X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 13 grudnia 2020, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Miałam pisać rano ale coś chyba z serwisem było nie tak.
    Ja się czuję nie za dobrze. Mam permanentne mdłości i ciągle śpię, ze trzy razy dziennie po dwie godziny i w nocy też. Mdłości nie mam takich mocnych żeby mnie aż zbierało na wymioty ale ciągle non stop mnie muli, nie mam ochoty ani nic jeść ani pić. Brzuch mam lekko wzdęty. I to ciągle zmęczenie... Wstaję już zmęczona i poszłabym od razu znowu spać. Jak pomyślę że mam jutro iść do pracy to tragedia. Ale może szybko zleci do soboty bo w sobotę mam scan i zobaczymy.
    Jutro zaczynam 7t. Mam nadzieję że to się nie nasili.

    Ev dzwoniłaś? Na pewno tak. I jak tam?

    Zoe macę kupiłam na eBay zwykłą sproszkowaną a jak ja zjedliśmy to zamówiłam w tabletkach takich turbo 1500mg tabletka żeby nie brać ich po 6 dziennie tylko jedna rano. (Zalecenie to około 3g dziennie a większość tabletek to po 500mg). No i my jedliśmy ją oboje, więc może też być tak że plemniki dostały mocy . Poczytaj o naukowych badaniach i wpływie macy na płodność męską i żeńską.

    Dajcie znaka co tam u was ..😊

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak, dzwoniłam w sobote i umówili mnie na 30/12 czyli w 7+3 nie tak jak pisałam 7+2. Ale krwi nie zrobią. Chyba wierzą testom i nie chce im się potwierdzać dodatkowo. Prywatnie nie mogę zrobić hcg bo nie mam gdzie w tym mieście.
    Czuje się dobrze ale tez jestem mega zmęczona Nin stop. Śpię codziennie po południu po obiedzie, taki cat nap razem z moim kotem siebie urządzamy. Od dzisiaj do wigilii mam nawał roboty bo koniec roku itp a każdy chce płacić wcześniej i dostać kasę z rzadu na czas 😒 wiec zapowiada się okrutnie męczący czas. Ale dam radę.
    Mdłości jeszcze nie mam ale czuje ze metabolizm mi trochę się podkręcił bo częściej jestem głodna. Pierwsze co czuje rano to głód 🤣 a raczej nigdy tak nie miałam.

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • ZoeM Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 17 grudnia 2020, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny !

    Mężowi przyszly wyniki nasienia - obniżona ruchliwości i do powtórki za 6tyg.
    Ja mialam pierwsze badania krwi i dzis dzwonili z GP ze mam konsultacje z lekarzem 24 Grudnia. Czyli pewnie mam zle wyniki dlatego ta konsultacje telefoniczna... przynajmniej może coś będziemy wiedzieć.

    Ev. i Scotch czekam na Wasze wiadomości z usg i życzę Wam jak najmniej ciążowych dolegliwości 😉😊

  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po 😊wg USG 6+6 termin na 8.08 wszystko super serducho biło jak dzwon 😍
    Przedstawiam wam nowego ludzika:

    3a9f5b5da85f.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2020, 16:31

    ZoeM, ev., Ania81, Annie1981 lubią tę wiadomość

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Ja już po 😊wg USG 6+6 termin na 8.08 wszystko super serducho biło jak dzwon 😍
    Przedstawiam wam nowego ludzika:

    3a9f5b5da85f.jpg

    Świetna wiadomość strasznie się cieszę 😊
    Rośnijcie zdrowo!!!

    Scotch lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • ZoeM Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch super ! Oby więcej takich wiadomości!!😍

    Scotch lubi tę wiadomość

  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Ja już po 😊wg USG 6+6 termin na 8.08 wszystko super serducho biło jak dzwon 😍
    Przedstawiam wam nowego ludzika:

    3a9f5b5da85f.jpg

    Piękne zdjęcie maluszka 😍 spokojnej ciąży ❤️

    Scotch lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZoeM wrote:
    Hej Dziewczyny !

    Mężowi przyszly wyniki nasienia - obniżona ruchliwości i do powtórki za 6tyg.
    Ja mialam pierwsze badania krwi i dzis dzwonili z GP ze mam konsultacje z lekarzem 24 Grudnia. Czyli pewnie mam zle wyniki dlatego ta konsultacje telefoniczna... przynajmniej może coś będziemy wiedzieć.

    Ev. i Scotch czekam na Wasze wiadomości z usg i życzę Wam jak najmniej ciążowych dolegliwości 😉😊

    Zoe nie martw się na zapas, niekoniecznie musza być złe, może po prostu dostaniecie skierowanie do kliniki płodności. A jakie badania miałaś robione? Lepiej coś znaleźć tak na prawdę bo wtedy jest powód i działają od razu a jak nic nie znajda to jesteś jako unexplained infertility i czekasz w kolejce 2 lata (przynajmniej u nas tak było)

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 19 grudnia 2020, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZoeM wrote:
    Hej Dziewczyny !

    Mężowi przyszly wyniki nasienia - obniżona ruchliwości i do powtórki za 6tyg.
    Ja mialam pierwsze badania krwi i dzis dzwonili z GP ze mam konsultacje z lekarzem 24 Grudnia. Czyli pewnie mam zle wyniki dlatego ta konsultacje telefoniczna... przynajmniej może coś będziemy wiedzieć.

    Ev. i Scotch czekam na Wasze wiadomości z usg i życzę Wam jak najmniej ciążowych dolegliwości 😉😊
    A dla męża to dieta, suplementy dla poprawy płodności, trochę ruchu i za trzy miesiące powinny być efekty. A pali? Bo to mocno szkodzi jakości nasienia.

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • ZoeM Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 24 grudnia 2020, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Doktor dzwonił i powiedział że jeden hormon mam poniżej normy i skieruje mnie do specjalisty bo on mi więcej nie pomoże a na jego oko to pocs. Także cos tam się może u nas wyklaruje.
    No mój stary pali mało ale pali, piwka tez sobie nie odmówi. Jemy obydwoje mace i dalej się 'przytulamy' a może jakiś cud się wydarzy 😉

    Wesołych Świąt, dużo zdrówka i radości dla Was! 😘

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 26 grudnia 2020, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie jakiś czas na wątku, a tu takie dobre wiadomości 😍

    ev. Gratuluję! 😍

    Scotch. Wspaniale! Gratulacje! Śliczny ten maluszek i już jest serduszko 🤗

    Rosnijcie zdrowo dziewczyny z Waszymi fasolkami 🙂

    ev. lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • An. Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 28 grudnia 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim ! Mam takie pytanie, czy do ginekologa musialyscie najpierw mieć skierowanie od waszej GP i jak wyglądały wasze wizyty czy robią usg i badają problemy z płodnością? Czy tez olewaja? Czy polecacie jakaś prywatna klinikę tutaj w UK ? Pozdrawiam serdecznie.

  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 30 grudnia 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, życzę Wam owocnych starań w nowym roku abyście mogły niedługo zobaczyć takie cudo jak my.
    F3978633-EE90-4-B0-E-8-D79-0-AE95-E779336.jpg
    10mm człowieczka i serduszko bijące jak szalone.
    7+4 i data na 14.08.20

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • ZoeM Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 30 grudnia 2020, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim ! Mam takie pytanie, czy do ginekologa musialyscie najpierw mieć skierowanie od waszej GP i jak wyglądały wasze wizyty czy robią usg i badają problemy z płodnością? Czy tez olewaja? Czy polecacie jakaś prywatna klinikę tutaj w UK ? Pozdrawiam serdecznie.

    Hej An. Ja dopiero czekam na wizytę w klinice niepłodności bo GP zadzwonił i powiedział, że po odczumytaniu wyników badania krwi nie umie mi pomóc i wysłał skierowanie do specjalistow o dalszą diagnostykę. Ja nigdy nie byłam tu prywatnie u gina wiec nie pomogę. Również pozdrawiam.


    ev. cudne wieści na koniec roku!! Rosnicje zdrowo! Trztmam kciuki!

  • An. Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 31 grudnia 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZoeM, bardzo dziękuje za odpowiedz! Po nowym roku chyba tez będę „nachodzić” moja GP. Wszystkiego dobrego i trzymam kciuki 😘 xx

  • An. Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 31 grudnia 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje! Wszystkiego co najlepsze ❤️😘xx

    ev. wrote:
    Cześć dziewczyny, życzę Wam owocnych starań w nowym roku abyście mogły niedługo zobaczyć takie cudo jak my.
    F3978633-EE90-4-B0-E-8-D79-0-AE95-E779336.jpg
    10mm człowieczka i serduszko bijące jak szalone.
    7+4 i data na 14.08.20

    ev. lubi tę wiadomość

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 31 grudnia 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ev. wrote:
    Cześć dziewczyny, życzę Wam owocnych starań w nowym roku abyście mogły niedługo zobaczyć takie cudo jak my.
    F3978633-EE90-4-B0-E-8-D79-0-AE95-E779336.jpg
    10mm człowieczka i serduszko bijące jak szalone.
    7+4 i data na 14.08.20


    Super Ev strasznie się cieszę wkoncu kropek jest!!!
    Duzo zdrowia rośnijcie :) ps twój termin to data moich urodzin super pozdrawiam 😊

    ev. lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An. Do ginekologa możesz iść prywatnie, wtedy nie trzeba skierowania. Jeżeli chcesz, żeby ktoś zajął się niepłodnością na NHS, to wtedy trzeba skierowania do kliniki płodności od GP. Niestety na pierwszą wizytę bardzo długo się czeka, poł roku albo i dłużej. Jak się w końcu doczekałam, to porobili badania i na kolejną wizytę czekałam 8 miesięcy 🙈 Kolejną wyznaczyli następne 8 miesięcy później, kiedy już sama zdążyłam zająć w ciążę i ich nie potrzebowałam. Jak dla mnie to porażka 🙈 Chyba lepiej badania porobić w Polsce, chyba że zależy Ci na IVF, to wtedy warto przejść tą drogę, bo tutaj jest refundacja.

    ev. Piękny widok 😍 Gratuluję serduszka, rosnijcie zdrowo 🙂

    An., ev. lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • An. Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981, dziękuje ❤️To się trochę naczekalas. Gratulacje ze udało wam się z maleństwem ❤️ Ja jakieś badania porobilam sobie w Polsce w zeszłym roku ale nie było czasu na lekarzy niestety ( w PL jesteśmy raz do roku) Zobaczę po mojej kwarantannie, ale chyba pójdę prywatnie, trochę to będzie kosztowało ale może porobią mi jakieś badania. Do mojej GP tez muszę iść z racji niedoczynnosci tarczycy ale z tym było trochę zachodu bo przy tsh 8 powiedzieli mi ze to jest Ok i ze mogę mieć dzieci. Dopiero zaczęli mnie leczyć jak tsh wynioslo 15. Okresu nie miałam przez 60 dni i tez mi jedna powiedziała ze to jest Ok wiec tak trochę straciłam zaufanie... nowy rok nowe postanowienia. Jak przez ten miesiąc nic się nie zmieni to zaczynam działać.

    Pozdrawiam 😘❤️


    An. Do ginekologa możesz iść prywatnie, wtedy nie trzeba skierowania. Jeżeli chcesz, żeby ktoś zajął się niepłodnością na NHS, to wtedy trzeba skierowania do kliniki płodności od GP. Niestety na pierwszą wizytę bardzo długo się czeka, poł roku albo i dłużej. Jak się w końcu doczekałam, to porobili badania i na kolejną wizytę czekałam 8 miesięcy 🙈 Kolejną wyznaczyli następne 8 miesięcy później, kiedy już sama zdążyłam zająć w ciążę i ich nie potrzebowałam. Jak dla mnie to porażka 🙈 Chyba lepiej badania porobić w Polsce, chyba że zależy Ci na IVF, to wtedy warto przejść tą drogę, bo tutaj jest refundacja.

    ev. Piękny widok 😍 Gratuluję serduszka, rosnijcie zdrowo 🙂[/QUOTE]

  • ZoeM Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaa!!!! Dziewczyny chyba się udało! Są 2 kreski!!
    Dzis tez dzwonila kobieta z kliniki żeby odwonic w sprawie mojego skierowania na dalsze badania, ale numer nin stop zajęty. W sumie nie wiem jak to rozegrać.. mówić ze test pokazal 2 kreski ? Czy ściemniać ze dalej nic.. bo może by mi wtedy szybciej scan zrobili i nie będę musiała czekać do 12tyg o ile wszystko będzie ok. Albo zrobię usg prywatnie za jakieś 3-4 tyg..
    Co byście zrobiły? A z drugiej strony nie chce komuś miejsca zabierać w klinice...

    Tak czy siak jaram się moimi 2 kreskami ale będę się jarać na maksa jak zobaczę serducho na ekranie usg.

    Buziaki!

    ev. lubi tę wiadomość

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ