Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się nie wyspałaś. Lepiej odpocznij, by mieć siłę rodzić :) Trzymam kciuki :)

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    To się nie wyspałaś. Lepiej odpocznij, by mieć siłę rodzić :) Trzymam kciuki :)
    No totalnie nie, dlatego dziś nie ma mowy, jutro :P
    Dzięki :*

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wynik ktg?

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Simons_cat Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 11:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, kciuki! :)

Magda - mbc lubi tę wiadomość

19e07336e5586152ed339e4354368640.png

Starania od września 2017.

Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    Ciąża biochemiczna - maj 2018, czerwiec 2018, grudzień 2018, lipiec 2020

PCOS, IO
    Szczepienia limfocytami męża💉 -> alloMLR 0%😭
    Czekamy na szczepienia pullowane

Dieta Akademii Płodności🥗 + rowerek🚴: kwiecień 2020 72,3 kg -> maj 2020 70,2 kg -> czerwiec 67,8 kg -> lipiec 66,9 kg -> sierpień 66,8 kg -> wrzesień 67,5 kg 🙈

https://pomagam.pl/ratujowka 🐶❤️
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktg spoko, jakieś pojedyncze skurcze się zapisały, ale ja jeszcze wczoraj przed zdjeciem szwu normalnie wzielam luteine.

Rozwarcie dalej 2cm. Dziś Myszyczyszyn mnie badał i robił usg, wyszlo mu, że mały 3350g.

Puscil mnie do domu, ale powiedzial, ze jak tylko dostane skurczy, to natychmiast do szpitala, bo faze skrocenia szyjki mam juz za soba, a lepiej nie ryzykowac ze dojade juz z 10cm rozwarciem ;)

także ide zaraz spac mam nadzieje ;)

KAL, Paula_071, futuremama lubią tę wiadomość

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spij, najedz sie ;)

Paula_071, Magda - mbc lubią tę wiadomość

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 13:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mały już duży :)
    Śpij, odpoczywaj, napawają się ciszą bez płaczu ;)

Tik tak, tik tak... :)

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 14:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    To mały już duży :)
    Śpij, odpoczywaj, napawają się ciszą bez płaczu ;)

Tik tak, tik tak... :)

już mi tak nie odliczaj :P

Paula_071 lubi tę wiadomość

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2019, 14:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli dobrze napisała. Najedz się i śpi, bo później możesz nie spać kilka dni. Hihi. A tak na poważnie to naprawdę to już wkrótce !!!!

• Seli Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby siły miała :D bo potem to emocje i w ogóle :)

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• Seli Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pochwalę się,że kupiliśmy valco baby snap 4 sport :D super wózek!

Paula_071, veritaserum, Simons_cat, futuremama lubią tę wiadomość

dZhdp1.png

• Paula_30 Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda powodzenia bo to pewnie już niedługo :-) a jak rodzisz ? CC czy naturalnie? Że znieczuleniem? Wiadomo czy w szpitalu cię przyjmą bez problemu? Bo teraz to tyle zakmnietuch oddziałów...

860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Magda powodzenia bo to pewnie już niedługo :-) a jak rodzisz ? CC czy naturalnie? Że znieczuleniem? Wiadomo czy w szpitalu cię przyjmą bez problemu? Bo teraz to tyle zakmnietuch oddziałów...

Cc jest w naglych wypadkach ;) albo ze skierowaniem wczesniej. Magda nie ma na razie powodow do cc i zycze by poszlo sprawnie naturalnie. I nie ma czegos takiego, ze nie przyjma. W takim wypadku akcja moze potoczyc sie szybko i musza zapewnic opieke. I na lato zawsze sie cos zamyka...

dZhdp1.png

• Paula_30 Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja byłam ostatnio na zwiedzaniu Borowskiej i polozna tam mówiła że trzeba przyjechać z konkretną akcja bo inaczej odsyłają właśnie ze względu na małą ilość miejsc i że we Wrocławiu aktualnie jest za mało porodówek. A co do CC to myślałam że jak ma ta skracają się szyjkę że to jest wskazanie do CC stąd moje pytanie :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2019, 22:04

860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    No ja byłam ostatnio na zwiedzaniu Borowskiej i polozna tam mówiła że trzeba przyjechać z konkretną akcja bo inaczej odsyłają właśnie ze względu na małą ilość miejsc i że we Wrocławiu aktualnie jest za mało porodówek. A co do CC to myślałam że jak ma ta skracają się szyjkę że to jest wskazanie do CC stąd moje pytanie :)

Nie, nie, szyjka nie ma nic do tego... Po prostu szybciej urodzi :P

Paula_30 lubi tę wiadomość

dZhdp1.png

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 22:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja mam pierwsza fazę porodu już za sobą :P

Chciałabym urodzić sn i bez znieczulenia (serio) i w 40 minut :D

Dla chorych na zakrzepice tak naprawdę lepiej jest rodzić naturalnie. Natomiast, jeśli z pewnych powodów uznaliby, że jedziemy z cc albo ja uznam, że bez zzo nie rodzę :P to też będzie dla mnie spoko. Tak naprawdę, to jakoś mnie to nie emocjonuje. Jadę, rodzę i idę do domu. A potem... ;)

Karmienie też mnie nie emocjonuje. Będziemy się kp - spoko. Nie będziemy - też spoko.

Ja się nie zamierzam stresować, już się nastresowałam w tej ciąży ;)

Na Klinikach „swoich” pacjentek chyba nie odsyłają, to raz. A dwa z tego co czytałam,
    to ciąż wysokiego ryzyka też nie odsyłają.

Wczoraj chyba 30min debatowali nad zostawieniem mnie, ale ja średnio chciałam więc podłączyli drugi raz ktg, nic się nie działo więc poszłam do domu.
    Dziś już się tak nie telepali.

Seli, gratuluję zakupu!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2019, 22:34

Seli lubi tę wiadomość

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    I pochwalę się,że kupiliśmy valco baby snap 4 sport :D super wózek!

Ja póki co stawiam na coletto joggy air ale jeszcze się czaję. Maks w sierpniu musze kupić.

Magda trzymam mocno kciuki :) Co do znieczulenia to naklinikach raczej to i tak nie dostaniesz :)
    Mam nadzieję że wszystko szybko i bezproblemowo pójdzie:)

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2019, 23:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda oby! Ja rodzilam bez znieczulenia - jestem przyzwyczajona do bolu, skurcze bolaly ale potem juz ta ostatnia faza nie byla taka straszna.

I w sumie dobre podejscie . Na luzie najlepiej.
    A na klinikach jest znieczulenie? Bo podobno od niedawna jest? Jak ja rodzilam nie bylo.

Future tez fajny ale ten valco wazy ledwie 7.5 kg, kosztowal w Askocie 1250 :D z pompowanymi kolami, okryciem na nozki. Ogolnie zachwycona jestem. I zamowilam tackie do jedzenia na zewnatrz. Bo chce dlugie spacery robic to moze sie przyda.

futuremama lubi tę wiadomość

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 4 czerwca 2019, 02:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, od marca na Klinikach jest już znieczulenie.

Magda - mbc lubi tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 czerwca 2019, 06:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znieczulenie można też podać chyba do maks rozwarcia 7 cm. Ja przyjechałam Z 9 to już nic nie można było zrobić ale ja też nie potrzebowałam. To co najgorsze było w domu. Uważam że sama akcja wypierania dziecka to już jest lajjcik z porównaniu z tym co wcześniej :)

‹‹ 360 361 362 363 364 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego