X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)
Odpowiedz

Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)

Oceń ten wątek:
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam. Małż dostał Flegaminę na zbyt dużą lepkość ;) a ja luteinkę i zalecenie by jeść więcej zdrowych tłuszczów, bo mam za mało trójglicerydów i za niski cholesterol. Poza tym wyhodowałam sobie całkiem sporego mięśniaka, co wyszło już wcześniej, ale się potwierdziło na dzisiejszym usg :/ Czekamy do następnego cyklu i będziemy obserwować pęcherzyki około 10 -12 dc no i tego mięśniakowatego potwora ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Już razem <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoring jest robiony u nich na prostej :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa rozumiem czyli w poradni tak? Dziś z tego wszystkiego nawet nie zapytałam. Ale miło się zaskoczyłam dziś. Nawet mi się podobało co mówił (w sensie to samo co sobie myślałam). Zobaczymy co ta lutka zdziała.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Już razem <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo on moze nie jest zlym ginekologiem .. tylko lubi wierzyc w cuda .. u nas wierzyl ze z o plemnikow n=w nastepnym badani bedzie 2 mln ;)

    Cordy lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) Wiem Kochana. Dam mu jeszcze szansę z tą luteiną. A nóż widelec zaskoczymy jakoś. Mnie troszkę ten mięśniak zmartwił, bo pieron całkiem spory jest i może nam utrudniać. A dobrze by było gdybyśmy zaszli to może by sam zszedł lub się wchłonął.

    Już razem <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tego ci zycze :-)
    Wiesz moze sie wchłonie faktycznie na tym kompletnie sie nie znam :-S

    Cordy lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • aasik Znajoma
    Postów: 21 22

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    dawno nie pisałam, ale systematycznie czytam wszystkie wpisy, jakoś tak nie mogę rozstać się z forum:) widzę że IUI na tapecie. Mogę opisać własne doświadczenie. My podchodziliśmy do IUI w Krakowie bo tak poradził nam lekarz prowadzący (wcześniej całą diagnostykę miałam robioną na Czarnowie- endometrioza i jeden jajowód nie drożny). Jeżeli chodzi o IUI w krakowie to udało nam się za pierwszym razem i jestem w 17 tygodniu ciąży. w dniu inseminacji miałam robione 3x USG żeby złapać najlepszy moment. Samo IUI tez całkiem ok, mąż był cały czas ze mną, personel bardzo życzliwy. Mogę jeszcze dodać że w dniu IUI nie płaciliśmy już dodatkowej kasy za usg tylko za inseminację. Trzymam kciuki za wszystkie Was:)

    Ania_84, Sabina, Frozen, Cordy lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik super :)

    Sabina, aasik lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Dora524 Przyjaciółka
    Postów: 67 46

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu się coś ruszyło i świętokrzyski bobas w drodze... 0by to był dobry poczatek dla nas wszystkich

    Ania_84, Sabina, aasik lubią tę wiadomość

    =
  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aasik wrote:
    Witam,
    dawno nie pisałam, ale systematycznie czytam wszystkie wpisy, jakoś tak nie mogę rozstać się z forum:) widzę że IUI na tapecie. Mogę opisać własne doświadczenie. My podchodziliśmy do IUI w Krakowie bo tak poradził nam lekarz prowadzący (wcześniej całą diagnostykę miałam robioną na Czarnowie- endometrioza i jeden jajowód nie drożny). Jeżeli chodzi o IUI w krakowie to udało nam się za pierwszym razem i jestem w 17 tygodniu ciąży. w dniu inseminacji miałam robione 3x USG żeby złapać najlepszy moment. Samo IUI tez całkiem ok, mąż był cały czas ze mną, personel bardzo życzliwy. Mogę jeszcze dodać że w dniu IUI nie płaciliśmy już dodatkowej kasy za usg tylko za inseminację. Trzymam kciuki za wszystkie Was:)
    A powiedz jaki koszt IUI w Krakowie, ogólnie cały koszt z lekami i wizytami

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • aasik Znajoma
    Postów: 21 22

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    600 zł IUI, samo usg podczas monitoringu 50zł (ja byłam 2 razy a potem w dzień IUI to już 600 zł płaciliśmy mimo ze mialam w tym dniu robione USG 2 x) pierwsza wizyta 150zł. Drogie były badania (tj. cytologia, ueraplazma mykoplazma chlamydia prolaktyna AMH TSH oraz HIV HCV itp. przy czym wirusy też musi zrobić mąż) My żeby nie jezdzic do krakowa to badania robilismy w kielcach, bo tam było wypisane w które konkretnie dni cyklu trzeba je wykonać.

    Sabina lubi tę wiadomość

  • aasik Znajoma
    Postów: 21 22

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do leków to brałam tylko CLO od 4 do 9 dnia cyklu a po inseminacji to już nic. No i partner musi mieć badanie nasienia ale my nie robiliśmy bo mąż miał robione wcześniej i lekarz nie kazał powtarzac. I jeszcze chyba w 3 dniu cyklu musiałam jechać na samo USG, to kosztowało chyba 70 zł. Lekarz bardzo miły i taki co wszystko tłumaczy.

    Sabina lubi tę wiadomość

  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik gratulacje :)

    aasik lubi tę wiadomość

    Już razem <3
  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ASIK czyli widzę że zupełnie inne podejście niż na Prostej, tam to tragedia.
    A powiedz mi jak było z nasieniem u Twojego męża, dobre miał ?

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • aasik Znajoma
    Postów: 21 22

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    tak nasienie męża było dobre, problem leżał po mojej stronie. Mo ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni. Nas tam skierował mój gin z Kielc i powiedział że jak chce widzieć efekt to on poleca tylko kraków i miał rację bo udało nam się za pierwszym podejsciem.

    Sabina lubi tę wiadomość

  • aasik Znajoma
    Postów: 21 22

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i co mi się jeszcze bardzo podobało to to że w każdym gabinecie jest łazienka gdzie można się odświeżyć, do dyspozycji są jednorazowa "taka spódniczka" i kapcie a nawet wkłdaki i podpaski są wyłożone. Komfort duży bo nie trzeba z gołym tylkiem paradować

    Sabina, Frozen, Moni lubią tę wiadomość

  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aasik, GRATULACJE!! Super!

    Proszę podziel się informacjami :) Jaki ginekolog Cię pokierował do Krakowa? z Kielc?

    Jak tam trafiłaś? Przed nami IUI na Prostej, ale zrobię chociaż jedno podejście na Prostej, zobaczymy jak będzie, może się uda. Daję sobie tak ze 2-3 próby, ale jeśli nie to rozważamy właśnie inne miejsce. Kurde po tym co napisałaś to są jakieś LUKSUSOWE warunki :)

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAsik a gdzie robiliście IUI, trochę Cię męczę pytaniami ale wybacz :)

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi o nazwę kliniki

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • aasik Znajoma
    Postów: 21 22

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w kielcach prowadził i prowadzi mnie Rokita, jest dobry ale niestety bardzo drogi:/ ale bardzo nam pomogł po poł roku starań nie czekał dłużej wział mnie na oddział i tam zrobił mi badanie drożności- diagnoza oba jajowody niedrożne i podejrzenie endometriozy to był dla mnie szok. nie czekał długo za 2 miesiące już byłam po laparoskopii, udało się udrożnić jeden jajowód. dał nam pół roku i jak się nie udało to skierował mnie od razu do krakowa do kliniki parens
    tu jest ich strona:

    http://parens.pl

    mi Rokita kazał iść prosto do doktora Janeczko

    Sabina, _analiza lubią tę wiadomość

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ