X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:04

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:22

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jest nadzieja, że mnie gdzieś wciśnie na podglądnięcie czy ewentualny pęcherzyk pękł czy nie? Bo ide do niego ale nie wiem co tam zastanie. Teoretycznie dziś powinna być owu wg aplikacji ale nie jestem pewna. Śluz się pojawił dopiero wczoraj. A ja bym bardzo chciała przyczaić czy pękają. No zobaczymy co on tam będzie chciał:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi trochę szkoda, że mnie odesłał w 10dc i powiedział, że na pewno nic nie urośnie do 18dc... Wydaje mi się,że tak jak mówiłam jutro będę miała owulację :P :) ale mi nie kazał przychodzić na razie bo to bezsens... Eh, trochę to mnie denerwuje, bo nie wiem czy te shgb mam dobre, czy jednak jest tak źle i w ogóle beznadzieja. Po ostatniej wizycie nawet mąż złudzeń nie miał i stwierdziliśmy - dobra, adopcja. A teraz kurczę pojawia się ta owulacja, wynik tak wypośrodkowany... nie wiem ;/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:04

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:04

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Seli zaufaj mu, nawet jak shbg powinnas miec wyzsze to i tak bierzesz duzo gluco, wiec podskoczy :)

    wiesz, chcę zaufać, ale umawialiśmy się na monitoring i potem na laparo po niej ;/ a tak co? Mam sporo planów na lato, a tylko wtedy mogę wcisnąć sobie taki zabieg, bo potem pracuje ;/ i nie chce potem by było,że źle zniosę to i co? Pół roku zwolnienia? Wiem, niby to nie jest bóg wie jaki zabieg, ale znam już siebie i wiem co i jak znoszę ;/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:22

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli a odpisal Ci w koncu na te wyniki ?

    Nie ;/ napisałam dwa smsy... :P i więcej nie piszę ani nic... Chyba przejdę się mimo wszystko w maju do niego i zapytam.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:04

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wolę iść w maju i podpytać, czy nadal chce to laparoskopie. Bo bierzemy drugi ślub w lipcu, mam ślub przyjaciółki, mam obronę mgr, a do tego chcę odpocząć... a ciężko mi będzie pracować później z dziećmi po laparo... Chce mieć więcej czasu na regenerację.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:22

    Paula_071 lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ;D Ty tez z 13? ;) ja sie ogarniam do pracy ale mam mocne bole owulacyjne i mocno czuje jajnik ;p

    veritaserum lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:05

    veritaserum lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z mężem rocznicę w piątek 13, dziecko urodzone 13. Dobra liczba :)

    veritaserum, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Avina Autorytet
    Postów: 919 1335

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Tak mialam laparo i histero robiona na NFZ w klinikach :) wspominam bardzo dobrze ,mimo ze histero tylko w znieczuleniu miejscowym. Wszystko robil mi osobiscie Fabijanski. A personel tam moim zdaniem swietny. Polozne kochane wszystkie.
    Chodzimy do ginemedici prywatnie , teraz sa problemy z wizytami widze ze nawet zablokowali zapisywanie sie na 3 miesiace do przodu bo ma bardzo duzo pacjentek. Ale na poczatku czerwca sa jeszcze miejsca :)
    Czasami jak byly problemy z wizyta prywatna a np musialam miec monitoring to Fabijanski zawsze znalazl dla mnie czas i bylam kilka razy na klinikach. Nie wzial tam nigdy pieniedzy...nigdy tez nie odmowil mi pomocy. Czasami jak mowilam ze nie dam rady przyjsc bo cos tam a byl np dzien podania zastrzyku to mi mowil ze szkoda cyklu i dzialamy. Tak tez bylo w szczesliwym cyklu bo ogolnie bylam juz zrezygnowana a teraz jestem w 19 tygodniu ciazy.
    Polecam Ci go. Ma swoje wady ale w porownaniu z innymi lekarzami nie wymysla. Diagnozuje i dziala.

    Do Karmowskiego mozesz pojsc zobaczyc ale to tez zalezy od Twoich finansow bo na bank bedzie chcial Cie ciac prywatnie. Mnie oklamal wprost zr on w szpitalu nie operuje i dwa miesiace pozniej widzialam go w szpitalu na oddziale operacyjnej...zastanawiajace.

    Wszystkie tam chodzicie i dlatego już miejsc nie ma :P Najwyżej zapiszę się na czerwiec. A nuż coś się w trakcie zwolni. Wczoraj widziałam jedno wolne miejsce na jutro, ale nie mam jeszcze wypisu ze szpitala i nie wiem czy do jutra bede mieć. Na razie pójdę do Milnerowicz-Nabzdyk, zobaczę co ona powie. I tak na razie nie zdecyduję się na kolejną laparoskopię, bo jeszcze po tej pierwszej nie wróciłam do pracy :/ A Karmowskiego, o chyba sobie daruję, bo nie mam na zbyciu 20 000 zł. Tym bardziej, że teraz szukamy mieszkania do kupienia, bo cały czas wynajmujemy.


    Sto lat! :)

    veritaserum lubi tę wiadomość

    Starania od grudnia 2016 roku
    Marzec 2018 - podejrzenie zapalenia wyrostka- diagnoza endometrioza IV stopnia
    Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Wrzesień 2019 - laparoskopia - usunięcie 9 cm torbieli
    Listopad 2019 pierwsza procedura- Invicta Wrocław - żaden zarodek nie dotrwał do 5 doby
    Sierpień 2020 - druga procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół ultra dlugi z hw
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

    29.08.20 transfer zarodka 8a :(
    7.04.21 transfer ❄ 8a :(
    Brak mrożaków :(

    Wrzesień 2021 - trzecia procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół dlugi
    27.09.21 Pobrano 7 komórek
    2 były dojrzałe
    2 się zaplodnily 🙏


    Mutacja mthfr homo, pai homo, vr2 hetero
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest w ogole jakis wyklad dla kobiet "nieplodni razem" zapisalam sie z kolezanka, mozna skonsultowac wyniki badan i moze czegos ciekawego sie dowiem ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:05

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    oo ciekawe, daj znać po wykładzie czy fajny :)
    Ok :) to 21.04 za darmo :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:22

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ