X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)
Odpowiedz

Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czego sie bac hehe mi wyszlo kiedys w wieku 25 lay ze mam 34 :-P ale wtedy zatrzymywalam wode :-S

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To poczekam na kolejny raz bo nas nie ma w piątek :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Już razem <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :0 witam się z kawką :)
    ciekawe co u reszty dziewczyn z naszego regionu . :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę w robocie ;-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez.. mimo iz biuro miesci sie w pokoju obok sypialni :D heheh :) kocica mi sie tu wygrzewa na parapecie :)
    a ja probuje pracowac.. a tak mi sie niechce ze sozk..

    Sabina lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    ja tez.. mimo iz biuro miesci sie w pokoju obok sypialni :D heheh :) kocica mi sie tu wygrzewa na parapecie :)
    a ja probuje pracowac.. a tak mi sie niechce ze sozk..
    O jak Ci dobrze!

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh sa plusy i minusy własnej dzialnosci .. ;)

    ale ostatnio widze wiecej plusow i gdyby nie zus.. to bym byla happy :D

    Sabina lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    ehh sa plusy i minusy własnej dzialnosci .. ;)

    ale ostatnio widze wiecej plusow i gdyby nie zus.. to bym byla happy :D
    Domyślam się :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, mam urlop na piątek :-) szaleństwo :-) co ja będę robić tyle dni w domu? ;-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam :) Po 12 godzinach... miałam naprawdę zakręcony dzień :) Więc teraz relaksik z winkiem i pakowanko a jutro już o niczym nie myślę tylko o pięknych Sudetach :) Tak do Niedzieli. A później znów do kieratu hehehe :)

    Ania ja też myślałam o działalności, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa :)

    Sabina, Ania_84 lubią tę wiadomość

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cordy wrote:
    Wróciłam :) Po 12 godzinach... miałam naprawdę zakręcony dzień :) Więc teraz relaksik z winkiem i pakowanko a jutro już o niczym nie myślę tylko o pięknych Sudetach :) Tak do Niedzieli. A później znów do kieratu hehehe :)

    Ania ja też myślałam o działalności, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa :)
    Udanego pobytu :-) wypocznijcie :-)

    Cordy lubi tę wiadomość

  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!

    Mam dzisiaj dzień świstaka... Wiem, że rzadko tutaj bywam, ale im więcej bywałam na forum to bardziej nakręcałam się, że nam się uda. Dlatego miałam przerwę, czytam Was ale mało piszę.

    Muszę się z Wami podzielić, w zasadzie bardziej chcę po prostu. Wiem, że doskonale rozumiecie to co czuje bo przechodzicie przez to samo.

    Starań u nas ciag dalszy. Mąż bierze Fertilman, ja Dupka no i tak jeszcze miesiąc, a jak się nie uda to idziemy na wizytę do naszego lekarza.

    Wszyscy dookoła zachodzą w ciążę, koleżanki, znajome, na piętrze mam dwie sąsiadki i one są OBIE w ciąży obecnie, jakby się umówiły :) A do tego dzisiaj dowiedziałam się, że moja szwagierka jest w ciąży! Oczywiście bardzo się cieszę bo ich kocham, to moja rodzina, ale wiecie jakie to uczucie...
    Znowu KOMUŚ się udało a my czekamy...

    Momentami to można ześwirować....

    Najgorszy jest dla mnie strach i odpowiedź na pytanie: a co jeśli nie będziemy mogli mieć dzieci? Coś okropnego. Czasami patrzę na ludzi, którzy mają dzieci a ich wcale nie pragnęli, wręcz dziecko które się pojawiło jest dla takich osób udręką. Zastanawiam się jak Bóg stworzył ten świat i dlaczego niektórzy muszą przechodzić przez takie rzeczy jak my, jak nasze forumowiczki...

    Ehh, dziękuję że jesteście! Mimo, że nie jestem regularnie, to czuję z Wami więź, bo wiem że tylko osoba, która przechodzi przez podobne problemy może mnie zrozumieć. Inni mówią, że tak wiedzą, że to jest trudne...ale skąd mogą wiedzieć skoro mają np. dwoje czy troje dzieci i patrzą na ich rozwój.

    Dzięki, że jesteście!

    Bądźmy dzielne, ładujmy się wzajemnie w pozytywną energię.
    Pozdrawiam Was!

    Cordy lubi tę wiadomość

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania mam zamiar wybrać się do tego dr Rutkowskiego. Powiedz mi jak do niego trafi, bo Kielce znam średnio słabo i czy muszę dzwonić wcześniej i się umawiać? :-)
    Jak tam po weekendzie? U mnie beznajdziejnie, młoda chora :-(

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodnia jest kolo Zusu na piotrkowskiej :) mEDIS MED
    wejdz w wujka gogle maps i ci pokieruje ;) zalezy od ktorej str wjezdzasz do kielc :)

    http://www.medis-med.pl/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 12:32

    Sabina, Landryneczka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech Ci Bozia wynagrodzi w dzieciach tłustych i rumianych :-) mam się wcześniej rejestrować czy jechać na palę?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Niech Ci Bozia wynagrodzi w dzieciach tłustych i rumianych :-) mam się wcześniej rejestrować czy jechać na palę?
    Zadzwon :) tam jest numer to ci polozna powie kiedy najlpiej pryzjsc bo on ma sporo pcjentek :)

    Sabina, fablous lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 nie wiedziałam, że Rutkowski na NFZ przyjmuje. Zdejmował mi szwy w szpitalu po laparoskopii. Fajny lekarz, rzeczywiście taki młodzieniaszek, szczupły, wątły i sprawia wrażenie nieco zawstydzonego :). Ale może będzie miał jakieś świeże spojrzenie.
    Też myślę o zmianie lekarza bo dr Lepiarczyk do którego chodzę od roku też chyba nie ma już na nas pomysłu... Póki co zrobiliśmy sobie przerwę od świadomych starań i odpoczywamy psychicznie. Myślałam, żeby dla odmiany wybrać się do kogoś kto nie pracuje na Kościuszki i nie będzie się w razie czego bał podważyć diagnoz dr Lepiarczyka, który jest tam dyrektorem. Koleżanka polecała dr Woldera - znacie go? Też młody, pracuje na Czarnowie

    Ania_84, Sabina lubią tę wiadomość

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fablous wrote:
    Ania_84 nie wiedziałam, że Rutkowski na NFZ przyjmuje. Zdejmował mi szwy w szpitalu po laparoskopii. Fajny lekarz, rzeczywiście taki młodzieniaszek, szczupły, wątły i sprawia wrażenie nieco zawstydzonego :). Ale może będzie miał jakieś świeże spojrzenie.
    Też myślę o zmianie lekarza bo dr Lepiarczyk do którego chodzę od roku też chyba nie ma już na nas pomysłu... Póki co zrobiliśmy sobie przerwę od świadomych starań i odpoczywamy psychicznie. Myślałam, żeby dla odmiany wybrać się do kogoś kto nie pracuje na Kościuszki i nie będzie się w razie czego bał podważyć diagnoz dr Lepiarczyka, który jest tam dyrektorem. Koleżanka polecała dr Woldera - znacie go? Też młody, pracuje na Czarnowie


    Hej ja zaczęłam chodzić do Lepiarczyka, do poradni niepłodności na Kościuszki. Nie jest tani niestety. Mamy mieć jeszcze 1 cykl stymulwany z clarzole a jak to nie da rady to wtedy inseminacja. Nie wiecie może ile wynosi u niego prywatnie.

    Co do dr. Woldera to ja miałam z nim styczność właśnie na Czarnowie. Jak dla mnie super lekarz młody, ale dorze rokujący :)

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fablous bo on na NFZ przyjmuje od niedawna :) jakies 2 miesiace ale ma tyle pacjentek ze sozk :)

    Sabina lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni wrote:
    Hej ja zaczęłam chodzić do Lepiarczyka, do poradni niepłodności na Kościuszki. Nie jest tani niestety. Mamy mieć jeszcze 1 cykl stymulwany z clarzole a jak to nie da rady to wtedy inseminacja. Nie wiecie może ile wynosi u niego prywatnie.

    Co do dr. Woldera to ja miałam z nim styczność właśnie na Czarnowie. Jak dla mnie super lekarz młody, ale dorze rokujący :)

    Ja też chodziłam do Lepiarczyka do poradni na Kościuszki.
    Nas też chciał już na inseminację kierować, nie wiem czy wiesz, ale wysyła do Krakowa do swojego przyjaciela ze studiów. W Kielcach nie robi inseminacji, a nawet zasugerował że nie ma co w ogóle podchodzić w Kielcach gdziekolwiek...

    Długo się u niego leczysz? Co jest u Was przyczyną niepłodności?

    Fajnie, że Wolder zbiera pozytywne opinie :). Może wybiorę się do niego. A pamiętasz czy był kontaktowy? Bo Lepiarczyk to sama pewnie wiesz - słowo droższe niż pieniądz... ;)

    3i49p07w0kmpd0v3.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ