X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)
Odpowiedz

Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj byłam tu w Kielcach ... na wizycie u gina..nowego ..mlody lekarz.. Rutkowski w trakcie co prawda specjalizacji..ale jezdzi na sympozja doksztalca..sie wiecie taki mlody umysl.. ma swoj sprzet i przyjmuje na NFZ.. genrlanie bylam z jego wizyty nawet zadowolona.. na prostej cenrtralnie mi odmowili HSG .. a ten poszlam do neigo .. i co powiedzial ze ok..tylko narazi emoze mi przepisac z wizyty prywatnej bo na NFZ poki co nie moze..ale z racji tego ze pracuje w szpitalu na kościuszki to z wizyty prywatnej da mi skeirowanie na NFZ do szpitala HSg ;) i tak zamiast ziółkowskiemu plaicc 650 zl zaplace mlodemu 150 za wizyte i jheja reszte badan na NFZ :)


    powiedzialam ze leczymy sie prywatnie w novum.. ale czesc wizyt juz nas pozarla i chcialm choc to hsg sobie zalatwic a ten mi dal jesczze na nowo FSH , LH, morfologie i inne duperele :) nawet stwierdzilz e szkoda ze nie przyszlam jak mailam zrobic toxo i inne bo czesc byu mim wypisal .. az byulam w szoku ..dodatkowo majac swoj sprzet robi usg tarczycy, piersi jamy brzusznej i nie tylko bo jest tez rodzinnym wiec moze ;)

    stwierdzilam ze jak sie uda to ide do neigo prowadzic ciaze.. na NFZ wiadomo genetyczne i 3d sobie prywatnie dodatkowo zrobie ale za reszte badan nie ma co walic prywatnie :)

    kolejek nie ma jako takich wiadomo przychodzisz.. odstoisz troche..ale niema tak ze musisz sie z wyprzedzeniem zapisywac ;)

    jak chcecie to zajrzyjcie do neigo .. na nfz i tak nic nie placicie .. :)
    na mnie zrobil dobre wrazenie chodz nie wiem jak bardzo sie zaglebia w temat nieplodnosci ..
    przyjmuej na Piotrkowskiej 29 w medis med 3 razy w tyg :)

    Cordy lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina co do Zemsty.. to tak.. nam on podpadl niemilosiernie..
    dwa jak lezalam na oddziale ... to slyszalam zemydli oczy ze wojner jaki jest taki jest ale jest konkretny .. wtedy myslallam ze dziewczyny rpzesadzaja..ale widac nie mylily sie ;/

    niestety prawda jest taka ze jesli jest problem.. to niestety w Kielcach specjalisty nie znajdziesz..bo nawet Ziólkowki.. trudne przypadki.. poporstu zbywa.. albo przepisuje do tego drugiego

    ja teraz juz tylko jezdze do Novum.. a tu chce sobei urobic kontakt ztym gin.. zeby mi robil np co drugi dzien monit zebym nie musiala jezdzic do wawy cod rugi dzien jak bedziemy do IUI podchodzic :)

    Cordy lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu z tego co piszesz to wydaje sie byc fajny. Ale jak my tak czekamy i czekamy to chyba wolalabym kogos z jakims doswiadczeniem :( a nie w trakcie specjalizacji. No nie wiem... Moja kuzynka poleca mi Miska, bo dzieki niemu udalo sie jej poczac 2 dzieci a przeszla wczesniej 2 poronienia i miala policystyczne jajniki. Ale bije sie z myslami ze moze jeszcze raz zajrze na ta zasrana Prosta hehehe bo Zemsta cos zasugerowal to badanie niedroznosci, a to zawsze za free by bylo. Ale ciagle noe mam jak tak sie wybrac, bo w godzina 10:00 - 12:00 to jestem w pracy. A ciagle wolnego by do lekarza isc, wolne na badania itd to mi sie nie usmiecha.
    Aniu a w jakich godzinach Rutkowski przyjmuje?
    Sabina zdaj relacje :) a Chamerski to taki maprawde zupelny przecietniak. Ani skierowania na badania nie da, ani nic szvzegolnego nie zaleci. Ot starania i starania. ;) malo kontaktowy. A jak siedzialam na fotelu rozkraczona to sobie gatke ucinal przez tel ze znajomym.... :D
    (wybaczcie brak polskich znakow bo z komoreczki pisze na szybko :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 13:17

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania u mnie problem jest taki, że nie ma problemu, niby. 4 lata temu urodziłam córkę, jak miała 1, 5 roku zaczęliśmy się starać o drugie, 2, 5 roku starań, 2 lata z pomocą lekarską i gowno. A ja w tym roku kończę 37 lat i zwyczajnie zaczynam mieć dość. Jak w tym kawale, operacja się udała, pacjent zmarł :-P. A że nie jestem z Kielc, tylko z Buska, to i dotrzeć też mi nie łatwo. W dodatek mąż wekendowy i mamy komplet B-)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dletgo mowie jak cos tak zebymoze na NFZ wiecie jakies skierwonie nabadania czyu cos .. zawszem ozna zobaczyc moze mlody cos tez wymyslil:)
    w poniedzialki jest od 18-20 -ale rpzyjmuje ile da rady :)
    w piateki od 14 i chyba srody jakos do poludnia :)

    Cordy .. własnie dlatego ze nie znalazlam tu nikogo kto by nam pomogl.. wole jezdzic do wawy :)
    i co smieszniejsze wizyty maja tansze niz w Gamecie ;P
    nawte teraz jak podjelismy decyzje niby w Gamecie moglibysmy zorbic IUI AID.. ale.. hmm..
    1 wizyta u dr ziółkowwskiego gdzie wiedzial konkretnie z czym przychodznimy.. zrobil mi usg , cyt i 270 zl poszlooo.. i co jak zapytalam sie konkretnie jakie sa wytyczne do AID.. jakie badnia, jak bedziemy wybierac dawce.. jego od tu sa badania prosze je zrobic..jakbym u nich robila to wydalisbymsy na same badania 1000zl ..zrobic hsg i wytedy bedziemy omawiac szczegoloy..do chu**steczki.. ;) chcialm sie dowiedziec skad maja bank..jakie badania przechodza dawcy ..nic ..na nastepnej wizycie .nastepna wizyta.. hmm..200zl z usg ..szczena mi opadla ..
    aa i zeby bylo smiesznie ;) HSG na cenniku 400 zl hsg +150 RTG a on mi mowi ze HSG bedzie trzeba zaplacic 650 zl .. ;/
    IUIAID 1200 zl plus usg monitoring po 100 za wizyte :P

    dla konfrontacji.. Novum.. jeszcze u androloga dostalam, informacje jakie badania przechodza dawcy, ze jest mozliwsc skorszytania z zagranicznych bankow.. ze sa portrety psychologiczne robione, genetyka, i inne badnia..
    fakt IUI 1300 zl ale.. w tym jest monitoring i jak cos to tylko placi sie za konsultacje 85 zl dodatkowo ..
    tak wiec sptwierdzilismy ze wole jezdzic do wawy gdzie mam kompetnetych lekarzy .. i gdzie wszytsko ma jakis zasady

    Sabina, Cordy lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania swierza krew to i lepsze pomysły. Młodym jeszcze się chce ;-) nie wiem czy dobrze zrobiłam, za zapisałam się do tej Gaj. Nie mam pojęcia, ale nie mam pomysłu. Jak większość z nas, niestety ;-) lubię życie na moim zadupiu, ale przez brak dostępu do wielu rzeczy, w tym dobrych lekarzy, to wymiekam :-(

    A tego mlodzika sobie zapiszę ;-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie Dziewczynki. To nasze Kielcowo to taki zaścianek medyczny... tylko kasa i kasa a rezultaty marne. W sumie to od lat jestem na NFZ u tego Chamerskiego, bo nie znalazłam lepszego i w miarę blisko domu :D Chyba mnie przekonałyście, żeby się zapisać do tego młodego :)

    Zrobię to po długim weekendzie. Jedziemy w Sudety :) W końcu się oderwę od tej pracy i pracy i pracy :) A wraz z nowym cyklem odwiedzimy nowego lekarza :)

    Ania i wybieracie Novum, czy już zostajecie? Ja to mam odwieczne problemy zmienić coś czy jeszcze zostać i spróbować :/ Małozdecydowana w tych kwestiach jestem.

    Ania_84, Sabina lubią tę wiadomość

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i ja pojadę? 15 mąż chce jechać zrobić badanie nasienia, to byśmy pojechali do tego młodego. A co mi szkodzi?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cordy my w novum juz jestesmy od sierpnia :-) fakt wczesniej tylko do androloga jeździliśmy ale to im zaufalam zarowno podejściem do pacj jak i wiedza jedak. Wygrywaja u mnie :-) nawet dojazdy juz nas nie mecza :-) zawsze stajemy na kawe i lody w macu ;-)

    Cordy lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmmm lody, by się zjadlo ;-)

  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania - no własnie coś mi tak świtało, że wy już tam działacie - zakręciłam się.

    Aż mi ślinka poleciała na Magnum w białej czekoladzie :) A tu w pracy do 19:00 :P

    Już razem <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh ja juz dzis 2 opierniczylam a osedlka smietankowa z korala czeka ..uwielbiam ta oselke :)
    własnie sobie odebrala moje kosmetyki z ori .. :D
    ahhh odkad weslzam w ori to poprostu mamswira na tym punkcie :D hihih :D

    wiesz my dzialalismy juz w Novum..ale mnie tomalo diagnozowano dlatgeo boje sie ze na HSG cos wyjdzie ;/

    Sabina ja tam uwielbiam Busko i okolice.. to moje ulubione rejony .. moze dlatego e tam spedzilam dziecinstwo :) i stamtad pochodzi moja rodzinka :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nie bój się, zawsze można je udrożnić i już. Niby straszą powikłaniami i "efektami ubocznymi", ale po czym teraz nie ma ryzyka :) A miałaś coś, co mogłyby zaskutkować niedrożnością? (operacje w obrębie jamy brzusznej, endometrioza, przewlekłe stany zapalne itp.?). Nie nakręcaj się negatywnie. Będzie dobrze!

    Ja działam w FM ;) Ale coś mi się obiło o uszy, że w ori są jakieś suplementy diety od jakiegoś czasu, prawda to ? Katalogu nie miałam w łapkach chyba od czasów studiów :P

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie narzekam, lubię prowincję ;-) tylko z lekarzami nie ma szału :-(
    A lody tak, uwielbiam <3 większość smaków :-) nie przepadam tylko za lodami w czekoladzie ;-)

    Napisałam do dr Gaj, żeby mi przełożyła wizytę na kolejny tydzień, bo chyba@ mi się zbiegnie z przyszlym wtorkiem, ale na razie nie odpisała. Może mi nie uwierzyła?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cordy wrote:
    Ania nie bój się, zawsze można je udrożnić i już. Niby straszą powikłaniami i "efektami ubocznymi", ale po czym teraz nie ma ryzyka :) A miałaś coś, co mogłyby zaskutkować niedrożnością? (operacje w obrębie jamy brzusznej, endometrioza, przewlekłe stany zapalne itp.?). Nie nakręcaj się negatywnie. Będzie dobrze!

    Ja działam w FM ;) Ale coś mi się obiło o uszy, że w ori są jakieś suplementy diety od jakiegoś czasu, prawda to ? Katalogu nie miałam w łapkach chyba od czasów studiów :P

    raz mialam zapalenie jajnika..choc nie wiem czy to bylo to .. bo to Zesta mi go zdiagnozowal.. :P
    opreracji nie mialam , enod chyba nie mam..
    jedyne co to mialma uraz biodra.. lekarz nie zauwazyl pekniecie i ma teraz "krzywe"

    tak sa suplementy i sama z nich korzystam.. szczegolnie witaminy dl amnie i meza.. plus koktajle :) noooi batony proteinowe ... :)
    skoro dr Wolski kal mu pokazalam skad powiedzial ze mozna to zastapic spkonie androvit a dodatkowo jest aksanatyna któa jest najlepszym antyoksydantem.. to spokojnie moge dawac.. i co by nie bylo..ale sama przetestowalam na sobie i mezu .. i nie zamienie tych wit na nic innego .. moj maz mial zawsze problemy ze stawami .. teraz ich nie ma .. a pracuje izycznie .. bo jest stolarzem .
    ja przestalam narzekac na bole głowy .. jak chcesz to na priva ciprzesle przewodnik po wellnels i sobie poczytasz :) teraz mamy akcje i robimy z dziewczynami z moja sponsorka godzinne konsultacje.. mamy maszyne do oblicznaia wieku biologicznego do tego mozna wlasnie sprobowac te wszytskie produkty plus zabieg na cere z serii ecoolagen z komorkami macierzystymi :) konsultacja trwa godzinke i jest za free ..:)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ja nie narzekam, lubię prowincję ;-) tylko z lekarzami nie ma szału :-(
    A lody tak, uwielbiam <3 większość smaków :-) nie przepadam tylko za lodami w czekoladzie ;-)

    Napisałam do dr Gaj, żeby mi przełożyła wizytę na kolejny tydzień, bo chyba@ mi się zbiegnie z przyszlym wtorkiem, ale na razie nie odpisała. Może mi nie uwierzyła?
    mi okolice buska, pinczowa.. zawsz emilo sie kojarza.. to moje dziecinstwo i do tej pory jezdze tam do siostr ciotecznych :) i reszty rodzinki ..
    włąsnie bede tam uderzala z Orfilemaemm .. hihih bo nikogo tam nie ma :D wiec teren dziewiczy :D

    Sabina lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    raz mialam zapalenie jajnika..choc nie wiem czy to bylo to .. bo to Zesta mi go zdiagnozowal.. :P
    opreracji nie mialam , enod chyba nie mam..
    jedyne co to mialma uraz biodra.. lekarz nie zauwazyl pekniecie i ma teraz "krzywe"

    tak sa suplementy i sama z nich korzystam.. szczegolnie witaminy dl amnie i meza.. plus koktajle :) noooi batony proteinowe ... :)
    skoro dr Wolski kal mu pokazalam skad powiedzial ze mozna to zastapic spkonie androvit a dodatkowo jest aksanatyna któa jest najlepszym antyoksydantem.. to spokojnie moge dawac.. i co by nie bylo..ale sama przetestowalam na sobie i mezu .. i nie zamienie tych wit na nic innego .. moj maz mial zawsze problemy ze stawami .. teraz ich nie ma .. a pracuje izycznie .. bo jest stolarzem .
    ja przestalam narzekac na bole głowy .. jak chcesz to na priva ciprzesle przewodnik po wellnels i sobie poczytasz :) teraz mamy akcje i robimy z dziewczynami z moja sponsorka godzinne konsultacje.. mamy maszyne do oblicznaia wieku biologicznego do tego mozna wlasnie sprobowac te wszytskie produkty plus zabieg na cere z serii ecoolagen z komorkami macierzystymi :) konsultacja trwa godzinke i jest za free ..:)
    Ja bym się bała pójść, bo z moich 37 pewnie by wyszło z 50 XD

    Co do hsg, to ja tez się przymierzam, jest tylko jedno ale, wtedy nie mogę zrezygnować ze starej gin :O ale wiele dziewczyn mówi, że hsg to strata czasu, mówią, że lepiej od razu zrobić laparoskopię

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    mi okolice buska, pinczowa.. zawsz emilo sie kojarza.. to moje dziecinstwo i do tej pory jezdze tam do siostr ciotecznych :) i reszty rodzinki ..
    włąsnie bede tam uderzala z Orfilemaemm .. hihih bo nikogo tam nie ma :D wiec teren dziewiczy :D
    Fakt, u nas króluje avon :)

  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Poproszę na priv :) poczytam sobie skład i zobaczę czy mi pasuje :) A gdzie te spotkania i kiedy?

    Już razem <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio byly przez caly iatek w zagnansku tetaz w piatwk bedziw w kielcach wszystko zalezy gdzie zbierze sie osob ja u mnie w biurze mam juz 4 osobki chetne a robimykwestia dogadania bo jestesmy mobilbe ;-)
    Hehe ja bylam w avonie 10 lat ale ori podbilo moje serducho ;-)
    Fakt z avonu uwielbialam zele pod prysznic i mgielki duzzo by gadac :-)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ