X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev to calkiem niezle sie zapowiada, kciuki za jutro &&& A jak sie ogolnie czujesz i znosisz stymulacje?


    Annie dziekuje i serdecznie gratuluje i zycze nudnej i spokojnej ciazy! Super, ze sie udalo.
    Ja pamietam, ze przy drugim podejsciu do ivf bardzo sumiennie medytowalam i powtarzalam afirmacje. Udalo sie. Moze przypadek a moze jednak cos zdzialalam tym. Mialam taka fajna apke do medytacji.
    Kilka lat temu zrobilam tez sobie mape marzen i jak ja teraz przegladam to jakies 80% sie spelnilo :O
    Ale trudno sie pozbyc tego przekonania w glowie, ze z pierwszym dzieckiem bylo trudno i z tym najbardziej chce (i mi trudno) popracowac.

    Kalcia ja tez musialm wyprosic GP o progesteron po ivf bo dali mi tylko do ok 6-7 tygodnia. Udalo sie ale naprawde zrobilam z siebie biedna ofiare losu, zeby mi dali ;)

    kalcia64, ev., Annie1981 lubią tę wiadomość

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ev. wrote:
    Cześć dziewczyny, udało się trochę pecherzykow wyhodować. 39 dokładnie 🙈 ale 19 z nich są malutkie i na razie się nie liczą. We wtorek kolejny scan żeby zdecydować kiedy trigger shot i punkcja albo w czwartek albo w piątek.

    Kalcia, przykro mi ze względu na diagnozę ale z tego co wiem to nie jest jeszcze tragedia. Dziewczyny z Akademii Płodności leczą endometriozę dietą wiec na pewno da się z tym wygrać.
    Odebrałam dziś opis usg . I ja nie mam endometriozy ale ADENOMIOZE🙈

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Odebrałam dziś opis usg . I ja nie mam endometriozy ale ADENOMIOZE🙈
    🧐🧐 a co to takiego? Pierwsze słyszę 🙈

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Ev to calkiem niezle sie zapowiada, kciuki za jutro &&& A jak sie ogolnie czujesz i znosisz stymulacje?


    Annie dziekuje i serdecznie gratuluje i zycze nudnej i spokojnej ciazy! Super, ze sie udalo.
    Ja pamietam, ze przy drugim podejsciu do ivf bardzo sumiennie medytowalam i powtarzalam afirmacje. Udalo sie. Moze przypadek a moze jednak cos zdzialalam tym. Mialam taka fajna apke do medytacji.
    Kilka lat temu zrobilam tez sobie mape marzen i jak ja teraz przegladam to jakies 80% sie spelnilo :O
    Ale trudno sie pozbyc tego przekonania w glowie, ze z pierwszym dzieckiem bylo trudno i z tym najbardziej chce (i mi trudno) popracowac.

    Kalcia ja tez musialm wyprosic GP o progesteron po ivf bo dali mi tylko do ok 6-7 tygodnia. Udalo sie ale naprawde zrobilam z siebie biedna ofiare losu, zeby mi dali ;)

    Czuje się dobrze, spodziewałam się wszystkiego a nie mam żadnych objawów typu wahania nastroju, siniaki po zastrzykach itp.
    Trochę mnie boli prawy jajnik, ten co ma więcej pecherzykow jak się okazało, trochę ciężko mi wieczorami bo jestem zmęczona i padam o 21:30 do łóżka. Ale poza tym to jest Ok. Nie jestem fanem tych zastrzykow ale właśnie zrobiłam ostatni i zaraz się zbieram na wizytę. Mam nadzieje ze będą już duże i tylko dadzą mi ostatni trigger shot i punkcja w czwartek.

    Przed lockdown chodziłam na jogę i miałam robić akupunkturę (byłam raz i zamknęli) moje studio jogi tez już zamknięte na amen bo zdecydowali o zajęciach online tylko a te do mnie nie przemawiają. Jak tylko dojdę do siebie po punkcji to mam zamiar ćwiczyć jogę sama w domu.

    Nigdy nie próbowałam medytacji ale techniki oddechowe z jogi rewelacyjnie działają relaksacyjne.

    Annie1981, Lilah lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ev. wrote:
    🧐🧐 a co to takiego? Pierwsze słyszę 🙈
    Wklejam ci linka https://www.google.co.uk/amp/s/www.hellozdrowie.pl/czym-jest-adenomioza-poznaj-przyczyny-jej-powstawania-objawy-i-sposoby-leczenia/amp/. Sama pierwsze słyszę o niej 🙈

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6dc1d2fccb4a.png Tak to umnie dzisaj wyglada 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2020, 10:54

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia ciekawe ze to tak wczesnie ale widze ze dzialacie 👍

    Ev i jak po wizycie?

    Ja tez zaluje ze nie moge chodzic na joge teraz, zajecia online tez do mnie nie przemawiaja 🙄

    Ja chcialam kupic sobie mace na poprawe libido, bierzecie, dziala?? 😊

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Kalcia ciekawe ze to tak wczesnie ale widze ze dzialacie 👍

    Ev i jak po wizycie?

    Ja tez zaluje ze nie moge chodzic na joge teraz, zajecia online tez do mnie nie przemawiaja 🙄

    Ja chcialam kupic sobie mace na poprawe libido, bierzecie, dziala?? 😊
    jeszcze nie miałam tak wczesnej owulacji nigdy . Zobaczy czy coś z tego będę ale nie wiem od kiedy teraz brać proga bo. Lekarz kazał od 16 dnia cyklu🙈

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Kalcia ciekawe ze to tak wczesnie ale widze ze dzialacie 👍

    Ev i jak po wizycie?

    Ja tez zaluje ze nie moge chodzic na joge teraz, zajecia online tez do mnie nie przemawiaja 🙄

    Ja chcialam kupic sobie mace na poprawe libido, bierzecie, dziala?? 😊

    Wszystko byłoby spoko gdyby nie wolny płyn i poziom estradiolu 15,000 😳 jutro punkcja i będą mrozić wszystkie zarodki bo nie mogę robić świeżego transferu. Muszę czekać aż jajniki się uspokoją i cały ten płyn się wchłonie. Powiedzieli ze 2-3 miesiące ale będą mnie sprawdzać w międzyczasie.

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia no to trzymam kciuki bo zapowiada się obiecująco.
    Ja od poniedziałku 9dc robię testy owu. 2 dni z rzędu blade kreski więc negatywy. Dzisiaj 11dc. Ta kreska to ciemnieje tak stopniowo np. przez swą dni czy może być pik, chwilą ciemno i znów blada?

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze tak sobie myślę robiąc ten ter że jakby fajnie było gdyby to był ciążowy a nie owu 😊 skakalabym tak wysoko ze szczęścia że dziura w suficie murowana

    ev. lubi tę wiadomość

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia super wczesnie ta owu. A masz jak zayptac swojego gina o ten progesteron w takiej sytuacji?


    Ev czyzby hiperka? Nie ma tego zlego, organizm wypocznie i bedzie gotowy na przyjecie malucha na 9 miesiecy! Powodzenia na punkcji &&&


    U mnie poki co koncowka cyklu wiec czekam juz na @ i bede wiedziala jak zaplanowac wizyte i badania.
    Jestem ekstremalnie zmeczona i senna w tym cyklu, ostatnio spalam z moja cora 3 i pol godz w dzien (gdzie ja nigdy w dzien nie sypiam!)Musze koniecznie sprawdzic tarczyce, mam nadzieje, ze to tylko jednorazowe wybryki i nic sie nie dzieje.

    ev. lubi tę wiadomość

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Kalcia super wczesnie ta owu. A masz jak zayptac swojego gina o ten progesteron w takiej sytuacji?


    Ev czyzby hiperka? Nie ma tego zlego, organizm wypocznie i bedzie gotowy na przyjecie malucha na 9 miesiecy! Powodzenia na punkcji &&&


    U mnie poki co koncowka cyklu wiec czekam juz na @ i bede wiedziala jak zaplanowac wizyte i badania.
    Jestem ekstremalnie zmeczona i senna w tym cyklu, ostatnio spalam z moja cora 3 i pol godz w dzien (gdzie ja nigdy w dzien nie sypiam!)Musze koniecznie sprawdzic tarczyce, mam nadzieje, ze to tylko jednorazowe wybryki i nic sie nie dzieje.
    Niestety mój ginekolog wrócił do polski będzie w angli 11 września . Ale jeśli juro owu wyznaczy owulacje to myśle ze piątek sobota zacznę łykać proga ❤️❤️

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Kalcia super wczesnie ta owu. A masz jak zayptac swojego gina o ten progesteron w takiej sytuacji?


    Ev czyzby hiperka? Nie ma tego zlego, organizm wypocznie i bedzie gotowy na przyjecie malucha na 9 miesiecy! Powodzenia na punkcji &&&


    U mnie poki co koncowka cyklu wiec czekam juz na @ i bede wiedziala jak zaplanowac wizyte i badania.
    Jestem ekstremalnie zmeczona i senna w tym cyklu, ostatnio spalam z moja cora 3 i pol godz w dzien (gdzie ja nigdy w dzien nie sypiam!)Musze koniecznie sprawdzic tarczyce, mam nadzieje, ze to tylko jednorazowe wybryki i nic sie nie dzieje.
    Nie masz wykresy ??

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Kalcia no to trzymam kciuki bo zapowiada się obiecująco.
    Ja od poniedziałku 9dc robię testy owu. 2 dni z rzędu blade kreski więc negatywy. Dzisiaj 11dc. Ta kreska to ciemnieje tak stopniowo np. przez swą dni czy może być pik, chwilą ciemno i znów blada?
    No z testami ovulacyjnymi tak jest . Ja robię czasami 2-3 na dzień :) zobaczymy co będzie w tym cyklu 🙈🙈

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia mam ale nie mierze temp, tak sobie czasem cos wpisze. A i nie ogarniam jak sie to udostepnia 😅

    Ev tak mi sie jeszcze przypomnialo ze moze bedzie szansa na aku albo joge jak bedzie transfer? ( Jesli to szalenstwo sie uspokoi)

  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 19 sierpnia 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Kalcia mam ale nie mierze temp, tak sobie czasem cos wpisze. A i nie ogarniam jak sie to udostepnia 😅

    Ev tak mi sie jeszcze przypomnialo ze moze bedzie szansa na aku albo joge jak bedzie transfer? ( Jesli to szalenstwo sie uspokoi)

    Myśle ze do jesieni już się otworzą gabinety Aku o ile nie zamkną wszystkiego innego znowu! Dzisiaj 17 osób zbadali z pobliskiej fabryce kurczaków i cała fabryka zamknięta. Aż tak mnie to nie dotyczy ale wiadomo ile tam osób pracuje, które mijam na ulicy czy w sklepie?

    Wczoraj robili mi test na COVID w szpitalu bo musza rutynowo przed punkcja sprawdzić ale przecież z dnia na dzień może coś się okazać jak ta fabryka dzisiaj 😖

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ev. to fajnie że miałaś robiony test. Czy po takim teście będziesz wiedziała czy ewentualnie masz przeciwciała bo przebylas wirusa?

    Kalcia u mnie też jakiś dziwny cykl albo te testy to jakieś miernoty. Robię je od poniedziałku czyli 9dc i o to co mi wyszło w w 11dc czyli wczoraj . Cykle mam 30 dniowe. I o co chodzi? 🤯🤔

    Ten na samym dole z wczoraj.

    0a9f9d794e6d.jpg

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    ev. to fajnie że miałaś robiony test. Czy po takim teście będziesz wiedziała czy ewentualnie masz przeciwciała bo przebylas wirusa?

    Kalcia u mnie też jakiś dziwny cykl albo te testy to jakieś miernoty. Robię je od poniedziałku czyli 9dc i o to co mi wyszło w w 11dc czyli wczoraj . Cykle mam 30 dniowe. I o co chodzi? 🤯🤔

    Ten na samym dole z wczoraj.

    0a9f9d794e6d.jpg
    Na to pozytywne . A jak tam inne objawy . 🥰

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zero innych objawów. Może delikatnie wczoraj pobolewalo mnie podbrzusze ale to dosłownie kilka minut. Ale czy to możliwe żeby faza folikularna była aż tak długa?? Gdyby nawet owu była jutro czy pojutrze to i tak jest to nadal 13-14dc (przy cyklach 30) no zgłupiałam .
    I w tym miesiącu się pilnuję. W tamtym miałam takie libido w okresie okoloowulacyjnym że kochaliśmy się codziennie czasami nawet dwa trzy razy (więc tam żadnej armii nie było tylko jakiś żłobek dopiero 😂). Teraz aż takiego nie mam ale seks co drugi dzień i żadnych odstępstw od normy .

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ