Forum Starając się - ogólne Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)
Odpowiedz

Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)

Oceń ten wątek:
  • Dora524 Przyjaciółka

Wysłany: 13 lutego 2014, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale Ci się nie dziwie, zastanawia mnie tylko co chciał przez to osiągnąć? My całe szczęście widzieliśmy wyniki męża więc jestem spokojna, choć teraz jak byłam w szpitalu Wojner powiedział, że i tak musimy powtórzyć badania meża bo teraz robią jakąś metodą komputerową.

Kochana mam pytanie, czy jak zrobie badanie progesteronu tam w poradni to wynik będzie tego samego dnia?

=
  • Dora524 Przyjaciółka

Wysłany: 13 lutego 2014, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo się na nie czeka?

=
  • Dora524 Przyjaciółka

Wysłany: 13 lutego 2014, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    i to badanie też robi się w poradni na prostej? sami zaproponowali, że wyślą wam wyniki na meila?

Ania_84 lubi tę wiadomość

=
  • Dora524 Przyjaciółka

Wysłany: 13 lutego 2014, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, masz całkowitą rację. Ja jeszcze poczekam, zobaczymy jak mi wyszły te wyniki, co zaproponuje nam i jakie będą efekty.

Ania_84 lubi tę wiadomość

=
  • Dora524 Przyjaciółka

Wysłany: 13 lutego 2014, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co czas pokaże. A dla Was kochana dużo sił i wytrwałości oby było coraz lepiej

=
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 lutego 2014, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Jestem tutaj nowa, pomimo młodego wieku- 22 lata z mężem postanowiliśmy zdecydować się na dziecko, staramy się już 3 miesiąc i nic.. W sierpniu okres spóźnił mi się tydzień ale test wyszedł negatywny. Wybrałam się prywatnie do dr Węgrzyckiego, który stwierdził "podejrzenie ciąży" ale oznajmił że pęcherzyk nie zagnieździł się i zalecił Duphaston. Po tygodniu pojawiła się miesiączka... Od tego czasu nic...

Czasem się zastanawiam jak pomimo młodego wieku, zdrowego trybu życia, można mieć trudności z zajściem w ciąże ? A jednak... Dr Węgrzycki stwierdził na wizycie w sierpniu że trzeba wrzucić na luz i jeśli do stycznia nie zajdę w ciąże mogę przyjść i wspomoże mnie farmakologiczne... Nie wiem co robić.

Dziś 16 dc może zaskoczy w tym miesiącu :)

Ania_84, cedr697 lubią tę wiadomość

• sjoanka Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2014, 16:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania - oby sie ladnie wyniki poprawily. A gdzie byscie podchodzili do inseminacji? W Kielcach czy gdzies w wiekszym miescie?

Moj maz mial badane nasienie i powiedzieli mu zeby przyszedl piatego dnia. Nasienie oddal w domu.
    Nie wiem czy to komputerowe bylo czy nie.

Magda witaj.
    Nie stresuj sie - 3 miesiace to naprawde niedlugo.
    To tylko nastolatki wpadaja po pierwszym razie - podobno po pierwszym. ;)

Ania_84, cedr697 lubią tę wiadomość

• sjoanka Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2014, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania - a w Krakowie nie ma jakiejs dobrej kliniki?
    Bo troche blizej jednak do Krakowa mamy z Kielc.

Landryneczka - o dziekuje bardzo!

I wam wszystkim zycze mile spedzonego czasu z waszymi drugimi polowkami!
    graphics-valentine-914013.gif

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 14:04

cedr697 lubi tę wiadomość

• cedr697 Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2014, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    n

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego, 21:54

• Pinia108 Autorytet

Wysłany: 15 lutego 2014, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj magda_ck ! Trzymamy kciuki. Mnie w sierpniu też lekarz kazał wrzucić na luz :) a we wrześniu zaciążyłam.
    Może zanim lekarz zacznie Cię wspomagać farmakologicznie warto najpierw zbadać czynnik męski...

Marianna [*] 08.11.2013 8tc
    Kamilka 7.01.2015
    Jan [*] 19.04.2016 12 tc (8/9 tc)
    Weronika 11.08.2017
  • sjoanka Autorytet

Wysłany: 19 lutego 2014, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania- to teraz obyscie sie szybko do Warszawy dostali.

Magda - ciekawe jak chce cie wspomagac farmakologicznie? Mnie nikt tego nie zaproponowal. ;)
    A jak sie martwisz to zbadaj sobie podstawowe hormony i tarczyce. Jest przyczyna problemow z zajsciem a w wiekszosci wypadkow nawet nie wiemy ze cos nie gra.

• Cordy Autorytet

Wysłany: 19 lutego 2014, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no własnie.. my staramy się od lipca 2013 i nic, w końcu ruszyłam po pomoc i okazało się, że mam problemy z tarczycą. Może nie jakieś wielkie, ale takie, które mogą mieć faktyczny wpływ na problemy z "zaskoczeniem": TSH 3,6 aTPO 130. Dostałam Euthyroks. Tu moje pytanie - brała któraś z was lub bierze nadal ten lek? Jeśli tak, to jak się po nim czujecie?

Już razem <3
  • pleasure Autorytet

Wysłany: 19 lutego 2014, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:17

Marzec x 2 <3 <3
  • Cordy Autorytet

Wysłany: 19 lutego 2014, 14:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I żadnych efektów ubocznych? Bo jestem raczej hipochondrykiem i przyjmowanie hormonów mnie przeraża. W ogóle jak tylko coś jest ze mną nie tak to się "przerażam" :) Chodzi mi przede wszystkim o jakieś zaburzenia w odżywianiu - więszy apetyt, spadek apetytu, gromadzenie wody? Nic? :) aa i po jakim czasie Ci się ustabilizowało TSH ?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2014, 14:04

Już razem <3
  • pleasure Autorytet

Wysłany: 19 lutego 2014, 14:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Cordy lubi tę wiadomość

Marzec x 2 <3 <3
  • Cordy Autorytet

Wysłany: 19 lutego 2014, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) uspokoiłaś nieco mojego wewnętrznego hipochondryka :) Mam nadzieję, że i ja przejdę leczenie bez większych zmian w dotychczasowym funkcjonowaniu. Na razie mam dawkowanie 2 tabl na zmianę z 1,5 tabl po 25. No własnie - TSH poniżej 2. Mam nadzieję, że ładnie zejdzie i się uda z ciążą :)

Już razem <3
  • pleasure Autorytet

Wysłany: 19 lutego 2014, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

sjoanka lubi tę wiadomość

Marzec x 2 <3 <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2014, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Węgrzycki to specyficzny lekarz także jak usłyszałam że wspomoże mnie farmakologicznie to na razie podziękowałam... Ostatnio wyczytałam o Dr Agnieszce Gaj pracuje na Kościuszki a przyjmuje prywatnie na Sandomierskiej ma dużo pozytywnych opinii młoda lekarka także może się wybiorę.

Ps. Dziś 23 dc a od 3 dni pobolewa, ciągnie mnie prawy jajnik. Dziwne uczucie, nigdy wcześniej nie zaobserwowałam czegoś takiego...

• Cordy Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2014, 11:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda-ck :) Czyli do niej masz zamiar się teraz przenieść? Bo ja tak właśnie szukam pomysłu na fajnego lekarza ginekologa, bo sama chodzę do naprotechnologa, ale on nie jest ginekologiem i zastanawiam się nad dobrym wyborem.

Już razem <3
  • Pinia108 Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2014, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Problem z tarczyca mam i ja.
    Zaczynałam od Euthyroxu N 25, a potem 50 i 75. Endokrynolog jakieś 2-3 lata temu stwierdziła u mnie subkliniczną niedoczynność tarczycy (TSH podwyższone (6-7), FT3, FT4, antyTPO i anty TG w normie). Leczę się w Omedze pani doktor przyjeżdża raz w miesiącu do Kielc.
    Gdy byłam już na etapie planowania ciąży to naszym celem było TSH poniżej 1. Teraz mam 0,56 :). Obecnie biorę Euthyrox N 88 1 raz dziennie.
    Ja czuje się normalnie po tych tabletkach.
    W listopadzie kiedy poroniłam miałam TSH 3,07. Endokrynolog powiedziała co takiego: "nie daj sobie wmówić że poroniłaś przez TSH czy tarczycę"

Cordy lubi tę wiadomość

Marianna [*] 08.11.2013 8tc
    Kamilka 7.01.2015
    Jan [*] 19.04.2016 12 tc (8/9 tc)
    Weronika 11.08.2017
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego