X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)
Odpowiedz

Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)

Oceń ten wątek:
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 21 lipca 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że odświeżony wątek :) Ja już nie mogę się doczekać urlopu. Już czuję, że go naprawdę potrzebuję. Ostatnie miesiące dały mi nieźle w kość. Jeszcze 3 tyg. i będę się wylegiwać :)

    Ania, polip niekoniecznie mógł być wcześniej. Może to świeża sprawa, a może to nie polip? U mnie kilka lat wcześniej (jak byłam jeszcze niewiele ponad 20 ;)) Chróściel wykrył polipa na macicy, dwa razy w odstępstwie 2 miesięcy potwierdzał to na usg. I akcja, że leczenie, że najlepiej żebym w ciążę zaszła itd... ale wtedy to miałam dopiero co chłopaka (nota bene mojego małża ;)) i studia i ani mi się śniło macierzyństwo :P Wysłał mnie do Lublina do jakiego mega mega profesora, bo miał taki jak na tamten moment wyczesany w kosmos sprzęcior do USG 4D czy jakoś tak. A profesor po tym usg stwierdził, że nie ma żadnego polipa, tylko mi się uchyłek jelita tak uformował, że na usg wyglądał jak polip, o! I po sprawie. Także podejrzenie to tylko na razie podejrzenie.

    A jeśli chodzi o nas, to mi pęcherzyki nie chcą pękać, leniuchy jedne! Będziemy je trochę stymulować Clo. Macie dziewczęta jakieś doświadczenia z tym lekiem, bo trochę mnie przerażają skutki długotrwałego stosowania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 07:51

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Już razem <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 lipca 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    Cordy może je trzeba pogonic czyms zeby pekły ;)
    Ja brałam CLO 2 cykkle generlanie ok. tylko bol glowy mi okuczal i bardziej czułam jajniki przy pierwszym cyklu ..na mnie jedna tabletk generlanie malo dzilala bo w 16 dc mialam pechrzyki okolo15-17 mm :/

    Wiesz eg mnie moze cos byc ztym polipem.. mówiłam i Z i Zi. ze mam bardzo obfite @ o ze srzepami.. generanie to zbagatelizowali.mimo iz Z na samym poczatku sie pytal czy niemam czasm skrzepów.. no i bolesne..a niestetyto sa własnie objawy przy polipe.. no ale nic czekam na wizyte i zobaczymy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jq przy clo mam depresję. Źle się czuję jak fix. I mam cieniiuchne endometrium, że zamiast okresu tylko plamienie

    Ania przepisze wyniki męża, ale dopiero jak będę mieć światło w domu. Po niedzielnej burzy masakra :-(

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 lipca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko luzik :)
    łoo matko to aż tak Wam sie dała we znaki burza ??

    Sabina lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od niedZieli bez prądu. Na szczęście nie ma wielkich zniszczeń, poza drzewami, powyrywane, lasy to jak połamane zapałki. Najważniejsze że nikomu nic sie nie stało, ale powiem Ci że adrenalina to jeszcze wczoraj mnie trzymała. To nie była normalna burza, wyglądała jak palec Boży =-O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 10:01

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    `U nas przez cała niedziele były chyba 4 burze.. najgorsza byla w nocy ..ale az tak zle nie bylo..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówicie, ze głowa boli. No może jakoś przetrwam, mam nadzieję. Ja mam generalnie małe jajniki :) Skończyłam z dietą beztłuszczową. Bo miałam też zbyt niski cholesterol. Teraz tylko ćwiczę i przestrzegam zasad zdrowego żywienia i jem zdrowe tłuszcze. Mam nadzieję, że sobie podrosną troszkę :D:D:D A no i jestem na diecie bezglutenowej i bezmlecznej ze względu na Hashimoto moje :) Mam nadzieję, że wszystko się do kupy zbierze i da efekt. W niedzielę zostałam chrzestną córeczki mojej przyjaciółki ^^ Więc pierwsze koty za płoty ;)

    Sabina a brałaś też coś innego, czy tylko Clo?

    Aniu ja też miałam/mam obfite krwawienia i ogromne bóle brzuszka podczas @ (wtedy). A nic nie było. Także może to żaden polip. A generalnie polipy nie są takie znowu niebezpieczne. Ja się tak martwiłam o mięśniaka, a generalnie jest on śródścienny więc z powodzeniem będę mogła nawet do końca ciążę donosić w razie czego ;)

    Sabina, Ania_84 lubią tę wiadomość

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tylko clo.
    Mam nadzieję, że się Wam uda :-)

    Cordy lubi tę wiadomość

  • luska233 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem tu nowa mam pytanie staram sie juz ponad rok o dziecko bez skutku chodzilam do doktor anisiewicz ponad rok ale ona nie ma zamiaru mi pomoc badan nie moze mi zlecic bo nie ma umowy z nfz szukam gina na nfz ktory mi pomoze zleci badania i ustali co mi jest duzo słyszałam o andzeju lepiarczyku on przyjmuje tylko prywatnie ale jak bede musiala to pójde on mi pomoze czy raczej nie? pomozcie

  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła na Prostą zrobić badania :) Przynajmniej za free ;) Tylko skierowanie musicie mieć od lekarza pierwszego kontaktu i powiedzieć, że już z rok się staracie. Połoza Cię na oddział, zrobią wszystkie hormony, usg i dadzą drugiej połówce skierowanie na spermiogram do Witamedu.A później to juz jak chcesz, możesz kontynuować u nich lub przejść gdzieś dalej ;)

    Już razem <3
  • Ania82 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 września 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    czy możecie polecić dobrego lekarza ze Skarżyska lub Kielc? Jestem równo rok po ciąży pozamacicznej, a teraz 6 cykl starań z marnym skutkiem.

    Ania82
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 września 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki widze ze watek troche odzyl :)

    Ania ja niesety nikogo nie umiem polecic bo na duzej ilosci tych podobno lpeszych sie przejechalam.. czyt. Zemsta, Ziółkowski ..

    Dziewczyny ktora zWas i gdzi emiała robiona histeroskopie bo mam mozliwosc zrobienia na Kościuszki ..ale ne wiem jak tam jest :?

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 3 września 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania82 w Kielcach przyjmuje dr Misiek. Pomógł mojej siostrze zajść w ciąże po kilku poronieniach. Ja sama mam zamiar się do niego wybrać, jeśli na Prostej nic nie wyjdzie :)

    Już razem <3
  • Lelonek Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 14 września 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zaglądam tu do was pierwszy raz z nadzieją na pomoc... mamy z chłopakiem problem mianowicie chodzi o jego kiepskie nasieniem % i ruchliwość też wyszła kiepska...( badanie robiliśmy w Gamecie w Kielcach) Jest to jego pierwsze badanie chcemy udać się do jakiegoś dobrego androloga czy urologa żeby sprawdzić co może być przyczyną złych badań...

    Jesteśmy z Ostrowca Św. dużo dobrych opinii czytaliśmy o tym Novum w Warszawie trochę daleko ale myślę że warto udać się tam na konsultację co myślicie?

    co prawda nie przeczytałam wszystkich wypowiedzi ale czy komuś udało się poprawić wyniki nasienia waszego faceta? Trochę mi ulżyło że mogę się do was wygadać

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Lelonek
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 14 września 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Lelonek :) Mojemu małżowi podnieśliśmy parametry luźnymi gatkami (hehehe niby nic a może jednak) dietą, wykluczeniem alkoholu i wspomagaliśmy się najpierw Androvitem Plus, a później Fertilman Plus. Jeśli plemniki są, to spokojnie da się je podrasować. Tylko trzeba czasu - my drugie badanie zrobiliśmy po 3 miesiącach i poprawa była z 2% na 5% prawidłowych, poprawiła się ruchliwość, pH i czas upłynnienia. Także głowa do góry będzie dobrze :) A skonsultować się zawsze warto. Pozdrawiam i trzymam kciuki!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Już razem <3
  • Lelonek Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 15 września 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cordy bardzo dziękuje za słowa otuchy:) dzielnie pilnuje diety faceta a w miedzy czasie umówię go na wizytę żeby wszystkie te wyniki dokładnie skonsultować z lekarzem:) muszę jeszcze zaopatrzyć się w te witaminy ( ale to muszę się jeszcze dokształcić które dla niego wybrać:) może zakupię te co Ty wypisałaś. Tak więc bardzo dziękuję, że mi odpisałaś;)

    Lelonek
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 września 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    ja ciagle w biegu ;)
    moja histeropskopia sie oddala..bo wyszlo mi podwyzszone crp najprawdopodobniej przez zeba ktorego lecze..no ale.. zabiegu mi nie zrobia dopoki nie ustabilizuje tego :/

    Lelonek - co do paramterow nasienia zależą od wielu czynników jeden wynik napisz dokłądnie wszytskie wyniki zwroc uwage na uplynninei ph, lepkosc, aglutynacje/ komorki okragle, leukocyty - mozliwe ze obnizone paramtery sa chwilowe np spwpoodowane jakas bakteria ..jelsi nie robiliscie posiewu nasienia to zrobcie bo bardzo czesto lekarze laduja leki w facoetow a najpierw powinni zaczac od tego no i USG jader

    w wiekszosci parametry sie poprawiaja :) wiec glowa do gory :)

    Cordy lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lelonek Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 15 września 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abstynencja:3 dni
    Objetosc: 6,000
    Komórki okrągłe: <1
    Ph: 7,9
    Czas upłynęła: 30
    Agluntynacja:Brak
    Liczba plemnikow: 11,2 mln/nl
    Całkowita liczba plemnikow: 67,3 mln/ejakulant

    Ruchliwosc A: 3%
    Ruchliwosc B: 1%
    Ruchliwosc C: 29%
    ruchliwosc D: 67%

    W ejakulancie:
    A:1,9 mln
    B:0,6 mln
    C:19,6 mln
    D:45,2 mln

    Liczba plemnikow:
    A:0,3 mln/nl
    B:0,1 mln/nl
    C:3,3 mln/nl
    D:7,5 mln/nl

    Na 100 plemnikow
    Firmy typowe:4
    Górny atopowe:96

    Obserwowana nieprawidłowość
    Defekt główki: 93
    Defekt wydatki:4
    Defekt witki:22
    Krople cytoplazmy:12

    Pocieszam się tym że badanie było robione w trudnym dla niego okresie ogromny stres,upały, zła dieta(fast food itd.) I ze jednak jakieś te plemniki są ze może jakoś uda nam je się polepszyć

    W następnym tygodniu porobiny resztę badań z krwi o usg bo na ten moment jeszcze ich nie robiliśmy a skoro mówisz ze są ważne to go zaraz pogodnie:) bardzo dziękuję Ania 84 ze odpisałaś:)

    Lelonek
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 września 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objetosc jest bardzo duza,ph jest w gornej granicy bo jedne lab maja 7,9 drugie 8,0

    na ruchliwosc witaminki plus ditka, jelsi pali niech ograniczy do min, i odrzuci piwko jelsi lubi chmiel barzo zle wplywa na produkcje..
    fakt temp
    morflogia jest na granicy ale nie jest tragczna jak w duzej ilosci przypadkow z owiele gorsza a zachdza w ciaze..

    aa na ruchliwosc wplywa poziom estradiolu wiec jelsi bedziecie robic to mozecie sprawdzic jego poziom :)

    bardziej bym pilia lekarza jesli w 2 badaniupowtorzy sie tak duzy odsetek wad główki bo to juz niestet jest a raczje moze byc problem ..
    plemnik w główce przenosi DNA..

    nie ma sprawy ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 21 września 2015, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny, do którego lekarza mam iść ze sobą? Nby wszystko okej a ciąży od ponad roku nima :( Chodziłam do Lepiarczyka, chciałam iść do Ziółkowskiego, o Miśku też coś słyszałam gdzieś. Do kogo uderzyć żeby mi pomógł? :(

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ