X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 1 września 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dużo bym dała żeby móc już testy robić ale dalej nic nie wiadomo odnośnie transferu. Miałam wczoraj konsultacje ale babka nic nie powiedziała poza tym ze sama musi się skonsultować z managerem i da znać. Twierdzi ze naturalne cykle maja mniejsze szanse powodzenia ale ja się upieram przy naturalnym bo ten stymulowany to Ok 10 tygodni brania różnych leków i zastrzykow 😱
    Jak się nie uda z naturalnym to wtedy podejdę do sztucznego ale próbować będę bo i tak mam 7 embrionów.

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 1 września 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Kalcia 😂 te twoje jajniki to dają czadu 😂

    U mnie od południa ból malpowy jakbym.miala okres pierwszy dzień . Non stop. do tego raz jeden jajnik raz drugi boli ..już mnie to wnerwia troszkę.

    jestes pewna? 😜

    mnie też pobolewal brzuszek jak byłam w ciąży np z 3 synem ale wszystko było takie inne, spokojniejsze haha ,,, nie wiem jak to wytlumaczyc a teraz jak coś za długo mnie pobolewa ostro o ogólnie rozbita jestem to już wiem że dupa 🤪😂 no ale gdzieś tam z tyłu tli się ...a może jednak ...a za chwilę poczuje znajome uczucie jakby z człeka spływało i zaś..jednak nie 😂

    czekam na test! pozytywny!

    co tam u was?

    u mnie dziś 6dc ..4 dni mocnego krwawienia 🥴 .dziś jeszcze plamienie ..Jezu już dawno nie miałam takiego okresu hmmmmm.

    może ten cykl będzie spokojniejszy i owulka w ok 13dc :) zobaczymy

    Bertha co u ciebie?

    kalcia64 jajniki świrują!

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 1 września 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ev. wrote:
    Hej dziewczyny, dużo bym dała żeby móc już testy robić ale dalej nic nie wiadomo odnośnie transferu. Miałam wczoraj konsultacje ale babka nic nie powiedziała poza tym ze sama musi się skonsultować z managerem i da znać. Twierdzi ze naturalne cykle maja mniejsze szanse powodzenia ale ja się upieram przy naturalnym bo ten stymulowany to Ok 10 tygodni brania różnych leków i zastrzykow 😱
    Jak się nie uda z naturalnym to wtedy podejdę do sztucznego ale próbować będę bo i tak mam 7 embrionów.
    czyli że już.teraz za późno i trzeba czekać na następny cykl?

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 1 września 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    jestes pewna? 😜

    mnie też pobolewal brzuszek jak byłam w ciąży np z 3 synem ale wszystko było takie inne, spokojniejsze haha ,,, nie wiem jak to wytlumaczyc a teraz jak coś za długo mnie pobolewa ostro o ogólnie rozbita jestem to już wiem że dupa 🤪😂 no ale gdzieś tam z tyłu tli się ...a może jednak ...a za chwilę poczuje znajome uczucie jakby z człeka spływało i zaś..jednak nie 😂

    czekam na test! pozytywny!

    co tam u was?

    u mnie dziś 6dc ..4 dni mocnego krwawienia 🥴 .dziś jeszcze plamienie ..Jezu już dawno nie miałam takiego okresu hmmmmm.

    może ten cykl będzie spokojniejszy i owulka w ok 13dc :) zobaczymy

    Bertha co u ciebie?

    kalcia64 jajniki świrują!
    No powoli coś się dzieje . Umnie 5dc i już lekkie krwawienie . Czuje powoli libido zaczyna się odzywać ale to jeszcze nie to 🙈wydebilam wkoncu dzisaj badania od rodzinnego . Dostałam ogólne badania krwi i na poziom żelaza no i lh fsh estriadol i testosteron . Słabo się pod czas tej miesiączki czuje szczególnie rano kręci mi się lekko w głowie i ogólnie jestem zmęczona .. 🥺🤪😂😍

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cos inaczej niz zwykle, 11 dc, sluzu plodnego brak, temperatura niska i testy ovu caly czas negatywne. A zwykle mam ovu okolo 12 dc. Takze nie wiem o co biega tym razem 🙄 ale jestem tak przejeta wyjazdem do pl i tym ze zobacze rodzinke ze nie mam czasu za bardzo myslec o tym 😊

    Kalcia fajnie ze robisz badania, zobaczysz co i jak.

    Scotch powodzenia jutro &&&&

    Ev mam nadzieje ,ze sie dogadasz z klinika. Im jest latwiej wszystko zaplanowac jak jest cykl sztuczny ale tez slyszalam ze skutecznosc jest wieksza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie jak po wizycie? 🙂

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 1 września 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    U mnie cos inaczej niz zwykle, 11 dc, sluzu plodnego brak, temperatura niska i testy ovu caly czas negatywne. A zwykle mam ovu okolo 12 dc. Takze nie wiem o co biega tym razem 🙄 ale jestem tak przejeta wyjazdem do pl i tym ze zobacze rodzinke ze nie mam czasu za bardzo myslec o tym 😊

    Kalcia fajnie ze robisz badania, zobaczysz co i jak.

    Scotch powodzenia jutro &&&&

    Ev mam nadzieje ,ze sie dogadasz z klinika. Im jest latwiej wszystko zaplanowac jak jest cykl sztuczny ale tez slyszalam ze skutecznosc jest wieksza.
    może masz cykl bezowulacyjne . Ile wogole macie lat kobitki 🙈❤️💚

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia no wez, ja MUSZE miec owulacje w tym cyklu bo bede badac progesteron 😅

    36 😊

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 1 września 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Kalcia no wez, ja MUSZE miec owulacje w tym cyklu bo bede badac progesteron 😅

    36 😊
    No oby nie . Może coś ci się przesunęło . To ja chyba tu najstarsza 🙈40 🥺🤪😫
    Ktoś pytał o Annie na innym forum pisała ze jest serduszko ❤️❤️❤️ No mam nadzieje zebadania mnie nie załamią bo ostatnio głupia mnie wysłała na fsh i lh i fsh wyszło 29 to tak jak miała bym menopauzę a w komentarzu ze jajieczkowanie.bedzie jeszcze przez 2 lata 🥺🥺a to i tak niebyło wiadome na 100 procent w którym dniu cyklu ale przypuszczalnie to był 20 dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2020, 22:34

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2020, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie cudownie ❤️ rosnijcie zdrowo!


    Jajnik znowu zaczyna kluc wiec moze sie cos zacznie &&&

    Ale fsh i lh bada sie na poczatku cyklu przeciez? Lekarz Cie wyslal tak pozno w cyklu? Ja zawsze badalam miedzy 2-5 dc. Dopilnuj ,zeby w dobrym dniu bylo zrobione 👍

    Annie1981, Lolipop lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 września 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Annie jak po wizycie? 🙂
    Dziękuję, wszystko ok, jest serduszko 😍

    Przesylam Wam wiruski 🤗
    ffab1a88641f559fbefdcbe5f296b5bb.gif

    kalcia64, ev., Aneta80 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 2 września 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Annie cudownie ❤️ rosnijcie zdrowo!


    Jajnik znowu zaczyna kluc wiec moze sie cos zacznie &&&

    Ale fsh i lh bada sie na poczatku cyklu przeciez? Lekarz Cie wyslal tak pozno w cyklu? Ja zawsze badalam miedzy 2-5 dc. Dopilnuj ,zeby w dobrym dniu bylo zrobione 👍
    No tak wyslala . Teraz wiem ze 3 -5dc .🙈

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 2 września 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej 🙂
    Ależ się dzieje ...juhuu
    Annie gratulacje!! Super że jest serducho !!
    Ev. Próbuj z naturalnym cyklem a potem daj się namówić, szkoda czasu..
    Kalcia 😂 ja nie wiem, ale może nasze jajniki jakoś się mają do raz księżyca i jak jest pełnia to po prostu świrują?
    Lilah no jeśli się tak mocno emocjonujesz to może być że będzie później owu, a robisz testy?

    A u mnie uwaga ...kupiłam elektronika i mówi że nie. No nie to nie, łaski bez. Nie ten miesiąc to inny. 🙂 Ale chyba każdej z nas potrzebna taka lekcja w sensie że pałą przez łeb żeby otrzeźwieć i racjonalnie podchodzić do tematu. Ja już na pewno będę mądrzejsza. Owu będę robić ale ciążowe to dopiero ewentualnie przed samą @. Wklejam zdjęcie🙂 i czekam na 🐒

    a5eb137beec6.jpg

    Lolipop lubi tę wiadomość

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 września 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch. Przykro mi. Poki nie ma @ to jest nadzieja, ale też nie chcę nakręcać, więc trzymam kciuki za ewentualny kolejny cykl.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 2 września 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Hej hej 🙂
    Ależ się dzieje ...juhuu
    Annie gratulacje!! Super że jest serducho !!
    Ev. Próbuj z naturalnym cyklem a potem daj się namówić, szkoda czasu..
    Kalcia 😂 ja nie wiem, ale może nasze jajniki jakoś się mają do raz księżyca i jak jest pełnia to po prostu świrują?
    Lilah no jeśli się tak mocno emocjonujesz to może być że będzie później owu, a robisz testy?

    A u mnie uwaga ...kupiłam elektronika i mówi że nie. No nie to nie, łaski bez. Nie ten miesiąc to inny. 🙂 Ale chyba każdej z nas potrzebna taka lekcja w sensie że pałą przez łeb żeby otrzeźwieć i racjonalnie podchodzić do tematu. Ja już na pewno będę mądrzejsza. Owu będę robić ale ciążowe to dopiero ewentualnie przed samą @. Wklejam zdjęcie🙂 i czekam na 🐒

    a5eb137beec6.jpg
    ❤️❤️❤️🥺🥺🥺💚💚💚

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 2 września 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    czyli że już.teraz za późno i trzeba czekać na następny cykl?
    Nie mogłam zrobić w tym cyklu bo jeszcze ponoć jest ryzyko wtórnej hiperki. Dla spokoju poczekam na kolejny cykl.

    Lolipop lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 2 września 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scoth przykro mi, uda sie nie dlugo zobaczysz😍😍😍 wiruski sle caly czas

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 2 września 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ale mi nie jest jakoś przykro bardzo szczerze mowiact. Mam jakieś wiarę jeszcze że jak nie teraz to za miesiąc. Zdziwiona jestem trochę bo brzuch mnie boli nadal, sutki mam wielkości talerzy obiadowych i do tego zaczynajanie swędzieć i kluc. Nigdy tak nie miałam a brzuch bolal mnie tylko w pierwszym dniu @.Bardziej mnie zastanawia kiedy mam się tej @ spodziewać teraz. Czy 14 dni od owulacji która była bardzo wcześnie czy normalnie jak zawsze po 30 dniach? Jak myślicie?
    No ciekawe, ciekawe...
    A lat m 38 :) także to też już mój ostatni dzwonek 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2020, 21:40

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    No oby nie . Może coś ci się przesunęło . To ja chyba tu najstarsza 🙈40 🥺🤪😫
    Ktoś pytał o Annie na innym forum pisała ze jest serduszko ❤️❤️❤️ No mam nadzieje zebadania mnie nie załamią bo ostatnio głupia mnie wysłała na fsh i lh i fsh wyszło 29 to tak jak miała bym menopauzę a w komentarzu ze jajieczkowanie.bedzie jeszcze przez 2 lata 🥺🥺a to i tak niebyło wiadome na 100 procent w którym dniu cyklu ale przypuszczalnie to był 20 dc.


    Hej Kalcia64. Ja też mam 40 lat. Staram się o 4 dzidziulkę. Dziś 25dc. Ból brzucha, ból piersi, delikatne skurcze macicy i ból jajników. Teraz nie wiem czy na @czy na 👶. Wkrótce się okaże. Jeżeli się nie uda w tym cyklu to w następnym zaczynam 5 dnia cło i po owulacji Duphaston.

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 2 września 2020, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to przynajmniej nie jestem jedyna co ma tyle dzieci I na ostatniej prostej reprodukcyjnej marzy się bobas ha ha 💚💚🤪

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ