X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 2 września 2020, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ev. wrote:
    Hej dziewczyny, dużo bym dała żeby móc już testy robić ale dalej nic nie wiadomo odnośnie transferu. Miałam wczoraj konsultacje ale babka nic nie powiedziała poza tym ze sama musi się skonsultować z managerem i da znać. Twierdzi ze naturalne cykle maja mniejsze szanse powodzenia ale ja się upieram przy naturalnym bo ten stymulowany to Ok 10 tygodni brania różnych leków i zastrzykow 😱
    Jak się nie uda z naturalnym to wtedy podejdę do sztucznego ale próbować będę bo i tak mam 7 embrionów.
    Kochana trzymam za ciebie kciuki . No i oczywiście za resztę tez ❤️💚❤️💚

    ev. lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 3 września 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywny owulacyjny u mnie. WTF??!! Teraz? Serio ?

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 3 września 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Pozytywny owulacyjny u mnie. WTF??!! Teraz? Serio ?
    A dostałaś okres 🙈mi lh pozytywny wczoraj wyszedł a szyjka zamknięta twarda i wysoko śluzu nie widać bo mam ostatki okresu 🥺🙈😂

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 3 września 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    A dostałaś okres 🙈mi lh pozytywny wczoraj wyszedł a szyjka zamknięta twarda i wysoko śluzu nie widać bo mam ostatki okresu 🥺🙈😂

    A gdzie tam ! Albo mam mieć 4.09 (to 14 dni po wcześniejszej owu) albo planowo ja co 30 dni 9.09. no serio nic już z tego nie rozumiem...może faktycznie to się jakoś do okresu ma to LH skoro i tobie wychodzi tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2020, 17:59

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 4 września 2020, 01:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    A gdzie tam ! Albo mam mieć 4.09 (to 14 dni po wcześniejszej owu) albo planowo ja co 30 dni 9.09. no serio nic już z tego nie rozumiem...może faktycznie to się jakoś do okresu ma to LH skoro i tobie wychodzi tak?

    lh wzrasta przed okresem chwilę zapoczątkowując nowy cykl ale to w zależności od osoby jaki poziom jest,,,,, ale że pozytyw to zastanawiające ! jakiej czułości testy masz?
    moze ciąża jednak :)

    mi też i paprotki się na okres pokazują :) znikają znów są znikają i znów są . tak te hormony chyba skaczą produkując.sie 😄 także te wszystkie badania to trzeba często powtarzać aby jakiś obraz sytuacji mieć

    a teraz biesaa i też miałam bardzo wczesna owulację i w ok 13 dni po zaczelo mi się plamienid które trwało do 28dc gdzie powinnam dostać @....więc jakbym się nie obserwowała to bym się nawet nie skapnela że niby owu wcześniej była ..jeśli była także u ciebie może przyjść po 14 dniach albo i pozniej

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 4 września 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop czekam na ten nowy cykl. Oby jak najszybciej bo naprawdę przedziwne to wszystko.. ciąży już nie biorę nawet pod uwagę.
    🐒przybywaj! 😏

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 września 2020, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Lolipop czekam na ten nowy cykl. Oby jak najszybciej bo naprawdę przedziwne to wszystko.. ciąży już nie biorę nawet pod uwagę.
    🐒przybywaj! 😏
    Ale wszystko jest możliwe 😉 Raczej po 14 dniach od owu powinnaś dostać, ale to też zależy jak długie masz FL. No i zawsze FL może się wydłużyć, więc ciężko cos wyrokować. Życzę, aby sytuacja się rozwiązała jak najszybciej, bo wiem jakie to denerwujące.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 4 września 2020, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Lolipop czekam na ten nowy cykl. Oby jak najszybciej bo naprawdę przedziwne to wszystko.. ciąży już nie biorę nawet pod uwagę.
    🐒przybywaj! 😏
    wszystko jest mozliwe bo kazda z nas jest inna:)
    ja mimo wszystko trzymam kciuki:!!!

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 5 września 2020, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki umnie niewiadoma co 7dc testy lh pozytywne od 3 dni temperatura leci w dół dziś 36.39 i plamienia . Jeśli jutro tempka skoczy to znaczy ze byla owulacje . Wariuje już powoli . Czekam na wynik cytologi . Plus wczoraj zaliczyłam podstawowe badanie krwi plus badanie na cukier. Kroczek po kroczku coś od tych angoli wyjęcze . Zlecenie na hormony czeka na nowy cykl tak ze mam nadzieje ze będzie coś więcej wiadomo za pare tygodni . 🙈🥺

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 5 września 2020, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie szczerze mówiąc to nie wiem jaką mam FL bo testy owulacyjne robiłam pierwszy raz i być może zawsze miałam tak wcześnie owulację a fl była taka długa? No okaże się bo w tym cyklu też zamierzam robić.

    Lolipop to byłby chyba cud 😂 mimo że jest mi ciągle niedobrze to nie robię żadnych testów na razie. W ogóle to wydaje mi się że miałam w tym cyklu jakiś mega wyrzut wszystkich hormonów

    Kalcia u ciebie znowu tak szybko owulacja? 🙂 Ile dni trwają twoje cykle ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2020, 06:50

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 września 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch. Podziwiam. Ja bym pewnie codziennie już testy robiła jak @ nie chce przyjść 😉 Wtedy mogło być za szybko.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie tez cyrki w tym cyklu. 15 dc, testy owu caly czas negatywne, skoku temp nie mialam, sluzu plodnego bylo bardzo malo, tzn raz jest raz nie ma. Nie wiem czy byla owulacja czy nie 🤷 Wiem ze wyjazd moze namieszac w cyklu ale juz kompletnie nie wiem kiedy mam badac progesteron 🤔

    Powodzenia w nowych cyklach dla Was &&&
    Scotch jeszcze jest nadzieja, ale nie nakrecam. Choc na pewno bym sikala na test na Twoim miejscu codziennie 😉

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 5 września 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Dziewczyny u mnie tez cyrki w tym cyklu. 15 dc, testy owu caly czas negatywne, skoku temp nie mialam, sluzu plodnego bylo bardzo malo, tzn raz jest raz nie ma. Nie wiem czy byla owulacja czy nie 🤷 Wiem ze wyjazd moze namieszac w cyklu ale juz kompletnie nie wiem kiedy mam badac progesteron 🤔

    Powodzenia w nowych cyklach dla Was &&&
    Scotch jeszcze jest nadzieja, ale nie nakrecam. Choc na pewno bym sikala na test na Twoim miejscu codziennie 😉
    Umnie tez zawirowania testy lh pozytywne a ciagle lekko krwawię. Złe się czuje od 4 dni. No serce mi przyspiesza to trzęsie mi się wszystko w środku . Nie mam energi na nic . Łaskawie wysłali mnie na pełne badanie krwi i na jakiś cukier z ostatnich 3 miesięcy . Mam dola bo ciagle coś nie tak ..

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia a jak z Twoja tarczyca?

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 5 września 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Kalcia a jak z Twoja tarczyca?
    34602bacf290.jpg Tu masz kochana moje badania z końca lipca 🙈🥺fsh jest wysokie ale było robione w20dc i może być nie miarodajne🙈mam taka nadzieje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2020, 13:14

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 6 września 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta80 wrote:
    Hej Kalcia64. Ja też mam 40 lat. Staram się o 4 dzidziulkę. Dziś 25dc. Ból brzucha, ból piersi, delikatne skurcze macicy i ból jajników. Teraz nie wiem czy na @czy na 👶. Wkrótce się okaże. Jeżeli się nie uda w tym cyklu to w następnym zaczynam 5 dnia cło i po owulacji Duphaston.
    Anetko, pochwal się zdjęciem bo wypatrzyłam na Twoim wykresie ze masz zielony ogonek 💚💚💚 gratuluje!

    Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest w UK z robieniem bety? Możesz iść do GP i powiedzieć ze chcesz badanie i robią od razu czy trzeba czekać na skierowanie do szpitala jak ze wszystkim?

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 6 września 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie małpka. W końcu. Cieszę się że ten pochrzaniony cykl dobiegł końca.

    Anetka gratulacje 🙂

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    34602bacf290.jpg Tu masz kochana moje badania z końca lipca 🙈🥺fsh jest wysokie ale było robione w20dc i może być nie miarodajne🙈mam taka nadzieje

    Wyglada ok tarczyca, tak pytalam bo piszesz, ze nie masz energii a moze to byc objaw problemow z tarczyca wlasnie. Ale masz w normie.

    Ev u mnie np nie robia czegos takiego jak beta. W klinice dali mi test ciazowy i powiedzieli, ze jak zrobie po 14 dniach to bedzie bardzo wiarygodny. Ale kto by tam tyle wytrzymal 😂 robilam bete prywatnie w polskiej przychodni 10 dpt.

    Scotch to dzialamy dalej, kciuki za nowy cykl.!

    Scotch lubi tę wiadomość

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 6 września 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Wyglada ok tarczyca, tak pytalam bo piszesz, ze nie masz energii a moze to byc objaw problemow z tarczyca wlasnie. Ale masz w normie.

    Ev u mnie np nie robia czegos takiego jak beta. W klinice dali mi test ciazowy i powiedzieli, ze jak zrobie po 14 dniach to bedzie bardzo wiarygodny. Ale kto by tam tyle wytrzymal 😂 robilam bete prywatnie w polskiej przychodni 10 dpt.

    Scotch to dzialamy dalej, kciuki za nowy cykl.!
    No w normie tylko te fsh 🥺

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 września 2020, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ev. wrote:
    Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest w UK z robieniem bety? Możesz iść do GP i powiedzieć ze chcesz badanie i robią od razu czy trzeba czekać na skierowanie do szpitala jak ze wszystkim?
    Ja pytałam GP o betę, to mi powiedziała, że oni tu nie robią, bo to badanie nic nie wnosi, a tylko stresuje pacjentki. Prywatnie też nie mogłam zrobić, bo do polskiej kliniki mam 200 km i mi się nie opłacało na betę jechać. Zamiast tego używałam testów Clearblue How Many Weeks, choć wiadomo, że to tylko orientacyjne jest.
    Przy tej ciąży dostałam skierowanie do Early Pregnancy Clinic, bo potrzebowałam heparynę, i ku mojemu zdziwieniu tam zrobili mi betę sami z siebie. Chyba dlatego, że wcześniej miałam poronienie.

    Lolipop lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ