X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie dowierzam. A szykowałam się na badania przedciazowe we wrześniu i starania w październiku tak pełną parą.
    Jeszcze jest opcja że malpiszon przyjdzie i będzie po ptakach bo tak to niestety jest z tymi testami przed @ czasami...
    Ale ogólnie to się cieszę że w sumie się trafiło jak ślepej kurze 😂
    Postanowiłam następny test zrobić w poniedziałek . Jutro odpuszczam a jak beta będzie rosła to w poniedziałek już powinnam mieć mocne II.

    Lolipop lubi tę wiadomość

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Jeszcze nie dowierzam. A szykowałam się na badania przedciazowe we wrześniu i starania w październiku tak pełną parą.
    Jeszcze jest opcja że malpiszon przyjdzie i będzie po ptakach bo tak to niestety jest z tymi testami przed @ czasami...
    Ale ogólnie to się cieszę że w sumie się trafiło jak ślepej kurze 😂
    Postanowiłam następny test zrobić w poniedziałek . Jutro odpuszczam a jak beta będzie rosła to w poniedziałek już powinnam mieć mocne II.
    powodzenie dwóch ciemnych kresek

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia jeszcze nie dziękuję. Czekam na termin @ potem ewentualnie będę się ekscytować :)

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Kalcia jeszcze nie dziękuję. Czekam na termin @ potem ewentualnie będę się ekscytować :)
    Nie pokusiło cie dzisaj z testami 😂😍

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Nie pokusiło cie dzisaj z testami 😂😍

    No jak nie jak tak 😂 ale nie miałam żadnego w domu już 😂 przeszukałem wszystko ale zostały tylko owu. Kupię dzisiaj i jutro rano zrobię. Dam znaka!

    kalcia64 lubi tę wiadomość

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    No jak nie jak tak 😂 ale nie miałam żadnego w domu już 😂 przeszukałem wszystko ale zostały tylko owu. Kupię dzisiaj i jutro rano zrobię. Dam znaka!
    No i jakie wieści dzisaj 💚

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🙂 kupiłam wczoraj w coopie early sign i taki sam bladzioch. Prawie nic., Trzeba się naprawdę mocno wpatrywać.Chyba coś nie halo bo normalnie by kreska sciemniala przez te kilka dni. Czekam na francę najwyżej się miło zaskoczę ale ogólnie to nastawiam się na nie.
    Ehhh za łatwo by było chyba ..

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch a kiedy masz termin @? Ktory to dzien po owu masz dzis?

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Hej 🙂 kupiłam wczoraj w coopie early sign i taki sam bladzioch. Prawie nic., Trzeba się naprawdę mocno wpatrywać.Chyba coś nie halo bo normalnie by kreska sciemniala przez te kilka dni. Czekam na francę najwyżej się miło zaskoczę ale ogólnie to nastawiam się na nie.
    Ehhh za łatwo by było chyba ..
    Wrzucaj zdjęcie :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Hej 🙂 kupiłam wczoraj w coopie early sign i taki sam bladzioch. Prawie nic., Trzeba się naprawdę mocno wpatrywać.Chyba coś nie halo bo normalnie by kreska sciemniala przez te kilka dni. Czekam na francę najwyżej się miło zaskoczę ale ogólnie to nastawiam się na nie.
    Ehhh za łatwo by było chyba ..
    kurde!! nie gadaj!
    szkoda że nie zrobiłaś wtedy dwóch . zawsze ma się większą pewność czy z testem wszystko ok bo to samo by wyszło na dwoch .
    a dziś jaki robiłaś??? szkoda że nie te same bo każde inne mimo że maja np. ta sama czulosc.

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, jak to nie są testy tej samej firmy, to nie ma co patrzeć czy kreska jest ciemniejsza, bo mogą mieć inną czułość. A może elektronik?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia wrzucę zdjęcie jak wrócę do domu wieczorem.

    Lilah kiedy mam termin to powiem ci że nie wiem. Ogólnie mam cykle 30 dniowe , ostatnia małpa 9.08 ale owulacja była bardzo szybko (11-12dc) więc dzisiaj wypadałoby jakoś 11dpo. Więc nie wiem czy będzie wcześniej około 4go czy jak zawsze po 30 dniach 8go.

    Annie i Lolly robiłam jakiś zwykły z coopa early sign chyba się nazywa. Wiem że są one 25 lub 20 a chinczyki 10 no ale już się w te przeliczenia nie zagłębiam. Co ma być to będzie 🙂

    A jak dzisiaj ev. się ma? Daj znaka jak tam było🙂

    Powiem wam jeszcze że dziwnie się czuję i moje jajniki wczoraj znów urządziły mi taki koncert że aż chwilami się zginalam tak kłuło.
    Czekam do@. I koniec kropka 😂

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to oby to było jednak to 💚💚💚😘

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Kalcia wrzucę zdjęcie jak wrócę do domu wieczorem.

    Lilah kiedy mam termin to powiem ci że nie wiem. Ogólnie mam cykle 30 dniowe , ostatnia małpa 9.08 ale owulacja była bardzo szybko (11-12dc) więc dzisiaj wypadałoby jakoś 11dpo. Więc nie wiem czy będzie wcześniej około 4go czy jak zawsze po 30 dniach 8go.

    Annie i Lolly robiłam jakiś zwykły z coopa early sign chyba się nazywa. Wiem że są one 25 lub 20 a chinczyki 10 no ale już się w te przeliczenia nie zagłębiam. Co ma być to będzie 🙂

    A jak dzisiaj ev. się ma? Daj znaka jak tam było🙂

    Powiem wam jeszcze że dziwnie się czuję i moje jajniki wczoraj znów urządziły mi taki koncert że aż chwilami się zginalam tak kłuło.
    Czekam do@. I koniec kropka 😂

    też trzymam kciuki by to było to a testy niezbyt czule na ten dzień po owu:)

    kalcia64 lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umnie już zaczynaja owulacyjne koloru nabierać 🙈

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia 😂 te twoje jajniki to dają czadu 😂

    U mnie od południa ból malpowy jakbym.miala okres pierwszy dzień . Non stop. do tego raz jeden jajnik raz drugi boli ..już mnie to wnerwia troszkę.

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Kalcia 😂 te twoje jajniki to dają czadu 😂

    U mnie od południa ból malpowy jakbym.miala okres pierwszy dzień . Non stop. do tego raz jeden jajnik raz drugi boli ..już mnie to wnerwia troszkę.
    Gdzie zdjęcie he he :) coś się zaczyna dziać ale nie będzie chyba tak wcześnie raczej jak w tamtym cyklu . 🙈😍💚🐰

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 1 września 2020, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 1 września 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia test wyjechał za śmieciami zanim wróciłam z pracy. U mnie drugi dzień takich boli okresowych jak nigdy. Może to biochemiczna była i jakaś wielka małpa idzie..jutro jeszcze zrobię rano test bo bym.sid wina napiła. Zdjęcie wrzucę od razu :)

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 1 września 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Kalcia test wyjechał za śmieciami zanim wróciłam z pracy. U mnie drugi dzień takich boli okresowych jak nigdy. Może to biochemiczna była i jakaś wielka małpa idzie..jutro jeszcze zrobię rano test bo bym.sid wina napiła. Zdjęcie wrzucę od razu :)
    Ja miałam takie bóle 12 dpo, a 13 dpo pozytywny test 😉

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ