X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Warszawy i okolic łączcie się :)
Odpowiedz

Staraczki z Warszawy i okolic łączcie się :)

Oceń ten wątek:
  • NatalkaRut Przyjaciółka
    Postów: 104 87

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka, jak oko? Wszystko dobrze?

    Ja dziś chodzę taka poddenerwowana, bez kija nie podchodź.

    3jgxvfxmfkc30tw1.png
    Pierwsza beta hcg 15dc 123
    Powtórna 18 dc. 513
  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam coś z okiem! W zeszłym tygodniu miałam opuchniętą górną powiekę, zeszło, a wczoraj i dziś mam dolną powiekę na tym samym oku :/
    dziadostwo... :/

    U mnie w pracy źle się dzieje, jestem zmęczona tym stresem i robotą w nadgodzinach... Brałam w tym cyklu Aromek + Pregnyl zastrzyk i wychodowałam 3 pęcherzyki na lewym jajniczku, jutro idę na monitoring sprawdzić czy pękły :)
    boję się, że przez stresy w pracy zaprzepaściłam ten cykl :( do testowania jeszcze 2 tygodnie, które będą się ciągnąć w nieskończoność ;)

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2061 1464

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNova wrote:
    Ja też mam coś z okiem! W zeszłym tygodniu miałam opuchniętą górną powiekę, zeszło, a wczoraj i dziś mam dolną powiekę na tym samym oku :/
    dziadostwo... :/

    U mnie w pracy źle się dzieje, jestem zmęczona tym stresem i robotą w nadgodzinach... Brałam w tym cyklu Aromek + Pregnyl zastrzyk i wychodowałam 3 pęcherzyki na lewym jajniczku, jutro idę na monitoring sprawdzić czy pękły :)
    boję się, że przez stresy w pracy zaprzepaściłam ten cykl :( do testowania jeszcze 2 tygodnie, które będą się ciągnąć w nieskończoność ;)
    Czas oczekiwania jest najgorszy, bo w głowie ciągle liczysz ile jeszcze :D

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatalkaRut wrote:
    Kasiastaraczka, jak oko? Wszystko dobrze?

    Ja dziś chodzę taka poddenerwowana, bez kija nie podchodź.
    Dziękuję, już prawie ok :)
    Z rana jeszcze mam bardziej opuchnięte, ale w ciągu dnia maleje
    Musiało mnie chyba coś ugryźć, jakas meszka, czy cos
    NatalkaRut a coś się dzieje czy po prostu taki dzień?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2020, 11:29

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNova wrote:
    Ja też mam coś z okiem! W zeszłym tygodniu miałam opuchniętą górną powiekę, zeszło, a wczoraj i dziś mam dolną powiekę na tym samym oku :/
    dziadostwo... :/

    U mnie w pracy źle się dzieje, jestem zmęczona tym stresem i robotą w nadgodzinach... Brałam w tym cyklu Aromek + Pregnyl zastrzyk i wychodowałam 3 pęcherzyki na lewym jajniczku, jutro idę na monitoring sprawdzić czy pękły :)
    boję się, że przez stresy w pracy zaprzepaściłam ten cykl :( do testowania jeszcze 2 tygodnie, które będą się ciągnąć w nieskończoność ;)
    Może też jakaś alergia? Albo coś z żeber może się dziać -tak internistka mi powiedziała, tyle że ja zęby mam wyłączone

    Pracujesz w jakiejś dużej firmie, korpo?
    U mnie też sporo pracy i często zostaje na nadgodzinach. Wyjątkowo w tym tygodniu nic.
    Oby wszystko było dobrze :) trzymam kciuki
    U mnie testowanie we wtorek chyba ze @ przyjdzie wcześniej

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Może też jakaś alergia? Albo coś z żeber może się dziać -tak internistka mi powiedziała, tyle że ja zęby mam wyłączone

    Pracujesz w jakiejś dużej firmie, korpo?
    U mnie też sporo pracy i często zostaje na nadgodzinach. Wyjątkowo w tym tygodniu nic.
    Oby wszystko było dobrze :) trzymam kciuki
    U mnie testowanie we wtorek chyba ze @ przyjdzie wcześniej

    Może alergia, albo mała infekcja, bo mogłam oko zatrzeć przy płaczu...
    Pracuje w korpo, ucinają etaty, ludzie się zwalniaja i deadliny i stres i nadgodziny :(

    Trzymam za nas wszystkie kciuki w czerwcu :) cudowny miesiąc! U nas mija zaraz rok starań, wypadałoby już zaciążyć! (I mieć spokój od pracy;) )

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNova wrote:
    Może alergia, albo mała infekcja, bo mogłam oko zatrzeć przy płaczu...
    Pracuje w korpo, ucinają etaty, ludzie się zwalniaja i deadliny i stres i nadgodziny :(

    Trzymam za nas wszystkie kciuki w czerwcu :) cudowny miesiąc! U nas mija zaraz rok starań, wypadałoby już zaciążyć! (I mieć spokój od pracy;) )
    otóż to, wypadałoby i praca byłaby z głowy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2020, 17:40

    OlaNova lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • NatalkaRut Przyjaciółka
    Postów: 104 87

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba taki dzień, denerwuje mnie to siedzenie w domu, czekam aż mi pracę otworzą (pracuje w przedszkolu) więc nawet nie mam pracy zdalnej.

    celina550 lubi tę wiadomość

    3jgxvfxmfkc30tw1.png
    Pierwsza beta hcg 15dc 123
    Powtórna 18 dc. 513
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dzięki, już lepiej, trochę jeszcze opuchnięte, ale jutro idę do pracy
    No właśnie nic z tych rzeczy, zagadka, ale pewnie jakaś alergia na pyłki
    Widzę dobrze ;) nic mnie boli
    Może ugryzła Cię jakąś meszka ?

    Edit: doczytałam, że też już wpadłaś na to :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2020, 18:42

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie do polecenia androloga w Warszawie ?
    Macie jakieś doświadczenia/opinie ?

    Powtarzaliśmy wczoraj wyniki nasienia i mimo leków na poprawę i suplementów wyszło znacznie gorzej jak ostatnio :( z takimi wynikami nie ma nowy o ciąży a goni nas czas (mam wygasającą czynność jajników)

    Muszę i tak jechać do Wawy jeszcze raz, bo byliśmy wczoraj na powtórce nasienia i ja pobierałam krew na ostatnią już immunologię z zaleceń Paśnika a jak wracaliśmy do domu to zadzwonili do mnie że okazało się że Synevo przyjmuje próbki tylko od poniedziałku do czwartku :/
    Robiłam w medic house i dzwoniłam tam czy na pewno będę mogła pobrać to 5 czerwca w piątek. I mówili że tak....
    Muszę jechać jeszcze raz i chciałabym jednocześnie ogarnąć androloga skoro i tak muszę brać urlop :/

    same kłody pod nogi.....

    Ps zapisany mąż był wcześniej już na badanie nasienia ale okazało się że od czerwca startował program "Kampania tata 2020" i oferują darmowe badania. Zorientujcie się :) nam udało się zrobić rozszerzone badania metodą CASA za darmo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2020, 18:52

  • Wiki Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Dziewczyny macie do polecenia androloga w Warszawie ?
    Macie jakieś doświadczenia/opinie ?

    Powtarzaliśmy wczoraj wyniki nasienia i mimo leków na poprawę i suplementów wyszło znacznie gorzej jak ostatnio :( z takimi wynikami nie ma nowy o ciąży a goni nas czas (mam wygasającą czynność jajników)

    Muszę i tak jechać do Wawy jeszcze raz, bo byliśmy wczoraj na powtórce nasienia i ja pobierałam krew na ostatnią już immunologię z zaleceń Paśnika a jak wracaliśmy do domu to zadzwonili do mnie że okazało się że Synevo przyjmuje próbki tylko od poniedziałku do czwartku :/
    Robiłam w medic house i dzwoniłam tam czy na pewno będę mogła pobrać to 5 czerwca w piątek. I mówili że tak....
    Muszę jechać jeszcze raz i chciałabym jednocześnie ogarnąć androloga skoro i tak muszę brać urlop :/

    same kłody pod nogi.....

    Ps zapisany mąż był wcześniej już na badanie nasienia ale okazało się że od czerwca startował program "Kampania tata 2020" i oferują darmowe badania. Zorientujcie się :) nam udało się zrobić rozszerzone badania metodą CASA za darmo.



    Słyszałam o dr Wolskim. Sama doświadczeń nie mam ale mówią że jest niezły....

    Joan lubi tę wiadomość

    Starania lato 2017.

    Za długa, za bolesna to historia. Podsumowując II proc. IVF, za mną 7 transferów nieudanych.
  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki wrote:
    Słyszałam o dr Wolskim. Sama doświadczeń nie mam ale mówią że jest niezły....

    Dr Wolski z Novum? Też o nim słyszałam. Więc jeśli mielibysmy zalecenie iść do androloga na konsultacje to pewnie byśmy poszli do niego.

    Joan lubi tę wiadomość

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • Wiki Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNova wrote:
    Dr Wolski z Novum? Też o nim słyszałam. Więc jeśli mielibysmy zalecenie iść do androloga na konsultacje to pewnie byśmy poszli do niego.


    Tak olanova! Dokładnie z Novum. Jego nazwisko przewija się też przez różne fora.

    Starania lato 2017.

    Za długa, za bolesna to historia. Podsumowując II proc. IVF, za mną 7 transferów nieudanych.
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Joan ja niestety nie polecę nikogo 2bo nie korzystaliśmy z takich konsultacji
    Jak Wam minął weekend? Mi jak zwykle za szybko
    Ale były spacery , były rowery , super :)

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2061 1464

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dzień dobry!
    Joan ja niestety nie polecę nikogo 2bo nie korzystaliśmy z takich konsultacji
    Jak Wam minął weekend? Mi jak zwykle za szybko
    Ale były spacery , były rowery , super :)

    Weekend mija zawsze bardzo szybko niestety :(
    U nas sobota w terenie, mały wypad za miasto, szybka wizyta u rodziców i rodzeństwa. Niedziela leniwie w domku ale tak tez się należy czasem polenić :D

    Kasiastaraczka, OlaNova lubią tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 09:09

    Joan lubi tę wiadomość

  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dzień dobry!
    Joan ja niestety nie polecę nikogo 2bo nie korzystaliśmy z takich konsultacji
    Jak Wam minął weekend? Mi jak zwykle za szybko
    Ale były spacery , były rowery , super :)

    U nas rodzinnie, w sobotę i niedzielę zaliczyliśmy dwa grille urodzinowe :) Oczywiście grillowaliśmy w najbliższym gronie, my plus rodzice i rodzeństwo, gdzies tam usłyszałam, że ktoś się oburzył że ktoś kogoś nie zaprosił, no ale cóż...
    Piękna pogoda była, miło spędziliśmy czas na świeżym powietrzu :) No i przepyszne jedzenie! Jestem totalnym łakomczuchem :)
    Od wczoraj biorę Luteinę podjęzykowo, ciekawa jestem jak to mój organizm przyjmie :) Testuję jakoś 17 czerwca :D

    🍀 Udanego tygodnia! 🍀

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • Wiki Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie także bardzo udany weekend. Radosny 😃 może dlatego że odpuściłam wiarę w naturalne poczęcie i przygotowujemy się do IUI - pierwszej i jedynej, potem in vitro. Tak zdecydowaliśmy. Tak więc w tym tygodniu latamy po badaniach, potem czekamy na wyniki badań. Jak tylko pojawi się miesiączka to prędziutko do kliniki, stymulacja i inseminacja. W inseminacje nie wierzę ale uzgodniłyśmy z Panią dr że to będzie taka rozgrzewka przed jesiennym in vitro. Przekonywała aby jednak spróbować. To próbujemy. Tak więc dni i weekendy nareszcie bez myslenia i depresji ! 😁

    Kasiastaraczka, OlaNova lubią tę wiadomość

    Starania lato 2017.

    Za długa, za bolesna to historia. Podsumowując II proc. IVF, za mną 7 transferów nieudanych.
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2670 4259

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    U mnie niestety wczoraj o 13 przyszła @, zdążyłam wrócić z procesji
    Dziś siedzę w pracy do 17, a jutro jedziemy na urodziny bratanicy mojego męża
    A Wy dziś w pracy czy urlopik?
    Zastanawiam się coraz bardziej czy nie iść do którejś z poradni naprotechnologicznych. Czy któraś z Was tam była? Instytut rodziny albo poradnia zdrowego rodzicielstwa?

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Dzień dobry!
    U mnie niestety wczoraj o 13 przyszła @, zdążyłam wrócić z procesji
    Dziś siedzę w pracy do 17, a jutro jedziemy na urodziny bratanicy mojego męża
    A Wy dziś w pracy czy urlopik?
    Zastanawiam się coraz bardziej czy nie iść do którejś z poradni naprotechnologicznych. Czy któraś z Was tam była? Instytut rodziny albo poradnia zdrowego rodzicielstwa?

    Dzień dobry, piękny weekend nam się zapowiada, szkoda, że przy akompaniamencie @ :(
    Ja czekam do wtorku, tzn we wtorek robię test z krwi, bo nie wiem czy odstawiać luteinę.
    Ja dziś urlop, ale trochę w pogotowiu, mogą mnie wezwać do firmy, bo dziś deadline, ale liczę że sobie poradzą beze mnie :) więc ok południa zadzwonię zapytam jak tam i jak ok to ruszam na działkę do lasu :) Wczoraj byliśmy, totalny relaks, cisza, tylko ptasi śpiew.

    Co do poradni naprotechnologicznej to nic nie wiem. Ale myślę, że warto wszystkiego spróbować :)
    A co na ten moment wiecie o swojej płodności? Zrobiliście już badanie drożności jajowodów i badanie nasienia? Tu można powalczyć, jak wszystko spoko i hormony i owulka też ok, czyli tzw niepłodność idiopatyczna to ta poradnia napro wydaje się dobrym pomysłem. Zawsze można pójsć, rozeznać się, a jak do Was to nie trafi to możecie zrezygnować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2020, 10:22

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ