Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:05

veritaserum lubi tę wiadomość

💙 11.06.2019
    p19u3e3kr3893ce9.png
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z mężem rocznicę w piątek 13, dziecko urodzone 13. Dobra liczba :)

veritaserum, Magda - mbc lubią tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Avina Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Tak mialam laparo i histero robiona na NFZ w klinikach :) wspominam bardzo dobrze ,mimo ze histero tylko w znieczuleniu miejscowym. Wszystko robil mi osobiscie Fabijanski. A personel tam moim zdaniem swietny. Polozne kochane wszystkie.
    Chodzimy do ginemedici prywatnie , teraz sa problemy z wizytami widze ze nawet zablokowali zapisywanie sie na 3 miesiace do przodu bo ma bardzo duzo pacjentek. Ale na poczatku czerwca sa jeszcze miejsca :)
    Czasami jak byly problemy z wizyta prywatna a np musialam miec monitoring to Fabijanski zawsze znalazl dla mnie czas i bylam kilka razy na klinikach. Nie wzial tam nigdy pieniedzy...nigdy tez nie odmowil mi pomocy. Czasami jak mowilam ze nie dam rady przyjsc bo cos tam a byl np dzien podania zastrzyku to mi mowil ze szkoda cyklu i dzialamy. Tak tez bylo w szczesliwym cyklu bo ogolnie bylam juz zrezygnowana a teraz jestem w 19 tygodniu ciazy.
    Polecam Ci go. Ma swoje wady ale w porownaniu z innymi lekarzami nie wymysla. Diagnozuje i dziala.

Do Karmowskiego mozesz pojsc zobaczyc ale to tez zalezy od Twoich finansow bo na bank bedzie chcial Cie ciac prywatnie. Mnie oklamal wprost zr on w szpitalu nie operuje i dwa miesiace pozniej widzialam go w szpitalu na oddziale operacyjnej...zastanawiajace.

Wszystkie tam chodzicie i dlatego już miejsc nie ma :P Najwyżej zapiszę się na czerwiec. A nuż coś się w trakcie zwolni. Wczoraj widziałam jedno wolne miejsce na jutro, ale nie mam jeszcze wypisu ze szpitala i nie wiem czy do jutra bede mieć. Na razie pójdę do Milnerowicz-Nabzdyk, zobaczę co ona powie. I tak na razie nie zdecyduję się na kolejną laparoskopię, bo jeszcze po tej pierwszej nie wróciłam do pracy :/ A Karmowskiego, o chyba sobie daruję, bo nie mam na zbyciu 20 000 zł. Tym bardziej, że teraz szukamy mieszkania do kupienia, bo cały czas wynajmujemy.

Sto lat! :)

veritaserum lubi tę wiadomość

Starania od grudnia 2016 roku
    Marzec 2018 - podejrzenie zapalenia wyrostka- diagnoza endometrioza IV stopnia
    Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Wrzesień 2019 - laparoskopia - usunięcie 9 cm torbieli
    Listopad 2019 - nieudana procedura in vitro - żaden zarodek nie dotrwal do 5 doby
    Sierpień 2020 - druga procedura. Protokół ultra dlugi z hw
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

29.08.20 transfer zarodka 8a :(
    7.04.21 transfer ❄ 8a ❤️ 🙏

Mutacja mthfr homo, pai homo, vr2 hetero
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest w ogole jakis wyklad dla kobiet "nieplodni razem" zapisalam sie z kolezanka, mozna skonsultowac wyniki badan i moze czegos ciekawego sie dowiem ;)

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

💙 11.06.2019
    p19u3e3kr3893ce9.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    oo ciekawe, daj znać po wykładzie czy fajny :)
    Ok :) to 21.04 za darmo :p

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:22

• Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, ze mnie tam troche olal... a jajnik naparza, ze nie wiem co ze soba zrobic :/ ani siedziec, ani stac...

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ja nie wiem czemu nie odpisał. Może coś mu się stało z kartą bo mi też ostatnio nie odpisał ale to były życzenia świąteczne :D

• Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie olal z monitoringiem w ogole ;p takze nie wiem... szkoda. Bo mysle, ze mam owulacje. Ehhh

dZhdp1.png

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

💙 11.06.2019
    p19u3e3kr3893ce9.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, i tak nic nie bedzie :pale my dla przyjemnosci :)

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:38

Magda - mbc lubi tę wiadomość

• Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo duza kumulacja nasienia ;)

dZhdp1.png

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

💙 11.06.2019
    p19u3e3kr3893ce9.png
  • Avina Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Jest w ogole jakis wyklad dla kobiet "nieplodni razem" zapisalam sie z kolezanka, mozna skonsultowac wyniki badan i moze czegos ciekawego sie dowiem ;)

Też się zapisałam :D

Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Listopad 2019 - nieudana procedura in vitro - żaden zarodek nie dotrwal do 5 doby
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

• Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ;) ja z kolezanka ide ;) stwierdzilam, ze nie mam nic do stracenia:p

dZhdp1.png

• Pati88 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie jade na wizyte:)

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szybko pisz co i jak potem ;p

dZhdp1.png

• Avina Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    O ;) ja z kolezanka ide ;) stwierdzilam, ze nie mam nic do stracenia:p

Zawsze można się czegoś dowiedzieć :)

Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego