już nie będę mieć możliwości. Chce zrobić dwa dni z rzędu, bo boje się, ze jak zrobię tylko w piątek i będę mieć wynik np. 6 to nie będę wiedzieć jak go interpretować, bo jestem po zastrzyku z HCG, a on może fałszować wyniki.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Hej dziewczyny!

    Jeszcze nie robiłam testu-dzisiaj dopiero 7 dpo. Ogólnie czuje się dobrze i niestety dominuje we mnie przekonanie, ze się nie udało.

    Do piątku jestem w Polsce. Chyba jutro i w piątek zrobię betę, bo jak wrócę do UK to już nie będę mieć możliwości. Chce zrobić dwa dni z rzędu, bo boje się, ze jak zrobię tylko w piątek i będę mieć wynik np. 6 to nie będę wiedzieć jak go interpretować, bo jestem po zastrzyku z HCG, a on może fałszować wyniki.

    Maaggi czekamy i naprawde licze na pozytyw!!!
    Choc czy to nie bedzie ciut za wczesnie ??? Czy wynik bedzie w miare wiarygodny? A moze clear blue test ten najczulszy ktory pokazuje ktory to tyydzien?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 11:06

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila14m juz mam przyznny czekam tylko na spotkanie grupowe w czwartek a potem na termin spotkania z pielegniarka zeby podpisac dokumenty i dostac recepty. A tak wogole to przysla Ci wszystkie lekarstwa do stymulacji? wiesz juz jakim protokolem pojdziesz - krotkim czy dlugim?


    NewAgeMissK ja zadnych recept nie dostalam powiedzieli ze mi wszytko przysla na adres ktory podam jak zadzwonie w pierwszy dzien cyklu co do protokolu to nie wiem czy on dlugi czy krotki generalnie duzo tego jest mam tabletki do wziecia i pozniej zastrzyki z hormonami wiem ze sa 3 rozne i sie wymieniaja pod czas tego calego okresu a tak mysle ze chyba nie mogli by dac recept bo sa to przeciez specyficzne rzeczy i chyba bardzo idywidualnie przepisywane wiec nie moglabym poprostu pojsc do kazdej apteki i odebrac nie wiem mi wkazrdym razie beda przysylac

    my na ostatnim spothaniu bylismy z pielegniarka i omawiala krok po kroku co podawac mam cala liste w domu ale jest tego duzo tez sie ostanio zastanawialam czy jak tyle podaja ci hormonow na raz czy nie bede miec zadnych problemow zdrowotnych i wogole

    pozd :)

    ps jak wroce do domu to ci moge napisac jak to u nas jest rozpisane i co i jak bede brac :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Maaggi czekamy i naprawde licze na pozytyw!!!
    Choc czy to nie bedzie ciut za wczesnie ??? Czy wynik bedzie w miare wiarygodny? A moze clear blue test ten najczulszy ktory pokazuje ktory to tyydzien?

    Powiem Ci, ze sama niebardzo wiem co robić. Pomyslalam, ze zrobię jutro i pojutrze. Jeżeli np. jutro wyjdzie 6, a po jutrze np. 10 - to może bedzie coś na rzeczy. Jeżeli natomiast jutro wynik bedzie np. 6, a w piątek 2 to wiadomo, ze się nie udało.

    Z drugiej jednak strony, jak nie zrobię bety w PL to w UK tez się dowiem jaki wynik, tylko troszkę później.

    Chodziło mi o to, ze może dobrze by było znać wynik przed podróżą. Będziemy jechac-wiec, jeżeli wynik byłby choć trochę pozytywny to trzeba będzie więcej przerw robić, żeby nie zaszkodzić ewentualnej fasolce.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi myślę że to dobry pomysł zrobic bete dwa razy. Jak piszesz to Ci powinno coś więcej powiedzieć niż pojedyńczy wynik. W każdym razie trzymam kciuki za pozytyw, przydałąby sie jakaś ciąża na wątku na ten nowy rok ;)
    A 10 dnia po inseminacji to już może jakiś czuły sikaniec wyjdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 15:12

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!! Mieszkam z mężem w Anglii i staramy sie o pierwsze dziecko. Dluga historia w wielkim skrocie: bylam w ciazy ale okazalo sie ze to ciaza czesciowo zasniadowa. Wtedy udalo nam sie w 2 miesiacu staran wiec to bylo moje pocieszenie ze jak juz pozwola nam znow sie starac to szybko pojdzie. Niestety.. po roku staran poszlam do gp. W styczniu zeszlego roku. Od tamtej pory mielismy pare badan. Moja krew, meza nasienie, usg i droznosc jajowodow. Przez ten rok mialam 2 wizyty z ginekologiem. Na ostatniej , w grudniu okazalo sie ze moje wyniki droznosci wcale nie dotarly do niego, 1 wyniki meza byly niskie (z lutego), w sierpniu wiec skierowal go na powtorke ale te wyniki tez nie dotarly. Lekarz mowi ze mam owulacje (chyba po testach krwi tak stwierdzil) i ze nie wie o co chodzi wiec jesli chcemy to nas od razu skieruje na in vitro.
    Czy pomoc tu w Anglii zaczyna i konczy sie na in vitro? Jakie mialyscie badania zanim lekarz was skierowal na in vitro? Ja myslalam ze to bedzie nasza ostatecznosc a on od razu z tym wyparowal. Z jednej strony ok ze jest to dostepne ale boje sie ze jak to nie wyjdzie to juz nie zostanie zadna nadzieja. Nie wiem
    Doradzcie proszę

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Edyzia

    Ja niestety nie wiem jaki jest schemat postępowania w przypadku opieki medycznej publicznej. Ja chodzę do lekarza prywatnie.
    Na ten moment miałam kilka cykli stymulowanych Clo i Letrozole. Dzięki temu teoretycznie mam większe szanse na zapłodnienie, bo zazwyczaj mam dwa dominujące pecherzyki. Niestety póki co efektów brak. Teraz w grudniu mialam kolejny krok leczenia - inseminacja. Na wyniki czekam.

    Co do in vitro pytanie, czy oboje jesteście na to gotowi. Czy na pewno zostały wyczerpane wszystkie inne środki?

    Z drugiej jednak strony in vitro to więcej procent szans na sukces i zazwyczaj szybciej.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaggi popieram badanie krwi podwójne jak najbardziej bo faktycznie jak wyjdzie przyrost to jakiś dobry znak. Ale myśle ze czuły sikaniem by tez nie zaszkodził. Tak czy siak czemu na wiadomości - miałybyśmy pierwszy sukces na wątku !!!!

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila właśnie czytałam ze leki są dostarczane kurierem, zapytałam. cię bo w papierach nam gdzieś coś pisze ze na spotkaniu z pielęgniarka sortowane będą tez recepty na dragi i tak mnie to chyba zmyliło.

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia witaj na forum!
    Ja z badań miałam tylko krew, usg, hormony a partner 2 razy badanie nasienia. Stwierdzono oligospermie i od razu nam
    powiedziano ze mamy szanse tylko na ivf.

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ