X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 21 maja 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jak wykupowalyscie te abonamenty na kolejne miesiace? Da sie angielska karta?

    10.09.2019 Marcel
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 21 maja 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny

    Co tam u was
    Sorrki ze sie nie odzywalam tak dlugo ale my caly czas zawirowania Ω IVF

    maly update odemnie wiec na dzien dzisiejszy mamy 3 bardzo dobnre zarodki zamrozone i czekaja teraz na mnie w drugiej polowie czerwca zaczynam przygotowania do transferu niesty znow musze sie nabrac hormonow by mogli podac mi zarodek

    no to tyle odemnie

    Po pierwsze witam cie Oleczka94 w naszej grupie!

    krrropka ciesze sie ze u cibie wkoncu cos do przodu idzie mam nadzieje ze wszystko teraz bedzie juz z gorki!!!

    NewAgeMissK super wiesci trzymam kciuki by zaskocxzylo!!! haha widzisz pozniej zaczelas a ty juz po transferze jak sie z tym wszystkim czujesz kochana napisz mi jak ten transfer przebiega bo to jeszcze przedmna odczuwa sie jakis bol bo jakos tego sie boje

    pozdrowania milego dnia

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 21 maja 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Hej. Jak wykupowalyscie te abonamenty na kolejne miesiace? Da sie angielska karta?


    tak da sie ja placilam
    ale nkie wiem czy dalej bede placic konczy mi sie za miesiac bo teraz tak bardzo nie uzywam no a forum i tak jest bezplatne

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 21 maja 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedz :)

    10.09.2019 Marcel
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Czesc dziewczyny

    Co tam u was
    Sorrki ze sie nie odzywalam tak dlugo ale my caly czas zawirowania Ω IVF

    maly update odemnie wiec na dzien dzisiejszy mamy 3 bardzo dobnre zarodki zamrozone i czekaja teraz na mnie w drugiej polowie czerwca zaczynam przygotowania do transferu niesty znow musze sie nabrac hormonow by mogli podac mi zarodek

    no to tyle odemnie

    Po pierwsze witam cie Oleczka94 w naszej grupie!

    krrropka ciesze sie ze u cibie wkoncu cos do przodu idzie mam nadzieje ze wszystko teraz bedzie juz z gorki!!!

    NewAgeMissK super wiesci trzymam kciuki by zaskocxzylo!!! haha widzisz pozniej zaczelas a ty juz po transferze jak sie z tym wszystkim czujesz kochana napisz mi jak ten transfer przebiega bo to jeszcze przedmna odczuwa sie jakis bol bo jakos tego sie boje

    pozdrowania milego dnia

    Ila super ze piszesz - zobacz to amy ogólnie tyle samo embrionów!!!! Transfer bardzo szybko i sprawnie u mnie. Musiałam mieć częściowo pełny pęcherz - bo wtedy lepszy widok na usg jest. Sam transfer wyglądał jak pobieranie wymazu do cytologii tylko po usg. Nic a nic nie czułam. 10-15 min i po sprawie. Na początku powiedziano nam jaki zarodek będzie transferowany i jakie będą zamrożone. Ogólnie czuje się dobrze choć miałam kilka słabszych dni w zeszłym tygodniu. A teraz czekanie i. W piątek testujemy rano.

    A co będziesz musiała zażywać przed transferem ? I jak długo ?

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 22 maja 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila super ze piszesz - zobacz to amy ogólnie tyle samo embrionów!!!! Transfer bardzo szybko i sprawnie u mnie. Musiałam mieć częściowo pełny pęcherz - bo wtedy lepszy widok na usg jest. Sam transfer wyglądał jak pobieranie wymazu do cytologii tylko po usg. Nic a nic nie czułam. 10-15 min i po sprawie. Na początku powiedziano nam jaki zarodek będzie transferowany i jakie będą zamrożone. Ogólnie czuje się dobrze choć miałam kilka słabszych dni w zeszłym tygodniu. A teraz czekanie i. W piątek testujemy rano.

    A co będziesz musiała zażywać przed transferem ? I jak długo ?

    Hej NewAgeMissK

    Dzięki ze mi napisałaś co i jak :)
    No podobno ok 3 tyg biorę jakieś tabletki bo u mnie to z mrożonego będzie a nie ze swierzego tak jak u ciebie bo normalnie nie musiałabym nic ekstra brać

    Tak mniej więcej mi powiedzieli

    NewAgeMissK Trzymam za ciebie kciuki i dawaj znać co i jak

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 24 maja 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę kochane ze u każdej wszystko idzie do przodu u mnie wszystko stanęło w miejscu i mam juz tego dość teraz znowu musze czekac i mieć nadzieje ze tym razem GP wysłał dokumenty do kliniki normalnie jakas masakra. A za Was wszystkie trzymam mocno kciuki na pewno wszystko będzie dobrze

    p19us65glzzsn3k4.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 24 maja 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka, masakra z tymi gp, długo już czekacie? Zdecydowaliście się na in vitro?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W styczniu miał wysłać dokumenty a w maju dowiedzieliśmy się ze jeszcze tego nie zrobił. Dla nas in vitro to jedyna szansa na posiadanie upragnionego dziecka.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 24 maja 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Widzę kochane ze u każdej wszystko idzie do przodu u mnie wszystko stanęło w miejscu i mam juz tego dość teraz znowu musze czekac i mieć nadzieje ze tym razem GP wysłał dokumenty do kliniki normalnie jakas masakra. A za Was wszystkie trzymam mocno kciuki na pewno wszystko będzie dobrze

    Dzięki Madzianka

    My tez swoje przeszliśmy z GP wszędzie jest tak samo się to wszystko ciągnie miesiącami ale jak dostaliśmy refer od GP do kliniki to już poszło

    Pozdrawiam mam nadzieje ze teraz będzie już z górki

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 24 maja 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka, mi lekarka powiedziała, że maksymalny czas oczekiwania to miesiąc. Jeżeli w ciągu miesiąca nie odezwą się z kliniki trzeba dzwonić do przychodni i ich pogonić, bo znaczy że nawalili. Eięc teraz nie czekaj tak dlugo tylko od razu po miesiącu dzwoń. Chociaż mam nadzieję, że tym razem sie sprężą i szybko wyznaczą Wam wizytę.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 25 maja 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze tym razem nie nawala. A jak tak będzie to napisze skargę na mojego lekarza GP

    p19us65glzzsn3k4.png
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 25 maja 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze zrobisz!

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 25 maja 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Widzę kochane ze u każdej wszystko idzie do przodu u mnie wszystko stanęło w miejscu i mam juz tego dość teraz znowu musze czekac i mieć nadzieje ze tym razem GP wysłał dokumenty do kliniki normalnie jakas masakra. A za Was wszystkie trzymam mocno kciuki na pewno wszystko będzie dobrze

    No bez jaj Madzianka !!!! Chyba sobie żarty stroją kurka wodna.sprawdz ich niedługo bo inaczej to będzie trwać wieczność bo oni to maja gdzieś a wy tracicie czas a jak nie to poproś o innego GP i właśnie zgłoś oficjalna skargę.

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 25 maja 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAge, jak tam?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 26 maja 2018, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka. Ja byłam u GP i zrobiłam wszystkie badania hormonów na NHS. Mąż dostał też skierowanie na badanie nasienia, ale nie zdążył tego zrobić, bo pojawiła się ciąża :)
    Też brałam tabletki antykoncepcyjne i bałam się, że będą widzieli w systemie, więc miałam jakaś bajeczkę przygotowana, ale nikt tego nawet nie sprawdził. Tylko trzeba ściemniać, że staracie się ponad rok. Ja się starałam 3 miesiące a powiedziałam, że 1,5 roku i od razu dostałam wszystkie skierowania. Jak przyszły wyniki i okazało się, że wszystko w porządku to ujrzałam dwie kreseczki :)
    Jak masz możliwość to zrób w Polsce, a jak nie to umawiaj się do GP. On wszystko zleca, gina tu nie trzeba.
    I jeszcze jedno na pocieszenie. Brałam antykoncepcję całe zycie a zaszłam w ciaze w 6 cyklu po odstawieniu :)

    NewAge. Trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2018, 01:50

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 26 maja 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    NewAge, jak tam?

    Jeszcze ze dwa dni i testujemy !!!

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 26 maja 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ściskam kciuki z całych sił!!!

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 27 maja 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Jeszcze ze dwa dni i testujemy !!!
    O boze super trzymam kciuki!!!!!!!

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 29 maja 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyszły dwie kreski !!!!! Ale jeszcze staram się nie ekscytować - bo 15.06 będę mieć skan i wtedy się okaże czy jest pęcherzyk.

    krrropka, Kat83 lubią tę wiadomość

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ