X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej przeraza mnie uplywajacy czas... Im jestesmy starsze, tym szanse na zajscie w ciaze spadaja, a zwieksza sie ryzyko wszelakich chorob u dzieci... Tyle sie o tym naczytalam, ze okropnie sie tego boje :( Czas napewno nie dziala na nasza korzysc i nie wiem jak ja wytrzymam to oczekiwanie na wizyte.

    Dziewczyny, a Wy ile macie lat i ile lat maja Wasi partnerzy? Jak dlugo staracie sie juz o dziecko?

    Ja mam 26, moj maz 35 a staramy sie juz 1.5 roku

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chce_byc_mama wrote:
    Najbardziej przeraza mnie uplywajacy czas... Im jestesmy starsze, tym szanse na zajscie w ciaze spadaja, a zwieksza sie ryzyko wszelakich chorob u dzieci... Tyle sie o tym naczytalam, ze okropnie sie tego boje :( Czas napewno nie dziala na nasza korzysc i nie wiem jak ja wytrzymam to oczekiwanie na wizyte.

    Dziewczyny, a Wy ile macie lat i ile lat maja Wasi partnerzy? Jak dlugo staracie sie juz o dziecko?

    Ja mam 26, moj maz 35 a staramy sie juz 1.5 roku

    chce_byc_mama to ty mlodziutka jestes wogole sie nie przejmuj!!!

    My ja mam 35 a maz 37 i wlasnie minelo ponad 2 lata a czekalismy zeby byc tu gdzie jestesmy tzn w lutym robimy in vitro jakis rok ze wszytkim badania wizyty itd

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce_byc_mama nie ma co sie przejmować rzeczami na które nie masz żadnego wpływu (choroba lub wada genetyczna dziecka, niestety nic nie można zrobić, albo się trafia albo nie, są czynniki ryzyka, ale to statystyka, a jak jest ze statystyką to wiadomo), ani rzeczami które Cię nie dotyczą, czyli wiekiem. Rozumiem, że Tobie może się wydawać inaczej, ale jesteś młoda, przed Tobą conajmniej 7, 8 spokojnych lat starań (absolutnie nie życzę!)
    Nie stresuj się niepotrzebnie, w trakcie starań nie jest to wskazane.

    I mam nadzieję że sie nie obrazisz, ale na tym forum (może niekoniecznie w tym akurat wątku) są dziewczyny 30+ i 40+ starające się o dzieci, często pierwsze, więc pisanie przez 26 latke o upływającym czasie jest takie trochę, hmm... ;) rozumiesz ;)

    To mądrzyłam się ja - krrropka - lat 36 z małym + ;)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Chce_byc_mama nie ma co sie przejmować rzeczami na które nie masz żadnego wpływu (choroba lub wada genetyczna dziecka, niestety nic nie można zrobić, albo się trafia albo nie, są czynniki ryzyka, ale to statystyka, a jak jest ze statystyką to wiadomo), ani rzeczami które Cię nie dotyczą, czyli wiekiem. Rozumiem, że Tobie może się wydawać inaczej, ale jesteś młoda, przed Tobą conajmniej 7, 8 spokojnych lat starań (absolutnie nie życzę!)
    Nie stresuj się niepotrzebnie, w trakcie starań nie jest to wskazane.

    I mam nadzieję że sie nie obrazisz, ale na tym forum (może niekoniecznie w tym akurat wątku) są dziewczyny 30+ i 40+ starające się o dzieci, często pierwsze, więc pisanie przez 26 latke o upływającym czasie jest takie trochę, hmm... ;) rozumiesz ;)

    To mądrzyłam się ja - krrropka - lat 36 z małym + ;)

    wpelni sie zgadzam z toba krrropka ;)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila jutro Twoja wizyta, dobrze pamiętam? Jak samopoczucie? I daj znać po :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc krrropka

    Dzieki za wiadomosc :) Tak to dzis no dzis mam spotkanie z pielegniarka beda mnie uczyc sobie robic zastrzyki z hormonow bo podobno trzeba codziennie przez miesiac

    A ty jak tam sie czukesz myslisz ze cos w tym miesiacu sie zdarzylo?


    My dzis do Polski na swieta jedziemy wiec przy tej okazji zycze ci zdrowych i wesolych swiat przedewszytkim zeby ten rok przyniosl piekna wyczekiwana niespodzianke :):):)

    Pozdrawiam

    krrropka lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • chce_byc_mama Autorytet
    Postów: 997 1542

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka,Ila14m

    Kurcze, nie chcialam zeby zabrzmialo to w ten sposob, ale taka juz jestem - wszystko widze w czarnych barwach. Zawsze z gory zakladam najgorsze.'I tak sie nie uda', 'nie ma sensu', 'nie damy rady'... I tak w nieskonczonosc. Teraz gdy otrzymalismy wyniki nasienia to juz wogole zwatpilam. Bardzo sie boje, ze nigdy sie nam nie uda. Zawsze chcialam miec duza rodzine, moim marzeniem byla min trojka dziecki, a teraz sie boje, ze sie poprostu 'nie wyrobie'-jakkolwiek by to nie zabrzmialo. Moze szukam jakiegos pocieszenia...? Przepraszam, jesli kogokolwiek urazilam.

    atdc2n0agq3f7pfx.png
    ijpbmg7yq0tf1to1.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG Ila powodzenia w nauce i przyjemnego pobytu w Pl. Również życzę Wesołych Świąt i spełnienia marzeń, przede wszystkim tego o rodzicielstwie, ale innych też, bo nie samymi staraniami człowiek żyje.


    Chce_byc_mama spoko, nie poczułam się urażona :) I rozumiem, że kiepskie wyniki nasienia mogą przygnębić, ale głowa do góry! Jak napisałam to masz jeszcze dużo czasu (wiem, łatwo się mówi, ale to jest niezaprzeczalny fakt). Poza tym wyniki nasienia można zawsze poprawić, poszukaj nawet tutaj na forum, sporo jest informacji na temat suplementów dla mężczyzn, dziewczyny wymieniają konkretne nazwy leków, sposoby dawkowania. A może warto skonsultować się z andrologiem w Polsce? Tutaj możecie zacząć starać się o procedurę in vitro, a w międzyczasie działać na własną rękę. Wszystko, co uda się poprawić będzie bonusem dla Was. Powodzenia


    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Che_byc_mama zgadzam sie z dziewczynami - maszjeszcze kochana przed soba kilka ladnych lat zanim powinnas zaczac sie martwic.

    Ja w przyszlym roku 35 aq moj partner 38, starania ponad 2 lata i tez mamy kiepskie nasienie, nawet bardzo.

    Ila czekamy na relacje ze spotkania z pielegniarka. Ty masz jeden swiezy cykl Ila plus ewentualnie kolejny z mrozakami jak Wam zostana? Przepraszam ale nie pamietam dokladnie.

    a tak generalnie dziewczyny to zycze Wam wszystkim spokojnych Swiat - wszyscy pewnie beda nam staraczkom zyczyc dzidziusia skladajac zyczenia i oby w tym nowym roku 2018 kazda w koncu rozpoczela swoj 9 miesieczna podroz.

    krrropka lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z moim mężem staramy sie juz prawie 4 lata o pierwsze dziecko. Ja w marcu będę miała 31 lat a mój mąż ma 40 lat u nas tez słabiutkie nasienie i do tego brak szans na naturalne poczęcie przez moje niedrożne jajowody zostało nam tylko ivf.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokładaliśmy duże nadzieje w laparoskopi ale niestety nie dało sie nic zrobić. Chyba do tej pory nie mogę sie z tą diagnoza pogodzić.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 23 grudnia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka czym predzej rozppczynajcie starania o ivf chyba ze juz w tej sprawie cos sie zadzialo.

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 stycznia mam wizytę u gp spytam czy szpital wysłał dokumenty do jakiejś kliniki czy dopiero On to zrobi.

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wesołych Świąt, zdrowych, radosnych, wymarzonej ciąży i wiele spokoju!

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Dziewczyny Wesołych Świąt, zdrowych, radosnych, wymarzonej ciąży i wiele spokoju!

    Kochane dołączam sie do życzeń krrropki wesołych świat i życzę nam wszystkim upragnionego dzidziusia
    Buziaki

    Ila

    krrropka lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 25 grudnia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez życzę zdrowych, wesołych swiat spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze oraz spełnienia tego najważniejszego marzenia!!!

    krrropka lubi tę wiadomość

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam po świętach? Wypoczęte?

    Ja dzisiaj miałam inseminacje, teraz czekam na efekty. Trzymajcie kciuki.

    Dzisiaj tez miałam te dodatkowe badania, o których pisałam wcześniej - czas oczekiwania na wyniki do 2 tygodni.

    Dzień pełen wrażeń.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi wow, to trzymam kciuki z całej siły! Musi sie udać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2017, 20:32

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Jak tam po świętach? Wypoczęte?

    Ja dzisiaj miałam inseminacje, teraz czekam na efekty. Trzymajcie kciuki.

    Dzisiaj tez miałam te dodatkowe badania, o których pisałam wcześniej - czas oczekiwania na wyniki do 2 tygodni.

    Dzień pełen wrażeń.


    Maaggi musi sie udac. Zaciskam kciuki i czekam na informacje!!!!

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Jak tam po świętach? Wypoczęte?

    Ja dzisiaj miałam inseminacje, teraz czekam na efekty. Trzymajcie kciuki.

    Dzisiaj tez miałam te dodatkowe badania, o których pisałam wcześniej - czas oczekiwania na wyniki do 2 tygodni.

    Dzień pełen wrażeń.

    Maaggi trzymam mocno kciuki! Pisze jak juz bedziesz cos wiedziec czekam na info!

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ