X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)
Odpowiedz

Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)

Oceń ten wątek:
  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 23 marca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Zarejestrowana jestem tu już dość długo, ale więcej podczytuję niż piszę.
    A postanowiłam napisać do Was ponieważ mam pytanie dot. Poradni leczenia niepłodności na Kościuszki u dr. Lepiarczyka. Czy któraś z Was się tam leczy. Jakie są Wasze odczucia, czytałam że przygotowują tam do inseminacji, ale tylko przygotowują. W takim razie gdzie wykonują ? Wiem mnóstwo pytań jak na 1 posta, ale leczymy się z mężem już dość i nie skutecznie.
    Najpierw zaczęliśmy na Prostej, ale jak niektóre z Was mam mieszane uczucia dot. leczenia tam. Ja leczyłam się u dr.W i powiem szczerze czas stracony. Nie chciał zrobić mi HSG bo po co, mówił że za dużo na internecie siedzę. Na prostej straciła ponad rok czasu. Później zmieniłam lekarza. Poszłam do Wydrzyńskiego. On zrobił mi HSG, okazało się że mam lewy jajowód nie drożny, później była laparo, po której oba jajowody okazały się drożne. Na wizycie kontrolnej po laparo lekarz powiedział że jak do 8mc nie zajdę w ciąże to on rozkłada ręce i pozostaje nam invitro, ewentualnie możemy spróbować z IUI. Ale na Prostą nie chciałbym już wracać inezbyt miła mam wspomnienia.
    Może jeszcze napiszę że u nas obojga występuje problem. Mój mał okazało się że miał żylaki powrózka nasiennego. Na szczęscie jest jużpo operacji. Niby szału nie ma ale z 1% prawidłowych plemników wzrosło mu na 5%, poprawiło się jeszcze wiele istotnych parametrów. U mnie PCOS

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 24 marca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @moni
    dołączam do Twojego pytania - ja chodzę do dra Lepiarczyka prywatnie - i chętnie dowiedziałabym się jakichś szczegółów odnośnie poradni na Kościuszki.

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _analiza wrote:
    @moni
    dołączam do Twojego pytania - ja chodzę do dra Lepiarczyka prywatnie - i chętnie dowiedziałabym się jakichś szczegółów odnośnie poradni na Kościuszki.
    Powiedz mi jaki on jest, wiem głupie pytanie ale nigdy nie byłam u niego znam go tylko ze słyszenia. Ja dziś dzwoniłam tam do tej poradni i umówiłam się na 2 kwietnia do niego na 8 rano. Wezmę ze sobą wszystkie badania jakie mam i zobaczymy co mi powie

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni podejrzewam ze IUI robia w Gamecie ;) ewentualnie w szpitalu na Kosciuszki

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Anula, parę miesięcy mnie nie było. Co tam słychać. Jak dalej ze staraniami i badankami? Ruszyło się coś? Nie chce mi się czytac tyle wpisów. U mnie cały czas lipa. Zrobiłam ponownie hormony i dopiero teraz wyszła mi bardzo duża prolaktyna po obciążeniu. Idę w kwietniu na wizytę do gin-endo i zobaczę co mi powie. Sorki, że się nie odzywałam ale musiałam dać sobie na wstrzymanie. Już nie spinam się tak jak wtedy, odpuscilam. Za to Magda z forum zrobiła niespodziankę zielonym plusikiem.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochana :)
    U nas juz duzo za nami :)
    badania genetyczne wykazaly ze brak plemnikow jest spowodowany u meza dodatkowym chromosomem.. na szczescie hormony u meza opanowane nawet meilismy podchodzic do microTESE w Novum..bo tam generalnie sie przenieslismy ale z racji malej szansy znalezienie w jadrach plemnikow zaprzestalismy kuracji .. dwa sam zabieg mTESE to koszt 9 tys.. pozniej in vitro..tez nie wiadomo czy bysmy sie zalapali ..wiec aktualnie podjelismy decyzje o dawcy :)
    jestem w trakcie przygotowan HSG doleczenie zabkow :) a pozniej ruszamy moj maz jest wniebowziety :) bo juz mowi noo juz niedlugo wreszcie bede tata :)

    Madzia ładnie zaskoczyla :)

    Sabina lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 26 marca 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni wrote:
    Powiedz mi jaki on jest, wiem głupie pytanie ale nigdy nie byłam u niego znam go tylko ze słyszenia. Ja dziś dzwoniłam tam do tej poradni i umówiłam się na 2 kwietnia do niego na 8 rano. Wezmę ze sobą wszystkie badania jakie mam i zobaczymy co mi powie
    Hm. Specyficzny. Na pewno nie jest to lekarz-gaduła, niespecjalnie dba o rozluźnienie atmosfery:) ale nie znaczy to że jest jakiś niemiły czy nie uprzejmy. Po prostu bardzo 'na sucho' podchodzi do sprawy i za dużo Ci sam z siebie nie powie.
    Ja na pierwszej wizycie byłam w szoku, nic mi nie powiedział - zbadał, wpisał w komputer wpisał receptę i do domu. Ale na opisie usg było dużo napisane i zalecenia także. Od tamtej pory nauczyłam się ze jeśli cce coś wiedzieć to po prostu PYTAM.

    Teraz mogę powiedzieć że jest miłym lekarzem, bardzo cichym ale robi swoje.

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _analiza wrote:
    Hm. Specyficzny. Na pewno nie jest to lekarz-gaduła, niespecjalnie dba o rozluźnienie atmosfery:) ale nie znaczy to że jest jakiś niemiły czy nie uprzejmy. Po prostu bardzo 'na sucho' podchodzi do sprawy i za dużo Ci sam z siebie nie powie.
    Ja na pierwszej wizycie byłam w szoku, nic mi nie powiedział - zbadał, wpisał w komputer wpisał receptę i do domu. Ale na opisie usg było dużo napisane i zalecenia także. Od tamtej pory nauczyłam się ze jeśli cce coś wiedzieć to po prostu PYTAM.

    Teraz mogę powiedzieć że jest miłym lekarzem, bardzo cichym ale robi swoje.

    Czyli muszę się przygotować na to że będę musiała pytać no nic niektórzy są tacy z natury i już :), ale nie jest jakiś taki zły jak człowiek się tak go wypytuje

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Ja jestem po badaniach. I w sumie wszystko w normie (hormonalnie) łącznie z przeciwciałami tarczycowymi, które są niskie i niezmiennie wynoszą anty TPO 173 antyTG 18,77, ba a nawet TSH w końcu mam 1,7 ;) Czekam jeszcze na badanie progesteronu w 22 dc. A no i mięśniaka niby mi wykrył lekarz, ale ja mam jakieś dziwne przeczucia, że go tam nie ma i że to wina sprzętu USG (przynajmniej tak było jeszcze pół roku temu). A nawet jak jest to nic to. Zejdzie w ciąży, jak to gin określił. Muszę te wyniki skonsultować jeszcze z lekarzem. Jedyne co mi wyszło źle, to za niski cholesterol. Więc Święta mi nie groźne z bigosami i innymi pysznościami :D

    I tak czuję, że dziś chyba owu wypada, choć z wykres mi jeszcze tego nie wywróżył. Także trzymajcie kciuki ;)

    Już razem <3
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się cieszę Aniu, że mimo tych Waszy niespodzianek życiowych nie tracicie szans na zostanie rodzicami. Nie ważne, że będzie inny dawca. Ważne, że mąż akceptuje to i będziecie się cieszyć z posiadania dzieciaczka. Trzymam za Was kciuki.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia wrote:
    No to się cieszę Aniu, że mimo tych Waszy niespodzianek życiowych nie tracicie szans na zostanie rodzicami. Nie ważne, że będzie inny dawca. Ważne, że mąż akceptuje to i będziecie się cieszyć z posiadania dzieciaczka. Trzymam za Was kciuki.
    ehh .. nie powiem decyzja byl mega trudna nie tyle dla mojego meza co dla mnie .. ale po 2 latach iaglej diagnostyki , kuracji i walki o jednego plemnika.. powiedzielismy sobie ze czas zaczac zyc .. :)
    i zostac rodzicami :)

    magdaP82, Sabina lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jesli mozecie to powiedzcie mi o Waszych opiniach /wrażeniach / kontaktach na linii pacjent-lekarz z dr Ziolkowskim? Ktoras do niego chodzi?

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki . Proszę doradźcie mi ginekologa w Skarżysku Kamiennej na nfz

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że wątek śpi ;-)
    Witam, nadrabiam ale jestem na 45 stronie :-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka03 wrote:
    Witajcie kobietki . Proszę doradźcie mi ginekologa w Skarżysku Kamiennej na nfz
    ja niestety sie nie wypowiem bo znie znam :)

    Sabina nadrabiaj nadrabiaj :D

    Sabina lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    ja niestety sie nie wypowiem bo znie znam :)

    Sabina nadrabiaj nadrabiaj :D
    Czytam ;-)
    Muszę zmienić gina, a Wy zamiast napisać że jest jeden dobry, to w każdym wady widzicie ;-) i co ja mam biedna zrobić? Kogo wybrać? ;-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania za waszą walkę - szacun <3 obyscie jak najszybciej zobaczyli serduszko na usg, a najlepiej by było jakbyscie trafili w twixy :-)

  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sabina :) Dzięki Tobie wątek uratowany od zapomnienia :D Sama zastanawiam się nad lekarzem w Kielcowie. Z wynikami jeszcze na Prostej się nie pojawiłam i się zastanawiam czy jest sens, czy nie ruszyć z jakimiś prywatnym. O Miśku słyszałam sporo dobrego.

    Sabina, Ania_84 lubią tę wiadomość

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cordy wrote:
    Hej Sabina :) Dzięki Tobie wątek uratowany od zapomnienia :D Sama zastanawiam się nad lekarzem w Kielcowie. Z wynikami jeszcze na Prostej się nie pojawiłam i się zastanawiam czy jest sens, czy nie ruszyć z jakimiś prywatnym. O Miśku słyszałam sporo dobrego.
    A gdzie chcesz uderzyć? Dziewczyny ja przez Was kompletnie nie ma pomysłu. Myślałam o Zemście, piczytalam jak zaniedbał męża Ani i ki się go odechcialo. Potem stwierdzilam, że Chamerski, ale też nie ma u Was dobrych opinii.
    O Misku słyszałam jeszcze za czasów pierwszej młodości ;-)
    Ja myślałam też o tej Gaj.
    A muszę znaleźć kogoś nowego, bo po 2, 5 roku moja ginka nie ma na mnie pomysłu. A może sie mylę i szukam cudotworcy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem umowiona do dr Gaj. Ciekawe. Obym nie zalowala ;-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ