Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:05

veritaserum lubi tę wiadomość

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z mężem rocznicę w piątek 13, dziecko urodzone 13. Dobra liczba :)

veritaserum, Magda - mbc lubią tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Avina Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Tak mialam laparo i histero robiona na NFZ w klinikach :) wspominam bardzo dobrze ,mimo ze histero tylko w znieczuleniu miejscowym. Wszystko robil mi osobiscie Fabijanski. A personel tam moim zdaniem swietny. Polozne kochane wszystkie.
    Chodzimy do ginemedici prywatnie , teraz sa problemy z wizytami widze ze nawet zablokowali zapisywanie sie na 3 miesiace do przodu bo ma bardzo duzo pacjentek. Ale na poczatku czerwca sa jeszcze miejsca :)
    Czasami jak byly problemy z wizyta prywatna a np musialam miec monitoring to Fabijanski zawsze znalazl dla mnie czas i bylam kilka razy na klinikach. Nie wzial tam nigdy pieniedzy...nigdy tez nie odmowil mi pomocy. Czasami jak mowilam ze nie dam rady przyjsc bo cos tam a byl np dzien podania zastrzyku to mi mowil ze szkoda cyklu i dzialamy. Tak tez bylo w szczesliwym cyklu bo ogolnie bylam juz zrezygnowana a teraz jestem w 19 tygodniu ciazy.
    Polecam Ci go. Ma swoje wady ale w porownaniu z innymi lekarzami nie wymysla. Diagnozuje i dziala.

Do Karmowskiego mozesz pojsc zobaczyc ale to tez zalezy od Twoich finansow bo na bank bedzie chcial Cie ciac prywatnie. Mnie oklamal wprost zr on w szpitalu nie operuje i dwa miesiace pozniej widzialam go w szpitalu na oddziale operacyjnej...zastanawiajace.

Wszystkie tam chodzicie i dlatego już miejsc nie ma :P Najwyżej zapiszę się na czerwiec. A nuż coś się w trakcie zwolni. Wczoraj widziałam jedno wolne miejsce na jutro, ale nie mam jeszcze wypisu ze szpitala i nie wiem czy do jutra bede mieć. Na razie pójdę do Milnerowicz-Nabzdyk, zobaczę co ona powie. I tak na razie nie zdecyduję się na kolejną laparoskopię, bo jeszcze po tej pierwszej nie wróciłam do pracy :/ A Karmowskiego, o chyba sobie daruję, bo nie mam na zbyciu 20 000 zł. Tym bardziej, że teraz szukamy mieszkania do kupienia, bo cały czas wynajmujemy.

Sto lat! :)

veritaserum lubi tę wiadomość

Starania od grudnia 2016 roku
    Marzec 2018 - podejrzenie zapalenia wyrostka- diagnoza endometrioza IV stopnia
    Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Wrzesień 2019 - laparoskopia - usunięcie 9 cm torbieli
    Listopad 2019 - nieudana procedura in vitro - żaden zarodek nie dotrwal do 5 doby
    Sierpień 2020 - druga procedura. Protokół ultra dlugi z hw
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

29.08.20 transfer zarodka 8a
    1 ❄ 8a

Mutacja mthfr homo, pai homo, vr2 hetero
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest w ogole jakis wyklad dla kobiet "nieplodni razem" zapisalam sie z kolezanka, mozna skonsultowac wyniki badan i moze czegos ciekawego sie dowiem ;)

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    oo ciekawe, daj znać po wykładzie czy fajny :)
    Ok :) to 21.04 za darmo :p

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:22

• Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, ze mnie tam troche olal... a jajnik naparza, ze nie wiem co ze soba zrobic :/ ani siedziec, ani stac...

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ja nie wiem czemu nie odpisał. Może coś mu się stało z kartą bo mi też ostatnio nie odpisał ale to były życzenia świąteczne :D

• Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie olal z monitoringiem w ogole ;p takze nie wiem... szkoda. Bo mysle, ze mam owulacje. Ehhh

dZhdp1.png

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, i tak nic nie bedzie :pale my dla przyjemnosci :)

dZhdp1.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2019, 19:38

Magda - mbc lubi tę wiadomość

• Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo duza kumulacja nasienia ;)

dZhdp1.png

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • Avina Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Jest w ogole jakis wyklad dla kobiet "nieplodni razem" zapisalam sie z kolezanka, mozna skonsultowac wyniki badan i moze czegos ciekawego sie dowiem ;)

Też się zapisałam :D

Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Listopad 2019 - nieudana procedura in vitro - żaden zarodek nie dotrwal do 5 doby
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

1 ❄ 8a

• Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ;) ja z kolezanka ide ;) stwierdzilam, ze nie mam nic do stracenia:p

dZhdp1.png

• Pati88 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie jade na wizyte:)

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szybko pisz co i jak potem ;p

dZhdp1.png

• Avina Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    O ;) ja z kolezanka ide ;) stwierdzilam, ze nie mam nic do stracenia:p

Zawsze można się czegoś dowiedzieć :)

Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

1 ❄ 8a

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego