X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila, ja pierniczę, ale się grzebią. I strasznie długo będziesz te tabsy brała. Mam nadzieję że przełoży się to na piękną ciążę.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ila, ja pierniczę, ale się grzebią. I strasznie długo będziesz te tabsy brała. Mam nadzieję że przełoży się to na piękną ciążę.


    krrropka ja tez mam taka nadzieje bo juz naprawde zaczyna byc to meczace to czekanie caly czas mam wraznie ze nie moge nic zaplanowac itd ze zyje ciagle od ilus miesiecy na ciaglej pauzie maskra po za tym mam wraznie ze dlatego ze to darmowe na NHS to jakos dluzej bo kumplela placila i jakos to wszytko bylo odrazu ah mam nadzieje ze to cale czekanie jest warte i ze wkoncu sie uda :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    NewAge, a jak się czujesz? Masz już jakieś objawy? I kiedy następna wizyta?
    Krrropka ja się czuje póki co nieciazowo muszę przyznać.
    Gorzej się czułam jakoś tak do tygodnia po transferze a teraz to w miarę normalnie. Nie wiem czy to taka koja przypadłość czy tez powinnam się martwić. W tym tygodniu miałam spotkanie z położna po raz pierwszy i skan powinnam mieć pod koniec lipca - muszę czekać na list.
    Pobrała kilka fiołek krwi i mocz - mam nadzieje ze nic tam złego nie wyjdzie. Wiec jeszcze miesiąc zamartwiania się czy nasz kropek tam rośnie sobie spokojnie czy nie.

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Dziewczyny miałam dziś telefon z kliniki i u mnie jeszcze niesty to trochę potrwa zanim zrobią transfer jakaś masakra do 18/07 mam prac jeszcze tabletki a skan 27/07 by sprawdzić czy jest wyściółka by zrobić transfer z zarodkiem chyba będę się z tym wszystkim kulać do sierpnia i mam tylko straszna nadzieje ze się uda za pierwszym razem bo chyba nie dam rady psychicznie przechodzić tego wszystkiego raz jeszcze :(

    Ściskam was wszystkie


    O kurka wodna no co jest - czemu musza Cię tak stresować tymi przeciaganiamo!!!
    Masz racje z tym przeczekanie z praca - jak masz się stresować to lepiej daj sobie jeszcze czas jeśli finansowo możecie sobie na to pozwolić.

    Ja jak pisałam krrrropce nie mam póki co jakiś konkretnych oznak ciążowych - no czasami tam ścina mnie popołudniu na drzemkę wiec bywam śpiąca nawet w ciągu dnia ale czy to w 100% tylko i wyłącznie ciąży efekt to nie wiem.

    Trzymaj się i nie zamartwiaj zobaczysz ze będzie dobrze. Możliwe ze będziemy miałaby w tym samym tygodniu skany wiec musimy trzymać kciuki za siebie!!!

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    O kurka wodna no co jest - czemu musza Cię tak stresować tymi przeciaganiamo!!!
    Masz racje z tym przeczekanie z praca - jak masz się stresować to lepiej daj sobie jeszcze czas jeśli finansowo możecie sobie na to pozwolić.

    Ja jak pisałam krrrropce nie mam póki co jakiś konkretnych oznak ciążowych - no czasami tam ścina mnie popołudniu na drzemkę wiec bywam śpiąca nawet w ciągu dnia ale czy to w 100% tylko i wyłącznie ciąży efekt to nie wiem.

    Trzymaj się i nie zamartwiaj zobaczysz ze będzie dobrze. Możliwe ze będziemy miałaby w tym samym tygodniu skany wiec musimy trzymać kciuki za siebie!!!

    Dzięki NewAgeMissK mam nadzieje ze mimo wszystko dobrze się skończy :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 lipca 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny.

    U mnie dziś 7dpo. W tym cyklu byłam chora, więc nastawiłam się na szczęśliwy finał, bo córkę właśnie udało się zrobić też jak byłam chora ;)
    Jak nie wyjdzie to pewnie będzie mi bardziej przykro. Za tydzień się okaże ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 6 lipca 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny.

    U mnie dziś 7dpo. W tym cyklu byłam chora, więc nastawiłam się na szczęśliwy finał, bo córkę właśnie udało się zrobić też jak byłam chora ;)
    Jak nie wyjdzie to pewnie będzie mi bardziej przykro. Za tydzień się okaże ;)

    Annie1981 to trzymamy kciuki plusik !!!!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 7 lipca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny.

    U mnie dziś 7dpo. W tym cyklu byłam chora, więc nastawiłam się na szczęśliwy finał, bo córkę właśnie udało się zrobić też jak byłam chora ;)
    Jak nie wyjdzie to pewnie będzie mi bardziej przykro. Za tydzień się okaże ;)

    dzieki Annie1981

    za ciebie trez trzymam kciuki oby sie udalo i dawaj znac:)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 11 lipca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety @. Zaczynam IV cykl starań po porodzie.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 11 lipca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( :( :(

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kach88 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 12 lipca 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pomyslalam ze moze moglabym dolaczyc, w grupie zawsze razniej. Czytam forum od kilku tyg,po 10 miesiacach chyba jest mi juz zwyczajnie ciezko. Staramy sie od wrzesnia 2017, wiec juz troche czasu minelo. W czerwcu skonczylam 30 lat i ta swiadomosc jak czas ucieka mnie troche przygnebila. Planowalismy z mezem 3 dzieci, a jak tak dalej pojdzie to sie do menopauzy z pierwszym nie wyrobimy ;) Starania mielismy juz zaczac wiosna 2017 ale ze w zeszlym roku bralismy slub , wiec sporo zamieszania plus slub znajomych gdzie bylam swiadkiem i te wszystkie nieszczesne panienskie itd, wiec loty do Polski co miesiac,sporo stresu i wysilku wiec postanowilismy odlozyc starania te kilka miesiecy bo przeciez jestesmy mlodzi, zdrowi to szybko pojdzie...Od wrzesnia zaczelismy na luzie, po 3 miesiacach zaczynalam sie juz zastanawiac ze moze jednak jest cos nie tak, potem kolejene miesiace z testami owulacyjnymi i nadal nic, wiec poszlam do GP zeby zrobic badania hormonalne, bo wiadomo jak to tu wyglada do wszystkiego skierowanie... wyniki wyszly w normach, ale niestety nadal nic, wybralam sie wiec do ginekologa prywatnie bo GP stwierdzila ze skoro wyniki w normie to przeciez moge postarac sie jeszcze rok...a ona nie widzi powodu wizyty u ginekologa( czasem mam wrazenie ze tu jest jak w Sredniowieczu z ta medycyna):( Ginejolog do ktorej trafilam to kompetentna kobieta, daje mi troche nadzieji ale powoli zaczynam miec jej coraz mniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 13:16

  • kach88 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 12 lipca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak czytam forum dziewcyn z Polski to az im zazdroszcze ze chodza do ginekologa kiedy chca a nie keidy GP im pozwoli...wydam na to mnostwo pieniedzy ale dam rade, nie ma wyjscia. Monitoring cyklu wskazuje u mnie ze wszystko jest w porzadku, sa pecherzyki, ale na wszelki wypadek ostatnio dostalam Ovitrelle zeby cos pomoglo, niestety sie nie udalo, teraz kolejny cykl, wczoraj zrobilam zastrzyk z Ovitrelle, w miedzyczasie kupilam zel concieve plus i probujemy dalej. Nie wiem skad brac dalej sily

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 12 lipca 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kach88! Witaj na wątku i mam nadzieję że jednak przyniesie Ci szczęście. Twój partner robił badania? Może warto udać sie do gp po skierowanie na badania nasienia dla niego, skoro u Ciebie wszystko w porządku. Nietety, tutaj tak jest, że chcą odwlec wizyt u specjalisty, kasa rządzi. Na Twoim miejscu pomęczyłabym gp o badanie drożności, bo może tutaj być problem. We wrześniu będzie rok, jak się staracie, może się uda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 14:11

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 12 lipca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym, to uwierz mi, za te wizyty kiedy chcą i badania, dziewczyny w Pl zazwyczaj też wydają masę pieniędzy...

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kach88 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 12 lipca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Hej kach88! Witaj na wątku i mam nadzieję że jednak przyniesie Ci szczęście. Twój partner robił badania? Może warto udać sie do gp po skierowanie na badania nasienia dla niego, skoro u Ciebie wszystko w porządku. Nietety, tutaj tak jest, że chcą odwlec wizyt u specjalisty, kasa rządzi. Na Twoim miejscu pomęczyłabym gp o badanie drożności, bo może tutaj być problem. We wrześniu będzie rok, jak się staracie, może się uda.
    GP w marcu po dobrych wynikach hormonalnych powiedziala mi ze skoro jestesmy mlodzi(ja 29 maz 33) to mozemy jeszcze jeden rok probowac a jak nie wyjdzie to jego badania nasienia (pomimo ze wtedy bylo okolo pol roku staran to oklamalam ja ze juz minal rok) Nie czekajac wiec kolejny rok na jej skierowanie maz wybral sie na badanie nasienia w maju, bo akurat bylismy w Polsce, badania wyszly w normie. Z ginekolog w polskiej klinice ustalilysmy taki wstepny deadline ze jezeli 2 kolejne cykle nie zaskoczy to trzeba myslec o badaniu droznosci. Mowi ze napisze mi list do GP(podobno juz to wczesniej robila) w ktorym poinformuje ja ze mialam monitoring cyklu , ze hormony sa w normie , ze ovitrelle itd zeby dala mi skierowanie na badanie droznosci . Ginekolog pomimo tego ze to prywatna klinika jest na tyle wyrozumiala ze sama mi zaproponowala zebym poszla na NHS bo u nich to dogie badanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 19:25

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 12 lipca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kach88 wrote:
    Jak tak czytam forum dziewcyn z Polski to az im zazdroszcze ze chodza do ginekologa kiedy chca a nie keidy GP im pozwoli...wydam na to mnostwo pieniedzy ale dam rade, nie ma wyjscia. Monitoring cyklu wskazuje u mnie ze wszystko jest w porzadku, sa pecherzyki, ale na wszelki wypadek ostatnio dostalam Ovitrelle zeby cos pomoglo, niestety sie nie udalo, teraz kolejny cykl, wczoraj zrobilam zastrzyk z Ovitrelle, w miedzyczasie kupilam zel concieve plus i probujemy dalej. Nie wiem skad brac dalej sily

    Cześć Kach88

    Witamy w grupie! Nie martw się to dopiero początek to tylko kilka miesięcy po za tym młoda jesteś wiem co mówię my się staramy ok 2,5 roku po za tym za miesiąc kończę 36 i dalej się staramy o pierwsze póki co dotarliśmy do invitro i jesteśmy w połowie drogi kochana będzie dobrze po pierwsze miałaś przez kilka miesięcy stresów i zawirowań to wszystko wpływa na to czy zajdziesz tak samo co jest i jak śpisz itd zgadzam się z krrropka wyślij męża na badania bo to ważne by sprawdzić jego plemniki może być ich mało lub bardzo mało ruchliwe ale to wszystko można poprawić itd głowa do góry musi być dobrze po za tym jak już sprawdzisz męża staraj się sprawdzić drożność jajowodów itd my tu jesteśmy by ci doradzić jak by coś bo chyba wszystkie już dużo przeszłyśmy :)

    Ściskam

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 12 lipca 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    A tak poza tym, to uwierz mi, za te wizyty kiedy chcą i badania, dziewczyny w Pl zazwyczaj też wydają masę pieniędzy...

    Zgadzam się z tobą krrropka zreszta w Polsce za wszystko trzeba płacić a tu jak wyprosisz to dostajesz skierowania na różne rzeczy chociaż to trwa coś o tym wiem

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 12 lipca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    U mnie niestety @. Zaczynam IV cykl starań po porodzie.

    Szkoda :( kochana nie poddawaj się będę trzymać kciuki za następny cykl !!!

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kach88 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 12 lipca 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj dzialamy w tym cyklu, oby tym razem byl to ten szczesliwy!

    Tak czytam wasze historie, czasem az lezka sie w oku kreci (jak czytam w pracy to pewnie dziewczyny w biurze mysla ze jestem wariatka ze sie wzruszam przed telefonem albo komputerem :) Wiem jedno, swiadomosc ze nie jestem sama jednak pomaga. Maz mnie wspiera ale wiecie jak to facet, on do konca nie zrozumie tego kolejnego rozczarowania po negatywnym tescie, nie zrozumie tego doszukiwania sie objawow ciazawych i wiecznego wsluchiwania sie w swoje cialo

  • kach88 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 12 lipca 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Zgadzam się z tobą krrropka zreszta w Polsce za wszystko trzeba płacić a tu jak wyprosisz to dostajesz skierowania na różne rzeczy chociaż to trwa coś o tym wiem
    Podejrzewam ze w klinikach to tez kosztuje mase pieniedzy ale mimo wszystko ja wolalabym sama zdecydowac czy potrzebuje wizyty u ginekologa czy nie :( Ja jakos ze 3 latat temu, jeszcze nieswiadoma systemu zapytalam o wizyte u ginekologa w recepcji to Pani patrzyla na mnie jak bym spadla z Ksiezyca a juz w gabinecie GP zapytala mnie tylko czy cos mnie boli, jak mowie ze nie ze chcialam kontrolnie to zapytala Po co? Ja w Polsce chodzilam do ginekologa raz w roku, za darmo, nigdy za to nie placilam. Nie czekalam na wizyte nigdy dluzej niz 1-2 tyg i co najwazniejsze nikt mnie nigdy nie pytal po co

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 19:40

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ